Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

witam nowe wrześniówki !!! dziewczyny współczuje wam tych wymiotów, ja się smieję że choc raz powinnam pochylić się nad muszlą żeby poczuć że jestem w ciąży, a tu nic :) z tymi rozstępami to jest zagadkowa sprawa i nie ma reguły, niby dziedziczna zdolność, niby mozna zapobiegać, a tak naprawdę okazuje sie wszystko albo pod koniec ciazy albo po porodzie jak wracamy do siebie i sie okazuje że skóra w prążki. ja osobiście nie mam na brzuchu wcale, na piersiach mam, bo skóra na nich jest cieńsza, na bioderkach, pupie i udach kilka dosłownie ale raczej z okresu dojrzewania. w pierwszej ciąży miałam fissan ale nie mogłam znieśc jego zapachu ( ktoś wyzej napisał że starcza na 4 dni???? mi tam starczał standardowo na ok miesiąc), mustellę-droga, tubka ok 100 zł, gerbera- ok 30 zł. teraz póki co uzywam oliwki na mokre ciało i balsamu nawilżającego, ale po 3 miesiącu zamierzam coś kupić. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nic sie niestalo .ale juz 2 czy 3 raz sie wpisuje Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię.... .ktora ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ...........2 Backspace82..25.....Poznań.....23.08.... .Alex/Nela........... 1 Kasiutka3..... 20............... ......27.08 mata78........ 30.....................28.08.......... ? ...................1 wiewiórka.... .20............... .....29.08?? Anika3....... ..33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta. 26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków......03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31....Łódź.....03.09......David/Natalia.....1 MaMani....... 21................... ...04.09......Kornelek/Jaśminka?...2 asia 83........ .24.....................05.09 Andusiaaa..... 24...Londyn.... ....05.09.......Nicola/??............1 Izabelcia78....29....MN/US.........07.09.......Mateusz/? ??........1 Aga_ja......... 30............... ......08 .09 Ewa............ 20......................09.04 ewunienka24............24...............12.09??......... ..................1 eryka......... .28......... ............13.09 Nytka........... 27....... .............13.09? aina80...........28...WROCŁAW.....14.09?.....Emila/?.... ...............1 Natka............26...Wrocław........15.09.............. .................1 Edytka113..... 25.....................17.09? Słońce....................30....NL........18.09(?)...... ...................2 majka28.... 29.........................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.....19.09...Piotr/Aleksander/I nga....1 sanday1........ 25.....Zywiec........20.09.....Franek/ Emilka.......1 Koug.............34....Opole...........20.09 Kamcia1985... 22...Warszawa... ..24.09................?..............2 aga...-......... 24.....gdanisk.......24.09.......Jakub/Natasza.....1... betty-83.......24....woj.lodzkie....22.08-10.09...Patryk/Alicja...2 munka82.......25.....ustroń.........30.09.......?/Melani a............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kupiłam kremik Pharmaceris Foliacti, pani w aptece mi poleciła. 150 ml za 33,55. Miała któraś to????? Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
mi lekarz kazał wcierac ten FISSAN po 5 minut w kazde miejsce zagrozone rostepami gdyż u mnie akurat dziedziczenie nie wchodzi w gre.No i wtedy ten FISSAN sie bardzo wchłaniaw ciałko. No i meżus mi smaruje pupcie,biodra i plecki,a ja sobie smaruje cycuszki,uda i brzuszek. No i wieczorem zajmuje nam to jakies póg godziny-masakra.Ale tylkoe fakt ze widze poprawę sprawia ze chce mi sie to robić-pomimo poskudnego zpachu. Jestem raczej chuda i teraz jak sobie troszke dogadzam w czasie ciazy to czuje ze mi nawet na pleckach skóra sie rozciaga zatem póki mi sie jeszcze chce to sie smaruje i polecam tym paniom ktore maja duzo malutkich świeżych rozstępów.buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka właśnie chyba też go kupię, czytałam tu na kafe w innym temacie dobre opinie od mamusiek, myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspae82
Hejka wszystkim :) ja jużjestem po badaniach, już odstawiłam duphaston, folik, teraz tylko biorę witaminki feminatal n, czuje się świetnie, tyje książkowo, maluszek też;P pozdrawiam wszystkie mamuski🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos jak narazie na nudnosci nic nie pomaga a jak omysle o tym sok pomidorowym to mi jeszcze gorzej :) na szczescie za czesto nie wymiotuje ale co z tego jak calymi dnami praktycznie musze lezec bo tak mi najlepiej i kompletnie nic nie robie nawet obiadu nie jestem w stanie ugotowac. Juz nie moge sie doczekac az to przejdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do tabelki dopiszę w czwartek. W czwartek idę na kontrolę i ponowne USG. byłam 16 stycznia u lekarza, i z @ termin wychodzi 23 wrzesień, ale na USG wyszło 1 wrzesień. Fajnie było widać machające rączki, nóżki...lekarz powiedział, że to nie możliwe, żeby to był 3 tydzień jak sugeruje ostatnia @ i najprawdopodobniej ostatnie krwawienie to nie była @ tylko krwawienie z powodu zagnieżdżenia się zarodka... mamy to skontrolować 14 lutego :) Co do mdłości, na początku było mi ciągle niedobrze, ale z głową w muszli nie wylądowałam ani razu. Gdyby nie to że ciągle jestem senna to było by super. Mam tylko wrażenie, jakbym połknęła balon... taki wydęty brzuchol mi się robi :) W pracy jeszcze nie wiedzą, miałam tu ostatnio kabaret i na razie nie zamierzam się ujawniać. Ale niedługo samo się ujawni :) A propos, macie już brzuszki, które widać? Ba ja przytyłam kg, ale ogólnie poszło mi w biodra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj backspae82 ZAZDROSZCZE CI !!!!!!!!!!! dobrego sampopoczucia oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el79, ja mam tak jak ty ale dopiero wieczorami, zjem coś ciepłego i chce mi sie juz tylko lezeć, ale mobilizuje sie żeby wstac i coś robic :) a mam przy kim- mąż i synek:) a tak ogólenie to latam raczej pełna energii, w pierwszej ciąży tez tryskałam energią, w sobotę byłam w pracy, a w niedzielę w nocy pojechałam na porodówke. juz niedługo zawita do nas wiosna a wtedy na pewno wszystkie poczujemy sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam tak calymi dniami wiec kompletnie nic nie robie. Mojego meza to juz mi zal bo przychodzi z pracy i sam wszystko robi jeszcze mnie obskakuje ale co zrobic.. tez bym wolala byc pelna energi albo to wszystko przespac :) a tu i bezsennosc i nudnosci Pocieszam sie tylko ze wkoncu chyba to musi przejsc :) byle by nie trwalo 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
el mam dokładnie takie same nadzieje jak ty...aby mineło jak najszybciej to zmeczenie i nudności.A potem pomeczymy sie z duzymi brzuszkami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma lekko hihi :) Aina80 mysle ze lepiej z brzuchami niz z tym co teraz :) ale zobaczmy Jakos przezyc trzeba :) byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aina 80 - zaintrygowało mnie to, co napisałaś : jaka zła dieta może powodować rozstępy? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie gotuje za często. jak mam jeden ze swoich strasznych dni to wsio mi śmierdzi. Wtedy mój biedny ukochany męzuś musi sam gotować. pod dyktando. W tamtym tygoniu 3 razy pod rząd był makaron z sosem ze słoiczka. Dobrze że męzulek to lubi. Ostatnio musiał smazyć panierowane boczniaki bo mi wsyztko smierdzialło. Joj. I nie mogłam ustac nad patelnią. Ciekawe czy dziś mi się uda obiad zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/imię......która ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08?? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31..Łódź...03.09......David/Natalia............1 MaMani........ 21.....................04.09......Kornelek/Jaśminka?.....2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??..................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/???..............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 ewunienka24..24....................12.09??..................................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?.....................1 Natka...........26...Wrocław......15.09....................................1 Edytka113.....25....................17.09? Słońce..........30....NL.............18.09(?).................................2 majka28.... 29.......................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 sanday1........ 25.....Zywiec......20.09.....Franek/ Emilka...........1 Koug.............34....Opole.........20.09....Bartek / Agatka Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?..................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania...............2 Starałam się jakoś prosto tą tabelkę zrobić. Dopisałam imiona jakie wybrały moje dzieciaki dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wyszło-jeszcze raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos specjalnie nic nie smierdzi mialam moze tylko z pare dni takich ze jak otwieralam lodowke to musialam ja szybko zamykac ale to ze wzgleduna to ze momentalnie wymiotowac mi sie chcialo. Ogolnie nie moge patrzec na jedzenie ani go wachac bo od razu bardziej mnie mdli ale zapachy jakos specjalnie narazie mi nie smierdza :) a jak juz cos jem to w zolwim tepie :) Moj maz na szczescie umie gotowac wiec jakos sobie sam radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
dowiedziałma ze jestem w ciązy to bardzo chciałam zmienic nawyki jedzeniowe a zatem jesc minimum trzy razy dziennie a nie raz wieczorem.Ale nie udało mi sie.Miałm ochote jedynie na słodycze bo wtedy w ogóle jesszcze nie miałam mdłości.No i niestety strasznie mało piłam -moze jedna hebratke na dzień.No i niestety mój organizm szalał i wewntrzenie i zewnetrznie.W ciagu tygodniu mogłam przytyc dwa kilo i w ciagu nastpenego zrzucić 3 kilo.Gospodarke elektrolitowa mam zjechana na maksa ale powoli z tego musze wychodzić tymbardziej teraz kiedy prze tą durna tarczyce musze brac hormony.Ja nie wymiotuje rano ale wieczorem i trwa to kilka godzin,ale i tak ciesze sie ze mam cud pod sercem. olenka-mój mezuś kupił takie urzadzenie do gotowania na parze i kurcze fajne rybki np z tego czegos wychodzą.Obiadek jest gotowy po 15 minutach a męzus szczesliwy ze sie nauczył gotować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/imię. .....która ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08?? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31..Łódź....03.09......David/Natalia............1 MaMani........ 21....................04.09......Kornelek/Jaśminka?.....2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. .................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?..............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 ewunienka24..24....................12.09??.............. ....................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ...............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ...................1 Edytka113.....25....................17.09? Słońce..........30....NL.............18.09(?)........... ......................2 majka28.... 29.......................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 sanday1........ 25.....Zywiec......20.09.....Franek/ Emilka...........1 Koug.............34....Opole.........20.09....Bartek / Agatka Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?.................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza.......1 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
swietne zdjecia tydzien po tyg obejrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
zjadło mi pocztek zdania:):):):) miało być: "kasinka ja to normanego trybu zycia nie prowdziłam nigdy i jak sie dowiedziałam ze jestem w ciaży..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie urządzonko, męzuś dostaje instrukcje i jakoś leci. Ciekwae co bezie jak mi sie skoncza zapasy zamrazarkowe. Ponieważ dużo pracuje, raz na jakis czas miałam akcję przygotowywania wszytskiego. Kupowąłam tone mięsa bez mała. Kroiłam, i porcjowałam. Mam juz gotowe fileciki, kosteczkę, tak samo na gulasz, czy bitki. Tylko ugpotować. Robiułam pierogi i mroziłam, kapustę już gotowa do łazanek, gotowe lekko podsmazone sznycelki tlyko rozmrozic i na patelnię. Jak mi sie to pokonczy ciekawe kto będzie mięsko przygoowywał. Męsuś nie bedzie w stanie oczyścic mięska i poporcjować. A tak wyciąga porcjowany gulasz i mówie mu co ma robic. Lekko podsmazyć i w garnek a potem gotować i przyrrwaic krótkie instrukcje. I wszytsko to wychodziło. A za niedługo zapasy sie pokończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
łoboziu ty jeste niesamowita:):):):)aleś zapasy porobiła!!! mój męzus to tak ostatnio oczyscił filety z kurczczka z tego białego tłuszczuku ze prawie mięsa nie zostawił:):):)ale doceniam go i tak:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak mówie dużo pracuje, jak widziałam że się koncz to robiłam, poswięcałam czasami całą sobotę. Ale potem miałam ułatwienie. Rano wyciągałam zamrożone lekko podsmazone sznycelki, tak aby tylko się złapałty i nie rozpadały. Wracając wrzucałam na patelnie i za 5 minut miałam pyszny obiadek. Podsmazone a nie z mikrofali bo lepsze. I tak mam duzo rzeczy. Było to dla mnie ułatwienie. Bo zdazało się ze wracąłam z pracy po 14 godzinach i juz mi się wtedy nie chciało mi się już po nocy stać przy garach. A tak ciach i miałam gotowe. Tylko kilka minutek przy garach. A jak mam juz tak przygotowane to nawet mąz przez telefon bedzie potrafił nastawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Olenka7 faktycznie niesamowita jestes :) ten mezulek ma z Toba dobrze :) moze jak sie to wszystko pokonczy to i porcjowal bedzie pod dyktando :) i wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha nie wiem czy mąz będzie w stanie fileciki z kurczaka oczyścic. Podejrzewam że sie nie chyci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy zobaczymy. W każdynm razie za niedługo się przekonamy. Męzus rosołek potrai zrobic. czasami tylko jak go pieprznie. To gały z orbit wychodza ale tak wogóle to dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×