Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apothecera

Co sie stalo jak powiedzieliscie ze nie bedzie slubu i wesela?

Polecane posty

Gość eeeeehhhhhh
.. niby co zatkało? Że jesteś bardzo niziutko stojącą moralnie osobą i nie miałaś dość siły, by wytrwać w nauce Kościoła? Nie, nie zatkało. Stanowi całościowy obraz Ciebie - od początku do końca. a co przyznania - jakoś w tej chwili nawet do tego nie było ci spieszno, kluczylaś, kluczyłaś... jesteś tchórzem, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała jestes wierzaca ale moralnie upadła :-) bo postepujesz wbrew swojej wierze i zadna spowiedz nic ci nie pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
no wlasnie mi o to chodzi, ze (zakladajac, ze ktos wierzy w boga ktory jest wszedzie widzi wszystko) to bog blogoslawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
nie pisz mi o jakkims jezusie :-) bo jezus magdzie chciał posuwac i dlatego jej nie przekreslił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
I Ty masz czelność kogokolwiek pouczać? Żeby to robić, samemu trzeba być moralnie kryształowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
swieta Mi Mala to puszczalska! :D LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
wow mała mi sie obraziłą :-) ze o jej jezusku źle napisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
o ile sie nie myle, Ty, jako zarliwa katoliczka, powinnas dazyc do tego, aby nasladowac Jezusa... A skoro on nie potepial nawet Marii Magdaleny, to niby dlaczego Ty potepiasz i obrazasz ludzi, ktorzy nie podzielaja Twojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
Przekrecasz słowa Pisma na własny użytek? Tam nie ma kwestii "i nigdy nie zgrzeszył", gdybyś czasem zajrzała do Biblii, na pewno byś o tym wiedziala. Ja nie pozuję na moralną wyrocznię, ale faktycznie - do ślubu szłam jako dziewica. Bo w odróżnieniu od ciebie jestem wierząca i praktykująca. wstyd mi za takie, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
o-ho, zaczynamy mowic o rzucaniu kamieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała :-) wiec ja tez zostane swieta :-)a Ty nie ,bo jestes za moralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja szanuje każdą opcję , czu ktoś chce żyć bez ślubu , czy brać kościelny a może tylko cywilny -ich sprawa. Ale pzrepraszam żaden ksiądz nie będzie mi mówił ,że ludzie po cywilnym sa gorsi , bo obłuda to tylko i wyłacznie . Podam pzrykład : na pogrzebie mojego teścia , mój mąż nie mógł iść do komunii a jego brat gdzie pod kościołem mieszkaniu i żyją bez ślubu od 8 lat to mógł! paranoja a ksiądz ,tory uczył mnie religii miał dziecko z moją sąsiadką i gdzie tu moralność , uważam ,że nic nierstraciłam niebiorąc kościelnego ślubu ponieważ tak samo kocham , tak samoszanuje mojego męża i jestem mu wierna a nasze dziecko dokona wyboru same , bo niemam zamiaru dać księdzu w łapę by mi ją ochrzcił , bo woli ochrzcić dziecko panienki , która żyje bez ślubu i tak samo kocha się ze swym partnerem jak ja! więc dla mnie obłuda kościoła i jej śmieszne zasady są zasłoną dymną co tak naprawdę się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
mi mala - wróć na lekcje religii, tam Ci powiedzą, że współżycie przed ślubem - obojętnie, czy z narzeczonym, czy nie - jest po prostu grzechem. A twój narzeczony jeszcze twoim mężem nie jest... i do chwili przysięgi nie możesz być pewna, że nim zostanie.. wypadki chodzą po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała jestem wulgarna ale normalna :-) a nie udaje cnotke niewydymke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nie ma się co obrażąć jak ni mała chce się pokazywac jaka to jest bez skazy jej sprawa , ale sypianie z narzeczonym to nie puiszczanie ale wg kościoła grzech wielki bo to seks przedmałżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
bardzo wielka szkoda, że przez takie osoby uważa się katolików za hipokrytów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała ale Ty jestes naiwna :-) ksiadz wybaczył hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
Dziecko, masz zaniki pam,ieci :D cofnij sie kilka stron i zobacz, ze okreslilas bliznich jako "pustych jak wydmuszki", co jest stwierdzeniem obrazliwym, tlumoczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
niech każdy robi to co zdodne z jego sumieniem bądźmy tolerancyjni!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
.. faktycznie... dziwna sprawa.. żeb ksiądz wybaczał... katolik by czegoś takiego nie napisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- a na jakiej podstawie uwazasz, ze ksiadz jest posrednikiem pomiedzy bogiem a ludzmi? czy sakrament kaplanstwa sprawia, ze ksiadz moze rozmawiac z bogiem i naprawde wiedziec co bog mysli? w kosciele wszytko ustalaja ludzie od poczatku jego dziejow. jedyne co dal bog to 10 przykazan bo nawet biblia jest spisana przez ludzi i tak naprawde nie wiadomo co wniej naprawde jest. przypomniam, ze do bibli wciagnieto tylko niektore ksiegi i ewangelie chociaz powstalo ich o wiele wiecej. wiele z tych ewangelii zostalo spalonych jako niepasujacych dodoktryny kosciola. juz na samym poczatku bibli stoi ze adam i ewa mieli dwoch synow. skoro bog stworzyl tylko dwoje ludzi, mezczyzne i kobiete i wszyscy jestesmy ich potmkami to znaczy, ze kain i abel musieli z kims miec dzieci? z wlasne matka? no chyba nie ... moze bog stworzyl wiecej ludzi co? tylko nie ma tego w ksiedze rodzaju. moim zdaniem slub koscielny ubogaca tylko tych, kotorzy naprawde zyja w zgodzie z wiara. a to nie sa ci, ktorzy na malzenstwo decyduja sie dlatego, ze co udzie powiedza na brak slubu koscielnego albo co ludzie powiedza, ze panna z dzieckiem i slubu nie planuje, albo rodzice naciskaja albo po prostu dlatego, ze chca miec wesele i biala sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
W odniesieniu do malej mi pozostaje to jedynie "glosem wolajacym na puszczy", czy jakos tak, w koncu ona zna Biblie i KKK na pamiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
komentowalam post figlarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
Neska - oczywiście masz rację. mi mała, lekcja religii - masz ode mnie gratis, bo ci się przyda - ta kobieta to była JAWNOGRZESZNICA i nigdzie w Biblii nie jest napisane, że miala na imię Magdalena. Maria Magdalena pojawia się zupełnie gdzie indziej i tylko ludzka wyobraźnia te postaci ze sobą utożsamiła. No ale katolik by to wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
mi mala spalila sie ze zlosci (bo wstydu to raczej nie ma), dlatego sie juz nie wypowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
sorry, ja wlasnie utozsamilam te dwie postaci, nie wiedzialam, ze popelniam blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
ja na szczęście jestem wolna od wszelkich świętości , dogmatów i herezji i żyję według zasad , które wpoili mi rodzice i myślę ,ze w miarę dobrze mnie wychowali , szanuje każdą opcję religijną i życiową , byle mi ktoś nie wciskał kitu i próbował mnie nawrócić na opcję , ktora wg niego jest jedyna i słuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
mi... ..ani w tobie miłości... ..ani w tobie pokory... ...ani w tobie czystosci... ..ani nawet wiedzy.... co z Twojego katolicyzmu w ogóle zostało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
o, widze pomijanie przez mi "niewygodnych" postow, tak robi przywolany przez Ciebie Rydzyk, wylaczajac z anteny osoby zadajace zbyt trudne pytania. Rydzyk okresla to zjawisko jako "szatan na laczach", czy jakos tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×