Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apothecera

Co sie stalo jak powiedzieliscie ze nie bedzie slubu i wesela?

Polecane posty

Gość eeeeehhhhhh
....oczywiście, że idziesz.... nikt cię tu już nie uzna za osobę wiarygodną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
dziekujemy za samokrytyke, przyznalas, ze nie trzymasz poziomu, brawoooooo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
koleć to może tylko ciebie... prawda jest taka, że na katolika się nie nadajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
nie. Nie ja. Są od tego wytyczne KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ... podziwiam Cię, że zdzierżyłaś prowadząc tutaj tak długi dialog z osobami, gadającymi jak przysłowiowy ślepy o kolorach. Niestety muszę Ci przyznać rację - kto na tym forum przyznaje się do chodzenia do Kościoła i praktykowania wiary katolickiej, jest stante pede nazywany moherem, oszołomem i innymi określeniami z tej wysokiej półki:/ Cóż ... dialog z kimś, kto nie wie, o czym pisze, jest zwyczajnie jałowy i chyba musimy przyjać to do wiadomości. Pozdrawiam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
poki co, to Ty ujadasz, bo ktos Ci wytknal Twoje bledy, dziecinko :D dalej bedziesz sie wypierac, ze nikogo nie okreslilas mianem "pustej wydmuszki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała ,prawde o swoim podejsciu do wiary i zycia w ogole napisz za lat 30 ,wtedy ocenimy jaka byłas i jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe chyba rozryzli
kotś tu cierpi na rozdwojenie jaźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
ale nudy :-) a dlaczego ja nie mam prawa oceniac kogos jak ktos ma prawo ocenia cmnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary trick z kafeterii - kto popiera osobę, na której inni wieszają psy ,jest uważany za jej alter ego:D Ale wy jesteście komiczni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anida... weź pod uwagę ocenianie sytuacji i czyichś poglądów oraz ocenianie osoby. Czujesz róznicę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
mi mala - Ty tez nie jestes od tego, zeby kogokolwiek oceniac. powstrzymaj swoje kaznodziejskie zapedy, a najlepiej jakas sekte zaloz, moze zrobisz kariere jako guru :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi ... najpierw się lekko zirytowałam, teraz poziom IQ naszych interlokutorów zaczyna mnie bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe chyba rozryzli
jezeli nie zauwazylas - to wszyscy sa zgodni co do mi malej. Mozesz sobie byc alter ego;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ego hehe chyba rozgryzli
i kazdy wie, ze mozna posty wsylac jednoczesnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ego hehe chyba rozgryzli
cholerka, nie zmiescilam sie w tej samej minucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
Mi, a jak oceniasz swój własny poziom moralny,.? Oceń własne "wypociny"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
Ludzie zmieniaja poglady i zachowania,wiec dopiero człowiek na lozu smierci moze os obie powiedziec jaki był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jezeli nie zauwazylas - to wszyscy sa zgodni co do mi malej. Mozesz sobie byc alter ego .." skoro większość ma to samo zdanie, to znaczy, że mam zapomnieć o własnym i iść za wami owczym pędem?:P wybaczcie, ale nie stanowicie dla mnie kompletnie żadnego punktu odniesienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
nudy - skąd ja znam ten pseudobiblijny i bufonowaty ton.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi mała ,ni mozesz mnei oceniac,bo nie wiesz czy Ty takz ekieys nie bedziesz zdradzała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dziewuszko
mi mala - jesli piszes zo kims jako o "pustej wydmuszce", czlowieku o "ubogim zyciu duchowym", to te stwierdzenia zawieraja jednoznacznie negatywna ocene tego kogos jako CZLOWIEKA. Dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anida ... no właśnie na łożu śmierci wielu ateistów dopiero przyznawało się do swoich błędów, chyba w myśl zasady " jak trwoga to do Boga":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ego hehe chyba rozgryzli
nic podobnego, wystarczy miec w domu dwa komputery z niezaleznym dostepem do sieci. Choc mi akurat trudno latac miedzy pietrami, zeby sie w minucie zmiescic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
ale nudy nie trzeba wierzyc w jakiegos boga aby przyznawac sie do błedow na łozu smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anida
mi amłą przemawa przez Ciebie pycha i niewidza psychiki ludzkiej :-)nNikt,nigdy nie moze wiedziec jak w danej sytuacji postapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
Jasne. Twój rozum twoja wolna wola i twoja odpowiedzialnośc za własne reakcje spowodowały, że nie potrafiłaś dotrzymać nawet tak banalnej rzeczy, jak wytrwanie w czystości do ślubu. A chcesz mówić o tym, co będzie za lat.. n? Czystość przedmałżeńska jest sprawdzianem siły wolnej woli panowania nad swoimi reakcjami. Oblałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter ego ... jasne, nie mała mi nie ma co robić, tylko ganiać po chałpie jak szalona, żeby dogryźć jakimś niespełnionym życiowo i zakompleksionym dziwakom, którzy brzdęczą o tolerancji, ale sami jej w życiu zastosować niestety nie potrafią:P powiało tu intelektualną biedą - tak na marginesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
przykro czytać porawdę, czyż nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×