Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Ej chłopie ales sie rozbestwił;) spiąca i jak byc romantycznym w takich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czuję cię tak mocno Przez dal,mury wielkich miast Co noc otulam się tobą Chodź,no chodź,ukryj mnie Może zbyt naiwni By spać w pocałunkach ciał I mieć na straży Anioła Anioła... Czuję cię przez skórę I dreszcz wznosi nas do chmur Bez tchu i nadzy jak drzewa Drzewa,z których liśc ostatni spadł Może zbyt szczęśliwi By raj mógł za długo trwać Mój krzyk-Nie odchodź! Nie odchodź! I został mi Tój ślad Łzy płyną Zmysły śpią Bezsenna,zimna noc Zakląłeś mnie w dotyk Zmieniłeś mnie w dotyk By stąciś mnie w noc Bezsenną,zimną noc Czy tak już musi być, Że raj ma swe dno A szczęście ma kres Dotyk... Nie dany mi A miłośc to sen...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam że Bucuś jest typem mężczyzny któremu zacząłby drgać bardzo szybko jakbyś się na niego rzuciła pewnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki-----> ❤️ gdzie znowu uciekłeś???? tęsknota mnie zaraz opęta a koparki nadal nie ma... a miała być dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co????:P wywnioskowałam po reakcji na wiersz romantyczny.... skoro zaczął powoli to pewnie w sytuacji o której wspomniałam dyskretnie :P byłoby to znacznie szybciej :P:P ach jaka ja jestem genialna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicente Aleixandre Leżący, nocą Dlatego, ty, taka spokojna, przyglądając się tobie, jak gdybym badał, w nocy pragnąc powolutku dojrzeć kolor twych oczu. Obejmując ci dłońmi twarz, kiedy leżysz tu wyciągnięta u mego boku, przytomna, zbudzona, w milczeniu patrząca na mnie. W oczach twych się pogrążyć. Spałaś. Patrzeć na ciebie, bez zachwytu ci się przyglądać, suchym okiem. Jak nie umiem na [ciebie patrzeć. Bo nie umiem na ciebie patrzeć bez miłości. Wem o tym. Bez miłości jeszcze cię nie widziałem. Jak wyglądasz bez miłości? Czasem się zastanawiam. Patrzeć na ciebie bez miłości. Widzieć cię, [jaka byłabyś z drugiej strony. Z drugiej strony mych oczu. Tam gdzie przechodzisz, gdzie byś szła z innym światłem, inną stopą, z innym odgłosem kroków. Z innym wiatrem suknie twe rozwiewającym. przyszłabyś. Uśmiech... Przyszłabyś. Patrzeć na ciebie i widzieć, jaka jesteś. Ta, co nie wiem, jaka jesteś. Jaka nie jesteś... Bo jesteś ta, co tu śpi. Ta, którą budzę, którą trzymam. Która mówi cichym głosem: \"Zimno\". Która całowana przeze mnie szepce nieomal krystalicznie, której zapach doprowadza mnie do obłędu. Ta, która pachnie życiem, czasem teraźniejszym, czasem słodkim i wonnym. Po którą wyciągam rękę, którą biorę i przygarniam. Którą czuję jako stałe ciepło, gdy siebie jako pośpiech czuję i popłoch co mija, unicestwia się i spala. Która trwa jak płatek róży nie blednący. Która mi daje ciągle życie, obecne, obecne niewzruszenie jak miłość, w moim szczęściu, w tym budzeniu i zasypianiu, w tym świtaniu, w tym gaszeniu światła i mówieniu... I milczeniu, i trwaniu we śnie u boku stałego zapachu, który jest życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ POZA CISZĄ... Poza ciszą między nami Nie ma dnia bym za Tobą nie tęskniła Godziny bym nie wspominała oTobie Chwili bym nie żałowała Coś co mogło być, było W innym miejscu i czasie To co nocą się śniło Za dnia gdzieś zagubiło Pomyliliśmy drogi Nie trafiamy na siebie Ja mam u siebie samotność Ty samotność u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Saruś 🖐️.... wow... umiem łapki robić ;-);-);-) jakie to proste :P:P:P a wystarczyło tylko zapytać :P;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co chcesz maalutka bym powiedział? Wamp szykuj sie idziemy na erotyczny bo książe woli doswiadczone kobiety a nie młode i sexi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×