Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja już dzisiejszy dzionek mam za soba ale do kaszy jadłam ogórka kiszonego i nie było żle :) tylko mam brxzuch jak balon może przejdzie do rana wypiłam cherbatke figure imam nadzieje że to pomoze :) uda nam sie ja jakby mi zleciałao 5 kg to bym sie cieszyła wiec bawmy sie czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak dzisiaj na wadze - 1kg ja wiem że to może woda ale cieszy i dopinguje nawet nie jestem głodna jak narazie a wstalam o 6 rano :) czarna zaczynasz dzisiaj ??? a moze jeszcze ktos sie dołączy , bedzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
no jasne od dzisiaj tylko kasza ja tez połączę ją z ogórkiem będzie lepiej wchodzić hahaha... a jak będę ładnie spadać na wadze to przedłużę sobie tą dietkę tak o tydzien moze dwa... generalnie założyłam sobie 14 dni ale chce spróbować 21, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kaszy poddusiłam 1 mała papryczke ,małą cukinie i 5 pieczarek oczywiscie bez tluszczu i wymieszalam z dwoma woreczkami kaszy (po 100g) a i wczoraj to zjadlam połowe tego jakos mi nie wchodziło zjadałam troszke i mnie jakos zapychalo :) a z jakiej wagi startujecie ja z 75 kg:( przy wzroscie 173cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
ja lece z 62kg przy mini wzroście 160 ;) zawsze ważyłam 48-50kg ale po dzidziusiu troszkę zostalo moze uda się dojść do 50kg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosigosia o wadze jaka masz teraz to nawet nie marze ehh ja dobrze sie czuje przy wadze 68 i jak taka bym osiagneła to było by super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ma inny cel:) ale chyba jest szansa żebyśmy go osiągneły... tylko u mnie jest tak, ze czasmi nie potrafie się oprzeć pokusie... Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
uderzam młotkiem w rękę kiedy jest zlamana trudniej się nią sięga po jedzenie hahaha...! a tak powaznie wcale sobie nie radze z pokusami teraz bedzie moj pierwszy raz i mysle ze dam rade ( choc jeszcze nie wiem jak ) bo jestem strasznie zdesperowana...!!! pilyscie yerba mate to jest super sposob na podjadanie i hamuje apetyt kiedys schudlam na tym 8 kg ale straszny ze mnie leniwiec i przestalam ja parzyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
robilam wtedy glodowke i musialam zapelnic czyms zołądek yerba mate pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) z tym młotkiem to nie takie głupie :):):) tylko ciekawe kto by rodzince jesc gotował ;) a z ta herbatką to musze spróbować jeszcze dzisiaj kupe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
ja kupowalam na allegro od stabiloboss wejdz na aukcje numer 1147442289 wlasnie ta yerbe pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie najgorsze jest to, że trzeba gotować innym! jakbym tego robic nie musiała było by o wiele łatwiej! Wtedy w lodówce miałabym przede wszystkim światło i półki pełne kaszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pijam bardzo dużo kawy i znając życie, to nie jest wskazane przy tej diecie..:) ale pije też zieloną herbate z mieto:) hamuje moje pokusy:)..czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bez kawy nie wyobrażam sobie wlasnie ja popijam a mala spi :) starsza juz bezobsługowa to mamchwile dla siebie potem bede dawac im obiadek to bede toczyc walke ze soba :( ja kontra pomidorówka i wątrobka z ziemniaczkami i surówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
o widze ze sie nas wiecej zrobilo ja zjadlam juz worek kaszy plus nektarynka i troche swiezego slonecznika skubie:) a noi kawe rano bonie da rady inaczej...schodze z 65, na 60 -58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannnannnannna
własnie walke stoczyłam i wygrałam :) watróbka to pomysł mojej dziewiecoletniej corki która kiedys mowiła ze to be a teraz jej sie cos odmienilo a dwuletnia jak narazie lubi wszystko :) fajnie ze nas wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinatihej jestescie
jak wam idzie ja sie skusiłam na pomidorka i papryke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
a ja od rana tylko jedna trzecia woreczka kaszy i 2 banay no i oczywiscie 2 super mocne kawy bez ktorych nie umiem zyc ale na wage wskocze dopiero po 14 dniach wtedy dopiero to opije oczywiscie woda hahaha bo ta przynajmniej nie ma kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MałgosiaGosia_
Witam:) No cóż, ja musze rozpocząc od początku czyli od dzisiaj..pisałam, że u mnie z silną wolą marnie:) Wczoraj wieczorem zjadłam lody i wypiłam winko..więc jestem troche sobą rozczarowana! Ale nie martwie sie zbytnio bo to był dopiero pierwszy dzień więc za dużo nie straciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No cóż, ja musze rozpocząc od początku czyli od dzisiaj..pisałam, że u mnie z silną wolą marnie Wczoraj wieczorem zjadłam lody i wypiłam winko..więc jestem troche sobą rozczarowana! Ale nie martwie sie zbytnio bo to był dopiero pierwszy dzień więc za dużo nie straciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
no dzis kolejny dzien wlasnie gotuje sobie nastepna porcje kaszy, dzis dodam sobie do niej polowe papryki i troszke ziołek tak dla zroznicowania tej dietki ;) ale jak narazie kawka bo inaczej umre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie 2kg w doł chociaż zgrzeszyłam jabłkiem i szklanka rosołku ale dzisiaj od nowa scisle tylko kasza ewentualnie jakis pomidorek najwazniejsze że nie chodze glodna :) damy rade dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×