Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość czarna78
bardzo licze na to ze dam rade najgorsze jest to ze nie moge zyc bez kawy i zawsze rano wlewam ja w siebie mam nadzieje ze to nie zapszepasci moich staran najwyzej zaczne na nowo :( chyba kupie znowy yerba mate dziala jak kawa i jest wskazana w roznego rodzaju dietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
hallo dziewczyny czy jeszcze ktos tutaj zaglada jak wam idzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaczynam od dziś. chciałabym zrzucić ok 5 kilo. dziś planuję dwa woreczki kaszy jęczmiennej a potem pójdę do sklepu i kupię sobie kilka rodzajów, żeby na każdy dzień była inna. Chociaż takie urozmaicenie co nie?;) Nie wiem jak długo będę na tej diecie ale myślę że 7 do 10 dni. Wszystko zależy od rezultatów. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien za mną - o mały włos nie zrezygnowałam. Ale dziś dzień drugi i jest już lepiej.Podobno po 2 dniach kryzys mija. Zobaczymy:) zważę się po skończonej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterCleanse
Cześć Wam! Podejmuję się wyzwania jakim jest MASTER CLEANSE:) Zaczynam od jutra (13.09.2010). Swoje doświadczenia będę opisywać na blogu: http://mastercleanse.mylog.pl/ SERDECZNIE ZAPRASZAM! Będziecie kibicować?;) Pozdrawiam!:) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
a można ćwiczyć podczas tej diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja kiedys schudlam na tej diecie 20 kg czulam sie swietnie ale co najlepsze ze po tej diecie nie ma jojo.Ruch zalecam po skonczeniu diety i oczywiscie herbata zielona. Jezeli ci bedzie sie krecic w glowie to dziennie mozna mala lyzeczke miodu.Chcesz moze callendarioooooooop od jutra ze mna zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
Pola a w jakim czasie schudłaś te 20 kg?? Chętnie bym zaczęła jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pierwszym tygodniu ubylo mi 5 kg. Jest to najlepsza dieta jezeli potrzebujesz szybko zredukowac tkanke tluszczowa bez jojo.Gdy jutro zaczniemy to na sylwestra bedziemy swietnie wygladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooop
eeeee to rewelka. Ale właśnie sprawdziłam nie mam gryczanej w domu tylko jaglaną. Jutro pójdę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ? ja wlasnie pierwszy dzien dzisiaj. 2-3 jest najtrudniej, ale musze wytrzymac i tobie tez tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia2004
Cześć Dziewczyny :) dzisiaj zaczynam diete. Mam nadzieje, że wytrzymam :) Po tylu dietach co przeszłam mam nadzieje, że ta będzie skuteczniejsza ;) Powiedzcie mi jaką kasze można jeść w tej diecie i co oprócz niej jeszcze można zjeść. Chciałabym sie upewnić co do mojej wiedzy na temat tej diety :) Pozdrawiam i życze wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocachontas20
Tak bardzo zaciekawila mnie ta dieta kaszo-gryczana ze od jutra zamierzam sprobowac.. waze 70kg, przy wzroscie 170cm, chce zrzucic przynajmniej z 5kg na poczatek. Moge pisac wam co sie dzieje dzien po dniu. Bo nie wiem czy to naprawde zadziala na moj ograznim pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja napisze jak schudlam 20 kg 2 lata temu: jadlam 2 owoce dziennie, bardzo duzo pilam i jadlam 2 woreczki Sonko kaszy gryczanej (bez niczego np:soli,masła itp) mozna wiecej jezeli czujesz glod. Pamietaj: Jezeli kreci ci sie w glowie to zjedz jedna lyzeczke miodu, bo to moze byc spowodowane brakiem glukozy Pocachontas20 i Madzia bardzo sie ciesze ze dolaczylyscie. Musimy razem wytrzymac bo SYLWESTER SIE ZBLIZA! i piszcie jak sie czujecie podczas diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocachontas20
Pola 7 , wiesz warto sprobowac. Bedzie napewno ciezko ale czego sie nie robi dla schudniecia ;p wiec od jutra zaczynam od tej kaszy , piszesz o wodzie masz na mysli mam nadzieje niegazowana? Bo ponoc taka najlepsza :) gratuluje 20 kg schudniecia niewiarygodne ,ze tak Ci sie udalo !:) a dzieki za rade w razie w mam miod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia2004
Pierwszy dzień za mną... Nie było aż tak źle :) niestety zgrzeszyłam wieczorem i zjadłam owoce :) Powiedzcie mi czy w tej diecie można pić wode niegazowaną i kawe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gal Anonimus
Wogole tluszczu w tej diecie nie macie. Przeciez niezbedny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocachontas20
witam ! A ja dzis nie mialam gdzie kupic kaszy bo za pozno wstalam .. wiec musialam jesc dzisiaj normalnie za co sie winie. Dopiero wieczorem udalo mi sie kupic kasze , wiec zaczynam od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocachontas20
Czesc wam :) No wiec dzisiaj dzien pierwszy.. ciezki.. wlasnie za chwile ide sobie ugotowac kasze. Nie wiem czy pociagne tak 10 dni ;p zastanawiam sie tez czy bedzie jakis efekt pozytywny na moim organizmie ale poki nie sprobuje to sie nie dowiem :)zjadlam dzisiaj lizaka ;o wiem , ze to zakazane ;o ale musialam xD ok czuje sie na razie ok, ale zobaczymy jak bede sie czula jutro pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zwaze sie w srode i napisze ile schudlam, bo czuje po ubraniach ze troche luzniej jest, ale jeszcze daleko nie moj cel! TRZYMAJCIE SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocachontas20
Wczoraj dalam sobie rade , ale dzisiaj juz tak mnie brzuch bolal i nerka ;/ ze nie moglam dalej na tej diecie , nie czulam tak wielkiej slabosci ze mnie mdli czy cos ale serce mi zaczelo nawalac i musialam to przerwac... ;( musze znalezc cos innego ale innym zycze powodzenia ! Widocznie nie kazdy organizm przyjmie taka zmiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza-gryczana
Witam, od jutra dołączam się do WAS. Spróbuje 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza-gryczana
Zjadlam dzisiaj 2 worki kaszy gryczanej, jestem syta, jestem ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tennessee1
Hej! Ja dziś pierwszy dzień na diecie zjadłam pół woreczka jęczmiennej i woreczek gryczanej przez cały dzień :) Dla chcących zacząć napisze co zaleca Tombak: "W ciągu 10 dni jeść różne rodzaje kaszy. Do kaszy można dodać tylko zieleninę. Kaszę gotować na wodzie, bez soli. W ciągu dnia można jeść do siedmiu rodzajów kasz w dowolnych ilościach, oprócz kaszy manny. Stosując się ściśle do zaleceń można schudnąć od 5 do 7 kg. W czasie kuracji starać się pić jak najmniej płynów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOP!
Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tennessee1
Ja już 3 dzień, narazie się nie zważe bo nie mam wagi, ale nie chce mi się jesć i dobrze się czuje:) konntunuje dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×