Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Daniela,odchudzlam sie dieta 1000-1200kcl.Teraz chce sie oczyscic bo mam zaparcia i dlatego bede stosowala ta diete i rownoczesnie stosowala oczyszczanie jelit(lewatywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Hmm.. Też właśnie mam :/ Miałam z tym problem odkąd pamiętam, w sumie już przyzwyczaiłam się do tego że załatwiałam się raz na tygodniu, ale odkąd zaczęłam jeść activię, problem zniknął. Nie wierzyłam na początku, że to działa, ale mi naprawdę pomogło. Teraz odkąd jem tą kaszę to wszystko jest ok tylko zaparcia wróciły. Miała być oczyszczająca ta dieta, a wygląda na to, że efekt jest odwrotny od zamierzonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
raz w tygodniu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleksz
Witajcie:) Ja na diecie kaszowej drugi dzien.....Jak narazie ok,mam nadzieje,ze wytrwam do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleksz
Czy moze ktos mi powiedziec,jaka najlepiej zastosowac diete po kaszowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Jaką dietę? Gryczaną? Nie wiem, nie ważyłam się :P Zważę się jak się skończy :) Mam płaski brzuch i jakby troszkę chudsze uda, a może mi się wydaje... Nie wiem, czy coś schudnę, bo i tak mało jadłam - dwie treściwe kanapki w pracy i dwie kromki chleba w domu. I tyle. No ale piłam piwo w sporych ilościach ;) A teraz zjadam 3 worki kaszy + duży kubek activii dziennie. Wydaje mi się, że to objętościowo więcej jedzenia, ale mniej treściwe. Jak byłam na diecie pszenicznej, to pamiętam, że na początku jadłam tej pszenicy sporo, kilka razy dziennie, a pod koniec szklankę na dzień. Bardzo mi się skurczył żołądek. A przy kaszy na razie tego nie czuję, zjadam 3 wory i wcale nie czuję się zbyt najedzona :P Generalnie to ja się nie czuję gruba czy ważę 65 czy 75 kg, jestem wysoka, mam wąską talię i nie widać po mnie tych kg, ale jak tyję to mi się robią rozstępy, dlatego wolałabym nie tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleksz
Czy przy tej diecie kaszowej mozna activie???? Bo chyba by mi sie przydalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lockerz
Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz! Na stronie gdzie otrzymasz zaproszenie do elitarnego klubu, jakim jest strona Lockerz.com Lockerz.com jest stroną oferującą wartościowe nagrody np. iPod Touch, iPod Nano, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP, Skuter Piaggio i wiele innych! Co zrobić żeby się zarejestrować? Wypełnij formularz na dole strony, następnie wejdź na swojego maila i zarejestruj się z naszego zaproszenia. Sprawdź jak prawidłowo wypełnić formularz rejestracji Jak zbierać punkty? Jak na razie mamy 3 możliwości zbierania punktów: - Logując się codziennie - Odpowiadając na pytania w zakładce DAILIES - Zapraszając do zabawy naszych przyjaciół http://www.loglockerz.yoyo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od dziś zaczynam dietę kaszowa/ Myślalam o diecie, znaczy o głodówce gdzie pije się wodę z cytryną i pieprzem cayenne + syrop klonowy/ I tak sobie mysle, ze moze tą kaszkę warto tym pieprzem sypnąć trochę ;) ale nie wiem czy jak bede pila wodę z syropem cytryną i tym pieprzem to czy to nie zaszkodzi diecie , ale w sumie i ta i ta ma za zadanie oczyszczać, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, będę wypijala sobie jeszcze szklankę herbaty Figura na przeczyszczenie no i duuuuuuuuuuuuuuzo wody :) ciekawe jakie będą rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sorki, właśnie doczytalam się,ze trzeba pić jak najmniej płynów- tylko wtedy gdy odczuwamy pragnienie. w sumie u mnie to zaden problem. I tak malo pilam, dwa kubki kawy :) to wypiję sobie herbate figura i później szklankę wody i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie co do kaszy. Cz to może być kasza gryczana extra, prażona? nie wiem czy są jakieś takie nieprażone, takie co mają więcej tych łusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleksz
Ja jem wszystkie rodzaje kasz oprocz kaszy manny.... A co do Figury to niebardzo,mysle,ze lepsza bedzie herbata zielona i czerwona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny!!! powiedzcie co myślicie o diecie - ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE. i o occie jabłkowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejla napisz jak ci idzie z tą lewatywką,bo ja się strasznie boję.....wiem że muszę oczyszczanie zrobić koniecznie , bo już wszystkie dziadostwa się mnie czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
hej, ja w weekend nie pisałam bo byłam w szkole, a wczoraj jeszcze na randce z mężem :P Nadal jestem na kaszy oczywiście, dziś 7 dzień. Wczoraj tylko wypiłam 4 piwa w knajpie, no ale taka okazja żeby zostawić dziecko mamie i wyjść gdzieś razem to nam się trafia raz na pół roku, więc nie mogłam odmówić :D Zresztą, piwo było chyba jakieś nie ten-teges, albo ze mną coś nie tak, bo wyrzygałam wszystko, co miałam w żołądku po powrocie a dzisiaj tak się kiepsko czuję że wzięłam urlop na żądanie :P Do czwartku będę na kaszy, a później kończę, bo zapycha mnie ta kasza i w ogóle nie mogę się załatwić na tej diecie. Chyba jednak nie dla mnie ta kasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Dziewczyny -w lutowej Super Linii jest świetna 10-dniowa dieta na ktorej chudnie się ok 4kg i nie głoduje.To ostatnio najmodniejsza z rozsądnych diet.Ja już ją stosuję .Piszę o niej bo przeczytałam Wasze wpisy i kibicuję Wam po cichu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/chce-schudnac/2866-odchudzanie-na-zawolanie-pomocy-3010.html To link do forum, na którym piszą dziewczyny, które stosują dietę ONZ. Ja się nie wypowiadam, bo nie stosowałam jeszcze, ale zaintrygowała mnie ta dieta i zastanawiam się nad nią. Jest dużo głosów ze strony specjalistów od fitnesu i dietetyków, że to głupota i wyciąganie kasy od ludzi, ale osoby, które stosują tę dietę piszą, że chudną. Aha, cena na stronie www.odchudzanienazawolanie.pl wynosi trochę ponad 40 zł, ale można ją ściągnąć za darmo z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Kurcze, nie kupujcie kaszy z Carrefoura! Ja kupiłam i to w hurtowej ilości, żeby nie kupować już do końca diety no i taka breja z niej wychodzi że szok. Obrzydliwa jest. Aha, ktoś pytał czy można jeść activię na diecie gryczanej - wg założeń Tombaka nie można. Ale że ja muszę, to jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wymieklam.Ta dieta jest nie dla mnie.Caly dzien chodziam glodna.Nie cierpie byc glodna.Okropne uczucie i te zawroty glowy,stan jak bym miala zaraz zemdlec.Nie-stanowczo nie.Zjadla 2,5 woreczka tej kaszy przez caly dzien i nie bylo efwktowf sytosci. Jestem zatwardziala ,jezeli chodzi o odchudzanie bo schudlam duzo(stopka) ale to dzisiaj to istna katorga. Jedyna przyjemnosc w calym dniu to oczyszczenie jelit poprzez lewatywe.Jaki blogi stan wyproznienia,powaga,napewno tego nie przerwe. Tak,musze sie przyznac ponioslam na calej linii PORAZKE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Lejla, ale definitywnie rezygnujesz z gryczanej? Zmieniasz na jakąś inną? Mnie też coraz mniej się ta dieta podoba, dopóki miałam dobrą kaszę, było ok, ale jak mam jeść tą paćkowatą mamałygę z Carrefoura, to mi się niedobrze robi :P Nie mam zawrotów głowy, pomijając skutki wczorajszej posiadówy w knajpie, no ale to nie kaszy wina;) Za to mam problem z wypróżnianiem, czuję się taka zapchana i przez to nie mam wrażenia, żebym cokolwiek schudła. A Ty ile schudłaś na gryczanej? Ja się nie ważyłam, może jutro rano się zważę, bo to równe siedem dni dzisiaj mija. Wytrzymam jeszcze te 3 dni do czwartku, ale potem chyba przejdę na tą ONZ; nigdy nie byłam na żadnej diecie typowo odchudzającej, ale dziewczyny tak dobrze o niej piszą, korci mnie spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byl moj pierwszy i ostatni dzien.To nie dla mnie.Ja schudlam 23 kg w 8 m-cy stosujac diete 1000-12000kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz prosze cos wiecej o tej diecie ONZ-jestem ciekawa co to za dieta.Podany przez ciebie to grupa wsparcia diety dukana.Te diete znam od podszewki.Ale to chyba nie ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Ta dieta z linka który podałam to dieta ONZ, tak jest w tytule topiku. Nie wiem, czy inna nazwa to dukana, pierwsze słyszę. Ta dieta polega na tym, że je się ściśle określone wymienione w tej diecie posiłki z 2 grup (białka i węglowodany) wg schematu. 1 dzień - 3 posiłki węglowodanowe + 1 węglowodanowo-białkowy, 2 dzień - 3 posiłki węglowodanowe + 1 białkowy, 3 dzień - 2 posiłki węglowodanowe + 2 białkowe, itd., w dowolnej kolejności. Można jeść do syta ale oczywiście nie obżerać się. Znasz tą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Jest na kafe topik o diecie ONZ, ale jak chcę go tu wrzucić to mi wywala komunikat że ten post jest uznany za spam :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleksz
Witam:) Ja po czterech dniach wymieklam na kaszy:( Pewnie i bym dala rade,ale wszyscy dookola odradzali mi,kasza zatrzymuje wode,a woda przeciez jest niezbedna do zycia:):) a tu jeszcze pic za duzo nie pozwalali:( a poza tym ten problem z wyproznieniem......nawet activia nie pomogla. Apropos tej ONZ to niby zachwalaja ja na www.dieta.pl , probowalam ja sciagnac,ale niestety tam trzeba kase placic;) Narazie poprostu ograniczam wszystko na maxa,zadnych slodkosci ,ale zastanawiam sie nad dieta 1000kcal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,lejla...! widzę że z lewatywki jesteś zadowolona,ja wczoraj też przeszłam pierwszą .nawet nie sądziłam że to może mieć tak dobry wpływ na organizm, czuję się naprawdę super.mam pytanko czy zamierzasz stosować ją przez 4 tygodnie?bo ja tak.....czytałam w książce dr. Górnickiej która tez poleca oczyszczanie jelita grubego że kaszę (w jej przypadku jaglaną i ryż) należy jeść po oczyszczeniu.ale w trakcie oczyszczania nie jeść mięsa i wędlin tylko lekko strawne produkty.....ryż i kaszę je się w dowolnych ilościach 4 posiłki.do ryżu lub kaszy mozna dodać pod koniec gotowania 1-2jabłka albo osobno rozgotować i dodać,można też dodawać przyprawy np; majeranek,kminek,imbir,cynamon.i pic herbatki ziołowe.diety nie należy skracać (10 - 12 dni ) ponieważ tak długo trwa wyleczenie śluzówki a po zakończeniu kilka dni jemy dużo gotowanych i surowych warzyw i owoców powoli przechodzimy na zdrową dietę....a jeszcze dodam że można pić kawę na niej GORZKĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×