Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Daniela88
Cześć, dziewczyny :) Dziś mój 8 dzień na kaszy. Jako, że wczoraj minął równy tydzień, to dziś rano stanęłam na wadze i bardzo się zdziwiłam. 6 kg mi spadło w te 7 dni a ja wcale nie czuję się chudsza :P Nadal mam boczki, tyle że brzuch płaski.. W czwartek kończę z kaszą, robię małą przerwę, bo mam pyzy z mięsem od mamy, a od soboty/niedzieli/poniedziałku chyba skuszę się na tą ONZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,ja niestety nie ciagne kaszy . ewa1759,przegladnelam ten link i pobieznie zapoznalam sie z ta dieta.Brzmi zachecajaco.Juz odiwdzilam to forum i sie przywitala. Mysle,ze mozna zawalczyc. Daniela,nie moge uwierzyc,no superrrrrr,jestem pelna podziwu i zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Wiesz, Lejla, to brzmi tylko tak fajnie te 6 kg, ale ja ani tego nie czuję, ani nie widzę po ciuchach czy figurze. Nie wiem gdzie było te 6 kg jak efektu nie widać :P To kto się przerzuca na ONZ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tej diety nie znam,troche poczytalam,ale calo sedno tej dity trzeba niestety kupic.I tu zaczyna sie problem,bo ja nie miszkam w Polsce.Probowalam ja kupic,ale nie da rady.Jezeli wiedzialaby wiecej o tej diecie ,to kto wie ,moze byc fajna do stosowanie. Daniela,mozy ty tych kg nie widzisz,a ludzie tak,co nik ci jeszcze nie powiedzial np,ze schudlas,ze fajnie wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla czy 4 tygodnie chcesz stosować lewatywkę???? oczywiście co tydzień zmniejszając ich liczbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Hmm no właśnie nikt tego nie zauważył chyba.. Ja i tak nie byłam gruba. Jestem wysoka i jak ważę 70 kg to czuję się idealnie i wyglądam normalnie, nie czuję potrzeby się odchudzać. Noszę rozmiar 40 i jest on moim zdaniem optymalny. A chcesz tą dietę? Bo ja mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Lejla, doszło? Właśnie po głębszym zastanowieniu stwierdziłam, że jednak bardziej niż tydzień temu spadają mi moje ulubione dżinsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniela doszlo.Bardzo ci dziekuje. Musze teraz poczytac.Spora lektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje ci Daniela.Juz wydrukowala,i przeczytalam.Brzmi sensownie i zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
To fajnie, powodzenia życzę. Ja też zaczynam, ale najpierw skończę tę gryczaną, jak już zaczęłam, bo nie lubię przerywać jak coś postanowię ;) jeszcze 2 dni mi zostały. Widziałam, że przeniosłaś się na topik "ONZ", pewnie się tam spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Hmm... Widzę, że już nikogo tu nie ma ;( No ale na wypadek, gdyby ktoś jednak czytał, to napiszę, że dziś 9 dzień na kaszy, jest ok, kupiłam kaszę firmy sonko i drugą jakiejś innej i zasmakowałam w niej na nowo :P Aż z przerażeniem myślę, że jutro miał być ostatni dzień i coraz poważniej zastanawiam się nad przedłużeniem diety.. Nie wiem, czy to rozsądne, bo kasza chyba nie dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych witamin, mikroelementów itd, ale ja tak już mam, że jak mi coś smakuje to mogę to jeść na okrągło. Może jednak przedłużę sobie dietkę do 14 dni, zobaczę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem....ja chyba od jutra zacznę żreć tę kaszę,z racji tej że oczyszczam się również lewatywą a jest przy tym wskazana kasza....nie wiem czy dam radę 4 tygodnie...chyba dorzucę jakieś warzywka czasem gotowaną rybkę chociaż do dania głównego....w ostatnim tygodniu sama kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniquee
zaczynam, od jutra. Na śniadanie - kasza kukurydziana, na obiad i kolację - gryczana, jaglana, pęczak z dodatkiem warzyw (np. pieczarkami, ogórkiem, pomidorem) lub jogurtu. Nie wiem czy warto diete uzupełnic o maślankę/kefir (popijac między głownymi posiłkami) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Ja jedenasty dzień na kaszy... Miałam skończyć wczoraj, ale chyba się uzależniłam :P Pycha ta kasza, nie chce mi się już nawet tych pyz jeść. Smak mi się zmienił, bo już nie przeszkadza mi w ogóle brak soli, smakuje mi pieprz cayenne i takie przyprawienie kaszy w zupełności mi wystarcza. Nie wiem, ile jeszcze będę tę kaszę jeść, ale do poniedziałku raczej na pewno. Potem przejdę na jakąś inną, z rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria1990
Hej ja własnie dzisiaj zaczęłam diete 10 dniową dziś sam kefir ale wogóle nie odczuwam jak narazie głodu... Czy ktoś z Was wie coś o tej diecie i ją stosował? Ile można na niej schudnąć? Ja mam 170 cm wzrostu i waże 80 kg ;( ;( ;( ;( ;( Ale to przez chorobe tak nabrałam Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radka
DZIEWCZYNY!! cel osiągniety. w niecały miesiąc 5 kg!! Było 63 jest 58 - Tyle, ile chciałam :) przez pierwsze dwa tygodnie przestrzegałam diety restrykcyjnie. jednak piłam dużo wody. Przez drugie dwa tygodnie stosowałam "dietę niełączenia". kupiłam sokowirówke i piję soki owocowo-warzywne. Tak zasmakowałam, że zostaję przy tej diecie. Może uda sie spaść do wakacji do 55 kg? To by było cudnie... Jak macie pytania lub rady dla mnie, piszcie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna strona ksiezyca
hej dziewczyny, wlasnie dobiega konca 2gi dzien mojej diety kaszowej i musze przyznac, ze bardzo delikatnie mowiac 'zatkalo; mnie :( czy ktoras z was tez tak moze miala? moglybyscie polecic jakies sposoby (tylko nie lewatywa! :) ) dzieki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela88
Ja tak miałam :) Niby oczyszczająca dieta a pod tym względem jakoś nie bardzo :P Ja do tej diety dołączyłam Activię po 2 czy 3 dniach, nie miałam wyjścia ;p Efekt i tak nie był taki jak normalne działanie Activii bez tej diety (jestem uzależniona :p), ale zawsze trochę lepiej... Przez 11 dni bodajże (nie pamiętam już) jadłam tylko kaszę z pieprzem cayenne i Activią, a po tym czasie kaszę z warzywami na patelnię, Activią i sosem czosnkowym jeszcze przez jakieś 2 tygodnie. Nie wiem, ile worków kaszy zjadłam przez ten miesiąc ale ze 100 na pewno ;) Ubyło mi 3 kg tylko summa summarum bo schudłam po tygodniu 6 ale 3 wróciły bardzo szybko. Niemniej jestem zadowolona. Nie solę do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaislawek1
HEJ CIEMNA STRONA KSIĘŻYCA. WIECZOREM ZALEJ 7-10 SUSZONYCH ŚLIWEK PRZEGOTOWANĄ, PRZESTUDZONĄ SZKLANKĄ WODY. RANO NA CZCZO WYPIJ TĄ WODĘ I ZJEDZ ŚLIWKI. BĘDZIE SUPER. TAK CO RANO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze soba
hej..ostatnio polubilam kasze jaglana..jem ja ktorsy dzien z rzedu. glownie na obiad i kolacje..dodaje warzywka np cebule marchewke , pomidory papryke , to co mam w lodowce...Nie mam zaparc, czuje sie fajnie...ALe czy schudne to nie wiem,, na razie bede jadla i zobacze jakie efekty..Na pewno kasza z warzywkami jest sycaca bardzije od innych dan...smakuej, ponoc zdrowo wiec jem...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
czy mozna dodac do tej diety jakies warzywa np. papryka, cebula ogorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasze ugotowałam dwa woreczki dzis dwie porcje juz zjadłam wydaje mi sie ze na dwa dni wystarczy może ktos sie przyłączy będzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
hej tak sie zastanawiam nad jakas dieta i fajna ta kaszowa bo uwielbiam gryczana, dzisiaj jeszcez nic nie jadlam wiec moze wytrwam do konca dnia ale jak tylko bede miala rzucic sie na jedzenie too bedzie to kasza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
kurcze zaczynam od jutra jak sie bawic to sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×