Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Gość arniga
Żurkowa, ja bym chyba nie przyżyła filmu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No nareszcie jestem ze sprzataniem gotowa :) Casey poköj sprzatalam a mi to 3 godziny zajelo...Tak powoli slimakiem jestem hihi Piszecie o szkole rodzenia, tez sie tam wybieram ale jakos dojsc niemoge... napewno zapözno pöjde. A chciala bym zobaczyc jak to jest bo w pierwszej ciazy nie chodzilam... No to zadzwonie dzisiaj i sobie termin zrobie... Ogladlam juz lözeczka a trudno sie zdecydowac na jakies bo taki duzy wybör :( A ten koszyczek dla baby jest fajny ale maz niechce no wiec lözeczko tzeba szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o szkole rodzenia. Tez bym chciała, ale u mnie myślę, że znowu cesarka będzie. Wszyscy wokoło mi mówią, że wyglądam typowo na chłopca, bo jestem bardzo ładna i mam tylko brzuch (ale urosłam) :D :D :D :D 🌼 faktycznie, że jak ktos od tyłu mnie zobaczy, to wogóle nie widać, że mogę być w ciąży. Ja mam chyba 9 kg na plusie. W czwartek mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia chociaz u nas do porodów rodzinnych jest wymagana.Moja gina powiedziała ze dam sobie rade a ona załatwi jakby ktos miał burzaca ze nie mam tej szkoły.Ale w sumie to nikt przy porodzie nas o to nie pytał.Teraz tez sie nie wybieram bo wychodze z załozenia ze jak raz urodziłam to i drugi raz sobie poradze zaróno z porodem jak i z pielegnacja małego bobasa.Co sie tyczy filmu z porodu to chyba nie chciałabym go widziec, ale tez jak zobaczyłam porodówke bo moja znajoma pediatra mnie wzieła zeby mi pokazac co i jak to tez mnie to wystarszyło wogole szpital do mnie nie przemawia.Ale jak pojechałam do porodu to było ok . Ja włąsnie sie z ciekawosci zwazyłam i mam 5kg na plusie wiec pewnie tak jak przy Wice dobije do 9kg.Ale ja nie mam zachcianek słodkiego nie jem ostatnio to mało jem wogóle najbardziej smakuja mi zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajabaja to moze rzeczywiscie sie skusze na ta szkole rodzenia, żurkowa napisz po filmie jakie masz odczucia, ja osobiście chyba byłabym przerazona jakbym miala taki filmogladac, nie wiem czy bym chciala, no ale z drugiej strony to na szkole rodzenia jakiejs masakry nie puszcza tylko pewnie jakis lzejszy porod zeby pokazac co i jak a nie zeby dolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o filmach porodu, rano leca odcinki 30 min. jak kobiety rodza i jak sobie rade daja przed i podczas i po porodzie. Nawet interesujace. Tyle sie mecza a jak baby juz jest to wrzystko zapomniane, az dziwne ale tak jest sama to przezylam... No nie tylko ja :) Dlatego fajnie to ogladac bo troche to sily daje ze i umnie tak dobze bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te chłopy miałam zapchany zlew w łazience, mąż sie zabrał za naprawianie, już nie jest zapchany, teraz cieknie z rury,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey: na ktorym leca te filmy??? napisze co i jak w czwartek wieczorem poznym...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczynki, Kilka dni mnie nie było, ale się mogę nareszcie pochwalić - juz jestesmy po przeprowadzce do trzypokojowego mieszkanka, dziś podłączyli nam neta - przeczytałam wasze wpisy i bede sie teraz częsciej odzywać. Pozdrawiam nowe kolezanki! Ja wpadłam w wir sprzątania, jeszcze nas remont kuchni i łazienki czeka, do tego praca - zalatana jestem, ale na szczęście czuję się OK. Mój gin powiedział ze synek ułozony jest głową w dół - ale powiedzial tez, ze jeszcze moze sie przekręcać. Widzę, ze o szkole rodzenia piszecie, niektore z was juz chodza - ja postanowilam zacząc od drugiego tyg. ferii - mam nadzieje, ze wcisnę ją jeszcze w mój grafik)) Buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja ;-) dziś później troszkę, co do szkoły rodzenia to nie będe chodziła, w pierwszej ciąży tez nie chodziłam i urodziłam, ale wiem, ze może byc ciekawie. Kupiłam dziś kilka kolejnych ciuszków i az mi miło na duszy, uwielbiam takie zakupy !Napiszcie mi czy kupujecie pościelkę do wózka, czy pieluszka flanelowa(polecam super sa na lato nawet jako kocyk moze służyć)wystarczy i podusia ? W piatek idę na usg 4 D nie mogę się doczekać ! Żurkowa dziekuję za maila odpiszę jak tylko uda mi sie wejść na pocztę bo coś mi strajkuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka, ja to czytałam, bardzo ciekawe, pisze dziewczyna, która chodziła do prawdziwej szkoły rodzenia i napisała dla dziewczyn, które z róznych przyczyn nie mogły chodzić. Ja się wybieram do prawdziwej - 150 zł koszt, ale uwazamn, ze dowiem się duzo potrzebnych i ciekawych rzeczy związanych z porodem, noworodkiem, będa rózne ćwiczenia dla cięzarnych. A najwazniejszy jest fakt, ze ta szkola jest na oddziale połozniczym w szpitalu, w ktorych chce rodzic - poznam i porodowke i panie połozne i nie ukrywam, ze mam nadzieje sie z jakąs zaprzyjaznic wiadomym celu... Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jeszcze nie wiem gdzie bede rodzic:( w szpitalu w ktorym mam lekarza, czyli CZMP w Łodzi poodchodzili lekarze i ostatnio strajkowaly pielegniarki, wiec chyba ten szpital odpada, przeraza mnie to powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka ja to mam doła z tego powodu :-( nie wiem gdzie będe rodziła :-( nie wiem jak, bo ja chce cesarkę, ze względu na to co się działo przy pierwszym porodzie, a moja lekarka nie bardzo jest za cc :-( i ciągle doła i stres mam, spać nie mogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz bardziej tez sie denerwuje, przeraza mnie to, dlaczego to musi byc takie straszne???? przeraza mnie sam szpital, nie cierpie szpitali, chcialabym urodzic i jechac do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz osiwieje.Od tygodnia Wika jest chora co mysle ze jest ok to wychodzi nowa sprawa.Wczoraj skonczyła antybiotyk dzis zaczeło ja ucho bolec ja mam juz dosc.a jak pomysle ze beda dwie i jedna od drugiej sie bedzie zarazac to odpadam.Ja bardzo przezywam jak mam dziecko chore mój maz sie smieje ze wtedy jestem bardziej chora od młodej.Z dzieckiem sie ciezko dogadac czasami chce zwr ócic na siebie uwage mówiac ze cos go boli, ja juz sama nie wiem dobrze ze mam dobrego pediatre pod telefonem i juz do niej dzwoniłam wiec ona twierdzi ze moze ja pobolewac przy mokrym kaszlu i katarze zielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka doskonale Cię rozumiem :-( przytulam !!Malwa tez ostatnio dużo chorowała, jak będzie dwójka to nie wiem co to będzie ... ja się przejmuje nawet katarem u Malwy, bardzo duzo z nia przeszłam, jestem taka matka kwoka, ale kto nią nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowka dla Waszych pociech 🌼 Wczoraj porwaly mi sie moje ulubione spodnie ciazowe, w kroku :-P Taka duza juz sie robie, ha, ha... no ale dzis wkroczylam w 3 trymestr, hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
No hej dziewczynki!!! Co do filmow z porodu to sobie ostatni z mezem obejrzelismy tkie co sa w internecie, bardzo dokladnie widac wszystko. Wiem ze czesc z was to przeraza, ale polecam, nawet mezowi nic po nim nie bylo choc predzej zjadl kolacje, no tylko po obejrzeniu zapytal sie czy nie wolala bym cesarki?!!! Sadze, ze jakby trzeba bylo zrobic cesarkie to bym sie nie sprzeciwiala, ale poki co to nie pekam i obstaje przy porodzie naturalnym!!!! Gdybyscie chcialy obejrzec sobie te filmiki to prosze http://www.planujemydziecko.pl/index.php/ciekawostki/filmy_z_porodu/porod_naturalny http://www.planujemydziecko.pl/index.php/ciekawostki/filmy_z_porodu/porod_naturalny__2 http://www.planujemydziecko.pl/index.php/ciekawostki/filmy_z_porodu/porod_naturalny_w_szpitalu http://www.planujemydziecko.pl/index.php/ciekawostki/filmy_z_porodu/film_z_porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na maksa wszystkie zajęłyście się przygotowaniami do porodu...ja jeszcze zwlekam... Dzisiaj mam jakieś dziwne nerwy, nie wiem nawet czemu i spać nie mogę, choć zazwyczaj o tej porze to już leże w łóżku. Mały mnie kopie coraz mocniej, nie wiem jak to będzie za miesiąc, dwa.....pod ręką wyczuwam czasem sobie taką małą fajną kulkę..nie wiem może to stópka bo u góry nad pępkiem zawsze czuje.... jest raczej postanowione ze będzie Kubuś ale może się jeszcze zmienić, choć to imię najbardziej wszystkim odpowiada... ale mnie właśnie obkłada maluszek kopniakami..chyba mi spać nie pozwoli dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam jednym okiem te filmiki z porodu...jestem przerażona..teraz to już wogóle nie zasnę chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie skusiałam i w sumie tak to sobie wyobrażałam inaczej to wyglądać po prostu nie może...niezbyt apetyczne ale za to dzieci jakie później kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze !!! ogladnelam jeden, drugi film a na trzecim wylaczylam....bo jak zobaczylam jak tna.....oj..:((( musialam wylaczyc :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widzę że wy juz myślicie o porodzie....a kto nie mysli, po pierwsze przeciecie pępowiny nie boli ani ciebie ani dziecka - więc nie ma copanikować, ja tam filmików nie musze oglądać bo już jeden poród za mną, wcale nie przeraża mnie fakt że niedługo czeka mnie drugi...przeżyje się : ) mąz też wszystko widział bo był przy porodzie i tez wcale go to nie przeraża ale jak któraś z was ma słabe nerwy do takich historii to radzę nie oglądac takich folmów i się niepotrzebnie nie stresować, zobaczycie jak same przeżyjecie to po jakimś czasie stwierdzicie że nie było tak źle a dzidzia wam wszystko wynagrodzi... ja w piatek ide na kontrolę do gina, ciekawa jestem co mipowie ciekawego wlasnie zostałam sama z jessiką i 2 chomikami, bo mąz pojechał na 3 dni w delegację. ostatnio jakoś energii mi trochę brakuje - wy tez tak macie? nic mis ie nei chce, może przez ta deszczową pogodę... jeśłi chodzi o wyprawkę to ja praktycznie już wszystko mam dla dziecka, wózek iłóżęczko też, ubranka, rożęk itp rzeczy mam po jess, nawet sobie kupiłam już kilka staników do karmienia ( inne niż przy pierwszym dziecku, wiem których unikach bo strasznie mnie wukrzały), nawet chuste już kupiłam dla maluszka infant summer taką na lato i na zimę dla maluszka i dla starszaka za dobrą cenę, mimo że nówka..dokupiłam sobie jeszcze baldachim i ochraniacz śliczny kolorowy za 10zł używany i kilka sztuk body na lato, bo moja jessica rodziła się na jesieni i nie mam az tyle..kupiłam nawet matę dla maluszka za 19zł, która normalnie kosztuje ok 100zł, zaszalałam a co? ale za taką cenę to można, np udało mi sie kupić 6szt doby za 6zł + przesyłka, pilnuję okazji i przez to za grosze kupuję to co mi potrzeba. narazie uciekam bo musze wyjsc odezwę się później, trzymajcie się dziewczynki i nie myślcie o porodzie tak strasznie bo to jest naprawde do przeżycia . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------- 27------monachium-------------19.07-- ------25.04---C Mickey----------32---------Gdynia------------------20.07 --------28.04---S Klaudia 447------21------Starogard Gdański-----25.07-------- 01.05---C coral bay------- 33---------nowy sącz------------ 25.07--------01.05---C wiolaj------------ 28--------warszawa------------- 25.07 -------01.05---C mała82---------- 25--------Skierniewice-----------25 07---------01.05--- to ja CC--------- 25-------Szczecin----------------15.07---------01.05--- arniga----------- 31-------Warszawa--------------26.07 --------01.05---S inez_82--------- 26--------Elbląg-------------------28.07---------03.05--- Żurkowa-------- 24--------Wrocław---------------26.07-- ------03.05---S plusia----------- 31----------Szwecja---------------25.07--------04.05---C Monia79---------28--------Wejherowo-------------26.07--- ----04.05---C malagorzalka----33--------Poznań----------------28.07--- ------04.05--- Grzybiara--------34--------Przemyśl--------------28.07 --------04.05---S marzenie31----- 31--------Słupsk------------------30.07--------05.05---C kareczka------- -26--------Łódź--------------------30.07-------05.05---S magmal-----------26---------Opole------------------30 07--------05.05---C Sloneczko5050--23---------Konin------------------28.07-- ---- 05.05-- nikitka5----------32--------Wrocław---------------23.07- -------06.05--S kathi81---------- 26---------Łódź-------------------01.08 ----------08.05-- zizusia----------- 24--------rzeszów---------------03.08 ----------10.05--S peletka---------- 31-------nowy targ--------------05.08-----------12.05---C czarna----------- 25----------Konin-----------------05.08----------12.05---S bajabaja---------29----śląsk-cieszyński----------22.07-- --------13.05--S sysunia27--------28-------ok. Gliwic---------------06.08----------13.05---C Alexxxandra-----28--- ------Śląsk------------------07. 08.--------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------------08. 08----------15.05--S madeline80------27---------kraków----------------09.08 ----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------------08.08 ---------15.05--C olinkaka----------28------Wrocław------------------08.08 ------ ---15.05--S renka07----------31------wielkopolska-------------19.08- --------22.05-synuś stelka------------ 27------brzeg---------------------15.08-----------22.05--C Mirellka84--------24------Gdańsk-------------------08.08 --- -------22.05--- madamagda------23------Wrocław. ---------------15.08-----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------------18.08.-- ------24 .05--S bibi2--------------29-------Dąbrowa Górnicza-----19.08--------- 26.05--C soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----------22.08---------29.05-- Skoro jeszcze jestem w tabelce to wprowadzam drobne poprawki. Już wiem ,ze będzie synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×