Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

zizusia ja też tak kiedyś ugotowałam gryzaka:p:p:p co do klocków sensorycznych to Karolinka średnio się nimi interesuje za to te gryzaczki co do lodówki można chować rewelacja:) dobra Cyna to ja później wyśle Ci namiary na mnie na NK, zużyje te testy najpierw ja jak coś wyjdzie to odstąpię swoje Liliankas:) Żurkowa to faktycznie maż supermena:p:p moja na razie namietnie ćwiczy przewracanie na boczki i fajnie jej to juz wychodzi potrafi nawet się przewrocic gdy ja przytrzymuje:p co prawda z brzuszka na plecki gorzej, tylko kilka razy sie tak przewróciła ale i tak jest zwinna:p:p:p a u nas ząbka na razie nie widac, tylko na górnych dziasełkach na podniebieniu takie dwie dziwne gulki są???dziwne nie wiem co to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... u nas wysypka juz sie skonczyla i chyba wiem na co była: na plyn do plukania bo pomylilam raz i wyplukalam w normalnym, albo na oliwke bambino - cos mi do glowy wpadlo zeby go oliwkowac a nigdy tego nie robilam. Na szczescie zadnych wypryskow juz nie ma. Bardzo pomogla mi krem Elidel. Dosc drogi ale malo wystarczylo by wysypka zeszla. Dzis mialam rozmowe z kandydatka na nianie. Powiem Wam ze jestem zadowolona. Pani w wieku 57, bardzo mila, czysta, sympatyczna.... no i Michas ja polubil. Teraz poczekam na odpowiedz czy Pani sie zgadza na moje warunki odnosnie zaplaty. Jesli tak to od 17 list bedzie przychodzila juz do Michalka i ode mnie bedzie sie uczyla przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja przyłączam się do chcących mieć dzieciątko, ale na razie czysto teoretycznie, no bo ja po cesarce:(, zizusia 24---> ola 2 ząbki ma już:D, co do przewracania to umie tylko jakiś taki leniuszek jest:P, Żurkowa ---> Twój to niezły akrobata:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to po męsku załatwiłaś sprawę, mi to pasuje ;-) Ja tam Ci życzę żebyś jak najszybciej zobaczyła te 2 kreseczki ale z życzliwości a nie z ciśnienia za testami ;-) a z pracą to ja podobnie tyle że ja po prostu nie chce wracać na raty najpierw chcę wyjść z pieluch odchować dzieciaczki i dalej do pracy ale zobaczymy jak to będzie.. super byłoby jakby nam się obydwu udało... justa - porozmawiaj z gin z tego co mówiła znajoma to teoretycznie wystarczający okres na regenerację to 6 miesięcy od porodu, tylko wszystko zależy od tego czy już się wszystko wygoiło i w jakim stanie masz organizm, może porozmawiaj zrób USG i podejmij jakąś decyzję albo od razu ;-) albo przynajmniej będziesz wiedziała ile czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co chca miec dzidzie teraz to nie bylo po cesarce prawda?? po niej ile trzeba min odczekac? tak z ciekawosci pytam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 20:10 ide na areobik:)) musze sie za siebie zabrac bo zaczynam jak w 2 ciazy wygladac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj akrobata to prawda:) gorzej mu ida obroty mam prosbe....zwroccie uwage jak sie Wasze dzieciaczki obracja na brzuch bo moj przewaznie tak ze nogi daje do gory obie i ciagnie na bok..lekarka mowila ze zle ze najpierw powinna jedna noga zostac do brzucha przyciagnieta a a druga prosta i na bok...moj duzo robi ale troche po lebkach ale radzi sobie jak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):): to na kiedy termin????? lipiec chyba:p:p:D:D:D no to 13 biorę się do roboty:) justa ja tez po cc i jakoś w sumie nie myślałam o tym że niby nie wolno, no ale jak bym wpadła to przecież się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa moja robi właśnie tak że najpierw jedna noga później reszta ciała czy akoś tak, w każdym razie nie jak ma podniesione nogi do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla_22 moje gratulacje, moim zdanie trzeba sie cieszyc z kazdego bobaska jakie nam daje Bog, bo sa malzenstwa, ktore tego nie moga doswiadczyc! Ja tak jak i inne, tez bym chciala drugie (mimo, ze czasami nie wyrabiam z Dagusia), ale jak juz predzej pisalam, niestac nas na to. Ja zachodzac w ciaze z Dagmarka bylam bezrobotna i przed kolejnym dzieckiem chcila bym sobie troszkie popracowac, no ale wiadomo los rozne figle splata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Stelka masz rację :P :P :P :P :P :P Po cesarce należy poczekać min rok, a najlepiej 2 lata!!! Tak mnie wszyscy uczyli... Wiem że czasem jest wpadka już po kilku miechach i jest dobrze, ale istnieje spore ryzyko powikłań- np rozejścia się szwa na mięśniu macicy. Proponuję udać się do ginekologa, zrobić usg i popytać... Może coś podpowie, albpo zbada i stwierdzi że już spokojnie możesz działać. Mslę że świadomie nie warto ryzykować, bo może być ok, ale może być np poronienie, czy jak się szew rozejdzie to będzie trzeba w oststeczności jak inaczej się nie da usuwać macicę...... (ponoć teraz to już kazuistyka, więc może trochę straszę) Jak pójdziesz do Ginekologa i on Ci pozwoli to będe trzymać za Was kciuki by szybciutko si,e udało :) :) :) :) Cammomila- GRATULACJE ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Będzie super!!!! U mnie tatko doleciał :P Dzieciaki i my obsypani prezntami!!!! Ale ja przeceniłąm swoje gabaryty i nakupowałam sobie za dużych ubrań :( :( :( Będę musiała poprosić mamę by mi pozwężała... Jejku tyle pytań że się pogubiłam. Kładę dzieci i jak dam radę to jeszcze dziś odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla........ gratulacje :):):):):):) Mnie po pierwszej cesarce lekarz zalecil poczEkac 3 lata z nastepnym dzidziusiem...zastosowalam sie do zalecen i poczekalam....8 lat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Camomilla moje gratulacje)) U nas zęby na tapecie - wczoraj w nocy to z 10 razy się budziła z płaczem - ślini się w dzień że hej i wszystko gryzie... A jak zombie wyglądam, a rano do pracy buu((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak byłam po 3 miesiącach od porodu u gina zrobił mi usg i stwierdził że szwy sie wchłonęły i wszytko jest ok, nawet rana szybko się wygoiła, a po tygodniu po cc nic prawie nie czułam, wiem, wiem to nie argumenty, ale kurcze ja nie chce czekać:( bo wiem że jak nie teraz to nie wiem kiedy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym Karola ostatnio ładnie śpi w nocy wczoraj zasnęła o 19 pobudka o 1 na karmienie o 6 butla i spała do 7.15:)tfu..tfu..tfu..żeby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż śpi, córka śpi to ja też ide spać, papa, do jutra:) chociaż jutro jadę do Opola na zakupy, muszę małej na chrzest kupić strój:)i rano do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Naczytać się Was nie moge bo nie nadążam... Mój synek od kilku dni jęczy i wiecie myślałam że już go znam, wiem kiedy chce jeść, kiedy jest zmęczony a kiedy chce się po prostu przytulić a tu taki klops...daje mu jeść za chwile jęczy, purka myśle sobie kupki nie może a jak zrobi to za chwile znowu jęczy, posmarowałam mu dziąsełka żelem dalej jęczy a jest to takie żałosne jakby mu się straszna krzywda działa i już zgłupiałam co to może oznaczać...podpowiedzcie co myślicie prosze... A co do drugiego dzidziusia to ja mam inną sytuacje, poszłam na urlop wychowawczy więc fajnie byłoby wychować jednym cięgiem dwójkę dzieciaczków ale byłoby bardzo cięzko bo mąż pracuje całymi dniami i nikogo do pomocy...O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie 5 lat, leczyliśmy z niepłodności i fakt że się udało to CUD, i bardzo trudno przewidzieć (pytałam gina) czy jeszcze raz się uda, a jeśli tak to jak szybko...dlatego nie wiem sama czy jużpróbować czy moge poczekać rok albo dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla moje gratulacje)) cieszę się i pozytywnie zazdroszczę ;-))) Akinom77 jak tak długo się staraliście to ja bym nie czekała z planowaniem, nic na siłę ale na pewno bym się nie zabezpieczała itd... Stelka - może zrób USG kurcze bo wiesz... chociaż z drugiej strony ze mną na porodówce leżała kobietka któa zaszła w ciążę jak synek miał 6 miesięcy.. i odydwaj chłopcy przyszli na świat przez CC. Ja moje testy owulacyjne zużywam bez sensu ;-) Ale ostatnio byłam na kontroli u gin i mi powiedziała że ten śluz jak owulacyjny wygląda... a według testów niestety nie.;-( Mam nadzieję że dostanę w końcu @ albo zobaczę 2 kreseczki.... o jejku ale się rozmarzyłam.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Liliankas mój póki co twierdzi że u mnie cisza więc mam jeszcze troche czasu na zastanowienie...a tak wogóle to chciałabym mieć kilka miesięcy na podreperowanie siebie...strasznie schudłam przez karmienie i powinnam troche przytyć bo w ciąży miałam cukrzyce i też chudłam w 3 trymestrze...więc w następnej to już nie miałabym z czego schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla --> No to GRATKI!!!! 😍 😍 😍 Ale numer :D Żurkowa --> Przypatrzę się jutro jak Nat to teraz robi. Ale pamiętam że na początku też zaczynała obiema nóżkami. Byliśmy dziś na spotkaniu w szkole rodzenia. Nat zachwycona z kontaktu z innymi maluchami. Ppo prostu fascynacja, do tego próbowała wszystkich przegadać :D Nawiązała nawet bliższy kontakt z kolegą Frankiem ;) - Franio się cieszył od ucha do ucha i wyciągał do niej rączki a Nat banan na ustach i pacała go łapką. Super to wyglądało!! Przyszła już do nas żyrafa z klockami - klocki na razie mało interesujące, za to sama żyrafa mniam mniam do obślinienia :D I bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nocna warta czuwa :-) LILIANKAS, CYNA i inne dziewczeta - b.dziekuje za odpowiedz na moje pytania. Gratulacje dla CAMOMILLI i po kciuku za kazda mame starajaca sie o drugie dzieciatko - po cichu przyznam sie, ze tez o tym mysle, z tych samych powodow co wy, ale troche strach, no i nie wczesniej niz latem, choc wolalabym niespodzianke :-) ZIZIUSIA - ja mam w domu ten \'grajacy ocean\' odkad niunka sie urodzila i do dzis sie nim nie znudzila (a bawi sie nim codziennie) i widzialam, ze odwiedzajace nas dzieci tez sa nia zafascynowane. Do tej pory prawdziwa pomoc dla mnie w momencie gdy chce oddalic sie do kuchni czy lazienki. no i ta ksiazeczke o ktorej pisalas tez mamy, corcia cieszy sie jak \'zapiszczy\', ale najchetniej to by ja zjadla :-) Takie male pytanko: czy Waszym dzieciom tez sie trzesa raczki gdy sie emocjonuja np jak im sie pokaze fascynujaca zabawke? Moja mala wtedy odwodzi raczki jak do \'poddaje sie\' i trzesa jej sie raczki dopoki tej zabawki nie chwyci. Zycze milego piatku, no i dlugiego weekendu - ja nie wiem czy tu zajrze do srody bo spodziewam sie gosci. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla OGROMNIAste gratulacje Moja kuzynka tez mieszka we Wloszech-w Ostii--urodzila corcie w marcu i nastepny termin ma na koniec lutego caly czas jest na Buscopanie bo miala pierwsza cesarke i teraz powtorka jej sie zapowiada Ginekolog nie byl zbyt zadowolony ale tylko zazartowal \"czy telewizora w domu nie maja\" no coz przytrafilo sie ale i tak jest zadowolona--ma miec druga dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa ja Ci nie odpowiem bo moj jest leniuszek i nie przekreca sie sam a tylko robi skrety ciala a glowka zostaje w miejscu na boki sie ladnie przekreca ale nie z brzuszka na plecy czy odwrotnie sam tez jeszcze nie siedzi, ale jak go na chwilke postawie przy lozku to sztywno stoi pewnie wczesniej zacznie chodzic niz siedziec ale moja corcia tez nie umiala raczkowac tylko jak miala 10 miesiecy sama juz chodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore podawaly jua antybiotyk---jak podawalyscie Lakcid tzn.ile dziennie 1 amp czy wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój józef ma już 2 dolne zębacze i chwali się nimi pokazując je w pięknym umiechu każdej napotkanej osobie. jego ząbkowanie jednak nie przechodzi bez problemowo, kupuje mu maść na ząbki za tubke płace ponad 20 zł i nic niedaje, czopki działają na jakies 4 godziny. a propos józef w niedzielę kończy 6 miesiecy i babcia robi mu maa bibke z torte na jego wyłączne zniszczenie w rączuchnach. a tak wogole to dzien doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×