Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

maślakowa moge ci przesłac tabelke z naszymi danymi i sobie mozesz nas poszukac na NK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna-- 29 w czerwcu :P stara dupa ze mnie ;) owszem, ja ino na cycu i dopajam ale tylko kiedy upały :) Czarna--oooo jesli bys mogła będę dźwięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ,bardzo śmieszne,Wy staruszki,to ja wapniak! w lipcu skończyłam 31 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulcia :) piękny wiek :) jaki tam wapniak! REMEMBER: MY ZAWSZE PIĘKNE I MŁODE :) PS. jak widać na załączonym obrazku dziś dzień pt.: "coś mi się z głową robi":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeglądałam profile na NK to mi wyszło że w większości orbitujemy wokół 30-ki. Mnie w grudniu 28 stuknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!czytam Was juz od dawna ale jakoś nie miałam czasu na pisanko.Mam na imię Renia i 14 maja urodziłam synka Wojtusia miałam cesarkę niestety bo synuś wazył 4,570 oraz ułożony pośladkowo.Mieszkamy narazie w Gdyni. W tej chwili mój grubcio śpi ale pewnie zaraz będzie się domagał jeść.Karmię tylko cycem i Wojtek ma już 9 kilo :/ rece odpadają. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Haris...nasze grono coraz większe się robi... Maślakowa juz cie oblukałam....i zaproszenie wysłałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 wiosen :) wiem że macie jakąś tabelke to prosze dopiszcie mnie tam.Muszę się tu poorientować w tej kafe, np jak zrobić żeby mi e-maila nie pokazywało za kazdym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na razie i tak ja jestem najstarsza mam 32 lata skonczone w czerwcu- wiec sie nielicytujmy. Mi tez grozi powrót do pracy ale gdzies w listopadzie bo to 2 dziecko i mam cały urlop z tego roku i 14 dni z zeszłego, ksiegowa ma mim obliczyc kiedy dokładnie mam byc.Mój maz tez policjant pracuje na zmiany i dzieki temu nie musze myslec o opiekunce bo on sie swietnie dziecmi zajmuje.Zreszta starsza w przedszkolu wiec luz. A propos kup zilonych to moi pediatrzy powiedzieli ze na sztucznym mleku to ok i ja im wierze bo młodej sie nic nie dzieje a robi takie odkad jej daje nan ha wiec tez luz w tej kwesti.Majka kocha memłac wszystko co jej pod reke podchodzi wszytko jest doslinione.Lubi tez odwracac sie i przekrecac tak ze nie zostawiamy jej juz samej na łózku tylko podłoga zawalona kocami dla nie i tam sie bawi.Spi dobrze wiec nie narzeka m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powrotem do pracy to u mnie bedzie ciężko bo mam daleko i jak narazie umowę mam do końca sierpnia 2009 i do wtedy chcę wziąść wychowawczy a potem zoaczymy.Chcę dać Wojtka do żłobka jakiegoś fajnego bo on bardzo lubi inne dzieci i szybko się od nich uczy.Mam kolezanki, które maja dzieci z tego roku i tak razem sobie chowamy dzieciaki.Mysle że żłobki duzo daja ale muszą być dobrze prowadzone.Będę musiała poszukac coś fajnego w okolicy.Moi i męża rodzice mieszkają we Wrocławiu-naszym rodzinnym mieście i troche kicha z opieką babć ale wcale nie ubolewamy z tego powodu.Jakoś damy rade tak sobie mówimy.Razem już jesteśmy 9 lat i w grudniu będzie jak 2 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna--z wielka chęcią zaakceptowałam zaproszenie :) ubiegłas mnie, musiałam odejśc ok komputera bo Juniorzasty się obudził :) sukcesywnie będę oglądała wszystkie profile znajdujące się w tabelce. :) Juusta--witam witam :) Rewelka! - teraz widzę z kim debatuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię oszalało - dalej śpi, a wiecie, że raz zrobila sobie 5-godzinną drzemkę w ciągu dnia, byłam zszokowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta pisalas że miałaś kiche po cesarce - ja też ledwo żyłam i dla mnie to bylo straszne bo tak sie napalilam na naturalny poród a tu natura inaczej zadecydowała.Potem nie miałam pokarmu a Wojtek sie darł z glodu, jakos to przetrwalam rozchulałam cyce i powiedziałam sobie że może poród nie byl "fajny" ale cycem syna nakarmię i mleko poleciało i Wojtek nauczyl się jeść z cyca.Tyle stresu i jeszcze ten brzuch rozwalony.Ale tak jak pisze maślakowa tez chcę jeszcze jedno a potem jeszcze trzecie!Aco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lalka nie spi i rozmawia sobie :-) pozniej Wam zaproszonka powysylam. Fajnie widziec Was i Wasza dzieciaczki O matko, moj blok to sie zaraz rozleci od tego huku i drgania. Niech szybko koncza ta ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie:):):) Haris ja też z Gdyni jestem:):) My dziś byliśmy u lekarza i mały waży 7200, za 2 dni kończy 4 miesiące, jak ten czas leci, badania moczu wyzły ok, tylko w krwi ma niską bilirubinę, jak karola wróci to się zapytam o co chodzi bo w necie nie mogę znaleźć. ja do pracy idę też od października, na szczęście ja idę na popołudnia bo mam taką możliwość więc mały z tatą zostanie mi mój mąż zarzucił, że ja mu nie daję się zajmować małym i że sama wszystko chcę robić, wczoraj chciał go nakarmić jabłuszkiem to na rękach musiałam siadać żeby mu nie zabrać tego jabłka i sama nie dać, no i nie wyrzymałam w końcu i zabrałam:):) wiem nie powinnam, a bałaganem w domu się nie przejmuję, jak mąż wraca z pracy to razem ogarniamy, teraz jak pójdę do pracy to będzie ciężej no ale jakoś damy rade, strasznie krótki u nas ten macierzyński, ja miałam tylko 4 miesiące, a podobno było pół roku, nie wiem od czego to zależy, polityka prorodzinna w polsce jest fantastyczna, tylko siąść i płakać, a potem się dziwią, że przyrost naturalny jest ujemny, barany Szukam dalej tej bilirubiny, jak coś wiecie na ten temat to napiszcie:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ja tez mam Wiktorie ale z 18,05 to moja starsza córa a Majka miała sie urodzic 12,05 ale zastrajkowała i urodziłam ja 18,05.My tu wspolnie przezywalismy kazdy poród ja to chyba do ostatniej chwili pisałam- byłysmy bardzo zgrane zreszta jak widac jestesmy do tej pory.Mnie przez wakacje na forum nie było bo miałam depresje poporodowa i nie miałam czasu na neta zupełnie zreszta chyba z niczym sobie wtedy nie radziłam .Teraz jest duzo lepiej ale jeszcze nie wróciłam do dawnej siebie ,ale mam nadzije ze to wkrótce minie zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka fajnie ze wróciłaś, rzeczywiscie długo cie nie było... a mozesz napisac czym sie taka depresja objawia, bo pojecia nie mam... no i szybkiego powrotu do dawnej siebie życze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślakowa ja rodziłam w Wejherowie o 7:10 Wojtka wyciągnęli i czułam prawie wszystko jak go wyssało! Skończylam karmić go jakies 5 min temu i juz walnął kupsko w leżaku.Taki łomot w pieluche idzie że hej! Mnie na NK łatwo znaleć więc jak co to piszcie. Ide zmienić pieluche pełną kupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×