Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

weronika m test mialam robiony gdzies w 20 tyg chyba, niektorym wydawalo sie za wczesnie, ale ja sie nie znam, nie wiem kiedy dokladnie powinno sie go zrobic ale mysle ze najwyzszy czas, ale nie sugeruj sie mna, zapytaj lekarza:):) on wie co robi, albo zobacz jak ci inne napisza dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara ❤️ ❤️ ❤️ Zostalas pierwsza mamusia na naszym forum gratulacje! I nie martw sie prosze, wszystko bedzie ok. Moja znajoma urodzila pierwsze dziecko w 32 tyg. wlasnie i dzis jej synek ma 2 latka i jest okazem zdrowia. Najgorsze sa tygodnie rozlaki i chwile kiedy dzidzia jest podlaczona do roznych aparatow, ale jesli tylko mozesz, staraj sie utrzymywac kontakt fizyczny z dzieckiem, glaszcz je, dotykaj, mow pieszczotliwe slowa do pociechy, bo to daje malenstwu sile i pragnienie zycia! Wszystko bedzie dobrze. Jestes bardzo dzielna i w krotce bedziesz juz karmic piersia swego malsuzka w zaciszu domu. Trzymaj sie, mysle o Was cieplo!!! 🌼 🌼 🌼 Iskierka nadziei, 🌼 u mnie wyniki moczu byly w normie, infekcja wyszla dopiero z wymazu szyjki macicy. Ale chyba i to juz azegnane, bo skurcze zniknely :-) Mam nadzieje, ze i u Ciebie wrotce szybko sie poprawi. Ja ide jutro na USG juz ostatnie, chyba... Wszystkich badan bedzie w sumie 3. W Szwecji wszedzie pisza ze USG jest nieszkodliwe, do badan 3D podchodzi sie z wiekszym sceptyzmem i sie ich raczej nie rekomenduje. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybiara po pierwsze to gratulacje !!! bo jakby nie było z maluszkiem jest dobrze więc jesteś już mamusią pełnoprawną : ) najważniejsze że tobie i maluszkowi nic nie jest, musicie tylko przetrwac ten miesiać a potem naprawde będzie już tylko lepiej. utrzymuj cały czas laktację bo warto karmić maluszka swoim mlekiem - to naprawdę cenny skarb dla dziecka. jak dasz rade to napisz jak do tego wszystkiego doszło, czy te obrzeki i problemy z wysokim ciśnieniem miałaś już wcześniej czy tak nagle cię wzięło i trzeba było robić cesarkę? trzymajcie się razem z dzidzią i meżęm cieplutko, my tu o was bedziemy myślały i tzrymały kciuki, spędzaj jak najwięcej czasu u maluszka żeby czuł twoją obecnosć - ale tego raczej nie trzeba ci mówić prawda.. ściskamy mocno, odezwij się od czasu do czasu i napisz co nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybiara ja również gratuluję że zostałaś mamusią. podzielam zdanie soczka aby jakoś przetrwać ten miesiąc a potem to już tylko lepiej:) Ważne jest to że dzidzius samodzielnie oddycha :) Napewno synuś po wyjściu ze szpitala wynagrodzi ci wszystko co teraz przechodzisz. Odezwij się czasem do nas. Dziewczyny proszę napiszcie czy któraś z was ma takie okropne bole w pachwinach, ja poprostu wyję z bólu w nocy jak się przewracam z boku na bok. Jak byłam 2 tygodnie temu na badaniu to tez tak bolało ale lekarka mówi że z szyjką ok. żadnych skurczy tez nie mam. Znalazłam na innych forach ze niektore kobiety tak maja. Dlaczego ja? :() Boli jak cholera. Myslałam ze od drog moczowych ale wlasnie skonczylam brac antybioyk i nadal boli :( Mozecie cos poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara gratuluję !!Nie martw się bedzie dobrze, najgprsze za wami już ;-) Moja Mlawinka tez była karmiona sondą najpierw i dożylnie glukozą, terazjest wsio ok ! Ja miałam w 1 ciązy okropne zapelnia nerek i w kólko coś mi było wyniki złe, bóle, brałam 3 razy furaginę i duomox, a pod koniec ciąży aqumentin ... dużo tego ale te leki mniej szkodzą jak nie leczona infekcja nerek. Dziewczyny czy wy kupujecie coś swoim lekarzom z okazji Świąt, typu coś słodkiego, bomboniera itp. ???Mam dylemat bo idę dziś na wizytę i nie wiem czy mam coś słodkiego kupić ??? Prze Wigilią nic nie dałam, ale widzialam, że lekarka miala jakieś łakocie od pacjentów. Dziś będę pytała lekarki o cesarkę, boje się okropnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara głowa do góry teraz będzie już coraz lepiej. więc się nie denerwuj tylko staraj się o jak największy kontakt z maluszkiem i utrzymanie laktacji i zobaczysz że ten czas rozłąki szybko zleci i będziesz się cieszyć synkiem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) grzybiara przyłączam się do gratulacji:) i dziewczyny maja rację żebyś się nie zamartwiała, bo wszytko będzie ok:) napisz kiedy dokladnie sie urodził, bo tego chyba nie pisałaś tzn datę:) ja też idę dzis na wizytę, ale nie zamierzam niczego dawać, bo i tak sporo ostatnio płacę - zmiana cennika od nowego roku:( rano byłam zrobic mrofologie i mocz, i zostałam straszliwie pokłuta przez babke która nie umiała znależć żyły! koszmar, aż w końcu wbiła się i zrobiła ogormnego siniaka na pół ręki:( wyniki popołudniu, no zobaczymy:) i jestem ciekawa ile moja Julka już waży? trzy tygodnie temu było 1400, a to był chyba 28 tydz.:) ale odstwiłam słodycze i zauważyłam że chyba juz tyle nie przytyłam co ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, no własnie ja za wizyte z usg i ktg płace 160zł teraz :-( też byłam na badaniach i tez mnie kłuła 4 razy i krwiaka mam :-( do tego mam krwiaki po insulinie na rękach :-( na którą godz masz wizyte?Ja na 15.00 idę i boję się okropnie, ciekawe ile mój niuniek waży ;-) A pytałam czy cos dajecie, bo wiem, że duzo osób daje ;-) ja nigdy nie dawalam takich rzeczy i nie wiem co i jak sie to robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka ja uważam że jeśli chodzę prywatnie i daję spora kasę, to nie ma sensu niczego więcej dawać:) i ak zarabiają na nas sporą kasę:) u mnie dzisiaj 31 tydzień skończony, czyli jeszcze jakieś 7 tyg. bo cesarkę, którą pewnie bedę miała, robi sie dwa tygodnie wczesniej, czyli mogę sie spodziewać na ok 10 maja:) juz umówiła sie do fryzjera zaraz po długim weekendzie majowym, na fryzure i kolor i mam nadzieję że zdążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka ja za wizytę z usg i ktg i z badaniem na fotelu, mierzeniem ciśnienia itd. płacę 70 zł masakra te 160 zł...i ty się jeszcze zastanawiasz czy masz kupić coś słodkiego???? a ja co półtora tygodnia chodzę jeszcze na samo ktg i za to to już nic nie płacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to mało płacisz ... ja co 3 tyg 160 zł Stelka a z jakich powodów masz cesarkę, jak się na nia z lekarka umawiasz ?? Bo ja zielona w tym temacie jestem lekarka mówiła, ze w 39 tyg zrobimy i, że mam się nie martwić bo ona się tym zajmie, ale na ostatniej wizycie nic juz nie mówiła na ten temat :-(( Nie wiem jak się dziś zachować, jak o tym rozmawiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Grzybiara właśnie się o ciebie martwiłam, gratuluje synka❤️, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze bo musi być dobrze.. Życze ci wytrwałości a synkowi szybkiego powrotu do domku. No no jesteś pierwszą mamusia na naszym majowym forum:):):) Ja poleguje ostatnio, brzuch mi często sie twardy robi, nie wiem co o tym myśleć, w piątek mam wizyte to sie okarze jak tam moja szyjka wygląda...mam nadzieje że się trzyma bo musze jakies zakupy zrobić i nawet nie mam kiedy, za tydzień przywożą mi meble do sypialni a ja nic pozatym nie mam..... Jeśli chodzi o usg to ja mam bardzo czesto, do tej pory już jakieś 10 razy, tzn co wizyte. Opinie o tym że jest to szkodliwe mnie nie przekonują, bo wiele rzezcy jest szkodliwych, a robienie usg może zapobiec wieleu nieszcześciom, wykryc jakieś nieprawidłowości, przynajmniej lekarz widzi dokładnie co sie z dzieckiem dzieje...ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat..ja sie ciesze że mam tak czesto bo jestem spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cesarkę ze względu na wzrok:) mój gin mówi że umawiamy sie na nią dwa tyg wcześniej, czyli 38 tydz:) tzn umawiam się z nim na konkretny dzień i godzinę i wtedy jadę do szpitala i mnie tną:) ale termin cesarki to chyba każdy lekarz ma inaczej, bo szwagierka jak rodziła to miała dwa dni wcześniej, tylko że w szpitalu leżała juz tydzień przez porodem. mi sie wydaje że 39 tydz jest w sam raz, bo nawet ja sie wzczesniej zacznie to przecież mozna zrobić cesarkę:) a dzis sie zapytam czy cesarkę można zrobić by tydzień przed porodem, bo u mnie i tak wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę z regułu 100 zł. no chyba że gin ma dobry dzień to wtedy 50 zł. a jak to jest z tym ktg, bo ja na razie miałam robione raz a to dlatego że miałm dziwne bóle i pojechałam do szpitala gdzie mnie podłączyli do tego ktg. wy macie robione prywatnie w gabinetach u waszych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cesarkę ze względu na:cukrzycę ciążową z insuliną,kamicę nerkową,tachykardię i brak woreczka zółciowego, do tego wywiad z pierwszego porodu nieciekawy (dziecko mialo wylew krwi do mózgu) Stelka ja mam termin na 6 maj, czyli cc w kwietniu będzie, a czy masz juz skierowanie do szpitala na cc ??Czy to twoj lekarz obiecał cię pociąć ??Coś płacisz mu za to, czy po porstu na NFZ? tyle pytan, ale mam okropnego stresa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara gratulacje. Wytrzymasz ten miesiąc, przecież to miesiąc dla zdrowia Twojego oczekiwanego synusia. 🌼 🌼 nikitka tak czytam Twoją wypowiedź, bo ja też mam problemy z nerkami. Czy Twoja mała była karmiona sondą, bo urodziła się wcześniej? I jak tak, to jaki był powód, czy to te antybiotyki? Ja się tak boję antybiotyków, tylko nie wiadomo, co gorsze. W poprzedniej ciąży nie brałam żadnych lekarstw, tylko witaminy i dlatego teraz się tak boję. Muszę wytrzymać do jutra, bo gin dzisiaj ma dyżur w szpitalu i nie odbiera telefonów. Wyniki posiewu moczu mnie martwią :( 🌼 u mnie dziś piękna pogoda. Słońce świeci. 🌼 Trzeba by stworzyć tabelkę naszych pociech. Będzie ją otwierać marcówka - Grzybiara. Może coś takiego :D NICK.....................IMIE.........DATA UR.....WAGA......CM.......... Grzybiara...........Sebastian.........03.08................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara 🌻 gratuluję! Teraz trochę wyzwań przed Tobą i mężem ale już najgorsze za wami :). Dużo zdrówka wam życzę! Na pewno siedzisz codziennie u małego, cieszę się, że będziesz karmiła piersią :). Moja znajoma urodziła córeczkę w 28tc i też wszystko jest z Tereską OK, ma już z 7lat. http://www.szkolarodzenia.org/component/option,com_contact/task,view/contact_id,3/Itemid,32/ tu można się skontaktować z nią ( p. Kasia) - zawsze coś mądrego może doradzić i robi to chętnie. Pogadaj z lekarzami żeby odstawili ci te leki jak tylko będzie to możliwe, a na razie \"kangurujcie\" z mężem synka jeśli lekarze pozwolą. Tu znajdziesz kontakt do innych doświadczonych mam wcześniaczków: http://www.wczesniak.pl/ Trzymaj się dzielnie 🌻 Bibi, moja kuzynka tak miała z tymi bolącymi pachwinami i z tego co wiem to tak po prostu bywa :(. U mnie wszystko OK, właśnie wyprałam pościel dla małego. Ubranka na pierwsze 3 miesiące zajmują mi 2 szuflady w komodzie (sama kupiłam tylko śliniaczek i koszulkę). Babcie, ciocie itd. nie mogły się opanować a jeszcze dostałam ubranka po córeczce koleżanki. Trzymajcie się 🌼 U mnie świeci słoneczko i śnieg się topi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka:nieleczona infekcja grozi gorszymi konsekwencjami niz te leki, antybiotyki na bazie ampicyliny nie sa groźne dla dziecka, nie martw się !Kup sobie urinal bo to dobrze działa na nerki, bezpieczny w ciąży bo to naturalna żurawina ;-) Moja Malwinka była karmiona dosondownie bo urodziła się w 36 tyg i była w stanie ciężkim, nie mogła sama jeść, była nieprzytomna i ledwo co dała radę sobie !latego tym razem chcę cesarkę, powod to nie nerki, a po prostu cięzki poród, niedotlenienie, wylew :-( potem zapalenie płuc i same najgorsze rzeczy o, których nie chcę pisać ! Nie porównuj mojego przypadku do siebie i nie wiąż tego z lekami, na usg w dzien porodu moja niunia była ideałem zdrowia, a była za słąba na poród z powodu cukrzycy ! Dziewczyny czy kupujecie jakieś kombinezony wiosenne, spiworki czy cos takiego cieplejszego na wyjście ze szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze skierowania na cc, bo za wcześnie, ale z regułu jest tak że przy końcowej wizycie umawiam sie z nim na konkretny dzień, wtedy kiedy będzie miał dyżur, bo to on będzie wykonywał cesarkę:) zresztą on jest ordynatorem oddziału więc nie będzie problemu:) tylko ja nie wiem czy będę rodzić u siebie w szpitalu, a raczej w Krakowie u mojego chrzestnego, który tez jest ginekologiem i pracuje w o niebo lepszym szpitalu niż nasz brzeski:) zresztą po ostatnich przypadkach sepsy u nas jakoś mam obawy:) jeżeli chodzi o kasę to nie bedę mu za to płacić ekstra, bo to wliczone jest w to że chodzę do niego prywatnie i daje mu zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz co już co jakiś czas możemy po kolei odjezdzać na porodówke, mi gin powiedział ze jak się mi zacznie skracać szyjka to moge nawet w 36-37t urodzić, wiec już dużo czasu nie zostało, a dom w rozsypce stoi:( Teraz to każdy tydzień jest ważny, bo wiadomo im większe dziecko tym lepiej, ma wiekszą siłę na obronę... Bibi współczuje tych bóli, ja w zasadzie mam tylko problem z tym twardnieniem brzucha, tak mnie nic nie boli, w nocy tylko mnie wstawanie do wc męczy.. Nic nie robie i ogólnie leże całymi dniami, dziś postanowiłam pobuszować w necie bo już mi się pilot od telewizora znudził... Ja mam 10,5 kg na plusie, przed chwilą sie zważyłam i waże 57,5 kg, mam nadzieje ze wiecej niż 15 kg nie przytyje. Ale mi zanosi sie na dosć duże dziecko to i tak pewnie szybko zgubie te kilogramy nosząc małego. Iskierka tabelka dobry pomysł, jeszcze troche i się zapełni:):):):):) Ja uciekam bo już za długo siedze, życze wszystkim zdrówka, niech maluchy rosną i czekają jeszcze spokojnie te kilka tygodni... Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cc dzięki za pocieszenie. nikitka ja lacę tyle co ty za wizyty i nie mam zamiaru nic dawać. Ewentualnie po porodzie, ale to się jeszcze zobaczy. Trochę mnie dziwi ze przy tachykardi masz cesarkę ale u Ciebie to tylko jeden z wielu powodów. Ja tez mam tachykardie i to dosyc mocna i synka rodziłam normalnie. w piatek idę na usg jamy brzusznej bo mam naczyniaki w wątrobie i od ostatniego porodu bardzo się powiększyły, muszę to skonsultować czy nie ma to przeciwwskazań do porodu. Mam nadzieję że nie. nie chciałabym cesarki z tego względu że musiałabym napewno na duzej rozstać się z synkiem bo po cesarce chyba dłużej się lezy. Poza tym cały czas mnie pyta czy jak Michalinka się urodzi to będę mogła go wziąśc wreszcie na rece. Mój kochaniutki :) Z drugiej strony taka planowana cesarka to chyba spoko. Przynajmniej wiecie kiedy mniej wiecej to nastąpi. Cholera, w niedziele ide na wesele i mam okropny dylemat co wrzucić na grzbiet. szkoda troche kasy wydawac na niewiadomo jakie stroje bo i tak juz tego nie wykorzystam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ja nie napisałam, że mam cc z powodu tachykardii, mam jeszcze arytmię (to są juz powody do znieczulenia zewnątrzoponowego nie wiem czy wiesz ) ;-) cesarkę będę miała z powodu całokształtu zdrowia (tutaj cukrzyca z insuliną ma największy wpływ) a najbardziej z powodu złego wywiadu przy pierwszym porodzie, lekarze to bardzo biorą pod uwagę, bo problemy moga się powtórzyć, a ja chcę mieć zdrowe dziecko, chyba każda z nas tego pragnie.Jak pisałam Malwa ledwo co przeżyła i groziło jej wiele powikłań, wtedy też miałam cukrzycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camomilla22
Grzybiara przylaczam sie do gratulacji:) ja po ostatnich kroplowkach mialam siniaka na calej srednicy reki i tak na 4 przepisane kroplowki wyszly mi tylko 2-znajoma, swiezo upieczona pielegniarka nie byla w stanie znalezc zyly. raz to musialam sobie sama igle wyjmowac bo nie bylo komu-widoku krwi nie znosze brr z tego co obserwuje to sluzba zdrowia jest tutaj gorsza niz w polsce:/pozostaje leczyc sie jedynie prywatnie.ja bylam 4 razy u ginekologa i za kazdym razem robil mi usg-2 ostatnie mam na plytkach dvd. nikitka5 skoro ciebie tez uwiera w tym miejscu to chyba musi to byc normalny objaw.tylko ze ja nie mam blizny pod pepkiem bo mi ten woreczek wyjmowali wlasnie przez pepek:/masakra dzis w lustrze zauwazylam ze pozostal mi do tej pory maly strupek!teraz jak sie to wszystko rozszerza to dopiero widac.w piatek powiem o braku woreczka , a raczej postaram sie wytlumaczyc bo nie wiem jak on sie nazywa po wlosku, w zadnym slowniku do tej pory nie udalo mi sie znalezc tego slowka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was babeczki.Bardzo dziekuję za słowa otuchy.Ale i tak mam dziś doła .Wyję i poduchę.Nie mogę za bardzo odwiedzać go codziennie bo on leży w innym mieście 80 km drogi w jedną stronę.Tam miałam lekarz\\a i tam jest oddział intensywnej terapiii noworodka.Wczoraj wyszłam ze szpitala ale chyba zaraz wsiądę w samochód i pojadę bo tu zaświruje.Wprawdzie w domu mam jeszcze moją kochana córeczkę która mnie pociesza to i tak tęsknię za nim . Młoda widząc jak płaczę mówi \" jedz mamo do niego , będzię ci lepiej jak go zobaczysz\". Czy ona nie jest kochana ????? :(:(:( Mój synuś urodził sie 09.03. Gestoza bo tak nazywa się to schorzenie objawia sie tymi trzema czynnikami co pisałam wczesniej.Jak klikniecie w goglach gestoza to znajdziecie między innymi opis że wystepuje własnie najczesciej w trzecim trymestrze ale tak naprawde nie wiadomo co jest powodem ????? Nerki przestaja funkcjonowac.W moim przypadku białko rosło tak szybko aż osiagneło 10 000 mg na dobe a to jest bardzo niebezpieczne dla matki i dziecko.Dziecko jest podtruwane i nie przybiera na wadze.Jedynym ratunkiem jest rozwiązanie takiej ciąży. Jasne że mozna stworzyć nową tabelkę.Ja w każdym razie zostane z wami mimo że jestem marcówką :):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara ściskam cie mocno.Jedz do małego!!!!!!!!!!! Bedziesz sie lepiej czuła 80km to jeszcze nie tragedia -a bedziesz spokojniejsza. Zastanawiałam sie czy któras z nas sie rozsypie wczesniej no i masz a tu post Grzybiary. Jak chodzicie prywatnie to darujcie sobie prezenty.A jak widziałyscie jakies gadzety u swoich lekarzy to pamietajcie że czasami przychodza znajomi od których oni nie biora kasy to wtedy oni zostawiaja bombonierki albo wina itp. ja nie miałam robionego ktg w tej ciazy ani raz zreszta przy wice takze dopiero w trakcie porodu. Co do bolacej pachwiny to mnie tak okrutnie czasem boli po lewej stronie ale gina powiedziała mi że to kosci łonowe mi sie rozchodza i to od tego czasami jeszcze robi sie przepuklina pachwinowa i to tez boli.Jak mam najgorzej jak siedze za długo albo stoje wtedy kazdy ruch to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka a nie orientujesz sie przypadkiem czy tachykardia bez arytmi ale z migotaniami przedsinków tez jest wskazaniem do znieczulenia zewnatrzoponowego? Pytam tak na wypadek po jesli musiałabym miec cesarke ze względu na naczyniaki w wątrobie to jednak wolałabym bez narkozy. Ja nawet po znieczuleniu zeba nie moge dojsc do siebie ale co dopiero po narkozie by bylo. Może nieptrzebnie sie nakrecam na zapas. Nikita ja tez mialam bardzo duzo problemów ze zdrowiem synka po porodzie i myśle ze teraz musi byc wszystko dobrze z Michalinką. U Ciebie tez napewno tak bedzie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara gratulacje synka:) Na pewno wszystko będie dobrze, pamiętaj, że wszystkie jesteśmy z Wami, myślimy o was i trzymamy kciuki za małego:)) Nawet się nie obejrzysz a maleństwo będzie z toba w domu i bedzie rozrabiać:) Jak do niego pojedziesz to na pewno będziesz spokojniejsza, na stronce www.wczesniaki.pl jest duzo podobnych historii, ktore mogą ci dodac otuchy, bo mniejsze dzieci przezywaly i teraz sa zdrowe:) stelka a jaka masz wade wzroku, bo ja mam -5 i wybieram sie pod koniec marca do okulisty zeby stwierdzil czy moge rodzic naturalnie ja juz nie moge siedziec ani lezec ciagle cos mnie boli, nawet dlonie mnie zaczely bolec, tak jakos w stawach, jak zginam palce to boli:( jak siedze to kregoslup boli, w nocy maly kopie po zebrach, ale juz nieduzo nam zostalo :)) wiec brzuchy do gory:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka a czy tą przepukline pachwinową widać? Ja u siebie nie widze nic w pachwinach. W zasadzie to pachwin tez nie widzę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam lekarce mazurka ;-) taki symbol ale ładniutki! Niuniek waży 2500 !! Ja mam okropna infekcję nerek i dostałam antybiotyk jednodniowy monural, reszta w porządku, a synek chyba duży co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×