Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Cocinelka to daj mi tu znac... ale mi zuuupka piekne pachnie :D Kurde to tylko ja sama jak ten palec bozy w stolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu mam nasrane we lbie...miotam sie...nie wiem co robic...szlag mnie trafia...zerwac, nie zerwac Boze czemu to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia teraz ;) fisiowna pierwsza zasada "nie podejmuj decyzji pochopnie " przemysl wszystko jeszcze raz, daj mu ten czas na zastanowienie sie ... zadzwon pogadaj, ale spokojnie, ze Cie rani,nie wkurzaj sie na niego, nie krzycz, nie wiem co Ci poradzic ,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie nie odzywa, nie odpisuje na sms...i jak ja mam byc silna i wierzyc ze bedzie dobrze?jak mam byc pozytywnie nastawiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje czuc, ze mimo ze nie moge go dotknac czy zobaczyc, ze on jest i nadal jestem dla niego wazna...ze czeka i teskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozniej...jak juz bede po wszystkim...lazienka to miejsce gdzie moge sobie poplakac podczas kapieli i nikt mnie nie zapyta potem czemu mam czerwone oczy...wiadomo ze od wody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...bo częste mycie skraca życie skóra sie wyciera i człowiek umiera :D.... Ja jak jestem na maksa wkurzona to nurkuje w wannie i wrzeszczę ile sił, woda tłumi dźwięk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre checi...ja wiem ze ciezko cokolwiek powiedziec...ja sama nie wiem co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie wiem tez co rzec..to moze dla rozładowania sytuacji pomówimy o mojej zupie....wyszła pyszna a jak pachnie mnami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna ja tez...mam pecherzo-parcie ...to normalne, wiesz niektórzy maja biegunkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×