Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

bedzie mnie korcic poki on nie zmieni opisu ... ale z drugiej strony on nie reaguje na moje dolujace opisy to ja tez na jego nie zareaguje ... w dupie to wszystko mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro mam dwa egzaminy :o nic mi do glowy juz nie wlazi...wyszorowałam tak wanne ze mozna sie w niej przeglądać :o to chyba jakies nerwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam sie poki co i nic nie napisalm ;) jaka ja jestem glupia :P ale dzis rozmawialam z tymi ludzmi do ktorych mam jechac na ten miesiac pracowac i jak uslyszalam ile ona chce mi zaplacic to mna wstrzasnelo i stwierdzilam,ze za takie pieniadze na bank nie jade :O i wywalczylam tyle ile ja chcialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciala mi dac tyle ile mi zaplacila w wakcje za pierwszym razem :O tylko,ze wtedy bylam na warunkach agencji a teraz jade nie na warunkach agencji i jak bylam u nich drugi raz na wakacje to tez mi wiecej dala a teraz nie wiem co chciala zrobic :O ale i tak jest na moim ;) widocznie jej zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci, jaka Ty waleczna :D takie inne pytanko. zauwazylam,ze troche swieci mi sie nos- co mam kupic? puder prasowany, czy jaki? pewnie sie usmiejecie z pytania,ale ja ise prawie nie maluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia to mi sie moje egzaminy przypomianly...wrrrr nie uzywam pudrow wiec nie pomoge...choc tez czasem sie swiece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira zaczynam myslec o sosbie ;) zaczynam wierzyc w siebie :) dlatego postawilam na swoim ;) nie bede tyrac od rana do nocy za 500 euro :O i to 7 dni w tygodniu :O ja tez sie nie mluje wiec nie doradze :P a prawo tez mam tylko w piatek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze :) eno,jak to nikt sie nie maluje :P w cholere jest tych pudrów,za chiny nie wiem,co wybrać. a wiecie co? zaczelam sie odchudzać :D pewnie dlategoz,e facet,z którym sie spotykam,wyznaje zasade "dziewczyna to tak ok 50kg" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tj, ja wiem,ze to są herezje i nie wyglad jest najwazniejszy. ale faktem jest,ze milion razy zaczynalam odchudzanie i nigdy nie doszlam do jakis efektow..moze sie teraz uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowany, dobra :D odcien to mi babka w sklepie dopasuje,mam nadzieje :P bo są odcienie,prawda? ( boziu,ale mam pytania :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linnea ja tez zaczelam sie odchudzac...chce isc na silownie, ale narazie jestem splukana i czekam na wyplate... ja uzywam kremow matujacych, a jak sie swiece to przecieram twarz tonikiem...jakos nigdy mnie nie ciagnelo do pudrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys wygladalam jak male prosie...nie smiejscie sie pisze powaznie...schudlam kolo 20 kg...ale jeszcze bym chciala jakies 10 kg...ciezko jak diabli, ale juz raz dalam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki :) ja na razie walczę z pokusą jedzenia, bo wlasciwie to zjadlam dzis tylko obiad i dwie parówki z 1/3 bułki..ale to moze na innym topicu bede pisac ;) miwłasciwie to sie tlyko nos świeci..z toników to mam jeden,z Yves Rochera,ale na świecenie nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz nie musze sie odchudzac, bo stresy mnie odchudzaja :P ale kiedys mialam tez manie odchudzania i wypracowalam sobie nie jedzinie po 18tej i waga sie trzyma od wielu lat a w chwilach stresu spada i nie mam efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) pamietam,ze zaraz po rozstaniu tez prawie nic nie jadłam,bo było mi zwyczajnie niedobrze.. a teraz mam 57kg, zważyłam sie rpzed chwila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes madra ?????????? przeciez Ty w ogole nie jestes gruba .... Matko :( Ty nawet masz za niska wage do wzrostu ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie, przecież widzę,jak wyglądam..rozmiar ciuchów 38 ciasnawy, raczej 40 noszę..no fakt,ręce mam chude, biust spory, ale nagorszy jest brzuch, choc zaczelam go trenować ;) a w ogóle moja mama waży mniej niż ja :P no ale tez jest troche niższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej brzuszki rob i krec hula hopem to dobrze dziala na brzuch :) a nie ograniczaj jedzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię, robię ;) z tym jedzeniem to sie staram,ale i tak uwazam,ze moglam sobie darowac jedną z parówek na śnaidanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×