Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

i w zasadzie ja tez, bo trzeba iść spać,coby się wyspać na egzama :( trzymaj kciuki :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Fisiowna - brawo, że się odważyłaś! Wydaje mi się, że odpowiedział bardzo szczerze... Sytuacja się trochę oczyściła, mam nadzieję, że będzie oczyszczać się dalej! A dla wszystkich przechodzących przez męki sesji - mały kopniak na szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) JAk ja bym chciał mieć męki sesji...:) Trzymajcie kciuki o 12:) Bedzie decydujące starcie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Rhyme trzymam kciuki :) Wy tez za mnie trzymajcie, ale cos czuje,ze znowu nie zalicze :( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie cos zaliczylam :D :D ale sie ciesze :) I ..... wyslalam dwie emoty i raz kozie smierc :P pewnie nawet na to nie odpowie ale jakos mi go zal :( wiem,ze jestem glupia ale juz taka jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chce isc za mnie na egzxamin ..... jestem w szoku !!!!!!!!!! ehhh dziwne to wszystko ...... mamy podobno jeszcze pozniej gadac o tym ze moze mnie nauczyc tego co mam do nauki ..... Trzymajcie kciuki :) jestem spokojna, nie odwalilam histerii :D Jak bedzie mi sie chcialo powiedziec cos glupiego typu "tesknie" to zakoncze rozmowe :) ehhh jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci - trzymam kciuki aby się ułozyło jak najlepiej:) aha i zostałem he he Koordynatorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme gratulacje :) powiedz mi mam mu zaproponowac zeby przyjechal mnie tego nauczyc ?? bo on do mnie : jak mam Cie uczyc ?? przez gg ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez gg to sie raczej nie da.niech przyjedzie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze powiem ze
beznadziejny tytul jest tego tematu, zupelnie nic nie rozumiem. Po drugie, czytam od jakiegos czasu ten topik i tak sie zastanawiam - nie wiem czy to moje przeoczenie, ale cocinello ile Ty masz latek? Bo mam wrazenie, ze jestes sfrustrowana 13nastolatka, ktora mysli, ze jest najwspanialsza laska na swiecie!! Twoje podejscie do facetow jest smieszne! szkoda mi Ciebie troche. Piszesz o kolokwiach czy tez egzaminach, wiec pewnie masz wiecej niz 20 lat. Co powinno wskazywac na pewien stopien rozwiniecia umyslowego. Ty natomiast wykazujesz sie jako jakas podjednostka. I jak ten swiat ma byc normlany, jak zyja na nim takie laski, jak Ty?! Wyslij jeszcze jedna emote, to moze Ci sie oswiadczy, ale przez internet, bo pewnie jest niesmialy, gdy ma obok siebie taka lasencje. Szacuneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme zobacze jak sie ta dyskusja potem potoczy ... Ajak mnie nauczy to mu wyjade z tym co Tobie mowilam :P pomaranczko tak jestem sfrutrowana 13latka :P i mam mega wielkie mniemanie o sobie :D wow gdyby tak bylo to mooje zycie byloby inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - nie ma przymusu czytania. KAzdy pisze co mu na sercu leży. Wiec przyjacielu/ko jak nie masz nic lepszego do roboty to idz wyładowywać swoje frustracje gdzie indziej, a od dziewczyny powiem brutalnie odpierdol sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhymw dzieki za obrone :) Wiem,ze ostroznie, najpierw musielibysmy sie sie spotkac,zeby do tej rozmowy doszlo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci - bo to był po prsotu chwyt ponizej pasa. KAzdy ma z nas jakis kłopot i sposób jego postrzegania. Ale powinniśmy sie raczej wspierać a nie dawać sobie jeszcze w dupe. Spróbuj z nim pogadać, wiesz o czym. Moim zdaniem on powinien podjąc tą decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to byl chwyt ponizej pasa :O ale mnie to nie rusza :D widocznie jestem podjednostka :P Postaram sie z nim pogadac jakby przyjechal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Rhyme :) Ale on jest jednak glupiutki :P zamiast sie sam do mnie odezwac :O Ehhh i zrozsum tu faceta :P padam sie trohe pouczyc :( Bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme wedlug Twojej teorii frajerstwa moj ex jest mega frajerem :P Propozycja spotkania wyszla z jego inicjatywy ;) a tak poza tym to on sie najpierw sam musi tego nauczyc,zeby potem mnie tego nauczyc :P wiec wedlug Twojej teorii jest mega frajerem, bo jest dla mnie dobry dlaje mimo,ze razem nie jestesmy :P ale on taki jest dla wszystkich :) i to wlasnie mi sie w nim podoba :) Poza tym mysle,ze z jego strony jest to czysto kolezenskie :) wiec na nic sie ni nastawiam,zeby nie bylo,ze robie sobie jakies nadzieje :P Fisiowna jak u Ciebie ?? Aira jak poszly egzaminy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...wrocilam z pracy, obzarlam sie jak dzika swinia:(:( (od jutra dieta) umowilam sie z fryzjerem na przyszly piatek, przyciemniam wlosy:)...od jakiegos czasu za mna chodzi taka fajna czekolada...jestem blondynka, ale czuje sie troche nie wyrazna w tych wlosach...poza tym po staremu...troche lepiej sie czuje, w porownaniu z minionym tygodniem...mam troche planow, co bym chciala zrobic...coz musze sie czyms zajac zeby nie myslec i sie nie dolowac... coci dzieki serdeczne za ksiazke:) hehehe jednak wyslalas emota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest inna, ale to wedlug Twoje teorii "frajerstwo" ;) Dobra a tak w ogole to sie na nic nie nastawiam, bo to,ze on ma dzis checi nie znaczy,ze bedzie je mial za kilka dni :O Wiec poki co biore to wszystko na luz :) Jednak dziwny jest ten swiat,ze wszystko moze sie zmienic w kilka godzin ;) Nie widzialam w zyciu ze ta rozmowa sie tak potoczy :P zreszta nie wierzylam nawet ze mi odpisze ... a tu niespodzianka :) Mam andzieje,ze to rzuci jakims optymizmem na sytuacje wszystkich z tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×