Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Cocinelka - ale pojechaaaałaś Agentko!!!! Balonik -trafiłas :D Mam ochote na czekolade ale taka wedlowska-taki deser no wiecie jaki:P..i posmigac na....nartach :D...ani jedno ani drugie nierealne...o zgrozo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbrze powiedziałas Baloniku prawie..a PRAWIE robi wielką róznice jednak wole penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa O rany nie miało sie to wysłać.......o kurdeeeeeeeeeeeeeee.....ale kicha...ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa O rany nie miało sie to wysłać.......o kurdeeeeeeeeeeeeeee.....ale kicha...ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie ciesze bo gadam praktycznie caly dzien z P na gg :) i jest milutko :) i nie robie scen :) Ale daje nic nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny mam pewien problem jestem z chlopakiem 2 lata ja mam teraz 18 on 24. wczesniej byl z dziewczyna 5 lat i to jet ten bol. Na poczatku naszego zwiazku nie bylo za pieknie latałam za nim jak to mloda naiwna dziewczyna robi. Jemu bylam chyba obojetna. Parę razy przegiełam a on jest bardzo nerwowy wtedy padły nie zbyt miłe słowa np. dziwka, nie kocham cie. Ciagle sie bałam ze moze odejsc do swojej byłej dziewczyny. Parę miesięcy temu był jej slub mi ulżyło. Teraz nagle on sie zmienil, probuje pokazac ze mu zalezy. Jednak ostatnio pow ze nie bedziemy zawsze razem, ze on o tym nie mysli, ze nie przejmie sie jesli go zdradze. Czasem to boli. Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska loooooo ode mnie dostal by kopa coby szybciej zniknal mi z pola widzenia:o...totalny frajer... czekoladki??:)usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kasiu... To nie brzmi dobrze :-( Miałam trudne związki, ale takie słowa nigdy nie padały. Raczej wykręty, bo ta druga osoba nie chciała podjąć radykalnych decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisa chlopak jest dziwny :O ale moze mowi tylko tak skoro widzisz ze mu zalezy .... faceci czasami mowia pierdoly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci ale nazwac swoja kobiete dziwka??albo mowic ze ma to gdzies jesli ona go zdradzi??to nie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×