Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

to zrób sobie przerwe:) dzisiaj odniosłem sukcesik:) zamiast alkoholu w róznorakiej formie kupiłem książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry cos mi sie chrzani z kompem dubluje mi wiadomosci , albo wkleja zapisane z notatnika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade od 22 marca do 22 kwietnia ... a ostatni tydzien w samym londynie :( to bedzie chyba najgorsze ... jedyna szansa jest to,ze moja kumpela tam jest wiec moze mi pomoze i bedzie chciala sie ze mna spotykac ... hermia opis dalej jest, rozmowe skonczylam i powinnam wyslac emotke ale sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia dzieki ... Chyba nic nie napisze ... Boje sie to jest bez sensu :( Zobacz jaki opis sobie wrzucilam na gg ;) Mysle, ze to mu da cos do myslenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...zadzwonilam...nie chcial rozmawiac...wolal poklikac...dobra co to za roznica w koncu...napisal, ze ostatnio ciagle go wkurzam, ze nie jest ze mna szczesliwy...spytalam, czy w takim razie mnie rzuca...napisal, ze nie, ze gdyby chcial to juz dawno by to zrobil...napisal, ze kocha mnie, ale musze znalesc w sobie dawna siebie...bo on nie chce mnie takiej jak teraz...on chce mnie sprzed 3 miesiecy...spytal czego potrzebuje zeby zmienic swoje podejscie, zebym znow byla taka jak kiedys...napisalam mu, ze potrzebuje czuc jego obecnosc, ze mimo tego, ze nie moge go dotknac czy zobaczyc, potrzebuje czuc ze nadal mnie kocha, ze teskni, ze mnie potrzebuje i nadal mu zalezy, ze dalej mnie pragnie...spytalam czy to wiele...odpowiedzial, ze nie...na koniec powiedzial, ze mam pamietac ze mnie kocha i teskni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna to to co Ci powtarzam od poczatku .... wiecej dystansu, mniej zalu, mniej pretensji ;) lektura numer 1 ta co Ci wyslalam a potem najlpeij "kobiety ktore kochaja za bardzo " Nabierzesz dzieki tym ksiazkom dystansu zrozumiesz pewne rzeczy i znowu uwierzysz :) Tego Ci zycze z calego serca i mysle,ze sie uda skoro powiedzial,ze kocha i teskni :) Teraz cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna bo musisz nabrac do tego dystansu ... wiem,ze to trudne :( Mowie Ci poczytaj te ksiazki moze one Ci cos uzmyslowia ... to jest zwiazek na odleglosc i nikt nie mowil,ze bedzie prosto ... pomysl,ze juz niedlugo bedziecie razem, a czym dluzej bedziesz tkwic w takim dole i takim stanie jak jestes tym ta perspektywa bedzie sie oddalac ... dlatego musisz wiedziec,ze teraz wszystko zalezy od Ciebie ... i przemysl czy on tak przypadkiem nie ma rqacji, czy on nie zmienil sie bo Ty sie zmienilas ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna chcesz to w ogoleratowac ?? Bo z tego co pisalas on NAPEWNO chce to ratowac, bo gdyby nie chcial to nie pytalby Cie co moze zrobic zebys byla taka jak dawniej .... Ile on ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna masz ciezka sytuacje, ale musisz pamietac, ze wszystko zalezy od Ciebie teraz ... I musisz cos postanowic albo w jedna albo w druga strone,bo tak sie dluzej nie da... Ja w kazdym rrazie trzymam kciuki :) i bedziesz miala tu wspracie niezaleznie od tego co wybirzesz ;) Poki co ide sie wykapac :D Dlalej mnie korci zeby wyslac ta emote ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dluzej sie nie da, fakt... emote bym wyslala...bedzie Cie korcic poki tego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×