Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

dawno mnie nie było 🌼 coci, to przykre,ze choróbsko :( ale pomysl sobie,że porządnie się wychorujesz,i złe emocje też odejdą! fisiowna, też bym chciała coś takiego dostać :) choć, dostałam kiedys maila, gdzie było między innymi \"prosze,wyjdź za mnie,nieważne kiedy,ale wyjdź\"-słodkie..więc mniej więcej wiem,co czujesz ;) i myśle,ze naprawdę panikujesz. na pewno z kimś tam rozmawia,ale nie żeby zdradzał.. a u mnie nienajgorzej :P podobno słodko mruczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki...jestem straaaaaaaaaaaaaaaaasznie szczesliwa:) dostalam prace na lotnisku w Londynie:) wczoraj bylam na rozmowie w Krakowie, nie moglam sie przestac usmiechac:D i dzis dostalam telefon, ze chca mnie zatrudnic...ale mam radoche dzisiaj... wczoraj przyslal sms, ze kocha i teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki...jestem straaaaaaaaaaaaaaaaasznie szczesliwa:) dostalam prace na lotnisku w Londynie:) wczoraj bylam na rozmowie w Krakowie, nie moglam sie przestac usmiechac:D i dzis dostalam telefon, ze chca mnie zatrudnic...ale mam radoche dzisiaj... wczoraj przyslal sms, ze kocha i teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje fisiowna :D :D Oderwiesz sie od tego wszystkiego i inaczej na to spojrzysz :) A ja dalej chora :( dalej tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci dzieki...tylko teraz musze powiedziec o tym mojemu szefowi:o...nie lubie i nie umiem przeprowadzac takich rozmow...koszmar.. cos dlugo Cie meczy to chorobsko:( Hermia co tam, gdzie sie podziewasz?? Aira dawno Cie nie widzialam:) czerwony baloniku byloby dobrze gdybym miala wiecej pozytywnych mysli:) kafe mi muli jak diabli😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna, to super! :D coci, choruj dalej- złe emocje wyjdą z chorobą, tęsknota też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia -jestem, mam okropne problemy z kręgosłupem :( nie wiem jak juz to zwalczyc, potwornie mi strzela szyjny łopatki, wstyd, ale czasem tak głosno ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia -jestem, mam okropne problemy z kręgosłupem :( nie wiem jak juz to zwalczyc, potwornie mi strzela szyjny łopatki, wstyd, ale czasem tak głosno ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia -jestem, mam okropne problemy z kręgosłupem :( nie wiem jak juz to zwalczyc, potwornie mi strzela szyjny łopatki, wstyd, ale czasem tak głosno ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kafe nawala... Hermia tez mam problemy z kregoslupem, z odcinkiem szyjnym...szczegolnie jak mam stresa...boli jak nie wiem...chodzilam na jakies tam masaze, pomogly, ale tylko na chwile...nie wiem juz co z tym robic...starosc nie radosc:P wlasnie sklecam wypowiedzenie...heh boje sie powiedziec szefowi...chyba mam cos nie tak pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna nie masz sie czego bac to tylko wypowiedzenie :) Ale teraz tak wpadalm na pewna mysle :P Jak bedziesz tam normalnie legalnie pracowac w londynie to nie moglabys sobie wyrobic angielskich papierow ?? wtydy bys nie potrzebowala wizy do stanow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kochana to chyba musialabym tam pracowac kilka lat:P a ja zamierzam kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w sumie to nie wiem ile trzeba tam pracowac,zeby zaczac sie starac ;) Wiem,ze P cos kombinowal w wakacje i w sumie nie wiem jak to sie skonczylo, bo jak o tym slyszalam to dostawalam bialej goraczki ze wyjedzie na zawsze do stanow :P Ale on tez pracowal tylko 3 miesiace, tylko,ze mial znajomosci i pewnie duzo pokombinowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie bede kombinowac..popracuje sobie troche, zobacze Londyn i okolice, wroce i zaczne zalatwiac wyjazd...ciesze sie, ze sie udalo:) a Ty czujesz sie juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje sie lepiej :( Londyn jest super :) Mi sie baardzo podobal :D :D Teraz w kwietniu niestety nic pewnie nie zobacze, bo nie bede miala z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci to marsz do lozka!!! ja tez zaraz mykam nyny... wlece jutro:) dobranoc wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja dalej chora :O I zaczelam sie uczyc do poprawek bo w przyszlym tygodniu az 3 :O fisiowna jak tam zlozylas wypowiedzienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie coci...w poniedzialek...po co mialam szefowi psuc humor, poza tym mam popsuta drukarke i musze gdzies isc by to wydrukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moj topik umiera :( Zreszta nie dziwie siebo skoro nie pisze o P to nie ma na kogo najezdzac :P Co do niego to idzimy sie za dwa tygodnie ;) To juz zapewne bedzie to ostatnie ostatnie spotkanie, bo juz nie bedzie zadnych pretekstow pozniej typu nauka czy cos innego :( A co bedzie pozniej to hmmm chyba nikt tego nie wie :P A w ten weekend go nie ma i strasznie za nim tesknie :( Poza tym to dalej jestem chora 😭 i ucze sie na te glupie poprawki 😭 Milego dnia :) Piszcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce zeby topik umarl!!!przeciez nie musimy pisac tylko o problemach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie chce zeby topik umarl :) Tylko poki co moge tylko smucic bo ta sesja poprawkowa mnie rpzeraza :O W przyszlym tygodniu mam zaliczenie i dwa egzaminy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psia mać...wróciłam z kina, ale się dziecko zrelaksowało, i obiadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zakochana:D nie pamietam kiedy tak dobrze mi sie z Nim gadalo:) mykam nyny Hermia na czym bylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie widze ze topik pada :( Nie przeczytalam Twojej ostatniej wypowiedzi :O Ciesze sie,ze tak dobrze sie uklada :D :D Ja nawet nie wiem co mam pisac, bo u mnie ostatnio kiepko i po pirwsze nie chce za bardzo na forum o tym pisac, a po drugie nie chce juz smucic :( Mam nadzieje,ze dla mnie tez kiedys wyjdzie sloneczko ;) Aira a Ty gdzie zniknelas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bede podicagac topik i najwyzej sama pisac :P Wczorajszy dol minal :D :) Fisiowna kiedy zaczynasz prace w londynie ?? a ja zadam takie pytanie jak tam pan nie wiem czego chce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×