Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja sobie zrobiłam małe wakacje... Między innymi w związku z tym, że X. stara się być taki miły i chce \"się przyjaźnić\", co jest zdecydowanie ponad moje siły... I pierwsze dwa dni przepłakałam włócząc się po ciemnych zaułkach, a potem zaświeciło słońce i pomyślałam sobie - mam go w nosie, zamiast chodzić do pracy ze spuszczoną głową będę go olewać, bo zasługuje na coś lepszego ;-) Trzymam kciuki za Wasze nowe prace, egzaminy i relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony baloniku i bardzo dobrze :) A ja zadam inne pytanie, ja sie poddalam tak jak Ty :P Leje na to z gory na dol ;) Jest przyjazn i pewnie tak zostanie :) W przyszly weekend mamy sie widzeic i pewnie bedzie to ostatni ostatni raz :O Wyszlam z zalozenia ze jak mamy ze soba byc to bedziemy, ale ja nie bede czekac na niego niewiadomo ile czasu :O Jak sie pojawi ktos inny to bedzie i wtedy to on bedzie mial problem a nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka NO WRESZCIE rozsądne wnioski.. Dziołszka, wreszcie zaczynasz żyć dla SIEBIE! pozdrawiam, moje zakwasy też pozdrawiają i idziemy chwilkę pozdychać ze zmęczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kici wnioski takie, bo jestem pewna ze on pewnego dnia wroci :P wiec nie bede czekac jak glupia tylko bede zyc swoim zyciem, a ten dzien kiedys przyjdzie, wiec czekajac nic nie zmienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci no no musze przyznac, ze jestem z Ciebie dumna:) tak trzymac A prace zaczynam prawdopodobnie 17 marca. Dzis dostalam kontrakt. Teraz jeszcze troszke formalnosci i fruuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fisiowna :) Ale to tylko zmiana myslenia poki co, bo nie potrafie przestac do niego pisac :( Choc dzis mielismy pogadac popoludniu i sie nie odezwalam ;) stwierdzilam,ze teraz na niego kolei ale i tak pewnie za kilka dni w koncu sie odezwe, bo jednak go potrzebuje w jakims sensie :O Ale juz go do niczego nie rpzekonuje, nie prowadze rozmow o ucziciach :) A poza tym powiem Wam,ze jest miedzy nami duzo lepiej niz jak bylismy razem ;) Wtedy potrafil mi nie odpowiadac jak pisalam, a teraz odkad rozmawiamy znowu niegdy mu sie to nie zdarzylo :) Zazdroszcze Ci tej pracy na lotniku :) Ja to bede bawic dzieci :O Ale zawsze lepiej to niz nic, i juz sie nie moge doczekac kiedy pojade, bo sie od tego wszystkiego tutaj oderwe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci a tez w Londynie?? I kiedy?? Bo wiesz moglybysmy sie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede w londynie od 15 do 24 kwietnia :) Ale bede miala wolne tylko wieczory i to nie wiem za bardzo czy wszystkie :O Aha i nie za bardzo potrafie gdziekowiek dojechac, bo nie znam angielskiego :( Ale bede mieszkac w centrum londynu tzn w I strefie ;) Tez myslalam o tym,zeby sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak krotko?? wiesz jak tam juz bede podam Ci moj nr i jakos sie zgadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta rodzina u ktorej bede sie zajmowac dzieciakami to sa francuzi tylko mieszkaja w londynie, wiec na wakaacje dzieciakow jedziemy do francji i wracamy dopiero jak one musza isc do szkoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wciągnął wir nauki :D teraz też uciekam..ael chciałam się zameldować :P :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci brawo za zmine myslenia. kurcze szkoda tylko ze wynika ona z tej pewnosci bo to troche niedobrze:) ale wiesz ja mysle ze poznasz kogos kto ci to wszystko wynagrodzi i zapomnisz. trzeba w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Nie pisze nic, bo nie mam czasu :( Wczoraj zaliczenie,dzis egzamin jutro egzamin, poniedzialek egzamin i piatek egzamin :O Wiec caly czas w rytmie nauki :P Jak zalicze ten semestr to chyba umre ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fisiowna :) wczoraj bylam pozytywnie nastawona do wszystkiego, a po dzisiejszym tescie znowu mam dola :O znowu nie mam motywacji :( przerasta mnie to wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki tesknie za Wami, tesknie za Nim, wogole ogarnela mnie wszechobecka tesknota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja nie pisze, bo po pierwsze coraz bardziej mnie wkurzaja pomaranczki na kafe ktore uwazaja ze sa wszechwiedzace :O A po drugie to nie mam co pisac ;) Coraz mnie za nim tesknie... mam coraz wiecej chwil ktore nie sa uzaleznione od tego czy on sie odzywa czy nie :P nie wiem czy to efekt terapi u psychologa czy to P juz totalnie zabija moje uczucia do niego, ale jest mi lepiej :) Ciekawa jestem tylko co sie zdarzy jak w czwartek albo piatek przyjedzie ;) Pozniej juz mysle,ze bede mogla definitywnie zamknac ten etap pod wzgledem uczuciowym, bo przyjaznic sie pewnie bedziemy ;) Fisiowna a Ty szykujesz sie do wyjazdu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie pakuje...najpierw firma posredniczaca musi zebrac dokumentacje dotyczaca 5:o ostatnich lat mojego zycia...bez sensu to, ale ponoc takie wymogi bezpieczenstwa...i jeszcze uczelnia mi robi problemy, nie chca mi wydac papierka, ze studiowalam...dobra jeszcze nie skonczylam studiow, zostala mi obrona, ale do diabla studiowalam tam, czy nie? co to za problem wypisac glupi papier kiedy mialam status studenta?? zlosilwe glupie baby...jutro musze jechac do dziekanatu zlozyc podanie w tej sprawie do dziekana...napisalam, ze potrzebuje to, bo inaczej nie dostane pracy...jak ten, za przeproszeniem kutas sie nie zgodzi to pojde do rektora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadam takie pytanie eychodze powoli choc jest jeszcze wiele chwil zwatpienia, ale dalej stoje przy swoim,ze on kiedys bedzie chcial wrocic :P Fisiowna panie z dziekanatu sa okropne :O zawsze stworza jakis problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Zaglądam, żeby sprawdzić, co u Was... U mnie nic, praca, praca... I ta zawodowa, i tzw. praca nad sobą - wzięłam się za siebie, bo ostatnio słabo z tym było. Liczę na to, że wiosną znowu wróci mi umiejętność cieszenia się z byle głupstwa i radość spotykania się z przyjaciółmi i znajomymi... Trzymam kciuki za powodzenie w Waszych planach uczuciowych i zawodowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gosiek
Witam Postanowiłam zrobić tak jak tu kiedyś przeczytałam i puściłam go wolno po 2 tygodniach wrócił do mnie mówił że nie może żyć beze mnie a za tydzień mi napisał smska że nic do mnie nie czuje a na nastepny dzień mnie sygnałkami zamęczał to mu takiego smsa rąbłam że już 3 dni echo z jego strony. Pewno to będzie koniec. Ale przynajmniej nie będzie mi więcej nerwów szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Jestem na kolejnym semestrze :D :D :D :D Nie wierze, ze mi sie to udalo w tym stanie psychicznym :P Mam jeszcze dwa egzaminy tzn jeden przed soba a z drugiego nie mam wynikow, ale te juz moge wziac na warunek wiec nie bede powtarzac semestru :D :D :D Baloniku fajnie,ze zajrzalas :) Trzymam za Ciebie kciuki ze bedzie ok :) A ja zadam inne pytanie poczytaj sobie ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=283033&start=0 Gosiek przykro mi :( Fisiowna dostalas to zaswiadczenie z dziekanatu ?? Aira a jak Twoja sesja ?? Hermia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie...jutro zadzwonie sie dowiedziec co i jak...ale gruszek na wierzbie sie nie spodziewam...a wyjazdu to juz sie nie moge doczekac:) no i wogole, nie wiem moze to jest spowodowane, ze juz w zasadzie zyje wyjazdem, ale czuje sie tak jakos lepiej, pozytywniej:) a no i coci gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×