Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

eh, byleby tylko je przezwyciężyć :( nie mogę się zabrać do nauki w wymiarze większym niż 2h ,no nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie potrafie sie zabrac do nauki :( fisiowna gdzie jestes ?? A Ty hermia ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki... coci wczoraj bylam tak padnieta, ze po pracy i zakupach poszlam w kimono...z czwartku na piatek spalam tylko 2 godziny (efekt roznicy czasu miedzy mna a J), w piatek tez nie za wiele...za to dzis sie wyspalam:) no i zauwazylam, ze przez problemy jakie mam nie bardzo potrafie radzic innym w sprawach sercowych...kiedys nie sprawialo mi to problemu...teraz:o nie potrafie wczuc sie w problemy innych...inni na moim miejscu dawno by sobie darowali...ja to wiem, wszyscy to wiedza...stoje w miejscu...za duzo mysle, zdecydowanie za duzo... losz pogubilam sie w tym wszystkim😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna ja potrafie niby radzic inny, ale sama tez za duzo mysle :O Wczoraj niby osiagnelam maly sukces z P ale niestety nie ta metoda ktora chcialam i jak tylko to dalej bedzie na niego dzialac, to bede musiala sie wycofac, bo ja sie cofam w takiej sytuacji w postepach ktore zrobilam i to mi sie bardzo nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak generalnie postanowilam isc za haslem przewodnim Naszego topiku...pierwsza sie nie odezwe...korci mnie jak diabli, ale nie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna powodzenia :) Ja wlasnie sie zbieram na impreze polmetkowa z moich studiow :) Troche odreaguje :) Tesknie za nim :( Milego wieczorku Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci baw sie dobrze:) wlasnie skonczylam czytac Nianie w Nowym Jorku...teraz czas obejrzec film przyslal mi sms, ze kocha i teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zadam inne pytanie, obyś była dobrym prorokiem... Żeby jeszcze doznać tego przypływu mocy, która sprawia, że można góry przenosić... I żeby to nie trwało miesiąc-dwa, a potem - cierpienie... Problemy są nieuniknione, ale kłamstwo, obojętność, odpychanie, zrzucanie winy - to trochę za dużo :-( Ja naprawdę uważam,że człowiek staje sie lepszy, mądrzejszy, piękniejszy gdy ma dla kogo... I łatwo mu to przychodzi. Podobnie, jak myślenie, pamiętanie o tej drugiej osobie, troszczenie się o nią, sprawianie jej przyjemności... Zamiast odbierać czas, siły, jeszcze je w jakiś cudowny sposób pomnaża. Wszystko by się tej drugiej osobie dało, z największa radością. Tym bardziej boli, gdy ktoś to odrzuci jak nic niewarty śmieć :-( (bo nawet nie sam fakt odrzucenia mojego uczucia mnie tak bardzo boli - że ma wątpliwości, wiedziałam - ale okrutny i upokarzający sposób, w jaki to zrobił :-( ) Życzę Wam wszystkim, żeby ci \"Wasi\" docenili Wasze zaangażowanie. Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanonka
Mój mąż też w okrutny sposób mnie porzucił. Pozostawił w chorobie, bo jak sądziłam - ma wątpliwości. Okazało się, że jakaś inna tak bardzo chciała nie pozostać sama po stracie męża, że zabrała mi mojego. I nawet teraz, gdy go odzyskała, wciąż próbuje swoich sił. Niektóre kobiety są naprawdę okrutne i samolubne. Ale mam nadzieję, że takich jest niewiele. Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś się uporam z moim poniżeniem i też będę umiała spróbować jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony baloniku, bedzie dobrze, na razie jest okres zaloby ale z czasem sie wychodzi z tego, trzeba tylko chciec bo jak sie siedzie i sie mowi ze juz mi nic nie wyjdzie to sie nie uda. troche samozaparcia zacisniecie zebow i bedzie ok i masz racje mowiac ze lepiej byc samemu niz dawac sie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Tu takie puuuuuuuuustki, jak ja jestem to nikogo nie ma Wstawać...kontrola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwosci do ludzi, ucze sie codziennie, ale im bardziej staram tym bardziej Oni chca mi wleźć na glowe :o a najbardziej mnie wkurwia, przepraszam za slownictwo jak WSZYSCY wiedza,doradzaja nie znajac wogole mnie, kogos albo super pobieżnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Wczoraj sie super bawilam na imprezie :D A dzis mam chyba gorszy dzien :( Mam ochote uciec stad ... Chyba zaczynam miec mysli,ze moze lepiej nie zdac tej sesji poprawkowej i uciec, uciec daleko od niego ... :O A pozniej przychodzi mysl,ze jak ja uciekne to on zapewne bedzie chcial wrocic, bo bede nieosiagalna :( Nie wiem skad te glupie mysli, bo ostatnio jest miedzy nami ok ;) Nawet teraz napisal na gg :) Hermia wiesz co mysle ;) fisiowna a jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie...ja bym chciala zeby ktos mi doradzil cos konstruktywnego... Hermia powiedz, wyobrazasz sobie przez rok nie widziec swojego faceta? Co bys zrobila gdybys miala taka sytuacje?Czy to wogole ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka ja wiem co ty myslisz, ale sama dokladnie wiesz jak to jest...bo masz czasem podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna, musze Ci powiedziec, ze ja mam poniekąd mozna tak to nazwac- jak zwał tak zwał, podobna sytuacje :o, chodzi mi o faceta + nie widzenie + cała dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci odpisalam...ale pierwsza sie nie odezwe Hermia ehhh ja go kocham i tesknie ale co to za zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niszcze siłe, nadzieje, wiare, i wszytko co dbre...i popatrz przez jedna babe :o....masakra...i to jeszcze kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna mysle,ze to moze mu dac cos do myslenia ze sie nie odzywasz ;) Ale to sie okaze jak bedzie ... Hermia badz twarda !!!!!!! Ehhh ja tez kocham i tesknie :( a wlasnie teraz mi okazuje swoja zazdrosc o moj polmetek :O ehhh on mi czasami takie sprzeczne komunikaty pisze,ze szkoda slow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Wam powiem ja mu nie ufam...nie wierze, ze jest mi wierny, ze nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×