Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Gość biologica
Znowja, jak zwykle gratuluje sukcesow dietowych. Przykro mi, ze chemia zawalona :(, no ale mam nadzieje ze z biologii jest dobrze. Oby testy poszly dobrze i szkola srednia byla ta wymarzona. (Belfer we mnie sie odzywa). Jak nie masz sil na cwiczenia to chociaz z psem troche pobiegaj na spacerze. EB, zycze pozytywnego zaciazenia. Mi sie ten stan wlasnie konczy :P, dzis tzw. termin. Wiec szykuje mi sie schudniecie bez diety ;). Przez ostatnie 9miesiecy 'przytylam' 10kg, czyli moze z 1kg tluszczu. Polecam ciaze z normalna aktywnoscia i zdrowym odzywianiem, nie ma co sie bac o figure. Karolinek, polecam ksiazke 'Piersia spoko' Okrzesik. Ksiazka b. madra i rady skuteczne! Na predce moge napisac ze: - potrzebujesz conajmniej (!) 1800kcal/dzien ale slodycze i tluszcze zwierzece ogranicz, - jako przekaski surowe warzywa, swierze i suszone owoce. - powinnas zaczac cos cwiczyc, chocby wyczynowe spacery z dzieckiem. No i nie wolno ci chudnac wecej niz 2kg/miesiac, wtedy nie bedzie szkody dla laktacji. (Mam nadzieje, ze Karolinek jeszcze tu zaglada :) ) Ciesze, sie ze jestescie strazniczkami zdroweo rozsadku podczas odchudzania. Szczegolnie Ty Znowja, mnie cieszysz bo widze cie w opozycji do moich uczennic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologica jak zwykle dzieki za wspaniałe słowa otuchy. Reszta dziewczyn chyba już olała forum, moze i lepiej,ze przed kompem nie siedzą:) A co do biologi,to mój ulubiony przedmiot i chyba będę zdawać na maturze choć na rozszerzenie idę na hist-wos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mma okres i jakby apetyt mi zmalał? Tylko mam straszną ochote na ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowja, ciesze sie ze biologie lubisz. Tym jednym kg na + sie nie martw i dbaj o siebie dalej. Jest sobota to ruszaj na dlugi energiczny spacer z psem a zamiast kawalka cista proponuje np. Mleczna kanapka Kinder ( 418 kcal/100g a na 28g).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologica
no i sie mi napisalo pod czarnym nickiem ale trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim psem energiczne spacerki są niemożliwe,ona po 20 minut już umiera,buldozek francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pocwiczyłam az 5 minut,wiem malo.Na początku w styczniu tez tak yło,5,6,7,8 w końcu było już prawie 20 minut dziennie:).Ohoh bedę szcuplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzisiaj z psem jakies 10 minut ganiałam i jeszcze spróbuje troche poćwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
hej dziewczynki widze ze coraz mniej was tu...a ja powracam na forum...wróciłam z polski i stanełam na wage i znow pokazała 65 hehee posiłki mojej mamy weszły mi znowu w ciałko...przytyłam 7 kg w miesiac tyle samo w ile je zgóbiłam...no ja to potrafie ale nie załuje...bo nieda sie załowac sałatek gołabków i krokiecików mamy...od dzis znowu zaczynam walke...tylko chyba nie az taka rygorystyczna..bo w sumie do polski chyba nie polece az do sierpnia..chce zaczac inny styl odzywiania i cwiczen...oj ciezko bedzie zwłaszcza z tymi cwiczeniami...miesnie sie zastały...i znow beda zakwasy...ale trudno...znowu ja gratuluje wytrwałosci....wyrazy szacunku..pieknie lecisz z wagi...biologico widze ze i ty tu pozostałas...gratulacjie i pozdrawiam do nastepnego buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonia no nie fajnie, ze przytyłąs,ale wiadomo polska a angielska kuchnia.. Ja też w sumie zaczynam od nowa,wiec mamy taki sam etap):. Do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysypka
Jedz chleb i pij wodę grubasie,a nie snikersy, czipsy i piwo. od tego sie spasiesz,6 posiłków to za dużo. ostrzeżenie: nie stawaj na wadze,bo licznik rozwali.A tak w ogóle to ci nic nie da bo zawsze będziesz gruba.Hahahaha jesteś gruba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysypka
od tygodnia mam na dupie jakas ropną wysypke i warcze na kazdego:-( ale co mam do qrwy robic? siadac nie moge bo mnie dupsko szczypie:-< do tego miewam polroczne zatwardzenia i musze stosowac lewatywe przy uzyciu szczoty klozetowej...ah zycie jest ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na noc u koleżanki i nawet nie obżerałam sie tak mocno:) I dzisiaj na koniach byłam,wiec troche cwiczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zapewne widzicie w mim podpisie przez miesiąc przytyłam 2 kilo.A wiec motywacja do ponowienia próby wzrosły. Mam juz pierwszy sukces, a mianowicie: będąc w sklepie kusiły mnie lody,ale i tak sobie nie kupiłam. Znowu przechodzę,na zero słodyczy i dużo wody:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei wiem jakiej jestes budowy,ale wydaje mi sie,ze Tobei starczy jak przestaniesz jeśc słodycze,białe pieczywo i zaczniesz sie regularnie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie,ale ja wole razowe,bo sie nim prędzej najadam A ruszasz sie jakoś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co drugi dzień idę szybkim marzsem 3,5 km, robie brzuszki od niedawna,. jak mogę nogi zeszczuplić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka84
hej. moge sie dołączyc???? waze 65kg, wzrost 1,68 i ogolnie wszystko mi idzie w brzuch i w tylek. nogi mam normalne ale brzuch jakbym byla w ciąży... tyle razy probowalam sie odchudzac... raz udalo mi sie zjechac 10 kg... ale najlepsze jest to ze uwielbiam fast foody i slodycze. Ciepełko juz jest a ja wstydze sie rozebrac do krótkiego rękawka... Koniec z żarciem! Koniec! nie mam motywacji do ćwiczen... Mam lenia. Jezdze rowerem i raz po raz na basen. Na aerobic niestety nie mam czasu bo praca mi na to nie pozwala a w naszej malej miescienie jest tylko 1 aerobic i to w godzinach mojej pracy... marzylam o siłowni ale nie ma u nas ;( zero slodyczy, zero fast foodów i ogolnie MŻ i wiecej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasieńka.Ostatnie zdanie jest najlepsze:). Do czerwca masz szanse zdrowo zgubić 5 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×