Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Hej dziewczyny odzywac sie:) Ilonia Ty juz w Polsce ,tak?:) Ja dzisiaj zjadlam tunczyka, serek wiejski, rybke z warzywami, 2 owoce i zaraz ugotuje sobie warzywka na kolacje. Wiec jest ok:) A jak u Was dziewczeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj zjadlam okolo 1000 kcal ide za chwilke cwiczyc .. zaczelam tez a6w:) podobno daje niezle efekty dzis mam 4 z 42 dni:) myśle że jak sie zapre to ukoncze:) powodzonka:) papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6weidera jest cieża,wiem co mówie doszłam do 18 dnia i padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyznam sie szczerze ze niewiem co to jest:) Oswieci mnie ktos ? hehe;d A ja dzisiaj mialam pyszny obiad- ryz z jogurtem truskawkowym i piers z kurczaka.:) spinka widze ze u ciebie super . Trzymaj tak dalej:* Ide troche sie zrelaksowac przed tv bo mialam ciezki dzien. Do jutra dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 weidera to zestaw 6 ćwiczeń na mięśnie brzucha. Ja siedzę od 2 dni w domu i kuje non stop,wiec mało ruchu,ale w sumei chyba dużo nie jem,wiec sie wyrównuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro malo jesz to nic sie nie dzieje:):) A na mojej wadze 85kg:) To jest waga z której startowała znowja??prawda:) miłego dnia zycze:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dzieki spinka i znowja:) znowja wyrownuje sie occzywiscie. Ja niestety ostatnio sporo jem i nie cwicze wiec sie nie wyrownuje. Mam mini kryzys, ale nie jest tak strasznie z dietka. 1200 nie przekraczam. Spinka gratuluje:) Ja waze sie 15-tego. Zobaczymy ile pokaze waga chociaz na wielki spadek kg nie licze bo tym ciaglym podjadaniu:-P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczyman tiete plaż poludniowych (south beach) wszyscy sobie bardzo chwala:) zobaczymy jakie beda efekty:) a co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolenniczka konkretnych diet. Mi ostatnio słabo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania053
Moge się do was przyłączy??? Ja waże 75 kg przy wzroście 160 cm :( Dzisiaj zaczełam diete, Jest bardzo ograniczająca ale musiałam sie na nia zdecydowac poniewaz na mnie nie działało nawet 700kca dziennie. A więc na sniadanie herbatka owocowa za dwie godzinki jabluszko , po trzech godzinach batonik fitnes obiad ogórek zielony bez soli , i na kolacje jabłuszko co drugi dzien na obiad gotowane mięsko lub brokuły mrozone. Tak ma wygladac mój pierwszy tydzień chcę podczas tego tygodnia oczyscic organizm i skurczyc zołądek a wiec dużo wody herbaty czerwonej, zielone i herbatek owocowych oczywiscie wszystkie bez cukru. ten tydzień zapowiada się cieżko ale mam nadzieje ze wytrwam. do tego zamierzam jeszcze ćwiczyc trzy razy w tygodniu. Cel1-70 kg Cel2-65 kg Cel3-60 kg Cel4-55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja sie coś dawno nie odzywalam ale wiecie co wszystko sie wali moja dieta i cała reszta. jakiś czas temu dostałam wylewy wewnętrznego cos mi w jajniku pękło. szczęście w nieszczęściu to tylko takie że uniknęłam operacji i szpitala leżałam dwa tygodnie w domu. i zamiast chudnąć to ja tyje...już jest wiecej niż bylo na początku tragedia strasznie sie czuje. a na dodatek lekarz mi kazał starać sie o dziecko bo jeden jajnij jest już tak sfatygowany że jeszcze raz takie wylew ido wycięcia.......łoj jak nie torbiel to wylew.... no ale o diecie tu mowa . cały czas tu zagladam i obserwuje wyniki no i gratuluje wyników bo widze ze sobie radzicie no i bardzo dobrze:)))) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjaca ty sie lepiej skoncentruj na zdrowiu a nei na myśleniu o diecie.Jedz zdrowo itp,to tak,ale nie myśl o tym,ze musisz schudnąc . A nową koleżankę witamy.A sport jakis do tego uprawiasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam trzy razy w tygodniu lub wiecej ale minimum trzy i w zalerzności od nastroju steper bieganie gimnastyka z dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam u lekarza ogólnego bo se pomyślałam ze skoro nic nie działa to moze tarczyca chora ale nie wszytsko jest ok.. nie ma wyjaśnienia medycznego dla któego tyje:( więc skoro tak to sie za diete biore i to chyba ostrą teraz to już zero słodyczy. i zero kolacji!!!!!!!!i nadal 3 litry wody:) zobaczymy teraz to sobie troszke pofolgowaam z jedzeniem bo sie martwiłam miałam, depreche to na pocieszenie jakies ciacho zjadłam:)) ale teraz zobaczymy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! spinka- zycze powodzenia:) slyszalam ze ciezka ja utrzymac, ale Tobie sie uda:) znowja gratuluje widze ze waga ladnie leci w dol:) hej ania tyle nie przesadz w druga strone z kcal, bo nie bedziesz miala wkoncu sily zeby cwiczyc. Najwazniejsze zeby jesc zdrowo i duzo sie ruszac.:) TyjacaEB- znowja ma racje lepiej skup sie na zdrowku, bo to najwazniejsze:* A u mnie dietka ok:) Tylko ze nic nie cwiczylam. Ale jutro juz obowiazkowo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca polecam jeśc tak jak zwykle i wszystko zapisywac,potem zobaczysz gdzie robisz najwieksze grzeszki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżei jeden wafelek raz na jakiś czas to wielki grzeszek to tylko to:( więc tak na śniadanie na ogół wtrąbiam płatki z mlekiem, w pracy zjadam jakąs kanapkę albo sobie obadek biore a po pracy zjadam wczesną kolacje ok gogz 17 zjadam np zupkę czy dwie kanapki albo jakiś kisielek czy cos tam i między czasie pije wode. jak jestem przed okresem to musze zjeść jakiegos wafla czy coś słodkiego bo jak nie to marny los mojego męża w tym czasie by był:( więc na prawde nie wiem jak to sie wszytko dzieje ze ja zamiast chudnąć tyje może faktycznie brak ruchu..... nie wiem zacznę od przyszłego tygodnia jeździć na rowerku. może będzie lepiej chociaż boje sie bo lekarz zakazał mi wysiłku fizycznego ale moze nie będzie tak źle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest ciezka ale to nieaktualne mama sie zdenerwowala ze taka dziwna diete wybrałam i powiedziala zebym sobie odpuscila ... mnie tez ciezko bylo wytrzymac wiec wracam do 1000 kcal:) najlepiej i najbezpieczniej nie bede kombinowac:) tyjacaEB jak lekarz zakazal to sie tego raczej nie uprawiaj zadnego sportu:) zrob tak jak polecila znowja jedz, zapisuj, wnioskuj:) znowja gratuluje zrzucenia 0,5 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjacaEB rob jak uwazasz, ale skoro lekarz zakazal to cos w tym musi byc. ALe najlepiej to no wlasnie- jedz, zapisuj, wnioskuj. Tak najbezpieczniej:) A ja wczoraj troche na skakance pocwiczylam i pare brzuszkow zrobilam. Od soboty zaczynam tą a6w;] i od przyszlego tyg. jak pogoda sie poprawi zaczne biegac - narazie po 10min, zeby sie przyzwyczajac. Spinka moze to i lepiej ze zrezygnowalas z niej:) Pozzdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologica
Witam, zowoja - gratuluję! EB, może jednak zajmij się zdrowiem i prokreacją. Niestety nie należy się zbyt odchudzać przed ciążą. Moje 2 znajome ładnie szybko się odchudziły a później zaszły w ciążę - skutek był fatalny. Szkoda się narażać na utratę dziecka. Ania, cieszę się że rzuciłaś tą nierozsądną dietę :). Przy 1000kal i aktywności fizycznej będzie zdrowiej i rozsądniej. No i długoterminowo skuteczniej jeśli dalej będziesz jeść wg. potrzeb organizmu i się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze i że od was zrypkę dostałam:)) ja w sumie nie chce stosować jakieś diety drastycznej czy mniej drastycznej po prostu przeszkadza mi te 75 kilo no kurnia jakbym była w ciazy to jeszcze jakos bym zniosła te kilogramy ale w ciązy przytyje z 15 kilo to będzie 90 co to będzie?? ja w życiu tego nie strace. będę wazyła prawie tyle co mój maz tak nie może być:)) ja dbam o zdrowie jak moge biore witaminki zdrowo sie odżywiam i tak dupa zbita:( ani w ciąże zajść nie moge ani jajników uratować też nie..... wiec chociaż niech by była ładna figurka ale to też do niczego wiec co tylko sie wziąć i sie załamać...Wy tu macie wyniki znowu ja- osiąga cel który sobie postanowiła zreszta reszta kobitek tez:))i bardzo dobrze jestem dumna z was i tak trzymać. tylko mi przykro ze ja nie mogę tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca- sądze,ze u Ciebie przydała by sie dieta pod okiem lekarza. Ale to oczywiście troche to kosztowne,chociaż to od miasta zależy. Dobrze,ze zdrowo się odżywiasz i jesz witaminki,teraz poczekaj troche pojdz do lekarza i spytaj się kiedy mozesz zacząć ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowja dawno mnie nie było u Ciebie, a kiedyś śledziłam wątek regularnie. Świetnie się trzymasz. Kilogramy lecią. Gratuluję silnej woli! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) a co tu tak cichutko chwalic sie tu jak wam idzie:) ja niestety mam okres wiec chodze cala obolała czuje sie jakbym balon miala w brzuchu i w ogole strasznie chce mi sie jesc ale jestem silna wiec trzymam sie diety:D:D zwaze sie dopiero w nastepym tygodniu start waga: 92/3 ... 28.01.2008 obecnie: 85 ... 7.03.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinka przeżywam to samo co ty:) A dzisiaj ide do koleżanki na urodziny i na noc filmów,wiec bez jedzenia się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka-okrąglinka
czesc :) tyjaca ja zaszłam w ciaze z waga 84kg i schudłam 6 kg do 6 m-ca... lekarz nie mał nic przeciwko... poprostu jadłam zdrowo, mało i o stałych porach... potem nie było juz kolorowo... ale nie utyłam 25 kg co w mojej rodzinie est standardem a 13 kg i po porodzie waze tyle co przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×