Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

a ile jadłas przed dietą?Ja jadłam okolo 2000 wiec jak teraz jem 1000 to jest luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly - efect
witam! ja wode i zielona herbatke pije codziennie i wsumie to od kiedy pamietam (napoje gazowane i soki to u mnie sporadycznosc) cukru do kawy herbaty nigdy nie uzywalam (bo poprostu nie lubie), takze co do picia nie mam żadnych zastrzeżeń:)... przez długi pkres wogóle nie cwiczylam ani wf w school ani zadne inne zajecia:(... od stycznia chodze na wf (3 lekcje tygodniowo) pozatym zapisalam sie na fitness 2h/tydzien - nie zawsze chodze 2 godz (czasem 1 a czasem 3 zalezy jak sie wyrabiam czasowo) pozatym mam rowerek stacjonarny i juz długi czas codziennie na nim jezdze ( od jakis 10 dni przezucilam sie na 60 min szybkiej jazdy - tak ze podczas godzinki spalam 500 kcal - bo mam licznik:)... a co do jedzenia to dzisiaj wielki post to akurat dobry poczatek na rozpoczecie dietki:)... jak narazie 2 kromki chlebka pelnoziarnistego + pomidorek i pomaranczka jedna... chcialam tylko jeszcze powiedziec ze od samych cwiczen nic nie schudlam :( ... ale! 1. zgubilam cellulitis z ud :) - byl maly ale byl! 2. mam swietne samopoczucie - zadne dolki ani nie chec do wszystkiego mnie nie lapie - sport dodaje energii:) 3. przyzwyczailam sie tak do cwiczen ze robie je z przyjemnoscia i nie zrezygnuje z nich za nic:) .... alem sie rozpisala pzdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczyny:* madeleina wyczytalam gdzies ze schudlas w 4dni 1kg i uwazasz ze to malo. Malo to jest 0.3kg na tydzien, duzo to 1kg na tydzien, a w 4dni to przesada. Jak bedziesz jadla tysiaka to bedziesz spokojnie chudla 1kg tygodniowo i szansa na jojo zmniejszy ci sie kilkakrotnie i unikniesz pozniejszych problemow. Sproboj na 1000:) Bez cwiczen chuddnie sie przewaznie 1kg a jak bedziesz cwiczyla moze nawet bedzie 1.5 tygodniowo:) Ide zjesc galaretke mmmmm...:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to możliwe żeby żołądek mi się skurczył w ciągu 4 dni ? W ogole nic mi się nie chce jeść, nic a nic.. a kiedyś jadłam ciągle i to końca nie miało .. hmmm .. waga pokazała 76.. jakbym tak miała te 70 ehhh .... a potem 65 ;) ale się rozmarzyłam :D idę poćwiczyć ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoladek kurczy sie wlasnie w ciagu 4dni:) i jest z gorki........ Bedzie 65 zobaczyszzz...:) ja tez lece troche poskakac na skakance. pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych ! zebyscie sie najadly i nie przytyly ;* u mnie waga stoi 64 kg do czerwca dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) przepraszam ze nie pisalam ale mialam problemy z netem . Święta okropnie... w sobote zjadlam dwa kawalki ciasta no i jakies sniadanie i obiad (bardzo kaloryczne)... ogólnie strasznie namieszalam:/:/ jakie byly skutki? Do konca dnia chodzilam z masakrycznym bolem zoladka, bylo mi okropnie niedobrze, a w nocy wszystko zwrocilam i na nastepny dzien (czyli wczoraj) nie zjadlam prawie nic:/:/ dzisiaj znowu zjadlam dwa kawalki placka (nie moglam sie oprzec ), ale nie jest mi juz niedobrze(przynajmniej tyle).Zwaze sie jutro i zobaczymy ile mi przybylo przez te swieta:/:/ tak sobie mysle ze jutro zrobie jednodniowa glodowke zeby sie oczyscic i zeby zniknelo do reszty to co z tych swiat zostalo w moim zoladku, a pozniej juz normalnie 1000 kcal. Ale wiecie co dobrego wywnioskowalam?? jedzac rano dwie male kanapki ciemnego pieczywa zazwyczaj z serkiem wiejskim potem na drugie jogurt i pomarancza lekkim obiadkiem i czasami kolacja czulam sie o niiebo lepiej niz teraz! To raz, a dwa strasznie za tym tesknie:P:P moze to glupie, wiem , ale brakuje mi tego ,,lekkiego,, jedzenia i chetnie do niego wroce... znowja- co do ubytku moich cm jutro dokladnie sie zmierze i napisze:):) pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przytyłam przez świta:). Moja waga dzis to 87,5 kg. Na swięta nic sobie nei odpusciłam i w rezultacie musze sobei zrobic znowu trzy dni \"bez jedzenia\" czyli bardzo mała ilość bomusze skurczyć zołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! juz po swietach, ale sie nazarlam w niedziele masakra jakas. Naliczylam 3000kcal. Ale od wczoraj juz powrot do rzeczywistosci. Spinka.. ja mam tak samo!:) Myslalam ze fajnie sie tak sie najesc jak kiedys. Ale zalowalam, ze sie tak obzarlam bo fajnei nie bylo. Bol zoladka , uczucie jakbym miala balon jakis w srodku. Wiec z radoscia wrocilam do dietki i czuje sie o niebo lepiej. 2 miesiace na diecie zrobily swoje, juz wiem ze nie bede sie tak objadac jak dawniej:). Znowja chyba mialo byc 78.5 ? hehe. no to dobrze ze nie ma wiecej kg po swiatch. Ja sie jutro waze to zobacze czy swieta mi zaszkodzily:-P Madeleina- gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no wlasnie cicho jakos. Ja trzymam dietke chociaz czasem jakas wpadka sie zdarzy, a wczoraj waga pokazala 59.3 kg... ahh.. 5 z przodu 🌼 . Straasznie sie ciesze!:) A jak u Was dietka kochane? Mam dzisiaj 11 dzien a6w jeden sobie odpuscilam bo mi sie nie chcialo, ale to chyba nie zaszkodzi. Dobra ide poskakac na skakance, a Wy piszcie czesciej jak tam u Was. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tyle nauki,ze tylko jem,siedze,wkuwam,z psem na spacer i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dalej 64 czasami jak zjem mniej niz zazwyczaj 63 jeszcze te 3-4 kg i bedzie bosko a jak waze cialo wyglada po zrzuceniu tylu kg? rozstepy czy obwisla skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* no widze ze trzeba dac kopa motywujacego:) Znowja to nudne byc tyle na diecie, wiem cos o tym, ale pomysl jestesmy jeszcze mlode, szczegolnie Ty, jak teraz tego nie zrzucimy to kiedy? Wiec wez sie w garsc!:) Jak sie uczysz to pij herbatke, albo slabą kawke. NIe ma sie ochoty na jedzonko, a zamiast siedziec zrob pare przysiadow. No, dasz rade:* estis wiszacej skory naszczescie nie mam, a rozstepy to ja mialam gigantyczne przed dietą:o ale teraz sa płytsze i wyraznie mniejsze:) no to lece, buziaki i trzymac mi sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis-ja teraz mam rozstępy,bleee ola dzieki,dzisiaj mam doła i jem od cholery duzo,ale jutro na imprezie bede piła tylko sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze skurczyc znów żołądek,bo jem od cholery i dzisiaj waga pokazała 79kg i ćwiczenia musza byc grrr. Ide dzisiaj na oglądanie filmu u kolezanki,co moge wziac,zeby sobie pojeść?Moze sok bede piła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nei moge,wczoraj rano wazyłam 79kg a dzisiaj a dzisiaj 76 i co jest prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja: ta najmniejsza:P:P:):) u mnie ciezko kopnijcie mnie zebym znowu przeszla na te diete:/:/ po tych swietach nie moge sie pozbierac :(:( jem i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciamała
Hej dziwczyny:) Mam nadzieje ze mi pomożecie...czy mogłabym sie do was przyłączyć??Musz schudnąć bo za jakieś 2 miesiące mam bal!!dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to co jadłam tak naprawde nie jest mi potrzebne..lepiej sie trochę pomęczyć a potem jakie efekty..:) odrazu zakupy wyglądają inaczej..:))mam prośbe czy znacie moze jakieś sposoby zeby czuć uczucie najedzenia...a nie zjeść dużo..albo może jakieś tabletki..:( bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinka do lata coraz blizej,wiec na diete juz,bo jak ty sie pokazesz w mini,bikini albo szortach?No jak sądzisz? iec do sklepu po miesko,warzywka,owoce i wode niegazowaną Olciamała-witaj:). A ile teraz mniejwięcej jesz?.Pamietaj,ze najwiecej mozesz zjeśc rano. Przed obiadem pomaga podbno wypić 1 szklanke wody i wtedy mniej jedzenia zmieścisz. Jedz małe kesy wtedy mało zjesz i nie bedziesz czuła juz głodu. Pamiętaj aby sie nie głodzić,bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
No wlasnie mialam takie plany zeby robic głodówke tak tydzien..:(ja bardzo lubie jeść..:(i juz nie daje rady...jestem gruba i chce schudnąć!!!ale nie mam silnej woli..nawet 2 litry wody dziennie nie miesci mi sie w brzuchu..:( juz nie wiem co mam robic...jestem zrospaczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×