Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Wszystko tylko nie głodówka.Po głodówce przytyjesz to co straciłaś plus 5 kg.Przez tydzień jedz normalnei i wszystko zapisuj.Pod koniec podlicz ile kalorii dziennie jesz i daj znać wtedy jeszcze wiece Ci powiem. I zrezygnuj ze słodyczy:). A innym jak idzie.Ja musze dzisiaj pocwiczyć grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja gratuluje spadku wagi!:) spinka koniec z obzarstwem, swieta juz sie skonczyly, czas znow kontynuowac dietke:) prawda? No wlasnie jak pokaazesz sie w bikini jak tak dalej bedzie? Marsz do sklepu po jogurty i kefiry!:) Olciamała witaj! Znowja dobrze radzi. Poprostu ogranicz pieczywo i weglowodany oraz tluszcze a waga poleci w dol. Z ta glodowka bardzo glupi pomysl. Nie ma diety cud trzeba sie wyrzec pewnych rzeczy, bez poswiecenia nie ma efektow. Wiesz chciec to nie wszystko, musisz sie przemoc, bo inaczej nie schudniesz. Na poczatku trudno bylo pic po 2 litry wody, ale wiesz co? Kiedys trudno mi bylo wypic litr to teraz ciagne po 3 czasem, niewiadomo kiedy:). Kazdy z nas chyba lubi jesc, dlatego jestesmy przy kosci. Wez sie w garsc i zdecyduj czy wolisz jesc czy schudnac. Trzymam kciuki i pamietaj ze zeby schudnac trzeba jesc :) oczywiscie mniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
Dzieki dziewczyny jesteście extra!!!Juz mi lepiej..:) no więc koniec ze słodyczami:)a ja tak je lubie:( ale to nie ważne musze schunąć bo za dwa misiące mam bal!!Dziewczyny czy dam rade 8 kg w dwa miesiące??ale nie bardzo wiem co mam jesc..czy moge na śniadanie jeść płatki fitness z mlekiem 0,5%tłuszczu???tak wogóle to podpowiedzcie mi prosze co mam jeść..acha a co myślicie o czerwonej hebatce??czy ona coś daje słyszłyście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
Dzieki dziewczyny jesteście extra!!!Juz mi lepiej..:) no więc koniec ze słodyczami:)a ja tak je lubie:( ale to nie ważne musze schunąć bo za dwa misiące mam bal!!Dziewczyny czy dam rade 8 kg w dwa miesiące??ale nie bardzo wiem co mam jesc..czy moge na śniadanie jeść płatki fitness z mlekiem 0,5%tłuszczu???tak wogóle to podpowiedzcie mi prosze co mam jeść..acha a co myślicie o czerwonej hebatce??czy ona coś daje słyszłyście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
Dzieki dziewczyny jesteście extra!!!Juz mi lepiej..:) no więc koniec ze słodyczami:)a ja tak je lubie:( ale to nie ważne musze schunąć bo za dwa misiące mam bal!!Dziewczyny czy dam rade 8 kg w dwa miesiące??ale nie bardzo wiem co mam jesc..czy moge na śniadanie jeść płatki fitness z mlekiem 0,5%tłuszczu???tak wogóle to podpowiedzcie mi prosze co mam jeść..acha a co myślicie o czerwonej hebatce??czy ona coś daje słyszłyście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciamała- 8kg w 2 miesiace spokojnie zrzucisz:) Wiesz moim zdaniem najlepiej jesc duzo bialka , jaknajmniej tluszczy i weglowodanow, ale one sa tez potrzebne wiec calkowicie ich sie nie pozbywac. Ale wiesz co lepsze od fitness sa nestle frutina- maja lepszy sklad i przy okazji maja mniej kcal:). Mozesz jesc musli z mlekiem/maslanka/kefirem/ jogurtem- koniecznie naturalnym. Na sniadanie mozesz tez zjesc jajecznice lub 2 jajka gotowane. Moze to byc rybka z konserwy, serek wiejski z kromkami z czarnego pieczywa. Na obiad najlepiej gotowanego kurczaka z warzywami (takimi mrozonymi co sie je gotuje:) ) albo ryz brazowy , jakas rybka ,kotlety sojowe czy kasza gryczana. Na kolacje jogurt naturalny, kefir, maslanke , jajka, rybke , wszystko co bialkowe i lekko strawne:). Podstawowa zasada: na sniadanie weglowodany,bo zdarzysz je spalic w ciagu dnia, a na kolacje bialko. herabtki wsumie chyba nie pomagaja w chudnieciu, ale czerwona zmniejsza apetyt, przynajmniej na mnie tak dziala, zielona tak samo. I nie zapomnij o ruchu, przynajmniej 2 godz. w ciagu tygodnia:) No i to sa moje rady, dziewczynki pewnie tez ci cos poradza bo sa dlugo na diecie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
dziekuje slicznie olu!!!!:):) ja dopiero 2 dzien na dietce jakos idzie..:)widze ze ty niezle schudlas!!!a czy jabłka moge jesc???a rybke z puszki to jaką??taką w pomidorach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie jablka samo zdrowie. Ale max. 2 dziennie bo wiecej to juz nie za dobrze (cukier):-P. Ja jem najczesciej w pomidorach, pyszne:), tunczyka w oleju rowniez, ale rzadko bo olej to jednak tluszcz. tez kocham kiwi. Wogole juz sie nie moge doczekac sezonu na owoce; czeresnie, truskawki, nektarynki, brzoskwinie, winogrona... mm A niedlugo lece kupic rolki bo za oknem coraz cieplej! O madeleina widze waga leci w dol jak szalona. Gratuluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
acha to super..:)Dieta wcale nie jest taka zła!!!Chyba ją polubie:)bo w sumie to musze..:(...ehh...a co myślicie żeby co drugi dzień biegać tak ok 30 min..co tydzień na basenik..??dobry pomysł??a o której najlepiej ćwiczyć w domku??narazeie jestem chora:( zapalenie oskrzeli więc nici z ćwiczeń bo się spoce i co wtedy..:( ale od soboty zaczynam mocno ćwiczyć..:)..a co myślicie dziewczynki o tabletkch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia z tym bieganiem i basenek swietny pomysl. Chyba rowniez sie zapisze na basen. Kiedys chodzilam i naprawde daje wycisk, a stawy nie bola. Podobno najlepiej cwiczyc na czczo. Ja cwicze wieczorem zeby chodz troche spalic to co zjadlam w ciagu dnia, chociaz niewiem czy to dobrze. No rzeczywiscie dietke da sie polubic. Dla mnie przygotowywanie kazego posilku sprawia jakas.. radosc. Hehe moze to i glupie, ale podoba mi sie. Zttymi tabletkami typu biocla czy term line..: sa niepotrzebne i mozna se biedy narobic od nich .. sama chcialam stosowac ale czytalam wypowiedzi osob ktore lykaly, mialy dreszcze, bylo im zimno, trzesly sie rece i sie od nich uzaleznialy wiec zrezygnowalam,:-P. Mozna bez nich skutecznie schudnac. A jak juz o tych tabletkach- to kup lepiej blonnik w tabletkach czy w proszku. On pomaga a nie robi krzywdy dla organizmu. Hamuje w jakims tam stopniu wchlanianie tluszczow i odkladanie ich w postaci tkanki tluszczowej. Utrzymuje poziom cholesterolu i ogolnie pecznieje w brzuchu powodujac uczucie sytosci. Lykam i jestem zadowolona:) Dzisiaj na sniadanie zjadlam 600kcal hehe. wiem niezle. Ale naprawde sniadania w moim wykonaniu sa baaardzo zapychajace i sycace. (maslanka 400g truskawkowa 1%, 15g musli, jajecznica z 2 jaj, 200g kefiru 0% z otrebami). Ledwo co od stolu wstalam tak sie zapchalam.:-P Pozniej nic nie jadlam,bo nie mialam takiej mozliwosci ale zaraz mam obiad- gotowany kurczak z warzywami. Tak kolo 250kcal. Pozniej kolacja kolo 100kcal. Czyli mieszcze sie w tysiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaka jestem wkurzona?Ja sie duzo rzeczy wyrzekam i na cholere?mi wcale cm nie leca,a to przez to,ze nie cwicze. A uwierzcie mi ,ze to nie przez moje lenistwo o nie.Ja porpsotu nei mam siły. Teraz ledwo siedze i na oczy patrze.Tak nam cisną w skzole,mam tyle zajec pozalekcyjnych,ze jak o 21 przychodze do domu to szybko powtórka z lekcji z psem na dwór i nie mam siły nawet na 2 minuty podskoków. Ja chce ćwiczyć,ale rady nei daje,a w ten sposób do wakacji nie schudnę. Sie wyzaliłam i teraz lepiej bede spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
No to nie jest takie propste jak ma sie na głowie szkołe i wogóle..:( nauke...ale dasz rde głowa do góry..:) przecież są wolne weekendy i wogóle..:)w wakcje najlepiej schudniemy dziwczyny:)a moge wieziec il msz latek toznowuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciamala
Hej dziewczynki:))Dzisiaj 4 dzien he he :)) normalnie rece opadaja jak mysle ze to tak malo czasu...a wydaje mi sie ze to tak wiele!!!Ćwicze ale nie wiele(okres):( a czy to możliwe ze w okres więcej ważę??:( 4.04.2008- - >73KG..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy masz okres omijaj wage szerokim łukiem:). Nastepuje zatrzymanie wody w organiźmie i mozesz ważyc nawet o 3 kg wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciamala
Dzieki..He he to dobrze:)A jak tam dziewczynki u was dietka idzie???U mnie narazie 5 dzien..:)) 4 byl chyba njgorszy bo tak mi sie chcialo słodyczy ze nie wiem..!!!ale zjadłam jabłko więc było ok:) a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dietka ogolnie zle:( Od jakiegos czasu mam wieczorne oproznianie lodowki niekontrolowane zupelnie;/. Ale dzisiaj mam pol glodowke a jutro stosuje taka metode, zeby odechcialo mi sie podjadania, to ostatecznosc.. jest dosyc glupia, ale skuteczna tzn. jedzenie przez 4 dni samych rzeczy ktorych nie lubie , oczywiscie dietetycznych. olciamala oj pamietam pierwszy tydz. na diecie najtruniejszy a potem z gorki. Ale teraz znowu schody;/. Ale to kwesta silnej woli , widze ze ty ja masz wiec pojdzie latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie podjadaj,nie ładnie.Nas oszukasz,siebie od biedy tez,ale organizmu nie. A moja waga swiruje wczoraj wieczorem 76kg:),ddzisiaj rano 80kg? a przed chwilką 79kg,chyba okres się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez ostatnio bylo tragicznie ale dzisiaj juz wzorowy dzien diety wiec mysle ze to bardzo dobry po czatek daleszej diety:) mialam tak samo tez podjadalam i w ogole tragedia (szczegolnie wieczorami) ale juz dzisiaj bylo ok chociaz nie powiem ze nie kusilo:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija trzeci tydzień mojej diety. Muszę się pochwalic,że ani razu się nie złamałam, jestem konsekwentna - nareszcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinka nioc dziwnego dieta po długim czasie sie nudzi. madeleine gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos chyba za długo na diecie jesteśmy i juz sie rozleniwiłyśmy? Za 2 tyg mam test 3gimnazjalistów i jak juz bede miała mniej nauki to sie wezme znowu za sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moge napisac wreszcie cos pozytywnego- dietka u mnie bardzo dobrze.:) Przestrzegam , cwicze wiec jest ogolnie ok. oby trawolo to jak najdluzej. Gratuluje .I tak trzymaj madeleina. A jak tam u reszty dziewczyn?:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur.a mam od trzech dni takiego stresa, taki zły humor,ze po prostu w głowie sie nie mieści. Codziennie mam jakis sprawdzian/prace klasową-bo przeciez trzeba powtórzenie od testu zrobić Na wycieczke klasowa nei jedziemy-bo wychowawczyni to pinda prace klasowa,a raczej poprawe z chemi zawaliłam i na swiadectwie będzie 2. wnerw totalny i nie mam ochoty na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciamala
Oj dziewczynki...Juz mam dość tej diety....tak mnie kusi zeby wreszcie zjeśc cos słodkiego albo pizze ehh..:(Ale musze Byc silna i wytrwać bo nie długo Bal gimnazjalny..;/ a nie wypada nie iśc...Najgorsze jest to ze na efekt trzeba tak dłuugo czekać..ale musze uzbroić sie w cierpiwość..chociaz juz mi sie nie chce..:( I z moja waga jest chyba cos nie tak..;/ wczoraj było 71,9 juz sie cieszyłam a dzisiaj 74..;/ przeciez to nie mozliwe..;/bo nic nie zjadłam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade,po 2 tygodniach to bedzie rutyna,a po 3 miesiacach nuda. Ale nei biore sie znów za siebei nie poddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×