Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

hej dziewczyny! Dzisiaj bardzo zaszkoczyla mnie moja waga..60.5kg. Szczerze mowiac przez ostatnie 2 tyg. dietka szla mi kiepsko wiec myslalam ze duzych efektow nie bedzie jak stane na wage , a tu prosze:) ahh ale sie ciesze! tyjaca jedz nadal zdrowo i troszke mniej niz 2000kcal to cos tam zawsze tygodniowo bedzie mniej , powoli ale wkoncu sie uda:) Dobrze ze nie robisz drastycznej dietki. ojj nie martw sie, mozesz mimo wszystko schudnac, wolniej, ale dla zdrowka dobrze:*! Dasz rade:) Dziewczyny super Wam idzie dietka, kg leca w dol ladnie:) Niedlugo osiagniemy nasze cele! Pozdraiwam serdecznie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj sie obżarłam:),nie żałuje:). Ale nie wiem czy chce jutro sie zwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza,tort,chipsy,paluszki,m&m,ciastka. Ale fakt zjadłam nie duzo a i tak dostałam biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78,5 jeszcze 1 lub 1,5 miesiąca i będę miała za sobą pierwsze 10 kilo.Jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wam idzie dziewczyny? Ja chudne,ale cm mi prawie nie ubywa raptem przez ostatnie 2 tyg straciłam 1 cm w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie nie najlepiej. Diety sie co prawda trzymam mimo, ze przez dwa tygodnie ubylo mi jeden kg ale wczoraj poszlam na sks i cos z kostka zrobilam:( chodzic moge ale boli wiec na razie zero sportu przej jakis tydzien ale a6w robie nadal:) pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madeleina zapraszamy zapraszamy:) Zaczynasz dopiero swoja przygode z dietka czy juz jakas stosujesz? Widze znowja 0.5 mniej gratuluje:)! Spinka wspolczuje z kostka, mnie od paru dni bola niesamowicie miesnie ud , bo robilam przysiady. ehh.. ale juz powoli przechodzi:) Zaczelam a6w , dzisiaj jest moj 4 dzien. Ah zyc sie nie chce taka brzydka pogoda. Dzisiaj wiatr, snieg i deszcz. Ja chce wioosny:( oj..marudze. Na sniadanko zjadlam dzisiaj 2 kromki chl.razowego z warzywkami i do tego 2 lyzki musli i troche mleka:) Pozniej byl batonik z musli. A teraz gotowane wrzywa, piers z kuczaka i jajko gotowane. Na dzisiaj wystarczy:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola widze ze po 3 miesiacach masz 10 kg mniej:). A jak u Ciebie z cm? świetnie Ci Idzie. Spinka z tą kostką to przerąbene,oby wszystko szybko wrócilo do normy. Witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Ja od poniedziałku zaczęłam swoją dietkę! Dzisiaj zjadłam płatki na śniadanie ( sycące :P ) na drugie śniadanie małą,bułecznę z ciemnego pieczywa. o 16:00 banana i gruszkę i 4 litry wody niegazowanej co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi tu obiadu. Nie ząłuj sobie.Zjedz jakieś mięsko z warzywami. Za mało jesz,a wtedy jojo gwarantowane. I cwicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem obiad jem, mama coś gotuje.. przewaznie jakieś mięsko i surówki, ziemniaków nie lubie, bleeeeee.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj codziennie wieczorem
wyciskac sok z 1 czerwonego grejfruta i wypijaj. mi pomaga chudnac. nie wierzylam ale naprawde dziala. tyle ze zaczelam miec efekty po 2 tygodniach. no i oczyiwscie nie wolno sie objadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj codziennie wieczorem
mniej wiecej. na poczatku wydaje sie paskudny i kwasny ale ja juz sie przyzwyczailam i nawet mam ochote:) najlepsze sa grejfruty "Florida", tzn najmniej kwasne. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje znowja:) Tobie tez swietnie idzie! A i male sprostowanie: po 2 miesiacach:) A z cm jesli dobrze sie mierzylam w talii mam -8cm(to mozliwe?!), w udzie -4cm, w biodrach -6cm w brzuchu - 7cm i w lydce - 3cm. talia= 80/72 biodra=99/93 brzuch=97/90 uda=52/48 lydka=38/35. Te cyferki daja mi zajebiscie duzo motywacji na nastepne kg! No ale dosc o mnie lepiej mow jak u Ciebie dietka, kcal , cwiczonka i wogole:) medeleina rzeczywiscie troche za malo, lepiej dorzucic jeszcze jakis posilek. Skuteczniej i na dluzej schudniesz, bez jojo:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dorzucę coś, ale to raczej będę jadła z przymusu .. bo nie umiem jeść, jestem taka zapełnioną tymi litrami wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wam idzie? ja się mimo wszystko boję zważyć , że waga ani drgnie albo będzie więcej :o ( czasem tak się zdarzało ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj madeleina nie ma takiej opcji zeby bylo wiecej:) A u mnie ok, wlasnie zrobilam 120podskokow na skakance. Dzisiaj caly dzien w domu wiec trudno wytrzymac bez podjadania, ale jakos sie trzymam. Madeleina pewnie o tym wiesz, ale na wszelkosc: waz sie zawsze rano, bo po obiedzie mozesz miec nawet kg wiecej. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem :) zważę się jutro rano,ciekawa jestem efektów bo od pon jem ok 500 kcal .. a porównując to co było wcześniej to powinnam schudnąć coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly - efect
hej!! moge sie przyłączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly - efect
mam zamiar zaczac dietke i chcialabym jakas madra i zdrowa... jakies rady?? czy doswiadczenia?? głodowki itp. raczej odpadaja bo jojo jest moja zmora:( ... 3mam kciuki naprawde sama przechodzilam przez to co ty, udalo sie ale jojo...;( ehh!! i od nowa trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witam nowa kolezanke:) u mnie w przadku dzisiaj pozegnalam pierwsze 10 kilo:):) wiec nie narzekam:P:P i z kostka juz o niebo lepiej:D:D buśś:*:* a i piszcie co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo spinka,a jak Ci z cm poszlo? Ja chudne ,ale te cm,ehh a mam takiego lenia i strasznie mi sie cwiczyć nie chce. Madleleina odczekaj 2 tygodnie z ważeniem,to jeszcze lepszy efekt bedzie:) buterfly-moja rada to to co zwykle: jedz co 3-4 godziny,małe porcje,pij wode i cwicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,o i witam nową osobke buttefly. radze Ci to samo co znowja co 3-4 godz posilek, woda, cwiczenia. No i zadnych slodyczy i max 1500kcal:). Napewno schudniesz. super spinka gratluje!:):* Madeleina- nie chce prawic kazan, ale 500kcal to ZDECYDOWANIE za malo. Pozniej po tej "diecie" jak bedziesz jadla nawet tylko po 1000 to bedziesz tyla. Zmniejszy ci sie metabolizm bo przyzwyczaisz organizm do 500kcal. Nie mowiac o jojo, roztsepach , wiszacej skorze, wypadajacym wlosom i kruchym paznokciom. Nie strasze Cie, ale tak bedzie. Lepiej postawic na zdrowa dietke. uwierz; schudniesz z lepszym efektem, skuteczniej i bez takich wyrzeczen. Czytalam posty dziewczyn na 500kcal jakis juz czas po dietach, zalowaly ze ja zaczely,ze sa teraz na "ciaglej diecie" . Jesli zaczeniesz to przekonasz sie na wlasnej skorze, podobno ludzie ucza sie na swoich bledach ,a nie nabledach innych. Zle Ci nie zycze więc mam nadzieje ze sie opamietasz i zastosujesz zdrową, smaczną a jednoczesnie odchudzajaca dietke, nie taka drastyczna... No ale dosc kazania zrobisz jak zechcesz.:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×