Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Agu no no a to ja nie pamietalam ze Wy tez jak Agnik przez neta, a Wy mieszkalicie Agu w tym samym miescie? Ama_leta wow piekna historia. Kurcze fajnie ze jestescie razem. ale kurcze wielki szok jak przeczytalam o tym jaki on jest wyciaga wnioski zachowuje czystosc hehe takie to ze swieca szukac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka coś Ty ;) Maćko jest z Płocka ;) Przeprowadził się do Szczecina po pół roku znajomości, pomieszkiwał na stancji aż moim Rodzice mu zaproponowali żeby zamieszał u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka-co sie stanelo?? Wiesz jakby co to zawsze na maila mozesz pomarudzic, jak nie chcesz na forum ...Tulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto lubi disco polo???? ja tego nie trawie, ale kolezanka mi wyslala na maila... bo sie zakochala w starej muzie :P moze ktos chce zolte tulipany?? przesle, mi tam to nie podchodzi bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu no to taki pierun z niego ze wymiata na trzech sprzetach:P:D zdolna bestia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Lozka-niew eim co poradzic... Moze z ta praca i praktykami to warto poprobowac,albo popytac znajomych o prace...Przeciez nie musi to byc od razu w twoim zawodzie. Na poczatek bedzie dobre kazde zajecie... A co do kotka, to najlepszym wyjsciem bedzie pojscie do weterynarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja posta napisalam ze nikogo nie ma a tu pare sob sie wpisalo nie wiem o co chodzi na tym kafe ze postow nie widac:( 😠 Lozka npo najlepiej do weta jechac, szkoda zeby sie meczył. Agu to kurczak ja nie wiedzialam o tym hehe no to masz wyrozumialaych (na luzie) rodzicow bo z tego co pamietam dosc mloda bylas wychodzac za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka my jak jedziemy z Ł samochodem to mamy ze dwie plytki z hiciorami disko i japy drzemy:P:D:classic_cool: ogolnie nie slucham na codzien ale jak jakas zaba czy wesele czy sylwester to tylko disko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka ja sama byłam bardzo zaskoczona jak mi oznajmili, że chcą Maćkowi zaproponować pokój u nas ;) I powiem Ci szczerze, że reszcie rodziny się to nie bardzo podobało, że jak to przed ślubem mieszkać razem i wogóle.. Ale moi Rodzice odpowiadali - zaufaliśmy im, podjęliśmy decyzję i jej nie cofniemy :D A hajtaliśmy się tydzień przed moimi 21 urodzinami ;) Także dość wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Piczki Wchodzę na forum i co widzę już 7 stron:) Witam nowe dziewczynki :):):) Coś doczytałam o zdjęciach, jak wysyłałyście to ja też poproszę :) Na mail olcia33319@wp.pl Mój P. będzie w Trzebiatowie, więc którą Piczkę odwiedzić jak będę prawie nad morzem:P Aguu :P a tak na serio to przerypane ok 680 km od mnie :( ale za to zwiedzę całą Polskę jadąc na przysięgę :) Dla nie wtajemniczonych mój chłopak idzie do wojska 5 lutego ma być na jednostce... Acha z egzaminów z jednego 5, z drugiego 4,5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gites majonez teraz skonczysz studia i bejbika mozecie majstrowac:) aaaaaaaa Asia a czemuz to nie mozesz zajsc przed czerwcem 2009 a co to za problem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezek no jakie ocenki wow:D o kurczak starsznie daleko podroz bedzie bardzo dluga napewno ale jak juz bedziecie wracac z przysiegi to swietne uczucie pamietam ze cia\eszylam sie jak glupia mimo ze mial jechac za dwa dni spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba wSciekłych krow najpierw Ty swoje tzn my ze starego topiku sie znami i zawsze bylo tak ze jak ktos do nas dolaczal to pierwszy wysylal zdjecie oczywiscie kazda sie odwzajemnia tym samym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikaa86@wp.pl a ja tam wysle a w ogole jestemn ciekawa nowych twrzy:) Choroba skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi dziwnie jakos nie? jakos tak jak bym w gosciach byla:) e no ale jak sie nie spodobie to mozna wrocicic wiec nie histeryzujmy bo nas piczka Teoria do pionu przywroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no Teoria napisala ze sie wymieniamy i pelna dyskrecja zachowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×