Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Do Kaloryferek
Ja też kupuje mojemu synowi rajstopy cienkie 15den bazmajtkowe. Nosi je bardzo chetnie.Pod spodniami ich nie widać a jak sam mówi jest mu w nich bardo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieciek
a ile ma lat Twoj syn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1111
Noszę rajstopy pod spodnie nawet różowe Jest mi w nich bardzo ciepło i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jasne
Ryjecie beret własnym dzieciom. Wychowujecie synów na cioty :O Jeszcze im kupcie staniczki i obciągajcie kutasiki, koniecznie z połykiem :O Wszak nikt nie wie tak dobrze jak rodzona matka, jak dogodzić synkowi :O A później chodzą takie kurwa rozmemłane pseudochłopki. Nie wiadomo czy to zabrać na piwo, wyruchać czy kopnąć w dupę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTC
Mam 15 lat i noszę rajstopy i pończochy, figi, stringi itd. mamie się to podoba i nic nie mówi że jestem gejem... Rozmawiałem z nią szczerze i powiedziałem że lubie nosić ale nic więcej. Że chłopak lubi nosic takie rzeczy to nie znaczy ze jest gejem!!! Mama sama mi takie rzeczy kupuje, chodze tylko przy niej w domu. to ze inni ludzie mają inne poglądy to juz ich sprawa. Jak ktoś ma z tym problem to juz jego sprawa i niech to zostawi dla siebie a nie pisze takie bzdury na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jak z jakąś laską pó
Jesteś ciota a nie facet. Jesteś piętnastoletnią ciotą w stringach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTC
Staram się być uprzejmy a Ty za przeproszeniem obrażasz mnie wyzywając od ciot... Cwaniak się znalazł!!! A Ty jak nie masz wobec innych ludzi tolerancji to po prostu nie pisz. HAHAHA ciota!!! Dobre. boze jaki infantylizm!!! P.S Mam dziewczyne i jest mi z nia dobrze. Wie o przebieraniu się i mówi że to sexi jak chłopak jest w rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie twoja dziewczyna
ma na imię Rysiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTC
Nie ma na imię Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma większego penisa
od ciebie, ale to bez znaczenia. Przecież jesteś pasywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gicu
Dzisiaj moja mama kupiła pas do pończoch, mówi że ładnie wygląda na chłopcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Witam, wychowuje syna który ma 15 lat. Kiedyś poprosił mnie abym mu kupiła rajstopy, troszkę się zdziwiłam ale mu kupiłam. Powiedział że lubi nosić rajstopy. Nie sprzeciwiłam sie temu. Pewnego dnia, wszedł do kuchni był ubrany w cały asortyment kobiecy oprócz makijażu (tego nie toleruje u syna) Mial na sobie pończochy samonośne bluzeczke spódniczke itp Zapytałam sie go czy dobrze sie czuje , odpowiedzial że tak. Całkiem nie dawno byliśmy razem w sklepie. Zobaczyłam na manekinie ładny komplet bielizny damskiej. Stwiedziłam że ładnie mu w tym bedzie (to były półstringi, biustonosz push-up, pas do pończoch i oczywiscie pończochy a potem mu kupiłam gorset). Zapytał się dla kogo to. odpowiedziałam że dla niego, ucieszył się. W domu chodzi ubrany jako kobieta a jak gdześ wychodzi to sie przebiera. Jest normalnym chłopcem prócz że sie przebiera za kobiete. Ja wiem tylko o tym i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Ja z synem razem chodzimy w pasie do pończoch:) On śpi w halce ja też w niej śpie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Dziękuje że tak spokojnie do tego podchodzisz. Myśle że nie nic mu nie będzie że nosi damskie ubrania tym bardziej tylko przy mnie po za tym lubi dziewczyny, ogląda się za nimi jak normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz12
Ja jestem Łukasz mam 12 lat i nie rozumiem dlaczego chodzenie w rajstopach może być dla kogoś wstydliwe.ja uwielbiam rajstopy ale nie te z mikrofibly czy tam z innego dziadostwa tylko te grube bawełniane. lubię je bo są dla mnie bardzo wygodne i ciepłe. czasami nawet po domu w samych rajstopach chodzę. i mam to szczerze w nosie czy są z wzorkami czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTC
I bardzo dobrze Łukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTC
Ja bardzo chętnie chodze w rajstopach i ponczochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Mój syn chodzi też w rajstopach i pończochach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww23
Ja też noszę rajstopy choć jest ciepło. nie noszę za to majtek i skarpet. Do tej pory były to grube zielone Jednak od dziś są cienkie czerwone. Rajstopy noszę często nawet w czerwcu W domu noszę getry do kolan a pod nie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już dużym chłopcem :-) Noszę rajstopy pod spodnie jak jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Mój syn chodzi też w skarpetkach ze streczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka0101
Ja myślę że to dobry pomysł aby chłopcy nosili rajstopy i pończochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arii
ja lubie nosic ale boje sie powiedziec mamie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Myślę że powinieneś z mamą o tym szczerze porozmawiać. Na pewno Ci ,,krzywdy,, nie zrobi:) Powiedz że lubisz nosić rajstopy bo kalesonów nienawidzisz. Mi tak syn powiedział, wiec nie masz co się przejmować. Twoja matka napewno to zrozumie, wie, mozesz się wsytdzic ale pamiętaj że to Twoja matka!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
...zrozumie, wiem możesz się wstydzic ale pamiętaj że to Twoja jedyna matka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reterskoqiav
jak namówić mamę żeby kupiła mi rajstopy? kiedyś mama zapytała się mnie czy chcę chodzić w rajstopach to ze wstydu odpowiedziałem że nie chce a teraz bardzo żałuję! i nie wiem jak zacząc rozmowę na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123
jestem mamą 2 dzieci- 8-letniej córki Marleny i 11-letniego syna Kacpra. i nie popieram nawet dziewczynkom ( przynajmniej do 12 lat ) wkładać rajstop z mikrofibry,lycry czy tam czego.Bawełniane są ciepłe i wygodne.i u mnie nie ma czegoś takiego jak ja niechce. jak niechcą to im na siłe wciągam. z marleną to czasami nie moge wytrzymać, tak się drze jak jej wciągam.nie mam męża mieszkam z siostrą więc czasami jak ona się tak dze ( marlena ) to siostra ją trzyma a ja jej zakładam. i wtedy ma karę: cały dzień ( z wyjątkiem kolacji.obiadu itp.) stoi w kącie. w rajstopach oczywiście.syn woli ze mną nie zadzierać bo kiedyś po takim darciu nie dość, że dostał klapsa ( i to letko ), nie dośc że stał cały dzień w kącie to jeszcze musiał chodzić w tych rajstopach których bardzo nie nawidzi- bardzo grubych, według niego gryzących , grubszych na pupie i na stopach ( według mnie powinno być mu wygodnie w takich ) była zima więc gorąco mu nie było ) i ze ślimakiem na pupie.i musiał w nich chodzić cały tydzień po domu i w szkole + w szkole kiedy był wf. w ogóle nie rozumiem jak można nie lubiec takiej wygodnej i ciepłej części ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskując z nieudolnego słown
ictwa i problemów z fleksją - wielu rzeczy nie rozumiesz. Nie tylko tego, dlaczego dzieci nie chcą nosić rajtuz ze ślimakiem na tyłku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama777
ja mam syna 13-letniego który nosi rajstopy z lycry mikrofibry oraz satynowe i jest mu w nich wygodnie. Najbardziej lubi te satynowe ja sama uważam tez że są bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×