Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość forumowicz0101
Czy Katarzyna0101 pojawi sie jeszcze na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
Kto mnie wołał czego chciał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz0101
Można do Ciebie jakis kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz0101
hmmmm ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy_men
wpadłem przypadkiem na to forum i nie mogę się nadziwić niektórym osobom. otóż wiele z was szanowne kobiety oceniacie człowieka po tym w czym chodzą. Ja mam swoje lata i od wielu chodzę w rajstopach damskich. Kupuję sam lub zona dla mnie, jestem pokaźnych rozmiarów więc zawsze mówię sklepowej,że to dla mnie i właściwie tylko raz zauważyłem zdziwienie. Jestem ojcem czwórki dzieci, mam kochającą żonę i nie jestem zboczkiem tylko dlatego,że chodze w rajstopach. Więcej luzu kobietki, wy też założyłyście "męskie" ciuchy i czy nazywamy was ku..... czy dziwk....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za róznica czy pod spodnie zakładasz kalesony czy rajstopy? Jak ktoś marznie to bez rożnicy ,byle było ciepło. W taka pogodę typowo jesienną jak dziś to lepiej rajstopy ,bo można dobrać cieńsze i jest cieplej ale znowuż nie za gorąco jak w kalesonach. Co do kolorów rajstop dla chłopaka /pana też nie widzę problemu .Jakieś sztuczne podziąły ze jasne kolory dla pań /dziewczyn,a czarne ,brązowe ,granatowe jak już to dla chłopaków/panów. Kalesony są przeważnie białe i jak chłopak lubi i ma ochotę to w białych rajstopach może chodzić . Rajstop męskich jest w sprzedaży naprawdę niewiele.A te które sa produkowane to w zazwyczaj w ciemnych kolorach. NIe wiem skąd takie przekonanie producentów ,i tych co tak właśnie piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kocham moich rodziców za to że kupują mi bawełniane rajstopy i mam ciepło,choć mam 14 lat to chętnie noszę rajtuzy.Niech buraki się wyśmiewają a ja mam ciepło w nogi i mego ptaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rajstopy nosze od niedawna,kiedys wlozylem mamy zeby sie przekonac jak to jest.Cudowne uczucie tej miekkosci na nozkach i to jak slodko je opinaja.Zazdroszcze tym,ktorych mamy w nie przebieraja lub nakazuja wkladac.U mnie w domu nie bylo takiego czegos,bardzo zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wcześniej wspominałam w komentarzu jestem mamą nastolatka na pograniczu podstawówki i gimnazjum, który do tej pory zimą nosi bawełniane rajstopy i jest to Jego wybór. Syn po prostu ma do tego praktyczne podejście i traktuje je jako bardzo praktyczną bieliznę na chłodną część roku. Skądinąd wiem,że nie jest odosobnionym przypadkiem. Kiedyś też naszły mnie z tego powodu obawy, czy czasem z synem nie dzieje sie coś dziwnego, poszperałam wtedy trochę na ten temat i z tego co wiem, w innych krajach bawełniane rajstopy są traktowane od dawna jako odzież unisex i noszą je zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, a nawet dorośli mężczyźni. Rzecz jasna odżegnuję się tu od środowisk fetyszystycznych, a mam na mysli jedynie ludzi o zdrowym podejsciu, siegających po taką bieliznę z powodów wygody. Tu znowu przytoczę przykład zastosowania bawełnianych rajstop jako świetnej "podbitki" pod kombinezon przy uprawianiu sportów zimowych, czy po prostu pod spodnie podczas przebywania zimą poza domem. Niech mi ktoś wytłumaczy różnicę pomiędzy czarnymi chłopięcymi/męskimi getrami,a rajstopami??? Jedyna różnica to ta,że w getrach jest rozporek, a i to nie we wszystkich, poza tym getry nie mają stopek i w zwiazku z tym często "podjeżdżają" do góry. Przy rajstopach tego problemu niema. I getry i rajtki są poza tym czarne,wiec chłopak/facet śmiało może w nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pogoda taka, że znowu czas wrócić do rajstop. Dzisiaj do szkoły założyłem 40den pod spodnie i było ok. rajstopek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały Obłok
Jestem matką 10 letniego synka kupiłam mu bawełniane rajstopy, lecz co dziwne dostał jakiegoś uczulenia byłam z nim u dermatologa, który zapisał mu maść, więc bawełniane rajstopy dla niego odpadają może ktoś mi poleci jakie dla niego będą najlepsze, jeśli to nie będzie problem to prosiłabym o linki do polecanych rajstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mama kupiła jako pierwsze takie: http://www.bliskatobie.pl/sesto-senso/rajstopy-sesto-senso-caldo-70-den.html w sumie bardzo je lubiłem bo wyglądały jak skarpetki jak się do kogoś przyszło. a potem jak już było troche cieplej to dostałem takie: http://nbielizna.pl/RajstopyGattaRosalia40-WYSYKA24H?gclid=CMra5LrGkMICFU7HtAod_xcA8w też fajne, , ale gorzej się nosiły od tych poprzednich. jak mu kupisz to napisz co powiedział i czy chciał nosić. rajstopek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiezien w rurze ograniczen
Mam 13 lat m za kare zakladaja kombinezon z pcv na cale cialo oprusz glowy poczym zakladaja torbę do spania i zacieszniaja na maksa potem wkladaja do przeroczyste rury plastikowej przykuwają do jej podlogi i zakladaja kask z lustrem weneckim ze widzę tylko moja twarz potem podlaczaja dwa węże do helmu jeden z pokarmem a drugi z powietrzem i musze stać tak 3 do 7 dni w tej rurze jeśli probuje walczyc to zmieszają doplyw powietrza o 20% aż sie uspokoję a gdy jestem grzeczny w tym to wlanczaja to go bardzie zaciezniaja to jest przyjemne mam tez podlaczony wąż do tylka i siusiaka przez ktrore sie zalatwiam . Moja siostrę tez tak karzą . W tym kombinezonie da sie spac tylko trzeba caly czas stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swag 14 latka
ja tez chce mieć jak ten więzień takim karą bym się niespszeciwiała tylko wszystko robiła by ją dostać jak nadłużej jakie to musi być przyjmne patrzenie caly czas swoją twarz i sposób karmienia i te kary za wiercenie się i ten plstikowy kombinezon i te nieur****ienie, stanie przez kilka dni i załtwianie przy rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsetowy rajstopowiec
mam 11 lat jestem przesłodkim chłopcem tak każda dziewczyna mówi rajstopy nosze z własnej woli 60-120 den po kilka par naraz najczęściej 8 par i 1 para 20 den pod spodem a zewnętrzna para jest błyszcząca i nie oddycha bo jest z nylonu jest w tym bardzo gorąco a rajstopy są pod pachę w sumie zakrywają je a pod te wszystkie pary zakładam foliowe majtki a na wierzch gorsetobody z nylonu który nie oddycha i nie przepuszcza wilgoci strój jest cały czarny raz to nosiłem 11 dni i tylko to +gumowe rękawiczki i byłem zamknięty w specjalnym pokoju bo poprosiłem o to mamę powiedziałem że to samodyscyplina a po zatem koleżanki mnie w tym widziały przyjęły to normalnie ale było w tym bardzo gorąco i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzisiaj wybieramy się na basen. Swoim dzieciakom przygotowałam rajstopy, aby nie przeziębili się gdy będziemy w drodze. Nie wiem czy na najstarszego będą dobre z zeszłego roku bo trochę podrósł. Na młodszych zawsze mam po starszym. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niestety okazało się, że rajstopki na najstarszego syna są jednak za małe. Lewo wciągnął na tyłek. Muszę mu kupić nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co masz kupować ,daj mu swoje.;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Na razie moje dzieci chodzą w bawełnianych rajstopach a tych nie brakuje w sklepach. Zresztą jak coś kupujemy z ubrań to dzieci same sobie wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że teraz jest jeszcze na to trochę za ciepło, ale zimą jak najbardziej. Przy minusowych temperaturach same spodnie nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały Obłok
A nie lepsze byłyby dla niego rajstopy dziecięce zamiast rajstop dla osoby dorosłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz czym się różnią rajstopy dziecięce, od tych, jak to nazywasz, dziecięcych?? chyba tylko ty że "dorosłe" są wykodniejsze i jest większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: "...rajstopy dziecięce, od tych, jak to nazywasz, dla dorosłego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę nie ma znaczenia czy te rajstopy mają jeden czy dwa szwy ,czy są z działu dla chłopców czy nie.To jest wszystko umowne.A jak chłopak nie czuje wstydu zakładać rajstopy,lubi je nosić to różnice w wyglądzie sa niezauważalne.Jak kiedyś chłopięce miały rozporek to można było się nie martwić że chłopak weźmie je za dziewczęce .A dziś nie ma to znaczenia ,bo wygladaja tak samo. Jeżeli nie maja jakiś wzorków w kwiatki lub nie są w kolorze różu czy podobnym to każde moga być dla chłopaka ,jeśli lubi oczywiście nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrrrria
Jestem dziewczyną, która ma młodsze rodzeństwo, tzn. brata, który chodzi do 1 kl. gim. i również podobnie jak i ja nosi jeszcze bawełniane rajstopy i to nawet częściej ode mnie po nie sięga. Nigdy nie było sytuacji,żeby był zmuszany do ich założenia.Kiedy byliśmy młodsi, to normalne było,że oboje je nosiliśmy, tzn. każde z nas swoje :) Pewnego roku, jakoś tak na przełomie października i listopada kiedy młody miał już chyba dziesieć lat podczas ubierania sie do szkoły założył właśnie bawełniane rajtki, które od ubiegłego roku miał jeszcze w szafce. Z początku obie z mamą zdziwiłyśmy się i mama nawet zapytała czemu je założył, a on odpowiedział,że skoro ja jeszcze noszę, to czemu on ma nie nosić, skoro ma je w szafce i że absolutnie mu to nie przeszkadza. Mama w pewnym momencie na jego prośbę dokupiła mu nawet kilka par w miejsce tych, które miał przrykrótkie i tak do tej chwili nosi bawełniane rajstopy na zmianę z getrami. Moim zdaniem skoro produkuje się je w rozmiarach do 158 i to w ciemnych kolorach, a na opakowaniu pisze dzieciece ,a nie dziewczece, to mogą je nosić nie tylko dziewczyny,ale też i chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest bez różnicy czy mają jeden szew, czy dwa, przecież takie rajstopy zakłada się pod spodnie i nie widać jak wyglądają na górze. Poza tym jak rajstopy mają klin to chyba lepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrrria
Dokładnie, jeden szewek tyłu, czy dwa, nie ma to znaczenia. ważne,żeby były to rajstopy bawełniane, a nie np. z lajkry, czy czegoś podobnego, bo w takich chodzą tylko dziewczyny i żeby nie były to rajtki w jakichś dziewczyńskich kolorach, czy wzorkach, tylko ciemne i najlepiej wogóle bez jaichś grafik, czy wzorków.Według mnie nie ma też znaczenia wiek chłopca, a bawełniane rajtki pwinno się traktować jako uniwersalną bieliznę tak jak np. getry, czy kalesony. jakoś nie umiem sobie wyobrzić, że mama wyrzuci nagle ileś par, bo syn skończył np. 10, czy 12 lat. Dopóki sam z nich nie wyrosnie może je bez wstydu nosić, byle pod spodniami, a nie na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×