Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

:) wróciłam ze spacerku :) ale za chwilkę będę sprzątała więc następne kalorie spalę :) gratuluję Wam sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ogolne zasady zdrowebo zywienia tochyba zna kazdy , ale nie zawsze kazdy sie do tego stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie latwo sie stosowac jak jest tyle pokus niezdrowych i kalorycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
narazie uciekam , musze nadrobic zaleglosci w sprzataniu , bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioluszko a gdzie ty mieszkasz? Może wcale nie tak daleko od miejsca gdzie sa dietetycy. Napisz gdzie a ja \\Ci chętnie pomogę w znalezieniu lekarza. Powiem Ci że mnie jest dużo łatwiej utzrymywać dietę jeżeli wiem że co miesiąc ma kontrole i muszę przestrzegać zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Patrycja. Łatwiej trzymać się diety, kiedy wie się, że ktoś ma nad Tobą "kontrolę". Ja sprzątam a w międzyczasie zerkam co się U Was dzieje :) Julia śpi więc mam trochę wytchnienia, przy sprzątaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i trochę musiałam tabelkę zmodyfikować, Patka tobie też zmieniłam, a u pozostałych nie wiem jak jest :) pseudonim.......wiek........było.........jest........wzrost .....data roz odch m_1982.......... 26..........92,2..........87,5.........164..........14.01.2008 zaba25.......... 26.......... 90...........90............ 165..........30.01.2008 taka taka....... 25..........95...........95.............170...... ....31.01.2008 carolima........ 27...........96...........89............. 159... ......02.01.2008 wioluszka1w....32...........94...........94.............166........... ??? love*me*tender25...........87...........85..............170..........1 5.01.2008 100kilowa.......22..........100..........?*...............166..........???* PatkaP.......... 28.......... 82,2....... .76............. 173 .........15.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
bralam MERIDIE15 i naprawde nie polecam , chudniesz jak bierzesz , przestajesz tyjesz -jo-jo efekt/ bo w czasie brania nie odczuwasz laknienia, to jest dla osob ktorzy sa ptyli na tle chorobowym a nie z przejedzenia jak u mnie , bralam kilka razy za 3i4 praktycznie nie dziala , jest tylko przemiana materi rozregulowana , kupe kasy kosztuje , juz teraz bym nie kupila , ale niech kazdy probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
prwadziwa data mozesz zapisac od 1 lutego zaznaczylam w kalendarzu , nie mam wagi , ale sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
mam piecooosobowa rodzine kazdy je nieraz co innego, dzieci by nie zjadly naprzyklad szaszlykow - moga sprobowac ale to nie na obiad , a jak gotuje to zawsze czegos sprobuje ale musze teraz zapanowac, przemyslalam to i wierze ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
Moja mam brałą meridię i rok temu skończyła. Lekarz jej przepisał bo było już zagrożenie życia. Ważyła 100 kg a teraz 62 przy wzroście 156. Przeszła na dietę 1000kcl i przez rok ani grama jej nie przybyło. Jak zobaczyła ,że można ważyć 62 kg i być atrakcyjną (już po menopauzie) to się zawzięła . Faceci na ulicy się za nią oglądają . Od roku bardzo o siebie dba. Jeżdzi na wczasy i nie ma problemu żeby się na plaży rozebrała. Skóra całkowicie się wchłonęła ale to tylko dzięki ćwiczeniom. Nieraz śmiać mi się chce jak idziemy razem a faceci są dla nie bardziej uprzejmi niż dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioluszka powiedz gdzie mieszkasz a pomożemy ci znależć dietetyka bo rzeczywiście cięzko w domu z mężem i dziećmi jak musisz im gotowac normalne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie obiad jem :) ale widzę, że na topicu pustki, Sobota i wszystkie kobitki zapracowane. No nic w takim razie wieczorem wpadnę do Was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze raz bo źle obliczyłam pseudonim.......wiek........było.........jest........wzrost .....data roz odch m_1982.......... 26..........92,2..........87,8.........164..........14.01.2008 zaba25.......... 26.......... 90...........90............ 165..........30.01.2008 taka taka....... 25..........95...........95.............170...... ....31.01.2008 carolima........ 27...........96...........89............. 159... ......02.01.2008 wioluszka1w....32...........94...........94............. 166..........01.02.2008 love*me*tender25...........87...........85.............. 170..........15.01.2008 100kilowa.......22..........100..........?*............. ..166..........???* PatkaP.......... 28.......... 82,2....... .76............. 173 .........15.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz chwilkę na pogaduchy:) Hlalo halo jest ktoś? Dziewczynki co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc @Love*me*tender. Jak tam twoja dieta? Waga drgnęła znowu w dól? Wpisz się do nowej tabelki jeśli coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmojej diecie ogólnie płatki zbozowe są wykluczone, ew. mogę sobie pozwolić na płatki owsiane. ale te nie należą do moich ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co jest kilo wiecej, ale przyznaję się, objadłam się wczoraj :) wiec to pewnie jelita zwiększyły wagę :) za kilka dni powinno wszystko wrócić do normy :P a raczej do wagi z przed killku dni ( bo mojej wagi za normalną nie mozna uznać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemartw się ja też nie mam jak i z kim, chyba, że z córeczką na plecach. Samej mi się nie chce, a jak mąż wraca z pracy to też ni ema siły żeby jeszcze ze mną jakieś biegi uprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też już jestem. właśnie ziemniaczki się gotują, a ja popijam czerwoną herbatkę i czytam i czytam i czytam. widzę że wszystkie forumowiczki za porządki się zabrały. ja też muszę. stwierdziłam jednak że dziś się nie ważę, dopiero w poniedziałek. może jeszcze coś dodatkowo spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już sprzatnęłam i mialam ochotęna pogaduchy z tym, że nikogo na forum nie ma, bo wszystkie zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z doskoku :) słyszałam różne informacje dotyczace picia tej herbaty :/ podobno można pić tylko 3 szklanki dziennie... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×