Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

10 kg to zauwazysz po ciuchach a przede wszystkim w lustrze :) Mnie cieszy nawet to co nie widoczne dla golego oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Witam Dzięwczynki, Jesli chodzi o wazenie to nigdy się nie wazyłam jak 100-kilowa ale teraz postanowiłam sobie kupić wagę elektroniczna i jestem bardzo zadowolona z tego bo jednak bardzo mnie cieszy każdy spadek wagi i mam mobilizację jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no już się nie mogę doczekać ,a to dopiero taki 3 dzień z którego jestem zadowolona :) ale i tak jest nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Patka, jak tam dietka? Ja też ma elektroniczna wagę, ale waze sie raz w tygodniu (sobota) i super jest jak sie widzi nawet kazdy dag zrzucony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam corcie nakarmic... Pannica ponad 4 lata i sie kaze karmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Siiedzę w pracy i nie zawsze mogę sledzić na biezaco topicu. Ale dziś jest dobrze, za 1 godz. obiadek czyli 10dk piersi+brukselka +pieczarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę sobie obiadek zrobić gotowany filet + surówka z selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka wejdz sobie w preferencje u gory strony i zarezerwuj nick, to nikt sie pod ciebie nie podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wszytskich wywiało:) to ja kończę obiad, Później będę może, nic ni eobiwcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaP
Cześć Moniko, Jak chcę zabezpieczyć pseudonim to wyskakuje mi ż ebłędne hasło aa może już ktoś takie ma. Muszę spróbować inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tzn ze ktos juz takiego uzywa czyliu :PATKAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie spadam :0 później będę moje dziewczynki Trzymajcie się i gubcie kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga lanvil ! Jeżeli sądzisz, że masz prawo pisać takie bzdury pod adresem jakiejkolwiek osoby, to się grubo mylisz. Najwidoczniej masz ze sobą problem i jesteś płytką i pustą istotką. Pomyliłaś adresy kochaniutka, sądzę, że najlepszym miejscem dla Ciebe będzie jakieś forum dla fanów Paris Srilton lub Dody, albo nie to nie ten poziom (forum dla przeszkolaków byłoby lepsze, tylko takie maleńkie dzieci są w stanie stwosować takie szczeniackie i niedojrzałe zagrywki) Poziom intelektu na poziomie świni, nie obrażając tych biedych zwierzątek. !! POPRACUJ NAD SOBĄ DZIEWCZYNO!!!! Wracając do tematu, słyszałam o różnych herbatkach typu FIGURA, które wspomagają przemianę materii. Intensywne i regularne ćwiczenia również mogą zdziałać cuda, ale oczywiście nie odrazu( oczywiście tego słowa \"intensywne\" nie rozpatruj w aspekcie ćwiczeń męczących). NIe warto się też głodzić. Może to zepsuć przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
witam , widze ze topik kwitnie , co nowego slychac , jak po obiadku, ---------------- cos specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie kwitnie a upada, bo znowu nikogo ni ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
m1982- moze masz jeszcze jakis przepis na obiad czytalam o tych saszlykach a cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
my jadamy wlasnie raczej tradycyjne drgie dania, ja to lbie wlasnie wymyslac ale moz by sobie nie pojadl, moze sie jednak przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
cos mi komputer literki zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jesteście zajęte...to ja zwiewam spacerować :) nie wiem co mnie na te spacery tak ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
dobrze ze spacerjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
gdzie was wywialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej jestem, wróciłam z pracy i zjadłam kolacyjkę. Pyszną Jajko+ogóras kiszony+pomidor+cebulka. Mniam. Ale cos mnie mieli w żoładku. zaraz pędzę do weterynarza z moim małym kotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×