Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1
dzisiaj wporzadku , ale ogolnie to musze wszystkozmienic potrzeba mi tez wlasnie czegos takiego --no juz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ale nie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wioluiszka zaraz wpisze Ci kolejny dzień, to sobi ezerkniesz @Patka zaraz dodam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
chodzi mi wlasnie o zasade nielaczenia- no wlasnie moze ktos cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko już Cię zaprosiłam ale ni mogłam obejrzec twoich zdjęc bo mi się zawiesił strona portalu. Cholipcia. Ale zaraz obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Patka ile ty masz zdjęć :P, zaraz obejrzę wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta Nasza - Klasa działa jakby chciała a nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci ładnie w tych włoskach ciemnych i córeczkę masz sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wyglądam jak na tym zdjęciu co jest Opis RODZINKA W KOMPLECIE, bo to teraz zdjęcie z niedzieli :), ja twoj eteraz LOOKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większośc zdjęc to zdjęcia z przed roku...więc teraz wyglądam gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach jesteś szczupaczek:) ładny szczupaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wioluszka a nie mozesz męża zmobilizować że by cię wspierał w twoje diecie. Powied zmu ze od jutra je zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko dzieki, ale mam 10 kilo do zrzucenia żeby tak wyglądać. Jestes miła. Także do dzieła dziewczyny. Musimy się spiąć i motywować do dalszych postepów w odchudzaniu. Jak ktoś chce to mogę przesłać całą moja dietkę na maila. Zeskanuję ją w poniedziałek i rozeslę jak ktoś reflektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro a najpóźniej w niedzielę całość przepiszę pod nick. tak chyba prościej wystarczy skopiować do arkusza w wordzie i już gotowe. jutro się zważę, zobaczę jakie efektu przynosi dietka i praca fizyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja mi prześlij to sobie porównam z moją> będę mieć więcej pomysłow na dania. A ty masz pięcio- czy cztero posiłkową dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nadzieję że jakieś 89 będzie, ale marzę o 88 kg. oj joj joj, mam marzenia :) jakoś będzie, byle powoli do przodu, a wskazówka wagi w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro na wagę:) ale już wiem ze znów mi ubyło, bo mierząc się mam mniej w udach o 1 cm, w pasie 2 cm i w biodrach ok 1,5. Brzuch mi się zrobił mięciutki i "wiszący", muszę więcej brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka, tylko nic nie jedz!! najlepiej idź spać i prześpisz głód, sama tak robię. dziś jeszcze poczytam książkę przy pysznej czerwonej herbacie i do spania. jutro kolejny pracowity dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam dietkę moniko i mam bardzo podobną, też 5 posiłków. Przesle Ci napewno w poniedziałek. 100-kilowa przejedz jakiś owoc, najlepiej jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kilowa ja sądzę, że masz za duzą przerwę między posiłkami. Przecież jak jesz ostatni posiłek 15:30, a następny np 7.00 rano to jest 15 h bez jedzenia. sadzę ze w taki sposób możesz szybko nabawić się efektu jojo jeśli sobie w tym czasie coś podjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu na ćwiczenia jak na razie. może w niedzielę wyciągnę wreszcie steper i coś podeptam :) ja się jeszcze nie mierzyłam od początku diety, ale brzuch też mam mięciutki. jutro się wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam kremu ujędrniającego i smaruje uda i brzusio. ale ćwiczenia też są wskazane. Muszę jutro na rowerek wskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że nie mam siły na ćwiczenia. Przychodzę po pracy w której trochę latam po korytarzach i jestem dętka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
m 1982 jestes na naszej klasie tez bymcie chciala zobaczyc---------- co taknie ma ,carolimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×