Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inter_nauta

Dlaczego kobiety nie chcą przyznać, że lecą na kasę

Polecane posty

Gość oj nie kasa
niestety mam :( teść jest prezesem firmy budowlanaj, a tato dytektorm w zakładzie produkującym wyroby bawełniane (3000ludzi).....obaj zarabiają mniej niż, no operator dźwigu w Anglii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne :D:D:D:D:D:D Poradnik Sfrustrowanego Kaszalota.......:D Znowu generalizowanie. Znam naprawdę kilku bogatych facetów i sa to niezwykle inteligentni ludzie. Ale we łbach maja poprzewracane, fakt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda kwestia gustu i wielkość portfela też - to już zależy od wychowania, pochodzenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhh7890 ale o czym Ty w ogole piszesz? jesli o dyskusjach z bogiem, to z voalką pogadaj :D Ps wiem, ze fizol to fizyczny, ale moze zarabia on tyle ile prezes kiosku z warzywami bo na pewno nie tyle ile prezes duzej firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teść jest prezesem firmy budowlanaj, a tato dytektorm w zakładzie produkującym wyroby bawełniane" to sobie prace powinni zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie kasa.... operator dźwigi w Angli zarabia około 20-23 funtów na godzinę. I chcesz mi powiedzieć że facet-dyrektor zakladu z 3000 robotników zarabia mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie kasa
wczoraj rozmawiam z operatorem równiarki, który kiedyś pracował u teścia, wychodzi mu 250zł za godzinę x10godzin dziennie x25dni pracy w miesiącu, wychodzi coś koło 65tys zł....mój ojciec nigdy więcej niż 15tys za miesiąc do domu nie przyniósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten operator równiarki nie wspomniał przypadkiem, że po godzinach jest płatnym mordercą? :D:D Wybacz, ale ja tez słuchałem bajki rozne o zarobkach w UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh7890
komiczne--wiec przeczytaj kilka razy to co napisalem a wtedy moze mieszanka pychy i rozzalenia ktora zasnuwa ci prawidlowe ocenianie rzeczywistosci opadnie..chociaz po twoim ostatnim poscie smiem w to watpic..smiech przez lzy to tez smiech:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie kasa
jak ktoś mówi, to nie mam powodu mu nie wierzyć.... z resztą wystarczy popatrzeć jaki dom postawił i jakim jeździ samochodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z autorem 🖐️ przecież wiadomo, nie od dziś, że kobiety to blachary i materialistki, tym większe im bardziej zaprzeczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziroczka21
Facet, ktory nie wybuduje domu to tak samo jak facet po wasektomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhh7890--wiec przeczytaj kilka razy to co napisalem a wtedy moze mieszanka moralizownaia i autokreacji ktora zasnuwa ci prawidlowe ocenianie rzeczywistosci opadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie kasa jaaaaasneee ze nie ściemnia :) wybacz, ale to co napisalas, to stawka miesięczna dobrego i popularnego adwokata w Londynie... Facet ma fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh7890
komiczne--odroznij moralizowanie od dobrej rady, co do autokreacji... jestes typowym ksiazkowym przykladem netowej autokreacji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka84
to nie kobieta a jarek postrach malych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh7890
niskie poczucie wlasnej wartosci wywolane problemami w dziecinstwie, trudnosci w nawiazywaniu poprawnych relacji z kobietami w swiecie realnym, malowanie swojego obrazu w necie w sposob wyidualizowany i przedstawianie swojej osoby jako" zabawnego, przystojnego, etc"...a za tym wszystkim i za tym monitorkiem kryje sie maly , zagubiony chlopczyk we mgle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam, ze jest to stawka za pracę równarki... a nie operatora" a to jest jak najbardziej mozliwe echhhhh7890 jak rozumiem, określanie upodoban męskich co do urody kobiecej wyłącznie poprzez pryzmat tipsów solary itp... to wg Ciebie prawidłowa praktyka? Miło - lubie taką moralność i wartościowanie selektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka84
wiec masz niezle priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh7890
facet czytaj ze zrozumieniem i nie odwracaj kota ogonem..to takie niemeskie w twoim zalosnym wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie kasa
może ma....ja tam ze skarbówki nie jestem.... ale mogę podać inny przykład z polski....np ja, jestem po studiach, mam załozoną firmę i jak wyciągnę 3000miesięcznie to jestem happy....bo za wiedzę nikt nie chce płacić.... a znajomy ma firmę wynajmującą maszyny budowlane i oporetowrowi takowej połaci 50zł , to jest info 100%, bo mamy tego samego księgowego :P czyli facet pracując 8 godzin zarabia 10 tysięcy....niestey ale takie jest zapotrzebowanie na takich ludzi, drogi, unia i euro 2012 :( ale do tematu....niewiem jak wy....ale ja bym mojego męża zarabiającego marne 4000 za nic nie zamieniała na takiego Pana z koparki ....więc teoria autora, jest kompletnie błędna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety na traktory
znaczy na równarki czy coś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie tylko, dlaczego takiemu np. zalozycielowi topiku nie przyjdzie do glowy,ze sa kobiety, ktore sa swietnie wyksztalcone, sporo zarabiaja i w zwiazku z tym, szukaja partnera na swoim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×