Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz................... 5.10.... Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10... . Karo91............24..........Fr......................19 .10... 30 na karku......31..........wiocha w Polsce ... 18.10... weroniczka......31..........Gd.......................06.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niestety jeszcze moga.. ale moze uda ci sie obejsc.. ja tez bym chciala (narazie nie mam, tfu tfu, ale to dopiero 3tyg +5dni od zaplodnienia..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam, mam nadzieję że nie zapeszam, w sumie rzeczywiscie w kupie raźniej ;-) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz................... 5.10.... Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10... . Karo91............24..........Fr......................19 .10... 30 na karku......31..........wiocha w Polsce ... 18.10... weroniczka......31..........Gd.......................06. 10 Marceli123.......25..........W-wa...................04.10 Witam cieplutko :-) W skrócie - udało się nam za pierwszym podejściem, 3 testy (różne ;-)) wyszły, USG jest (co prawda tylko pęcherzyk, bo to dopiero koniec 5 tyg był, ale jest), książeczka też już założona, brzuszydło boli (a ostatnio jeszcze plecy doszły, i to tak na dobre, więc od wczoraj nospę łykam za radą gin), o cycach nawet nie wpominam, bo szkoda gadać a czuję że będzie gorzej ;-) Nudności jeszcze nie mam i mam nadzieję że tak już zostanie, ale co będzie to będzie. Książki już 3 kupiliśmy i czytamy na zmianę, hehe to się Piekny z nich dowiedział że teraz ma być wyjątkowo romantyczny - przypominam mu to oczywiście codzień bo w tym temacie ma on niestety baaardzo duże braki (Marsjanin taki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze do nas dolaczasz Marceli!! A zapeszyc na pewno nie zapszysz! Patrz na mnie, ja mam termin planowany 2 tyg po twoim a jak aktywnie tutaj dzialam, chociaz mozna sobie porozmawiac o ciazy, o roznych problemach z nia zwiazanymi itd. Poprawiam tabelke, tak zeby bylo w kolejnosci terminu (no coz, nudze sie w pracy;) ) Marceli narazie jestes pierwsza!! No a ja ostatnia... NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... Marceli123.......25..........W-wa...................04.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.10 weroniczka......31..........Gd......................06.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 30 na karku......31..........wiocha w Polsce ... 18.10 Karo91............24..........Fr......................19.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez piersi strasznie bola, i troche brzuszek pobolewa. W ostatnich dniach tez plecy dolaczyly, ale tylko troszeczke. Aha, i ziewam od rana do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi to w pierwszym trymestrze podobno bolą, potem już tylko się bezboleśnie powiększają ;-) A co do brzucha - ja od początku w sumie czułam takie tępe kłucia w podbrzuszu, niezbyt bolesne, no i trochę mi się plecy udzielały, dlatego w sumie byłam pewna, że @ nadchodzi (2 dni przed robiłam teścik, ale wyszedł negatywny, albo za krótko na niego patrzyłam). Jak w końcu nie przyszła, to 2 dni później zrobiłam następny - oczywiście z wielkimi nadziejami, ale miałam wtedy paskudnego wirusa (do dziś mi nie całkiem przeszedł) - no i słabiutką różowiutką kresunię wypatrzyłam. Piękny uparcie twierdził że nic nie widzi, ale jak wyschło trochę to kreska pociemniała. Na wszelki wypadek wysłałam go po 2 kolejne testy, jeden zrobiłam zaraz (znów różowiutka kresunia) a drugi następnego dnia rano (no i tym razem już nie miał wyjścia, 3 testy róznych firm się mylic nie mogą ;-)). Ale on wie jak to bywa w pierwszym trymestrze, więc pilnuje żebym się zbytnio nie ekscytowała - jak to łatwo facetowi przychodzi, jestem pewna że żadna z Was chłodno też nie potrafi na to patrzeć, w końcu coś tam w Nas kiełkuje! No ale wracając do tych bóli. W sobotę po seksiku złapał mnie taki ból brzucha, że nie wiedziałam co się dzieje. 3-5 minut, przeraziliśmy się oczywiście. Ale minął dość szybko, no i żadnego krwawienia nie było. A wczoraj zaraz po wstaniu to samo - ale w plecach. Ja mam raczej bolesne @, ale to było duuużo bardziej bolesne. Więc znowu lęk - i Piękny złapał za telefon i zamówił mi wizytę na za parę godzin. A tam Pani gin powiedziała, że dopóki bóle nie sa długie (tzn. przechodzą po pierwszej nospie) i nie ma krwawienia, to nie trzeba się bać - zdarza się. Co prawda standardowe rozciąganie więzadeł czuję zupełnie inaczej (bezboleśnie prawie) - ale może to też to samo. dziś w nocy też się przez taki ból w podbrzuszu obudziłam. Wcześniej ich nie miałam. W każdym razie kolega mi powiedział żebym koniecznie wtedy łykała nospe bo to są skurcze, a one mogą spowodować to czego sie właśnie w tym pierwszym trymestrze najbardziej boimy. O rany, przewinęłam do początku - widać jak pilnie pracuję, wystarczy że szefa nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, coraz więcej nas :D a mówiłam, że dziewczyny nie chcą zapeszać :D - ja na razie wyrzuciłam ostatni test z pamięci i bardzo się cieszę z bolących piersi i mdłości, a niech tam nawet i wymioty niech przyjdą, ale niech w końcu wszystko będzie dobrze!!! trzymajcie się dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, Karo - rąbnęłam się: mój teoretyczny termin to 11.10 (04.01 to ostatnia @). No strasznie rozkojarzona jestem - tez tak macie? Bo odkąd wiem to jakoś się pozbierać nie mogę, ciągle coś zapominam i mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli - no to dzieki za pocieszenie (z tymi piersiami :) ) Ja tez odkad sie o ciazy dowiedzialam to jestem taka rozkojarzona.. ale to pewnie dlatego ze ciagle o jednym mysle! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz...................05.10 weroniczka......31..........Gd......................06.10 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN..............15.10 30 na karku......31..........wiocha w Polsce .... 18.10 Karo91............24..........Fr.......................19.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej co z ta tabelka sie dzieje? Probuje jeszcze raz : NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz...................05.10 weroniczka......31..........Gd......................06.10 Marceli123.......25..........W-wa..................11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 30 na karku......31..........wiocha w Polsce ... 18.10 Karo91............24..........Fr......................19.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, juz lepiej 78Aga78 - wpisz sie jesli chcesz! razem razniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie cięzarówki ;) u mnie nastroj nieco lepszy niz ostatnio, sorki za ostatnie moje wpisy. niemoge sie doczekac wizyty u gina, ciekawe jak maluch wyglada, z mezem stwierdzilismy ze po wizycie mowimy wszystkim o ciąży. jest taka fajna strona babystrology (jakos tak) wpisujesz dzien ostatniej miesiaczki i mozna podejzec sobie jak wyglada twoje dziecko. super sprawa poszukam jej i dokladnie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Oliwkabambino co porabiasz? Bo ja sie nuuuudze i nudze w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcecie zobaczyc wasza dzidzi to zkopiujcie link, tylko ze na zamiast "Karolina" napiszcie wasze imie i zamiast 19 dzien waszego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisuje sie jeszcze bo sie boje ze cos pojdzie nie tak, nie chce zapeszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, jak wolisz. Ja sobie mowie ze i tak nic to nie zmieni, wiec ciesze sie z momentu :) A kiedy juz sie zapiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama, znowu mam plamienia i znow musze brac duphaston, niby na usg jest ok i serduszko bije ale skad te plamienia to nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARO JA WŁASNIE W PRACY, NO I CZASEM SIE NUDZE A CZASEM LEDWO WYRABIAM. PRZED CHWILA DOSTALAM OPIERDZIEL ZA KOLEGE KTORY WLASNIE JEST NA SZKOLENIU. MU SIE UPIEKLO ALE MNIE TAK SREDNIO MILO SIE ZROBILO. CO ZROBIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78aga78 NIE PRZEJMUJ SIE NAJWAZNIEJSZE ZE JEST DZIDZIA , ZE SERCE BIJE. WYPOCZYWAJ BIERZ LEKI I BEDZIE OK. TY CHYBA NIE PRACUJESZ? BO JESLI TAK TO IDZ NA ZWOLNIENIE I WYLEZ SIE W ŁÓŻECZKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje, ale ja mam lekka prace, moge wyjsc kiedy chce (z mezem mam firme) ostatnio sie troche obijam raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×