Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A wiecie co? początkowo było mi szkoda, że dzidzia urodzi się w październiku i nie będziemy mogli często spacerować latem ale ostatnio doszłam do wniosku, że nie jest źle:) bo w zimie nie ma dużo prac na polu więc będę mogła dużo czasu spędzać z maleństwem, bo latem trzeba by iść pomóc rodzicom a tak to se z maluszkiem posiedzę zanim wrócę do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula🌻 a gdzie Ty zamierzasz rodzić? U mnie w szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe kosztuje 500-700zł + wcześniejsza wizyta u anastezjologa. Uciekam do kuchni robić ciasto dla mężusia, bo wkrótce z pracy wróci:) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem na biezaco,ale nie mam kiedy cos napisac :-( Ja rodzilam bez znieczulenia i chyba teraz tez BEZ dam rade (mam nadzieje :-0 ) U nas placi sie 500 zl,tzn.placilo ponad 2 lata temu,za znieczulenie,porod rodzinny w sali pojedynczej tez 500 zl(i na nia sie zdecydujemy chyba). Ja rodzilam w lutym dwa lata temu i powiem Wam,ze lepiej bylo tamtym razem,bo omijaly mnie te upaly(wtedy byl to poczatek ciazy),ale przyznaje,ze mialam problem z zimowymi butami-nogi puchly.Jak na razie znosze te upaly w miare,jeszcze tylko miesiac goraca...wiec damy rade ;) Co do rozstepow.Stosowalam Fissan i nic nie pomoglo,dostalam full rozstepow.Teraz pokazuja mi sie z poprzedniej ciazy,smaruje sie tylko oliwka,zeby nie swedzialo. Mama Malwiny ja rodzilam na Inflanckiej i stamtad mam lekarza prowadzacego.Jesli myslisz o tym szpitalu i chcesz chodzic prywatnie podam chetnie jej namiary.Babka jest sympatyczna i cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli chodzi o to znieczulenie - to wlasnie tu mowia ze jak za duzo tego \"produktu\" dadza to wcale nie czuc skurczy i wlasnie to moze tez \"powstrzymac\" akcje porodowa, tzn raczej zwolnic. W takim wypadku mowia kobiecie kiedy przec. No ale lepiej zeby kobieta czula sama. Tutaj spotkanie z anestezjologiem jest obowiazkowe, nawet jesli sie nie chce znieczulenia. Mysle ze chodzi o to zeby sie przygotowac na wypadek cesarki.. ez nadziejne jest to w polsce ze za wszystko trzeba placic.. tutaj znieczulenie jak i porod rodzinny sa darmowe.. no chyba ze sie rodzi w prywatnej klinice, wtedy trzeba cos doplacic ale i tak jak sie ma dobre ubezpieczenie w pracy to oddacza za wszysciutko.. Dziewczyny, a z tymi rozstepami, to kiedy one staja sie bielsze? bo normalnie juz nie moge patrzyc na te fioletowe krechy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - ja mam rozstę py jeszcze z okresu dojrzewania i niektóre do dziś nie zrobiły się blade. Chociaż i tak nie są takie paskudne jak te co zrobiły mi się teraz na brzuchu! Właśnie są takie mocno fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynqaoo w szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku, znieczulenie zewnatrzoponowe jest za darmo, sale porodowe sa tylko pojedyncze. Poród w sali z wanną 200 zł, ubranko dla osoby towarzyszącej 100 zł. Można tez zamówić pojedynczą salę poporodową - ale to kazdy odradza, bo wtedy młoda mama nawet siku sie boi isć. Dzisiaj kąpaliśmy lalki. Myślałam że się posikam z mojego męza, taki był twardziel, ale kaftanika nie mógł ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże rozstępy sa fioletowe, później bledną. Goja jak masz rozstępy z okresu dojrzewania, to znaczy, ze Twoja skóra ma taką tendencje, nic z tym nie zrobisz. Pamiętam jedynie, że kiedy chodziłam na mikrodermabrazje twarzy, to dziewczyny przychodziły na mikrodermabrazję rozstępów i twierdziły ze to pomaga. W ogóle to jestem przeziębiona. Mam katar o drapie mnie gardło:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - jak jestes przeziebiona to pojdz moze do lekarza, w naszym stanie nie jest dobrze byc chorym. Z tymi rozstepami to mam nadzieje ze mi wnet sie zrobia biale, chociaz wiem ze to kwestia miesiecy... ale te pod posladkami sa naprawde okropne. Powiedzialam mezowi ze dopoki mi nie zrobia sie bielsze nie bedzie mogl juz ogladac mojej pupki :D Dobra dzisiaj biore sie za odmrazanie zamrazalki i mycie lodowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! To ja chyba jednak na razie nie będę zmieniać kremu na te rozstępy bo trochę się po nim bielsze zrobiły więc coś tam skutkuje. A ja mam ogórki do zaprawienia no i po południu dostanę jeszcze 2 worki :( ale póki co to idę się położyć bo nie wyspałam się przez sąsiada debila co do 2 słuchał se muzyki i darł się przy tym jak by go ze skóry obrywali, a najgorsze jest to, że nic nie możemy kretynowi powiedzieć bo będzie u nas kosił zboże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogrzebalam sie do naszej tabelki, ciekawa jestem ktora z nas urodzi pierwsza..? 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch-UK........27.10...M..Maksymilian? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11 45.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, lekarza mam jutro na 8 rano. Poleżałam trochę, uzyłam wody morskiej na katar i chyba jest lepiej. Zobaczymy jak jutro, nie ma co panikować, bo nawet temperatury nie mam, po prostu sie przeziębiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , oj widać na naszym forum wakacje tak tu pusto , a ja ide dzisiaj do fryzjera ciekawe czy zrobi mi coś fajnego z włoskami . Pytałam lekarza o pasemka powiedział, ze spokojnie moge robić , zresztą nie wyobrażam sobie całą ciaże chodzić z odrostami , moze tez sie obetne , bo juz mnie denerwują te włosy w takie upały cały czas mi gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! dawno nic nie pisałam bo nie miałam natchnienia ... ale z czytaniem estem na bierząco. Mój maluszek od trzech dni jakoś mniej się rusza i niby wszystko jest ok bo byłam wczoraj u ginki i mówiła że nie ma żadnych nieprawidłowości to i tak jakoś mi smutno i brakuje mi tych jego intensywnych figli :(. Na dodatek wyszło mi z morfologi że mam anemię ciążową i muszę łykać żelazo :( a tak dobrze się czuję ... no i z moim ciśnieniem też jest nie najlepiej bo jest bardzo niskie choć ginka uważa że lepiej niskie niż za wysokie i żebym się tym nie przejmowała. No i tak to u mnie wygląda... ciągle pod górkę... przynajmniej wiem że maluszek jest zdrowy, waży już 1498 g i nadal jest 100% chłopcem, łożysko się nie odkleja i ogólnie w brzuszku jest wszystko ok. Tylko ta anemia mnie martwi za 10 dni mam powtórzyć morfologię i zobaczyć czy mój organizm przyswaja żelazo które mam łykać. Artigiana o ile się nie mylę też pisałaś że twój maluszek jakiś taki spokojniejszy ostatnio jest no i ja niby mam podobnie tylko że czytałam że powinnyś my to odczówać dopiero pod koniec 8 miesiąca (taką mniejsza intensywność w ruchach) a ja nawet w połowie 7 nie jestem :( choć tłumaczę sobie że może jakoś się tak obrócił tym bardziej że wg usg głowkę ma już prawie na dole, sama nie wiem co myśleć za dużo tego wszystkiego na raz - mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu, u nas takie upały że wyszłam sobie wcześniej z pracy :) Poza tym mam stresa bo czekam mnie dzś wizyta u lekarza i zobaczymy co z tym szczawianem wapnia w moim moczu ;( Ide sie ochłodzić w wanience ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
moja dzidzia też miała nad ranem czkawkę :) co do rozstępów to narazie nie mam, kremuje się Perfekta Mama,a wcześniej oliwką z Rossmanna. dzisiaj wzięłam się za pranie ciuszków, bo podostawałam ogromny wór ubranek. Będziemy dzisiaj oglądać łóżeczka, ale najpierw wizyta u lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać kiedy w końcu ubranka będę prała lub kupowania rzeczy ale to gdzieś tak za miesiąc. I tak najpierw będę musiała zrobić przegląd co jest w domu po dzieciach siostry bo ostatnio mali wygrzebali swoje kołderki więc pewnie wystarczy je wyprać i kaska zaoszczędzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać kiedy w końcu ubranka będę prała lub kupowania rzeczy ale to gdzieś tak za miesiąc. I tak najpierw będę musiała zrobić przegląd co jest w domu po dzieciach siostry bo ostatnio mali wygrzebali swoje kołderki więc pewnie wystarczy je wyprać i kaska zaoszczędzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżagusia u mnie z tymi ruchami to jest teraz tak róznie. Raz przez cały dzień się słabiej rusza raz wali tymi nogami na lewo i prawo. Teraz głównie czuje jak się pręży a nie kopniaki. A potrafi cwaniara tak się naprężyć że mi łzy w oczach stają. To że to się powinno odczuwac pod koniec 8 miesiaca - no tak książkowo. Tyle ze każda ciąża jest inna, i może twoj szkrab już ma mniej miejsca i dlatego. Jesli lekarz mowi że z dzidzią ok to kochana nie ma powodu do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżagusia jeśli chodzi o żelazo to ja biorę niemal od połowy ciąży i będę brać do końca. Wyniki poprawiły mi sie nie znacznie, więc nie ma szans na odrzucenie lekarstw.Taka moja uroda(jak w poprzedniej ciąży). Poczytałam sobie trochę na necie i żelazo najlepiej jest: - popijać czymś z witaminą C np. woda z sokiem z cytryny, -unikać tego co kradnie wapń i żelazo jak słodkości, czarna naturalna kawa, czarna herbata -a tu pozwolę sobie wkleić z innego forum ile jest żelaza w żywności: pestki dyni - 15 (to sobie podjadam często:)) otręby pszenne 14,9 grzyby suszone 11,5 kakao – 10,7 pokrzywa - 10,0 zarodki pszenne 9,0 soja (sucha) 8,0 morele suszone – 7,8 żółtko jaja – 7,2 fasola biała(sucha) 6,9 siemię lniane - 5,7 zielona pietruszka 5,0 szczaw 4,9 kasza jaglana 4,8 groch żółty(suchy) 4,7 pieczywo chrupkie(żytnie) 4,0 śliwki suszone, mąka pszenna, płatki owsiane 3,9 płatki jęczmienne - 3,6 orzechy laskowe, płatki pszenne - 3,4 szpinak, rodzynki, figi 3,3 botwina 3,2 soczewica (kiełki) - 2,9 płatki żytnie - 2,7 papryka słodka 2,6 śliwki suszone 2,5 chleb żytni(pumpernikiel) 2,4 jajka 2,2 chleb i bułki(graham), chleb żytni(ciemny) 2,2 marchew - 2,1 soczewica czerwona 2,06 daktyle - 2,0 groszek zielony – 1,9 fasola szparagowa, groch - 1,35 sałata - 1,1 kiełki pszeniczne - 1,0 maliny, jeżyny, porzeczki, miód pszczeli – 0,9 kasza jęczmienna pęczak winogrona, brzoskwinie, brokuły gotowane, kiełki mung, ryż, płatki kukurydziane – 0,8 fasola mung (kiełki) - 0,7 kasza gryczana, jęczmienna perłowa 0,65 pomidory, cebula, kapusta, sałata, selery, banany, borówki – 0,6 ogórek - 0,5 kuskus 0,38 granaty - 0,3 kasza manna 0,16 mleko – 0,05 miligrama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać kiedy w końcu ubranka będę prała lub kupowania rzeczy ale to gdzieś tak za miesiąc. I tak najpierw będę musiała zrobić przegląd co jest w domu po dzieciach siostry bo ostatnio mali wygrzebali swoje kołderki więc pewnie wystarczy je wyprać i kaska zaoszczędzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szagusia - nie martw sie ja tez slabiej czuje dzidziusia, ale pewnie to przez te upaly.. tak mi nie raz mowiono ze jak jest strasznie goraco to dzidzia sie mniej rusza. My dzis wieczorem idziemy na pierwsza lekcje do szkoly rodzenia :) nie moge sie doczekac Ja z ubrankami to sobie juz niedawno wszystkie popralam i wyprasowalam. Policzylam wszystko i wyszlo ze na pierwsze miesiace mam juz.. wszystko ! az za duzo mi tych spioszkow sie nazbieralo. A prawie nic nie kupowalam, tylko podostawalam. Ubranka juz czekaja na malego. Chcialam to wszystko zrobic wczesniej bo boje sie ze nie bede miala sily za miesiac. Margerytka - wpisz sie do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać kiedy w końcu ubranka będę prała lub kupowania rzeczy ale to gdzieś tak za miesiąc. I tak najpierw będę musiała zrobić przegląd co jest w domu po dzieciach siostry bo ostatnio mali wygrzebali swoje kołderki więc pewnie wystarczy je wyprać i kaska zaoszczędzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by coś to u mnie coś kafe szaleje bo nie wiem ile jeszcze razy ma zamiar ten sam post wklejać! bo faktycznie jak wtedy pisałam to niby jakiś błąd się pokazał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch-UK........27.10...M. .Maksymilian? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11... Bartosz 45.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle mamy! Wkoncu wpisałam imie do tabelki. Miala byc Natalia bedzie Bartuś. Najgorsze jest to, ze dzisiaj byłam u diabetologa i ten przepisal mi insuline ;( Probowal mnie przekonac, ze to nie zaszkodzi dziecku, ze wszystko bedzie dobrze ale ja i tak sie w gabinecie poryczalam. Wogole mam strasznego doła. Mam tylko nadzieje, ze dzidzia urodzi sie zdrowa. To jest dla mnie najwazniejsze. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 36.margerytka11...32.....pomorskie...............26.10...M..? 37.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 38.magdzikm........30......Redditch-UK........27.10...M. .Maksymilian? 39.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 40.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 41.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 42.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 43.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 44. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 45. doris_78.........30......szczecin..................01.11... Bartosz 46.oomartynqaaoo...21.....Zielona Góra............21.10..Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja dzisiaj się męczę w okropnym upale. Nie ma jakiegoś chłodniejszego miejsca ani w domu ani na dworze. Cieszę się, że nie muszę być teraz w pracy:) Karo - my jutro mamy pierwszą lekcję w szkole rodzenia! Też nie mogę się doczekać:) Szkoda tylko, że cały kurs przyspieszyli o tydzień, bo mamy zaplanowany wyjazd i 2 lekcje mnie ominą:( Ale nie odpuszczę kilku dni odpoczynku nad morzem. Niby mam tyle wolnego ale nie da się odpocząć. Tu murarze, tu trzeba posprzątać, ugotować obiad i tak zawsze coś się znajdzie do roboty. Moja dzidzia też mniej kopie. Chyba ma już mniej miejsca, bo raczej się przesuwa pod skórą. Dzisiaj wyczuliśmy z mężem główkę! Ale świetne uczucie:) Tylko mnie trochę bolał, bo wcisnął mi się maluch pod bok. Teraz z niecierpliwością czekamy na wieści od kuzyna. Jego żona miała termin na 30 lipca i do tej pory nic! Wczoraj pojechała do szpitala a dzisiaj mieli dać jej jakąś kroplówkę. Ale ciągle cisza. A jak znam moją mamę to by zaraz do mnie zadzwoniła:D Współczuję żonie kuzyna, bo się biedna denerwuje. Ja to bym wolała tak chwilę przed terminem, bo się człowiek nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za dobre rady z tym żelazem i za pocieszenie... jak tak was czytam to rzeczywiście maluszek już nie kopie tylko tak jakby się naciągał albo przesówał i czasem jestem w stanie wyczuć dokładnie jakąś część ciała tylko z interpretacją co to może byc to raczej u mnie słabo . Mamusiom które zaczynają szkołe rodzenia życzę przyjemnej nauki, my już z misiem prawie w połowie jesteśmy i dziękuję bogu że się zdecydowaliśmy bo to naprawdę świetna sprawa- też jutro mamy spotkanie i też nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris 78 biedactwo ty moje , musisz być dobrej myśli bo lekarz napewno wie co robi, najwyraźniej ta insulina jest ci potrzebna lepiej leczyć niż nic nie robić - głowa do góry napewno wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×