Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

jak miescisz sie w podanej normie to tylko sie cieszyć!!! Byłam z psem - u nas jest chyba ze 100 stopni, wytrzymac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola nie martw się bo jest ok :) Mi jak wczoraj kazała iść na te 75g to powiedziała, że norma to 140 i jak będę miała wyższy to mam się zgłosić a jak poniżej to ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandiulka chyba trafiłaś w sedno z tym weekendem :) pewnie dużo dziewczyn tu już nie zajrzy do poniedziałku ale w razie czego życzę miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na usg . Moja córeczka rośnie jak na drożdżach i zdrowo sie rozwija :) :) :) My juz kończymy 28 tydzień ... jak ten czas leci ! U mnie dzis nieco chłodniej i niebo zachmurzone . Bedzie można sobie spokojnie wyjść na dworek :) POzdrawiam i miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamawiny no niczym się nie martwię tylko opisywałam już dziewczynom jaka z nij będzie \'\'odpowiedzialna matka\'\' i jak wydziwia odkąd wie o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) A ja dziś w nocy w końcu sobie trochę pospałam i żadnego komara nie słyszałam :) Wczoraj kupiłam kwiaty \"komarzyce\" i postawiłam w oknach z nadzieją, że odstraszą te paskudztwa i do tego popsikałam się środkiem odstraszającym i mam nadzieję, że to coś da :) Paula a jak tam u Ciebie ze snem? Wyspałaś się w końcu? Miłej soboty życzę Wam ciężaróweczki i Waszym maluszkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, SPAŁAM! Co prawda siku wstawałam i tak z 6 razy - ale wracałam do łózka i zasypiałam, obudziłam sie w świetnym humorze:). Teraz jedziemy na Jarmark do Gdańska, potem na jakiś obiadek - dzisiaj mam ochote na chłodnik i pierożki, następnie w planach piwo w nowootwartym browarze w Hotelu Gdańsk. Oczywiście ja woda mineralna:). Poza tym spadł deszcz i jest przyjemnie. Dzisiaj sprobuje zasnąc bez tabletek - bo i tak mam obawy..... z drugiej strony ginekolog chyba wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My odkąd się poznaliśmy zawsze byliśmy na zakończeniu Jarmarku Dominikańskiego a w tym roku nie udało się man jechać na rozpoczęcie a co do zakończenia to marnie to widzę bo nie ustoję :( a do tego ma tam by Doda więc jak dla mnie żadna atrakcja W ogóle nigdzie mi się nie chce łazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jeżeli faktycznie boisz się brać te tabletki to faktycznie przynajmniej co jakiś czas weź co przynajmniej od czasu do czasu se pośpisz :) Ja teraz w ciąży to całkowicie odzwyczaiłam się brać leki :) przynajmniej organizm się odtruje :D a tak ogólnie np co do No-spy to mam swoje zdanie i mi jeszcze nigdy nie pomagała ale tym razem skoro lekarka kazała to tym razem jej posłucham bo mąż by i tak na mnie krzyczał, że ich nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na jarmark wybieram sie jutro :) lubie sobie tam pochodzic ... mam tylko nadzieję , ze pogoda bedzie taka jak dzis czyli rewelacyjna :) nie spodziewałam sie , ze kiedykolwiek zatesknie za chłodem i deszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka76 też nigdy nie sądziłam, że nie będę tęsknić za upałem :) bo oddychać w upale to ciężko a opalanie to raczej też odpada :( dziś siostra się ze mną porównywała bo chciała obaczyć czy się opaliła i przydała się bladość do porównania :) ale jeszcze se to kiedyś odbiję :) może w przyszłym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika---> mi nospa tez nie pomaga i nigdy nie pomagała. W tamtej ciaży lekarka z nospy zamieniła mi na skopolan, ale nie powiem, żebym jakąś róznicę widziała :) Dziewczyny czy wy coś jecie w te upały, bo ja się nie moge zmusić. Tylko woda, woda, czereśnie, pomidor i barszcz czerwony z torebki. Chyba głodzę dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy, niestety nadal duszno:) Na Jarmarku jak zwykle tłumy, ale fajnie. Zjadłam obiadek, wypiłam pyszna latte i mus malinowy w Grycanie. To moj przysmak od poczatku ciązy, polecam. Browarnia Gdańska jest super, ślicznie zrobione w starym spichlerzu, piwo tylko i wyłącznie warzone na miejscu. Fajnie że w takim pięknym, starym mieście jak Gdańsk, powstają takie atrakcje. Mąz mówi żebym jeszcze dzisiaj wzieła to relanium, żeby organizm odpoczął - chyba go posłucham:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam urlop znowu i niestety brak neta w domu, więc żadko tu będe zaglądać. Współczuję wszystkim dziewczynom ich okropnych teściów! Ja nie mam az tak źle a też czasem narzekam. A potem mi wstyd, jak widzę, jak mają inni... Wpierdzieliłam właśnie kubek jagód z jogurtem. Pycha!!! A zaraz idziemy sobie na piwko i pizzę. Ja oczywiście na to drugie:) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę!Do tej pory pusto na topiku! Ja na chwilę dorwałam laptopa teścia:) Wcinam jagody z cukrem i śmietaną a zaraz wybieramy się do kina. U nas upał na przemian z deszczem. Rano to dosłownie kapał ze mnie pot! A poza tym to dzidzia jakoś ostatnio mniej kopie, może przez upały. W nocy straszna duchota, spać nie mogę i się rzucam tylko z boku na bok. Życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) mnie tu troche nie bylo bo jak pisalam bylam na zwolnieniu. A skoro nie wzielam laptopa z pracy nie chcialo mi sie siadac do biurka na net ;) Ja tez wspolczuje wam strasznych tesciow, ja mam tylko tesciowa (moj maz nie zna ojca..) i jest bardzo fajna, i tak jak goja czasem narzekam a potem wstyd mi bo naprawde nie mam na co no ale coz.. Ja jutro normalnie wracam do pracy chociaz lekarz mowil ze jak chce to moge przyjsc i da mi zwolnienie na reszte dni ale ja moze wytrzymam te 2, no moze 3 tygodnie do macierzynskiego.. Meta coraz blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - moj synek tez mniej kopie od kilku dni, ale to napewno z powodu upalow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. wasze maluszki mogą mniej kopać ine tylko z powdu upalów. Mają już mało miejsca. moja córcia tak zaczęła dwa tygodnie temu już. ruchy już nie bedą teraz takie mocne i czete. dzidziuś już jest sciśnięty mocno w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dalej w domu wczoraj wieczorem poszlismy do restauracji z mezem i sie tak zle poczulam ze maz mi prawie zabronil isc dzisiaj do pracy ;) Dzwonilam do ginekologa, mysle ze da mi zwolnienie co najmniej na tydzien, mam nadzieje ze na dluzej bo juz nie wyobrazam sobie meczyc sie w tych pociagach.. a co tam slychac u wac? jak tu pusto, czuc ze wakacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. no może Karo faktycznie powinnaś odpocząć. Mnie weekend upłynął pod hasłem siedzenia nad rzeczką w cieniu pod parasolem. A i tak mnie opaliło. ja nie wiem jak to możliwe. skóra na nogach piecze :( Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja dzisiaj spałam bez tabletek!!! Może po prostu potrzebowałam wyciszenia? Oczywiscie przez pół nocy śnił mi się przedwczesny poród, ale chyba nie było tak źle skoro spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny faktycznie tu dzisiaj pusto ja miałam 4 dni wolnego . i jak miałam dzisiaj rano wstać do pracy to tak mi sie strasznie nie chciło.....popracuje jeszcze troche w sierpniu , ale wrzesień to sobie już chyba odpuszcze , bo jest mi coraz trudniej rano wstawać i siedzieć w tym upale , bo u nas znowu strasznie gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak was podziwiam z ta pracą - ja juz bym nie dała rady, zreszta po co¿ Zwolnienie i tak 100% płatne, przynajmniej w Polsce.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! a ja początek niedzieli miałam kijowy i to przez inną dziewczynę w ciąży :( bo stałam w krótszej kolejce po chleb( no i przyznam się, że po tej stronie sklepu były raczej rzeczy przemysłowe i alkohole), a stałam tam bo druga kolejka jest o wiele dłuższa i po tej akurat stronie sprzedawała ta dziewczyna w ciąży( o ile wiem nie jest tam zarejestrowana tylko pomaga teściom w niedziele) i odesłała mnie do drugiej kolejki bo ciężko jej było też się przejść. i wyszło na to, że nic nie kupiliśmy bo mąż się wkurzył na nią i najchętniej to by pewnie na inspekcję pracy od razu zadzwonił! Kurcze to, że ona może se spokojnie tak biegać po sklepie brzuchem to niech się cieszy, że z ciążą wszystko ok ale ja mam zamiar na siebie teraz uważać i nie przemęczać się żeby z tą moją szyjką było dobrze i żeby dzidzie spokojnie sobie dorosła do października. wiem, że pewnie przesadzam ale mnie też ta dziewczyna wkurzyła ale musiałam się wygadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w piątek zanieść zwolnienie i wiem, że też bym nie usiedziała, bo w moim pokoju z rama to jest strasznie duszno mimo otwartych okien a w przeciągu bym nie chciała siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki ;] Chyba nie jestem w stanie nadrobić co pisałyście przez ostatni tydzień...:/ Naskrobałyście tu, że ho-ho:) hehe, będę wdzieczna, jak ktoś streści co się działo;) Mnie niestety nie było, ponieważ mój kochany mąż z okazji moich urodzin poza kolacją przy świecach, wielkim bukiecie róż- zabrał Naszą świeżo upieczoną rodzinkę na tygodniowy wypoczynek:) hihih, 3 tygodnie po ślubie, a tu zamiast pokazać różki- z niego nadal istny anioł:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich brzucholce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to pracuje , bo mam taki układ z szefem , ze pacuje jakieś 100 godzin miesięcznie i dostaje za to tak jak za cały etat.No i problem jest też taki , że umowe mam na mmiejszą kwote niż dostaje więc będąc na zwolnieniu traciłabym jakiś tyś złoty więc mi tego szkoda , a tak to mam z reguły 2 dni w tygodniu wolnego więc przychodze na jakieś 3 dni , a 2 tys i tak dostaje więc szkoda mi siedzieć w domu chociaż już mi jest coraz cieżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie miałyście już robione KTG , bo ja jestem zapisana na 13 sierpnia tak mi lekarz kazał zrobić , ale nie wiem czy to już teraz jest potrzebne , chyba troche za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×