Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

hej ciężaróweczki:) ja jestem po śniadaniu właśnie i mam chwilke luzu. od niedzieli mam napuchnięte dziąsło i boli mnie lewa strona twarzy 8 mi idzie:( dentysta powiedział że jak się nie przebije to będzie trzeba rozciąć brr a ja jutro mam wyjazd i bedę się z wstrętnym zębem męczyć:( z dobrych wiadomości to byłam w poniedziałek wieczorem u gina i wszystko świetnie, wyniki krwi baaardzo dobre-kazał mi nawet witaminy co dtugi dzień brać. a w moczu wyszło jakieś białko opal-ale powiedział że w ciąży się zdarza i mam brać tylko urosept na przeczyszczenie nerek- tak to jest jak się piwka nie pije hhehehe 9.06 mam usg połówkowe a 19 kolejną wizytę, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. co do ruchów to ja też późno poczułam chociaż to moja 2 ciąża i są w dalszym ciągu nieregularne za to dosyć częste ale to też od dnia zależy. ostatnio jak leżałam wieczorkiem to maleństwo rozrabiało az mąż poczuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa --> moze wiesz.. ja mam z polski przywieziony urosept i urinal, czy bedac w ciazy moge sobie je lykac profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamalwiny--> szok! te dzieciaki nie wiadomo co w głowie mają....mogłaś powiedzieć tym wychowawczyniom co o tym zachowaniu myślisz! Biedna Malwinka się wystraszyła! dzagusia84s--> brzusio z każdym zdjęciem coraz większy :) piękny brzusio pączusio :) A ja dopiero idę do pracy :) Byłam zrobić wyniki krwi i moczu! We wtorek wizyta u gin :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa profilaktycznie to chyba nie bardzo. W ciąży nie zażywa sie niczego jeśli nie ma wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no dzieki artigiana, wlasnie dlatego nic nie biore.. zawsze mialam klopoty z pecherzem, zdarzalo mi sie z 2 razy do roku i sie boje teraz bo to strasznie nieprzyjemne. bardzo dobrym na bakterie jest sok z zurawin z tego co juz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> zapomniałam napisać, że Ty chudzielec jesteś :) ja teraz waże 61, a mam tylko 165! Ale czuję się świetnie i pani pielęgniarka powiedziała mi, że abrzdo ładnie wyglądam w ciąży :) pani sklepowa też zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola9
falsa-co do pęcherza to ja też miałam ten problem czasem tak po prostu z niczego nic mnie nie bolało i nagle zapalenie , i nic mi nie pomagało tylko antybiotyki , albo furagin . Teraz jak pytałam lekarza to powiedział mi , że mam pić sok z żurawin , bo to zapobiega chorobie i , żebym unikała basenu , no i przeziębienia szczególnie nóg , bo ja zawsze jak zmarzne w nogi to potem mam to zapalenie dlatego teraz bardzo uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-co do pęcherza to ja też miałam ten problem czasem tak po prostu z niczego nic mnie nie bolało i nagle zapalenie , i nic mi nie pomagało tylko antybiotyki , albo furagin . Teraz jak pytałam lekarza to powiedział mi , że mam pić sok z żurawin , bo to zapobiega chorobie i , żebym unikała basenu , no i przeziębienia szczególnie nóg , bo ja zawsze jak zmarzne w nogi to potem mam to zapalenie dlatego teraz bardzo uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami patrzac na twoje zdjecia nie wierze, ze ja jestem szczuplejsza! ja mam kosci takie chude moze:) Z basenu nie moge zrezygnowac bo by mi calkiem kondycja spadla... juz teraz czuje sie ociezale i jakos tak nijako.. a na silownie to nie warto juz nawet isc jak polowa sprzetu zabroniona a na reszcie trzeba zredukowac ciezar do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co siedze sobie w pracy i czuje w brzuchu co jakiś czas takie jakby łaskotanie , czy coś w tym stylu tylko z lewej strony , jak myślicie to mogą być ruchy dzidziusia czy tylko tak mi sie wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola to wlasnie takie laskotanie czuje czasem, az musze sie podrapac:) albo pukanie lekkie, niewyczuwane reka wlasnie :) jakby przeskakiwanie nerwa, ale nic wczesniej takiego nie odczuwalam wiec mysle, ze to bejbi moje, w koncu to ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-Ale było by super , gdyby to dzidziuś , wiesz mi sie wydawało, że to bedą takie kopniaki , ale to chyba jeszcze nie teraz , do lekarza ide dopiero 18,06 więc sie troche martwie , że wy już czujecie , a ja jeszcze nic , ale mam nadzieje , że to to. Jak przyłoż ręke to faktycznie nic nie czuje tylko takie jakby nerwy mi drgały w środku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wlasnie znalazlam ten temat i postanowilam dolczacyc do was o ile mozna :) moze napisze w skrocie cos o sobie a wiec jestem obecnie w 18tc i termin mam na koniec paxdziernika, jest to moja druga ciaza ( corcia ma juz 7 lat) obecnie czekam na wizyte u lekarza ( dzisiaj) bo obiecal ze podpatrzymy kto tam sie tak rozwija niestety na spadam z wagi i jedni twierdza ze jest ok inni ze to nie dobrze sama nie wiem co myslec, obajwy ciazy (tzn wymioty) mialam tylko w 10tc i przeszlo moze dlatego ze dodatkoym moim minusem jest to ze lecze sie na wysoki poziom prl. no dobra to na poczatek tyle o mnie aha i ruchy mam ale bardzo \"skromne\" zobaczymy co bedzi edlaej. mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona i zycze wszystkim kolezanka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka028 -Witaj wśród nas , fajnie ,że jest nas coraz więcej , tym bardziej , ze to Twoja 2 ciąża , to bedziesz mogła nam czasem odpowiedzieć , na nurtujące nas pytania . Witamy w naszym gronie , jesteśmy też na Naszej Klasie więc jak jesteś to tez możesz sie do nas dołączyć http://nasza-klasa.pl/school/168424/6 Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> Ja mam też często problemy z pęcherzem i kiedyś korzystałam z urinalu. Teraz na początku ciąży moja ginekolog stwierdziła u mnie lekkie przeziębienie ( ja czułam się świetnie, ale takie są na ogół początki zapalenia pecherza) i przypisała mi Lactovaginal i do tej pory nic mi nie dolega. Polecam jakbyś naprawdę potrzebowała. Wczoraj moje maleństwo zaczęło manewry. Bo wcześniej jak czułam ruchy to bardziej jak bulgotki. A tu zaskocznie jakby kopniaczki (tak sobie to tłumaczę). Fajne uczucie :D Dziś już po badaniach a w piątek wizyta u ginekologa :[ Już mały stresik :D Ale jak odbiorę wyniki to sprawdzę moze coś doczytam czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane dziewczynki oraz nowe przyszłe mamusie! :D U mnie czas szybko leci, próbuję jakoś pozdawać na studiach a poza tym czas mi szybko leci! Pamiętajcie, że czytam was regularnie, tylko nie piszę nic bo nie mam po prostu o czym. Nudne życie prowadzę ;). Czekam na wakacje, wtedy to nie będą wisiały nade mną studia i może lepiej czas będę organizować :). Muszę się pochwalić, że w końcu wiem co się nam szykuje! Otóż-chłopczyk! Mały synuś!!! Boże tak się cieszę ;). Imię już też mamy wybrane-Mikołaj. Tatuś oczywiście wniebowzięty! Poza tym USG wykazało, że maluch jest zdrów jak ryba, wszystko ma prawidłowe :). A waży już 515 g! :D Co do kopniaczków, tak ja czułam na początku muśnięcia, teraz to są już wyraźne kopy. Czasami jak ja to mówię "mamusię zbutuje" serią szybką np. po 3. Aż mi dech zapiera! :D Widzę, że nasza klasa działa :). Dołączę, ale ostrzegam, że mam tylko 1 moje zdjęcie... A brzusia to musimy zrobić jakieś ładne z narzeczonym. Kurde na nic czasu nie ma! W ogóle to chciałam się spytać ile z was kobietki już wie jaka płeć będzie. Bo trochę się pogubiłam. Może listę jakąś zrobimy? Wiem, że przeważają chłopaczki, ja dołączam z moim Mikołajkiem. Co sądzicie o jakiejś tabelce? Dzisiaj odwiedzamy moją przyjaciółkę i jej narzeczonego. Tak się złożyło, że ona też jest w ciąży, ale u niej to już 33 tydzień! Z drugim chłopaczkiem, pierwszego ma Nikosia, który w kwietniu skończył 3 latka. I drugi chłopak jej się szykuje hehe :). Pozdrawiam was serdecznie i lecę zapisać się na NK! Buziaki!!! Aha Mamomalwiny, jakby mi się tak przydarzyło to zjechałabym te przedszkolanki z góry do dołu. No co to ma być w ogóle. Ech... Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam ze szpitala. przeżyłam dziś chwilę grozy. Poszłam do łazienki a tam krew. Plama taka czerwona aż przez bieliznę przesiąkło. Oczywiście poryczałam sie zaraz i chociaż czytałam tu wiele razy, że to nie musi nic znaczyć to się opanowac nie mogłam. Zadzoniłam do swojej ginki ale się prawie nie mogłam wysłowić tak ryczałam. Kazała mi przyjść, ale jak to ona nic mi nie poradziła tylko dała skierowanie do szpitala. Męża z pracy ściągnęłam i pojechałam. A tam znów zrobili mi ktg, ciśnienie badanie i td. Tylko, że tamta lekarka to była tak z prawdziwego zdarzenia. Dziewczyny... jak ona mnie badała. Myślałam, że z bólu padne, ale przynajmniej opisała mi wszystko, długość szyjki, położenie płodu, grubość szyjki gęstośc i kolor śluzu. Normalnie pół godziny pisania. Usg mi zrobiła z miejsca. ( powiedziała, że strasznie ruchliwe dziecko) i się okazało, że wszystko jest ok. i nic o krwawieniu nie świadczy. Skąd mi się to wzięło nikt nie wie, ale mam 2 dni lerzeć brać 3 razy dziennie nospe i coś tam, nazwa jakby magnezem związana. Stracha miałam, ale się okazało, że nie ma tego złego ... przynajmniej badanie konkretne, i wyjaśniła mi te wyniki z cytomegalii. Wg. niej wszystko o.k i niech ta moja ginka w główke się stuknie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużo nam się chłopców w pażdzierniku 2008 urodzi. No, no.... Może to i dobrze bo kobiet jest więcej na świecie. podobno na jednego faceta przypada 2, 5 kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zakladamy tabelke:) zapraszam do zapisywania sie:) nick..........................................................imię dziecka Gandziulka............................................................Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamomalwiny bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! Boże już widzę siebie w takiej sytuacji. Chyba bym się zapłakała. nick.................................................... ......imię dziecka Gandziulka.............................................. ..............Julia Natalie86...........................................................Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam! Umieściłam na NK zdjęcie brzuszka sprzed miesiąca. Pewnie większość je widziała ;). Niedługo postaram się dodać aktualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beczałam strasznie. Jak zadzwoniłam do gin to normalnie nie mogłam słowa wydusić. A jak dzwoniłam do męża to on myślał, że coś sie naszej córce stało i w szpitalu jestem, musiałam mu to chyba nieskładnie tłumaczyć :) oczki mam teraz podpuchnięte. Tabelka fajna rzecz, ale ja jeszcze nie mam imienia dla swojego chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie--> ja brzuszek już widziałam, ale teraz wiem przynajmniej jak wygląda góra reszta zdjęcia, góra czyli buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, wtedy to jeszcze cera jakoś wyglądała, teraz to mam pełno krost! Wszyscy mówili, że pryszczyki na dziewczynkę a tu chłopak, więc wychodzi na to, że to jakiś piękniś będzie :D! Mamomalwiny dopisz się do tabelki i wpisz na końcu najwyżej, że to chłopak będzie, głównie chodzi o to, żebyśmy wiedziały, której mamusi jaka płeć się szykuje :P. Jezu ale mam dobry humor dzisiaj! A muszę się uczyć buu!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to juz bedzie trzecia tabelka! ja to bym raczej proponowala stworzyc kolumne w tej pierwszej, najwiekszej bo sie pogubimy:) ja sie jeszcze wpisac nie moge niestety, mam nadzieje, ze juz niedlugo, ale pewnie z imioniem tez beda dysputy dlugie z chlopakiem:) mamamalwiny --> ciesze sie ze jest wszystko ok, juz sie przestraszylam.. buziaki biedactwo w zapuchniete oczka! :) Natalie --> zawsze jest o czym pisac, o tym jaki sie obiad na dzisiaj szykuje, ile razy poczulas kopniaczka, co tam u tesciowej, chetnie posluchamy :P myszka --> ruchami skromnymi tez sie nie przejmuj, jestes dopiero w 18 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................................................... ......imię dziecka Gandziulka.............................................. ..............Julia Natalie86............................................... ............Mikołaj mamamalwiny..........................chłopczyk tata chce Floriana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna..................31......................... .... .............29.09 02.paula01...................31..............Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka...............22..............Warszawa.... ...........04.10 04.Natalie86................22...............Poznań..... ..............05.10 05.78aga78.................29...............podkarpackie ...........05.10 06.oliwkabambino..........28...............Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...................29...............Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..........21...............Siaradz Bielefeld........07.10 09.future....................30...............pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAtOrkA.....28...............Wrocław....... ..........10.10 11.emi81.....................27...............warm.maz.. .............10.10 12.artigiana.................25...............małopolski e.............10.10 13.wisienka2_3.............23...............Słupsk...... ..............11.10 14.ProVitamina.............24...............Białystok... .............11.10 15.deli256...................26................zach.pomo rskie.......12.10 16.Klm........................26................Warszawa ..............13.10 17.Martha1977.............31................Szczecin.... ............15.10 18.cioteczka-kloteczka..23................Legionowo..... .........15.10 19.Marceli123..............25................Warszawa... ............15.10 20.Cassandra...............25................Gdańsk..... .............16.10 21.mamamalwiny...........30................Warszawa..... .........16.10 22.Izdebnik.................42................Kraków.... ..............18.10 23.Karo91...................24.................Francja.. ...............19.10 24.Kamii25..................25.................Słupsk... ................19.10 25.justa150.................28................Piekary Śląskie.........20.10 26.nisia128.................28.................Oświęcim. ..............20.10 27.lillen......................24.................Warsza wa..............21.10 28.kamika_25..............25.................Kaszuby..................21.10 29.Dżagusia84s............24.................Bielsko-Bia ła...........22.10 30.Karola31_GD............31.................Gdańsk..... ............24.10 31.kitka76..................31.................Gdynia... ...............25.10 32.26.10.2008..............29................Wschowa.... ...........26.10 33.nefre.tete...............22................Aleksandri a,Egypt....27.10 34.magdzikm................30................Redditch (UK).........27.10 35.usana.....................27................Boston... ...............28.10 36.anioleczek...............26................Warszawa.. ............28.10 37.goja27.10................26................Wrocław... .............28.10 38.falsa.......................27...............Cardiff. ..................30.10 39.PolaL.......................28................Gryfino ........ .........30.10 40. doris_78..................30................szczecin........ .......01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętam to falso! :) Postaram się częściej pisać! Trzecia już tabelka? Ja myślałam, że mamy jedną, z datami porodów itp. Ee tam, im więcej tabelek tym lepiej :D! Tak myślę, że ta z płcią i imionami mogła by być osobno, bo w tej standardowej jest dużo kobietek, które już i tak się nie udzielają. A tu przynajmniej widzimy czarno na białym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dobrze się wpisałam a do drugiej tabelki raczej się nie dopisze bo my nie chcemy wcześniej znać płci tylko chcemy wiedzieć czy zdrowe, aczkolwiek wydaje mi się, że lekarz przy poprzedniej wizycie i tak się chyba wygadał ale mężowi nie powiedziałam jak się wygadam i nawet jak bym się dowiedziała jakiej maluszek jest płci to nikomu nie powiem :) A co do ruchów to te delikatne muśnięcia są piękne ale zawsze jak u mnie się zaczynają to zwykle muszę iść coś zrobić i nie mogę na spokojnie tego poczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
deli256.............................................Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×