Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Czesc dziewczyny.Ciesze sie ze u Was i Wazsych maluchow wszystko w porzadku.U mnie od poczatku ciazy +16 kilo...masakra ale coz...Byłam dzis na usg połowkiwym i w przyszła srode ide jeszcze raz.Bo moglismy sobie poogladac tylko plecki maluszka.Moj kochany synus jest obrocony buzia do moich plecow.A ja sie tak martwilam ze prawie nie czuje ruchow maluszka-teraz wiem dlaczego...Ginekolog sprawdziła kregosłup,raczki,nozki i głowke dzidziusie.Probowala go kilka razy zmusic do obrotu ale..uparciuszek nie chcial...W srode mam nadzieje ze zobacze buzke mojego dzidziusia...Martwie sie troche...Czy ktoras z was tak miala???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.2008 nic się nie martw napewno wszystko jest ok u mnie raz na usg tez był klopot bo dzidzia byla tak we mnie wtulona ze nie chciala pokazac buzi ginka dosc długo nas meczyla i jezdzila tym gadżetem po brzuchu i jezdzila i jeszcze raz jezdzila az w koncu sie udalo ale powiem ci szczerze ze juz myslalam ze sie posikam na tej kozetce :) tak wiec nie martw sie napewno wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! czy można się dołączyć? mam termin na 17 pazdziernika :) we wtorek byłam na USG połówkowym i wszystko wskazuje na to, że będę mieć córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tula_76 wśród ciężarówek :) może dopisz sie do tabelki Dziewczyny mamy kolejną dziewczynkę na forum :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.2008 moj brzdąc też nie chciał sie za bardzo pokazywać :) na nastepnej wizycie trzeba bedzie obejrzec buzke , bo ostatnio ja też zakrywała . Co za uparciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, i tez nowe forumowiczki :) Ja wlasnie wracam z polowkowego i jestesmy strasznie zadowoleni, ale bylo super!! wiec tak, pierwsze ujecie z usg : dupcia malego i to co ma miedzy nogami :D wiec na 100% jest chlopiec :) bardzo sie cieszymy potem lekarz zrobil duzo pomiarow, tez dosyc dlugo obserwowal serduszko. Wszystko jest jak najbardziej ok. Maly wazy ok. 550 gr. Lekarz tez powiedzial ze z pomiarow wychodzi ze jest troszeczke wiekszy niz srednia, ale wszystko dobrze. W pewnym momencie przeszedl na 3D i zobaczylismy twarz malego : usmiechnal sie do nas!!!!! :D:D:D sliczne zdjecie, zaraz je dam na moj profil na NK, zobaczcie naprawde warto No ale sie cieszymy mowie wam!! super przezycie, naprawde :):):) A teraz z innej beczki : Od rana dzisiaj mi leci krew z nosa, tak bardzo malutko ale tez mi sie kreci w glowie, mama nadzieje ze mi przejdzie bo nie jestto zbyt \"praktyczne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
krew z nosa to ja mam przy każdym wycieraniu,podobno to normalne w ciąży. Moja dzidzia też jest większa niż powinna w tym czasie, na usg słodko ziewała...tylko ta szyjka mnie martwi, dobrze ze sie nie skraca, ale jest już małe rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiecznie zapchany nos od dobrych kilku tygodni ale nie da sie tego wysmarkac, podobno to normalne i ta krew z nosa tez. mojej znajomej dzieciaczek sie zakrywal w czasie usg i kazali jej wrocic po pol godzinie a w miedzyczasie miala zjesc cos slodkiego co by sie dzidzia ozywila:) wiec ja przed usg zjadlam pol kilo truskawek i paczka, dzidzia sie wiercila jak na karuzeli, co pani ladnie pomiary mogla zrobic, ale za to glukoza w moczu mi podskoczyla pod gorna granice haha, ale nastepna probka byla juz ok, najwazniejsze, ze badanie wyszlo znakomicie i wedlug miar glowki i kosci bejbi jest jedynie 1-2 dni w tyl. bylam wczoraj na spotkaniu na uniwerku i przyjeli mnie na 3 rok, ale musze do konca lipca troche popracowac nad propozycja pracy dyplomowej i zaliczyc oczywiscie.. jednej esej na 1500 slow i streszczenie projektu na 1500 slow, no to mam pol wakacji z glowy.. ale ciesze sie, ze nie bylo problemu no i sie zapytalam czy nie ma nic przeciwko jak nie pojawie sie na uczelni przez kilka tygodni w okresie pazdziernik- grudzien, ten popatrzyl na mnie zdziwiony \" a to czemu?\" a ja ze mam termin porodu i sie zdziwil, nie wiem co on sobie myslal, ze przytylam czy co :D ale mialam luzna bluzke i jakas mniejsza bylam wczoraj wiec moze.. i powiedzial, ze nie ma problemu, moge nawet dostac przedluzenie oddania projektu koncowego z tego tytulu. jeszcze zarobilam 40 funtow, bo po tym robilam za taksowke na lotnisko dla irlandczykow z firmy mojego chlopaka, wiec dzien byl zajety ale udany, mimo, ze piatek 13-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziwczynki! ale mi się dzisiaj nudzi mąz w pracy na 2 zmianie aż do 22 a ja nie mam żadnego zajęcia a co gorsza nic mi się nie chce no może poza słodyczami które ciągle chodza mi po głowie.... Cieszę się ze wszystkich waszych udanych usg połówkowych i wierze żew takim albo nawet jeszcze większym składzie dotrwamy az do końca i w październiku przyjdują na świat same zdrowe i śliczne dziecinki. Witam nowe forumawiczki: Tula_76 i napiszcie coś więcej o sobie i dlaczego tak późno do nas dołączacie? aaa i zapraszamy na naszą klasę link do strony gdzies powinien być na wcześniejszych stronach forum Dziś rano byliśmy z męzem oglądać nasze nowe autko (najprawdopodobniej) a właściwie to moję bo ma to być prezęt na urodzinki które mam już za tydzień. Mój mąż postanowił zmienić z 3 drzwiowego na 5 no bo skoro powiększa się rodzina to autko tez musi być większe i bardziej praktyczne. Tak więc jak dobrze wszystko pójdzie na przeglądach to za tydzień będę włąścicielką srebrnego reno megane :) 26.10.2008 -napewno sie obruci :) a cos słodkiego i tak możesz zjeść tak profilaktycznie Karo -śliczna fotka :) deli256 -a dlaczego ty ciągle jesteś pomarańczowa? zaczernij sobie nicka to będziemy miały pewność że nikt się pod ciebie nie podszywa Falsa- ja mam tak ze miałam robione takie usg z wymiarami w 18 tyg. i teraz będę miała w 22 tak jakby takie 2 usg połówkowe i też wg. różnych wymiarów np. główki, kości udowej ...itp. miałam jeden czy dwa dni różnicy w jedną albo w drugą stronę i ginka mówiła że jest idealnie :) No i gratki z okazji przyjęcia na uniwerek Kurcze ale tu dzisiaj pustki , chybara umrę z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście witam też magslom i nie cześć dziwczynki tylko dziewczynki miało być . To chyba z tych nudów tyle tych błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja dla odmiany dziś nagle miałam natchnienie na sprzątanie więc kawałek domu posprzątałam, ale za to jak mnie teraz krzyże bolą :( i juą mi się nic nie chce, no chyba, że leżeć we wyrku :) A to słodkie to chyba nam chodzi po głowie dlatego żeby maluszki rozruszać w brzuszkach ;) Chyba mojemu też dam troszkę czekoladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wcinam kluski na parze z dżemem- mniammm :) pamiętacie jak kiedyś pisałam wam że maluję ścianę w pokoiku dla dzidzi ... otóż właśnie ją skończyłam i chciałabym się pochwalić :) oto linki do fotek: http://www.garnek.pl/dzagusia84/1962553 http://www.garnek.pl/dzagusia84/1962554 http://www.garnek.pl/dzagusia84/1962555 http://www.garnek.pl/dzagusia84/1962556 no i jeszcze się skanami z usg pochwalę i tak mi się nudzi więc mam czas to wszystko powrzucać do kompa: http://www.garnek.pl/dzagusia84/1963011 http://www.garnek.pl/dzagusia84/1963010 Sory że nie na nk ale jakoś jeszcze nie mam odwagi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s -super to namalowałas na ścianie , gratulacje , ja mam zamiar kupić takie naklejki samo przylepne i umiescic nad łózeczkiem , ale ten Twój obrazek bardzo mi sie podoba . No i śliczny dzidzius w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Violcia co wogóle porabiasz bo ja dzisiaj umieram z nudów ale na szczescie już prawie wieczór to zaraz coś będzie fajnego na hbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżagusia fajniutki pokoik będzie miało twoje maleństwo :) szkoda , ze ja nie mam takiego talentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uchybienie.........nie zapisałam się do tabelki:-) 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10....F...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....M...Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10..M..Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10..M..Oliwier? 13.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 14.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 15.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10.....F...Natalia 16.Klm...............26......Warszawa ................13.10 17.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 18.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 19.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 20.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 21.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. .M...Florian? 22.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 23.Karo91............24......Francja.. ...............19.10..M..Damian? 24.Kami25...........25......Słupsk..................1 9.10...F...Michalina 25.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10..M..Kacper?? 26.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 27.lillen...............24......Warsza wa...............14.10..F...Zosia 28.kamika_25.......25......Kaszuby...................21. 10 niespodzianka 29.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..M...Oliwier 30.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 31.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 32.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ..M...Hubert?? 33.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 34.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M........? 35.usana.............27......Boston... ................28.10...M........? 36.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 37.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10 38.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M......? 39.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 40. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 41. doris_78.........30......szczecin..................01.11 42. magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ...M...Oliver? 43.asia555............22......Kalisz......................10.10....xxxxxx Tydzień temu byłam na USG połówkowym i lakarz zrobił mi usg w 4D. Nie sądzę żeby było ono czymś szkodliwym- chyba że robiłabym sobie je codziennie. Wrażenia po zobaczeniu bobaska niesamowite-polecam wszystkim!!!.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) falsa - gratuluję dostania się na uni:) dzagusia - bardzo fajne malowidło na ścianie! Ja też myślę nad jakimś arcydziełem, ale na razie nie mam jeszcze zrobionego pokoju. A ja się dzisiaj trochę urobiłam. Posprzątałam cały dom, ugotowałam obiad, upiekłąm ciasto i już nie mam siły. W dodatku cały dzień boli mnie dół brzucha. Chyba pójdę się wykąpać i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> naprawde super te twoje malunki! dalas mi natchnienie:) swietnie wycieniowane! jak dlugo robilas? i powiedz skad mialas wzor taki duzy, jak to sie nanosi na sciane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe przyjęcie, dziewczyny 🌻 na początek wpisuję się do tabelki: 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10....F...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....M...Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10..M..Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10..M..Oliwier? 13.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 14.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 15.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10.....F...Natalia 16.Klm...............26......Warszawa ................13.10 17.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 18.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 19.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 20.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 21.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. .M...Florian? 22.Tula_76............32.....Warszawa...............17.10...F.. Jagódka 23.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 24.Karo91............24......Francja.. ...............19.10..M..Damian? 25.Kami25...........25......Słupsk..................1 9.10...F...Michalina 26.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10..M..Kacper?? 27.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 28.lillen...............24......Warsza wa...............14.10..F...Zosia 29.kamika_25.......25......Kaszuby...................21. 10 niespodzianka 30.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..M...Oliwier 31.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 32.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 33.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ..M...Hubert?? 34.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 35.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M........? 36.usana.............27......Boston... ................28.10...M........? 37.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 38.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10 39.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M......? 40.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 41. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 42. doris_78.........30......szczecin..................01.11 43. magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ...M...Oliver? 44.asia555............22......Kalisz.................... ..10.10....xxxxxx Całkiem nas tutaj dużo! Karo91 - ja też mam zapchany nos, i to od wieeeeelu tygodni, do tego kicham i prycham - alergia pełną gębą, ale jakoś muszę dać radę! Dzagusia84s - jestem na innym topiku, NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3642085&start=4080, i choć na topiku bardzo miło, to teraz chciałabym dołączyć do MOJEGO MIESIACA :) U \"nas\" są jeszcze dwie pazdziernikowe ciężarówki :D Jak się dowiedzą, że jest tu tak milusińsko u Was, to też zapukają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia ja się podpisuję pod słowami dziewczyn, bo malowidło zrobiło na mnie naprawdę ogromne wrażenie :) po prostu PRZEŚLICZNY :) Ja niestety nie mam pokoiku dla maleństwa ponieważ mieszkamy u moich rodziców i mamy najmniejszy pokój w domu :) a to dlatego, że kiedyś sama go zajęłam i mi starczał a teraz to już za późno bo większe są zajęte Kurcze ale ten Kubuś to mi strasznie podoba🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tula --> chcialam sie przywitac:) dolacz tez do naszej klasy! bo my jestesmy zajefajne babki i sie polecamy na ploty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Czesc dziewczynki, dziekuje serdecznie za miłe przywitanie! Kiedy czytam te wszytskie wypowiedzi, to czuje sie tak jakby to wszystko, co u Was sie dzieje, mnie bezpośrednio dotyczyło ;) Wiele wspólnych dolegliwości, no i radości oczywiście również ;) Wczoraj miałam wizyte u mojego gina, był to 21 tydzień i 2 dzień i wszytsko jest ok, a maluch waży całe 389g ;) Poki co jest ułożony dupką w dół, ale podobno ma jeszcze 5 razy sie obrócić. Tylko jakoś po tej wizycie stał się z niego mały uparciuszek i leniuszek, bo prawie wcale nie czuje jego ruchów. A uwielbiam kiedy kręci się po moim brzuszku, wtedy tez mam pewność, ze wszytsko jest ok. Pozdrawiam Was cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A mnie za godzinę dwie najprawdopodobniej czeka szpital. Wczoraj po południu moje dziecko przestało się ruszać. To już za długa przerwa. Czekam do 12;00 i jeśli nic się nie zmieni jdziemy. Jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana trzymam kciuki , żeby z twoim maleństwem wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×