Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

I jeszcze co do zębów to przez jakieś 2 tyg mnie też codziennie wieczorem ząbek bolał a w nocy czasami drugi ale leczę w czasie ciąży zęby i ten bolący ostatnio mi zatruła, ale dziś inny się trochę odezwał a dokładniej to tak jakby dziąsło. A kiedyś czytałam, że w ciąży to mogą dziąsła często krwawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ale wam zazdrosze tego Usg połówkowego , ze już macie to za sobą , a ja dalej nioe wiem co mam robić z tym moim 4 D jestem zapisana na wtorek na 17,30, ale czy pójde to nie wiem , może lepiej nie iść jak miało by to dzidzi zaszkodzić sama nie wiem od 2 dni sie zastanawiem i nie wiem co robić , fajnie by było wiedziec , że wszystko jest ok i jeszcze mieć dzidzie na płytce , ale czy to mu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała mieć takie USG i nagraną dzidzię, bo nie wiem czy ten mój gin takie coś robi! A gdyby to było szkodliwe to by tego nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie z innej beczki! jak tu zrobić te stopkę bo nie wiem a chciałabym mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skoro tak mówicie to chyba pójde , a potem zdam wam relacje jak było to trwa 40 minut to będzie co opowiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milianna ja miałam po godzinie własnie jak w pysk strzelił 140. 147 to jeszcze nie tragedia. Moglas mieć podniesione ze względu nawet na wypity sok czy owoc.Najprawdopodobniej w ciągu paru tygodni dostaniesz skierowanie na obciążenie 75 glukozy. wtedy pobiera się krew po godzinie i po dwóch, zeby zobaczyć czy wynik po dwóch jest mniejszy. Najlepiej zapytaj swojej lekarki czy nie powinnaś zrobić testu 75. Ja przy 140 wyniku będę robić ten test dopiero w 32 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - no wlasnie, co sie dzieje? Kamika - zobacz wyzej na stronie jest link na \"preferencje\" tam wejdz i mozesz sobie zrobic stopke dziewczyny - mam DOSYC pilki noznej.. normalnie zygac mi sie przez nia chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś spokój z meczami bo mąż wyjechał i TV mój :) Ale przyznam się, że zerkam co chwilę zobaczyć czy nasi czasem znowu nie dostają w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to sama nie wiem.....taki lęk mam jakby coś miało się stać.......taki nerwik mały mam o byle co!!! Polska strzeliła gola!!!! :) jeszcze jeden, jeszcze jeden......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika--> no to udala sie :P ja tez mam dzisiaj spokoj z pilka nozna, walia nie weszla do mistrzostw wiec moj chlopak kibicuje polsce :) ale wyjechal wiec ogladam big brothera ale czasem zerkam i wlasnie jest 1:0 dla polski, nie moge w to uwierzyc, tylko niech teraz tego nie sp... jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę miłej nocki ciężarówki :) idę się jeszcze nałykać czosnku i spać z tym świeżutkim oddechem :) ❤️[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, mozna bylo przewidziec, normlanie juz nie ogladam zadnych meczy bo sie tylko wkurzyc idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyłam sie na maxa!!! Pie......angielski sędzia!!!!!!!!karny za takie coś......lepiej nie oglądać bo szkoda nerwów!!! BORUC jest wielki! Wczoraj urodził mu się syn :) A to nasz Aluś: http://fotoforum.gazeta.pl/k/kibice.html zdjęcie od Ingi :) mojej siostry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a co tu dziś tak pusto :) chyba nie wierzycie w piątek trzynastego ;) Już zaczynam sie stesować usg połówkowym mam na poniedziałek ale już nerwy mnie zżerają. Na pewno zrobię sobie 4D zawsze to pamiątka na płytce, dla maleństwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL -ja mam mieć 4D we wtorek , to napisz zaraz w poniedziałek jak wrócisz , albo we wtorek rano jakie wrażenia , bo ja cały czas sie zastanawiam czy robić to 4D więc może twoje wrażenia mi pomogą w podjęciu decyzji . Faktycznie strasznie tu dzisiaj pusto Goja -jak Twoje spuchnięte nóżki jest już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. no ale nerwy wczoraj byly z tym meczem, poszlam spac jak moj maz sie tak denerwowal, ale i tak przez sciane go slyszalam ;) sorry ale chyba nawet sie ciesze ze nie wygrali, przynajmniej nie ma szans na dalsze mecze wiec bedzie mniej stresu meza przed tv ;) Kami - nie mozna zobaczyc zdjecia jak nie ma sie konta :( Jejku jutro juz polowkowy, ale sie ciesze :):):):):) nie moge sie doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola--> ok, jeśli przeżyję ;D ja zawsze bardzo przeżywam różne badania, co prawda tylko do czasu gdy czekam, potem już jest ok. Więc pewnie dlatego moje maleństwo na pierwszym usg biegało tak że trudno było je uchwycić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-może nie powinnam o to pytać........chciałabym wiedzieć jak zmieniła się wam już waga od początku ciąży? Ja mam termin porodu ustalony na 10.10.2008 i przybrałam na wadzę do tej pory 4 kilo. Chciałabym mieć jakiś pogląd czy to dużo, mało czy standardowo>>>>>>>>???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście od wczoraj:) Viola - moje piękne nózki już puchną:) Ale sprawdziłam je dokładnie rano i nie były spuchnięte. Więc się uspokoiłam. Poza tym zmierzyłam ciśnienie i jest w normie. A przy zatruciu to od razu skacze w górę. Ale bolą mnie te nogi pod koniec dnia. Wczoraj byliśmy w teatrze i już nie mogłam usiedzieć. Dobrze, że miejsca w pierwszym rzędzie to sobie wywaliłam nogi do przodu:) Ale spektakl super! Uśmialiśmy się bardzo:) a byłam na Mayday 2. asia555 - pisałyśmy pare stron wcześniej o wadze to sobie poczytaj. 4 kg to niedużo jak na 5 miesiąc. Ja mam ok. 4,5 na plusie, ale brzuch mi szybko rośnie, więc to się bedzie teraz szybko zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia555 ja mam termin na 26,10 i mam jakieś 4,5-5 kg na plusie , ale własnie słyszałam , że teraz to już pójdzie szybko do przodu , tak jak goja napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam +4 miesiac temu ale niestety chyba teraz juz +7.... co to bedzie co to bedzie.... :( Wiem ze usg to niby badanie, itd. ale ja inaczej do tego podchodze. nie stresuje sie wogole jak na inne badania, widze to jak spotkanie z moim dzieckiem i nie moge sie doczekac (jak juz pisalam kilka razy i chyba jeszcze bede dzisiaj pisac ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja też sie niby nie stresuje Usg tak jak innymi badaniemi , ale zawsze jest we mnie taka nutka niepewność czy u dzidzi wszystko ok , ale jak już lekarz sie uśmiecha i mówi , że wszystko dobez to chciałabym , żeby to usg trwało wiecznie , ale jak mi teraz dadzą płytke to będe sobie do woli oglądała maluszka w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Justa właśnie dlatego się martwie Artigiana robiłam badania na czczo a pożniej wypiłam 50g glukozy i nic więcej ani nie piłam ani nic nie zjadłam i op godzinie siedzenia w przychodni zrobiłam glukoze więc tutaj to 147 jest prawdziwe a wizytę u gin mam dopiero za miesiac :( to bedzie 27/28 tc :( a dzidzia szybko rosnie no ale jak w 32 powtarza się 75g glukozy to może poczekam do wizyty a narazie mam ograniczyc cukier i sół co do usg 4D mój gin powiedział że juz w USA jest zakazane a u nas niedługo tez bedzie że lepiej nie męczyć dzieciaka i odradzał, ja miałam zwykłe genetyczne z pomiarami i na chwile zostało włączone 3D żeby zobaczyć buzie czy nie ma roszczepu wargi i było widac buzie ;) i wszystko nagrane na płytce ;) więc na waszym miejscu zrezygnowałabym z 4D a zrobiła tylko 3D super widać dzidzie całą z rączkami nózkami itp więc 4D niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milianna -jak ja pytałam lekarza , to mi powiedział, że on ma tylko 4d, albo to zwykłe 2d tylko to zwykłe nie jest genetyczne dlatego zdecydowałam sie na 4D, bo chce wiedzieć czy wszystko ok , ponieważ wiem , że jak bym tego nie zrobiła to bym sie zamartwiała do końca ciąży czy u dzidziusia wszystko ok .Też miałem duże obawy żeby tego nie robić , ale jak już tu dziewczyny pisały jakby to było takie bardzo szkodliwe to by tego nie robili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×