Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

No to teraz już do wszystkich :D Witam serdecznie. Pogoda do dupy jak diabli. Umówiłam się na popołudnie z koleżanką i dzieciakami na piknik i dupa zbita. :(:( Co do butów to my na razie nie kupujemy bo po domy boso łazi a na polu puszczam ją tylko na trawie na placu zabaw. Mam dwa pytania żywieniowe. 1. Ile dodatkowych płynów wypijają Wasze maluchy? 2. Czy któraś odważyła się dać DANONKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jezu jakie moje dziecko dzisiaj zmierzłe (nieznośne) obudziła się o 3 potem o 6 i o 7.40 a teraz znowu ją położyłam w łóżeczku bo dosłownie śpi na stojąco ale twarda chce być i nie leży tylko się drze w niebogłosy.Czy miałyście tak, że Wasze dzieci po całej nocce nie chciały pić mleka??? :(MArysia wypiła butlę o 20.30 a do teraz nic.Może to być przez ten wyrzynający się ząb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i czy tak jak tam jestr napisane zaraz wylewacie to mleko??? bo ja już jedną butlę wylałam bo o 6 jej chciałam dać a teraz też jej zrobiłam i nie wiem czy może to postać i ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja danonka nie dawałam tylko jakis jogurt z hi[ppa a Młoda może i wypić 2 butelki soczków, wody herbaty już tylko 1 butelke ale soczków ile wlezie.rozcieńczam jej je z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka dzisiaj dokładnie taka sama. Siedzi na podłodze albo stoi uwieszona mojej nogi i wyje, jęczy, zawodzi, spi na stojąco a jak ją kłądę to spać nie chce. Tyle że u nas to całkiem normalne przy takiej zmianie pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny że te butki są nie do podobania tylko do chodzenia :( a z gufo też ogladaliśmy i rozmary zaczynają się od 19 i moze być trochę luzu przynajmniej tak nam powiedziała neurolog Artigiana no nie wiem skąd go mogę znać ale buziaka ma bardzo znajomego... coś mi świta ale nie wiem co :P mój brzdąc bardzo mało pije jak za cały dzień wypije 100 ml herbatki czy soczku to jest wszysko no i mleko pije 3 do 4 razy dziennie po 120 ml lub 140 ml a danonka ja się odważyłam dać i bardzo je lubi wręcz mógł by pochłonąć 3 kubeczki na raz wiem że często się słyszy że mają dużo cukru i takie tam ale ja jednak chcę wierzyć że skoro poleca je instytut matki i dziecka to choć odrobinkę coś w tym jest i mu nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita nie martw się Mienka może miała zły moment na takie ćwiczenia goja my Olinka postawiliśmy przy takim autku z rączką w sklepie i nie trwło to sekundę jak mały uderzyłby twarzą w podłogę bo autko nadzwyczjniej odjechało dobrze że go miś złapał...bądźcie ostrożni przy pierwszej próbie żeby się nie zraził u nas tez pogoda do dupy aż się nic nie chce...dlatego zaraz wpadnie kumpela z córcią w wieku 10 ms i moja siostra z bratanicą w wieku 8 lat do tego Oli i będzie wesoło :) październikowa mamo jak mój brzdąc nie chciał mleka to mu nie wciskałam zawsze wychodzę z założenia że jak zgłodnieje to zje... a ząbki rzeczywiście mogą być przyczyną ...co do mleka to ja maksymalnie po pół godzinie wylewałam i robiłam nowe i szlak mnie trafiał jak znów musiałam wylać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - mój pije herbatkę tak ok 300 - 500 ml dziennie. Po piersi miał problem, zeby się nauczyć pić, ale udało się i ciagnie teraz. tylko że sama mu czesto podaję, bo sam się nie upomina. A na drugie pytanko - ja nie daję danonków, kupuje misiowe jogurty albo z hippa jogurt z owocami (są bardzo dobre). Kupuje je w makro, bo tam kosztują niecałe 4 zł a w tesco czu auchan ponad 5 zł. Pyszne też są z hippa kaszki manne z owocami. Świetne jak wychodzisz - ja np. karmiłam tym wczoraj Wiktora na zakupach. październikowa mamo - mój młody ma tak czesto, że rano nie chce mleka. Właściwie to dopiero od kilku wypija butlę ok 8. A jak nie chce pić to czekam ok 40 minut i wylewam mleko. nigdy dłużej nie trzymam, bo szybko kwaśnieje. dzagusia - u nas nie było 19 butów z gufo, a 20 są dużo za duże. A z tym autkiem to ja wiem, że one są za lekkie, dlatego wkładamy pod siedzonko odwaznik 5 kilowy:D Zeby Wiktor pcha go a nie leciał na twarz za nim! U nas pogoda spoko, młody spał ładnie w nocy. Uregulowało mu się i wstaje raz na jedzenie tak 2-3 i śpi do ok 7-8 rano. teraz jęczy w łóżeczku, bo nie może zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... matko co za noc:/ - tak sie krecił, ze jak go wziełam do siebie, to zlecial mi z łóżeczka:( jemu oczywiscie nic, a ja z nerów nie spałam do rana. Całe szczescie, ze zrobił spobie pobudke od 8 do 9, a póxniej jeszcze spał - do 12! Ale nerwa miałam strasznego. Danonków ja nie daje i nie dam jeszcze długo długo. Podaje jogurt grecki, naturalny - bez konserwantów. danonki sa za słodkie nawet dla mnie. Moja pediatra twierdzi, ze własnie dlatego dzieci nie chca jesc normalnie, bo jak zjedza 2 danonki to maja zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień z głowy. Franek pije mało i tylko wode, no ale ciesze sie ze pije. No i mój nieszczesny cycek. dziewczyny ja sie zaczynam serio martwic o Marceli... strasznie długo juz jej nie ma. mam nadzieje ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - współczuję! Pewnie strach się najadłaś nieźle! a Franek to ci też spał kozacko - do 12!!! Mój młody niestety już robi sobie często jedną drzemke w dzień:( Teraz zasnął dopiero od 8 rano. A u nas idzie burza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, no teraz pospał, ale szkoda ze nie w nocy! zwlaszcza, że znowu mu dałam relanium i nic. Co za dziecko! Własnie wciągnał 3/4 słoika gerbera Bio spagetti - ale mu smakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - ale wiktor jest już na modyfikowanym mleku. No i sama mu musze dawać co chwilę pić. Jak się zaczęły te upały to czasem co 5 minut. Bo wiadomo, dziecko nie ma czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spaghetti od którego miesiąca jest? Burza przeszła bokiem a ja sobie wreszcie zrobiłam porządek w szafie z ciuchami. Zmierzyłam moja sukienkę ze swoich poprawin, które były 3 lata temu... Ledwie się dopiełam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Paula w tym spagetti to widac normalnie chociaz jakies kawalki makaronu czy jedna miazga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetti jest od 8 miesiąca, sa tam kawalki makaronu. Mi średnio smakowalo, Frankowi bardzo - az we włosach ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, znowu śpi, moze te proszki u niego później dzialają? a moze pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas tez pogoda nie za ciekawa.Zuźka leży teraz w łóżeczku ale nie może zasnąć:-(Dobijająca ta pogoda Jeśli chodzi o picie to przez cały dzień nazbiera się tego ok 300 ml herbatki, soczki, woda Mleka nie pije wcale, bo nie chce.Poranny posiłek zjada ok 9.30(przy czym wieczorny o 19) i też za bardzo nie jest jeszcze wtedy głodna.Najlepiej to nie karmić od razu po przebudzeniu tylko dopiero po ok 30-60 min Ile ja mleka wylałam to się w głowie nie mieści, no ale chociaż suka miała pożywne picie:-) Danonka też jeszcze nie dawałam, bo raz że Zuzia nie przepada za jogurtami a dwa że mamy jeszcze zapas misiowych jogurtów.Daję jej czasami na łyżeczce swojego jogurtu, bo inaczej nie da mi zjeść Spagetti też Zuzia bardzo lubi.Tylko ja robi ę sama.Kupuję ten długi makaron, po ugotowaniu go kroję ale nie drobno tylko tak żeby nie dało rady się go połknąć tylko żeby gryzła.Gotuję mięso mielone(kupuję trochę schabu lub chudej łopatki)-mielę go w domu w maszynce)Do wody wrzucam pomidory i łyżeczkę koncentratu. Zuźka to w ogóle bardzo lubi wszytko co pomidorowe-zupa pom z ryżem to hicior:-) paula--- dobrze że się nic nie stało, a o spaniu do 12 to ja tylko marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek tez lubi pomidory i wszystko co pomidorowe. No ale teraz to widze, ze wszystko je:) Az karmienie stało sie przyjemnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula może faktycznie te proszki działają na niego z opóźnieniem a strachu to rzeczywiście musiałaś się najeść widze że tu same przeciwniczki danonków :( no cóż mój szkrab nie ma problemów z jedzeniem więc nie będę z nich rezygnować tym bardziej że bardzo mu smakują i traktuje je jeko przekąskę a nie posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, gratulacje samodzielnego stawania. Ja u Franka tez czasami to widze - ale bardziej przez przypadek chyba, a Natalka to zdolna dziewczynka:) Jaki masz kolor fotelika? chodzi mi o to czy farbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja już też dawałam danonka ale fakt, że jest słodki ale jadł z chęcią :) Co do picia to jak był na podwórku to pił sporo jak na niego bo potrafił ok 300ml a przed ciepłem nic dodatkowego nie dawałam :) A co do mleka to dostaje ze 3 razy dziennie po 240 ml zawsze przed spaniem. A ostatnio jak byłam u alergolog to pytała się co je to powiedziałam, że mleko krowie ale troszkę rozcieńczone to kobieta mi na to, że to nie za chude? Po co rozcieńczam bo przecież dziecko wapnia potrzebuje :) No i od poniedziałku dostaje pełne mleko :) A no i mój smyk też już raz zleciał z łóżka :( skubany zawsze się pcha żeby stukać w deskę bo sprężyny mu brzęczą no i raz nie udało się go złapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pije ok.300ml ale niestety tylko soczkow czasai uda sie herbatkaowocowa ale woda nie przejdzie chyba ze lyzeczka albo prosto ze szklanki inaczej nie wypije. chcialam sie pochwalic jak moje dziecko mnie dzis zaskakuje. od kilku dni klade ja o stalej porze spac 11 i 15 bo inaczej jest klopot wieczorem nie chce zasypiac. przez kilka dni bylo strasznie bo potrafila plakac z 30min byla juz tak zmeczona ze nie mogla glowy podniesc to tylko dupke podnosila i sie krecila w kolko na glowie:) ale w koncu padala. a dzis... godzina 10.45 a moje dziecko drep drep drep do pokoju wstala kolo lozkapolozylaglowe na lozku i ropbi aaaa przewinela polozylam i... 5 min i spi:) spala ponad godzinke. teraz godz.14.45 ona drep drep drep do pokoju mniam mniam dalam jej butle bo zawsze o 15 je mlesio zjadla wziela smoka odwrocila sie na bczek i zasnela kurcze jakie te dzieciaki sa juz madre :) mam tylko nadzieje ze juz jej tak zostanie bo nie ukrywam ze strasznie mi sie to podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literowki ale to tak jest jak sie szybko pisze na klawiaurze. a pozniej tego nie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - chyba dzisiak taki dzień cięzki:) ale moze jej tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też tak było że Zuzia szła zawsze spać o 11 i 15 ale przez te upały się poprzestawiało bo długo męczyła się żeby zasnąc.Teraz jest u mnie mama i Zuźka tez nie bardzo chce spać bo chyba szkoda jej czasu-woli bawić się z babcią:-)Śpi teraz raz dziennie ale o 19 pada jak zabita i śpi do 6-7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko leży poprzek ale w moim łóżku no i chyba się do niego walnę bo wczoraj jak go chciałam przełożyć to się od razu obudził :( a dziś też tak może zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×