Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

deli --> dzieki! a moje dziecko wlasnie probowalo sie wbic twarza w podloge, ale podloga nie ustapila i chyba bedzie guz na wyjazd. zobaczymy jak mu czerwone zejdzie czy pojawia sie inne kolory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jest siniolec i guzek na luku brwiowym, no ladnie sie zalatwilo moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nocnikami to jest tak, że nasze pokolenie - bezpampersowe, sikało na nocnik około roku, bo matki były bardziej zdeterminowane, a dziecko jak czuło mokry tyłek to tez nie fajnie. Pampersy to wygoda i tyle, ale wierze, że można około roczne dziecko oduczyć pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak tu pusto, falsa w Polsce, Paula na pokazie żaglowców:) a moja Marysia właśnie zjadła kleik ryżowy z bananem i musiałam ją kąpać bo jalk jadła to cała się tym wysmarowała, oczy zakleiła i nogi do pełnej buzi wkładała, szlag mnie trafiał ale zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Wiktor dopiero zasnął! Nie śpi od rana tj. 7.30! Kręci się, wierci, łazić chce wszędzie, oczy mu się zamykają ale chyba szkoda czasu na spanie. Na szczęście z samego rana pojechaliśmy na duże zakupy, bo teraz i upał i ludzi masa. A w auchan są na wprzedaży rajtuzy za 4 zł, skarpetki za 1.40, bluzki za 3zł, bodziaki po 4zł. Normalnie znowu młodego obkupiłam:) A sobie tylko krem do rąk...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale pustki! mysmy dopiero wrócili - od 9 rano:) Franus był dzisiaj wyjatkowo grzeczny, ale umeczeni jestesmy strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pustki... A moj Wiktor pierwszy raz od wielu dni zjadł butlę i bez wstawania, nawet bez zająknięcia, padł i śpi:D Ale miał tylko jedną drzemkę w dzień i wyszalał się na maxa! Mogę się teraz zrelaksować i odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przodowniczek kafeterii zabraklo i juz nie ma co czytac paula jak bylo na pokazie?? ciekawe jak tam falsa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadłam się tylko pochwalić, że w końcu jest ząbek :) już od kilku dni było go widać ale dziś był już słychać jak sprawdzałam łyżeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - gratulujemy ząbka:) U nas w dalszym ciągu jedna sztuka, ale już ją pieknie widać:) Młody śpi sobie a ja pije kawkę po obiadku. Mam dobry humor, bo od tygodnia znowu jestem na diecie proteinowej Duncana i poszło już 3kg! Muszę sie dzielnie trzymać bo za miesiąc idziemy na wesele. W dodatku staniki sprzed ciąży już są prawie dobre:) Niestety kupowałam je niezbyt mądrze i są za duże pod stanem:( Poza tym pada od rana a jestesmy umówieni ze znajomymi na grila. Mieliśmy go robić u nas na ogrodzie, ale chyba zrobimy na balkonie:D Mam pytanie do mam ząbkowych dzieci - czym myjecie te ząbki? Bo ja przecieram gazą albo pieluszką, ale nie wiem czy to wystarczy. Choć u nas dopiero jeden ząb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) A wiecie co jest najlepsze:), że tak właściwie to pierwszy wystukał go mój mąż :( ja już od kilku dni widziała, że wkrótce będzie i czatowałam na te nową spódnicę ale jak to w niedzielę śniadanie daje młodemu mąż bo ja nie mam czasu ( a cały tydzień to ja zmieniam pieluchy i karmię to dziecko) i gdzie tu sprawiedliwość :( A niech się facet cieszy ja i tak mam zamiar se kupić jakiś nowy ciuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ponuro u nas:-( Byliśmy u babci na wsi a teraz już w domku siedzimy:-) Zuzia ma dwa ząbki ale mimo to myję je pastą do zębów-rano i wieczorem.Ona to lubi:-) Do kupienia w aptece razem ze szczoteczką na palec, koszt ok 23-24 zł To jest pasta którą dziecko może połykać kamika---witamy wśród ząbkowiczów:-)No fakt życie nie jest sprawiedliwe.Mama cały czas wykonuje wszystkie czynności przy dziecku a laury zbiera tata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nowiny, u Marysi można już wyczuć na dziąsełku taką igiełkę, czyli chyba się pomału wykluwa pierwszy ząbek, mam nadzieję, że te częste kupy to z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, gratulujemy nowych ząbków! U nas caly czas jeden, ale przesłodki. ale meczacy weekend... dzisiaj cały dzien na plaży - najpierw na Westerplatte - zobaczyc jak płyną żaglowce, potem w Sobieszewie, na plazy i na rybce. Franek znowu grzeczniutki! je ładnie, grzeczny jest, siedział pod takim półnamiocikiem i sie bawił - nawet girki mu zamoczylismy w lodowatym Bałtyku. Ja siedziałam w koszulce - bo cycki nie nadaja sie do stroju, a cały kark mam zjarany..... Franka posmarowałam 50-tką Ziaji i jest ok. Żaglowce pięęęękne, ale ludzi miliony..... i gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, ale Ci prezent uciekł - świństwo nomalnie:) ja tam mam jedwabną kieckę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale ja tam i tak se chyba cosik kupie :) A z nowości to mały ładnie zaczął robić kosi łapki no i zaczyna łazić w łóżeczku i ściągać co się da z półek obok :) No i indianina ładnie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuźka kwęka i jęka w łóżeczku już od godziny.... te upały mnie wykończą:-( przez nie ciężko jej zasnąć po mimo że jest w samym bodziaku to i tak jest lepka:-( słychać tylko eee eee eee mam dość i mam na nią takie nerwy że chyba zaraz ją uduszę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego przestałam kłaść po kapaniu.... kłade go, jka sie sam zaczyna pokładać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale Zuźka od zawsze praktycznie idzie spać przed 8 i nie chcę jej zmieniać tych nawyków:-) jeszcze mam pytanie czy jak Wasze maluchy układają się na brzuszku do spania to je przekładacie? Moja zaczęła sobie wymyślać przedziwaczne pozy do spania, przeważnie gdzieś w kącie łóżeczka, na brzuchu albo z nogami na szczebelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie przeklada niech spi skoro jej tak wygodnie zazwyczaj zasypia na boczku ale potrafi spac na kolanach:) tak jak Franio. Zebole myjemy taka szczoteczka gumowa z nuka, julka sie nauczyla i myje sama. my co do spania to trzymamy sie stalych godzin bo juz zauwazylam ze jak ominiemy jakas drzemke a sa tylko dwie to wieczorne zasypianie jest straszne. Paula zazdroszcze ci tego morza pod reka nam sie marzy wyjazd na wakacje nad morze ale jakos nie mozemy sie ogarnac finansowo i czasowo:) Artigiana Blanusia zasuwa z tymi zebami ostro. mysle ze u nas tez sie cos kluje bo znowu wielkie slinienie i grzebanie palcami w buzi Mam pytanko czy wszystkie dzieciaki sa juz ochrzczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) wróciliśmy cali ,zdrowi i ślicznie opaleni :) było świetnie babcia ,prababcia i ciocia cały czas zajmowały się małym a ja leniuchowałam i wkońcu odpoczęłam :) wręcz mogłam zapomnieć że mam dziecko ;) pogoda rewelacyjna słonecznie i gorąco czyli to co uwielbiam :) do nadrobienia miałam 10 stron ale sprawnie mi poszło nie będę odpisywać na posty bo większość jest już nie ważna :P Oli jest na etapie raczkowania i stawania przy wszystkim co się tylko da ...glebę zalicza co chwilę :( zjada wszystko co mu wpadnie w ręce...na nocnik też staram się wysadzać jak tylko widzę że kupkę ciśnie ... Goja chcę ci tylko powiedzieć ze my też przechodziliśmy przez te pleśniiawki z chrypką i młody był wtedy okropny :( ciągle płakał i nie dał sobie tego pyszczka czyścić ...to było straszne dlatego teraz bardzo tego pilnuję a buźkę myję mu gazikiem i wodą ,a pyrtusia aftinem nie smaruj Falsa trzymam kciuki za udany pobyt w naszym \"pięknym kraju\" gandziulka a gdzie ty mieszkasz ze się z Wiolą widziałaś ? bo ja też mieszkam w tym mieście co wiola... ja młodego nie ruszam jak zaśnie tak śpi sam sobie zmienia pozycję w nocy 1000 razy narazie tyle idę się poprzytulać do męża bo się stęskniłam :) jutro wrzucę fotki na nk i fb a i gratuluję wszystkim nowych ząbków i nabytych umiejętności buziaki i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marysia też ochrzczona, też w grudniu:) Zasypia przedziwnie, tak jakby klęczała, jak zaśnie to ją odwracam na boczek, ale i tak ląduje na tych kolanach Zaczęła stawać w łóżeczku no i jak już stanie to potem płacze bo nie wie co dalej chyba boi się usiąść. Paula mój facet z openera pojechał zobaczyć żaglowce, mówił, że super!! A ja dzisiaj ostatnią noc jestem sama, jutro Artur wreszcie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiktor tez chrzczony - w styczniu. dzagusia - domyślam się, że pyrtuś to siusiak? Tak więc smarowałam go sudocremem, bo się okazało że to potówki:) Zeszło już prawie, ale wietrzę go czesto bo w pachwinach mu wychodza jeszcze. A gardełko już nie chrypi i chyba pleśniawki też sie udało usunąć, bo humorek się Wiktorowi poprawił i juz chętniej je zupki:) Teraz już nie przekładam młodego jak śpi na brzuszku, ale jak był mniejszy to przekładałam. Czasem go przekładam, jak jest powyginany w szczebelkach. Myśmy dopiero pół godziny temu skończyli grillować:) Super było, dzieciaki były grzeczne. Śpi teraz mały słodko i ja tez zaraz się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia ja jestem z warszawy:) a do violi pojechalam na male wakacje:) 4 godzinki pociagiem i bylysmy:) czyli tylko moja zostala nie ochrzczona i chyba sie wstrzymamy z tym do nastepnego roku:) troche mi to nie pasi ale pewne sprawy sie skomplikowaly ale bedzie dobrze mam nadzieje ze nie bedzie nam uciekac z kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×