Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Jestem dziewczynki moje kochane :) No więc zaczynając od najważniejszego to jestem w 15 a nie 13 tygodniu ciąży. Termin na 9.10.2008 r. Wszystko w najlepszym porządku. Maluch ma 9cm!!!! Wiercił się i machał, moj mąż aż zaniemówił i usiadł z wrażenia. No i na 99% bedziemy mieć Oliviera. pani doktor wyraźnie widziała peniska...my z resztą też. Z wrżenia to mi się tak rece trzęsły że nie mogłam złożyc karty ciąży. Strasznie jestem szczęśliwa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa150 wejdz sobie na www.onet.pl tam w zakladce kobieta na dziecko potem jak wyskoczy ci stronka to tam gdzie pisze Jestem w ciazy to wcisnij wiecej wyskoczy ci steonka z okienkami Ciaza i okienkiem Porod i po porodzie. tam gdzie jest ciaza wcisnij wiecej wyskocza ci tematy i na 3 stronie masz temat Naturalne leki w ciąży to wszystko zycze powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Artigiana to mialas przezycia u tego lekarza super ze wszystko wporzadku termin masz na 2 dni po mnie:)9 ja bylam ostatnio u lekarza to mi niechcial powiedziec plci a tez bym kciala chlopaka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to mam troche wiecej energii juz, nie powiem, zeby bylo jak przed ciaza, ale w porownaniu do ostatnich tygodni jest o wiele lepiej. Sama sie dziwiwlam zanim jeszcze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy dlaczego potrafie spac po 14 godzin na dobe, teraz spie 9-10 i mi starcza, tylko jeszcze te mdlosci.. Dobrze jest jak od razu zaczne cos robic to jakos to sznurem idzie, gorzej jak juz sie usiade na kanapie to mi sie nie chce podniesc po pilota zeby tv wlaczyc, ale w ciagu dnia nie jest tak zle jak bylo..:) Dzisiaj bylam w polskim sklepie, kupilam flaczki, golabki, ogorki kiszone, pierogi rozniste, krokiety no i te nieszczesne zupki chinskie, na ktore mam ciagle ochote ostatnio.. A moj chlopak po wypadzie w Tesco przytargal mi cala reklamowke owocow w puszkach w razie jakby mi sie jakiegosc zachcialo o 12 w nocy a zdarza mi sie, ze mu jecze o sliwki albo o mandarynki w nieodpowienej porze:) Mozzarella gratuluje i juz podziwiam, ja nie daje rady z 2 kotami, boje sie ze z 1 dzieckiem nie dam rady.. Wogole to nigdy nie mialam stycznosci z niemowlakami, zadnym sie niegdy nie opiekowalam i zadnego nie bylo w mojej rodzinie.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam termin na 3 październik. A więc 15 tydzień leci. Ciekawa jestem jak wasze brzuszki? Czy już się powiększyły? Mój troszkę zaczyna rosnąć ale chyba na razie to tylko ja dostrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Leje u nas jak z cebra, temperatura obniżyła się do 6 stopni i jest okropnie brzydko. Więc siedzę przed komputerem w pracy a głowa sama mi leci:) U mnie zaczął się 13 tydzień i jak byłam śpiąca tak jestem do tej pory. Mdłości są teraz tylko rana w zasadzie. Szarpie mnie jeszcze żołądek ale nie wymiotuje. brzuch przez ostatni tydzień urusł mi bardzo! właściwie już można się domyślić że jestem w ciąży. Musiałam wyciągnąć stare spodnie z szafy, które były na mnie zawsze za duże, bo moje wszystkie spodnie już mnie bardzo cisną w brzuch. Boję się, że teraz to polecę z wagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. młoda mamusia - No było przeżyć trochę :) Fajnie że mamy tak blisko terminy ale ja kochana jjednak bedę pierwsza i to o dobrych parę dni :) Pogoda dziś do kitu, leje i zimno. może się w końcu za jakieś sprzątanie wezmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana - gratuluję chłopczyka! Mnie będzie pewnie kusiło na następnej wizycie zapytać o płeć:) Będzie już 16 tydzień, więc duże szanse na rozpoznanie. Może namówię mojego męża, żebyśmy spytali... Ciesze się, że wszystko u ciebie w porządku i że dzidzia zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , mnie od rana tak okropnie , boli głowa , że zaraz chyba zwariuje , to chyba przez niskie ciśnienie , pogoda wstrętna , zimno i pada . Za tydzień mam USG już nie moge sie doczekac , może mi też lekarz powie czy synek , czy córeczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam po raz pierwszy na USG.To dopiero 12 tydzien i zdizwilam sie,ze lekarz rozpoznal plec-prawdopodobnie chlopczyk :) Mialam usg normalne a nie trojwymiarowe,bo lekarz sobie takie wybral,powiedzial,ze zwykle usg jest dokladniejsze.Dostalam opis,plytke czyli wszystko tak jak po usg 3D-tylko ze czarno-biale a nie kolorowe ;) Maluszek machal lapkami i nozkami.Wyszlam z badania chora,tak starsznie sie stresowalam czy wszystko ok,jednoczesnie szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was serdecznie witam w tą okropną pogodę :O. A przez te 2 dni ostatnie tak pięknie było... Mogłam brzuszek wystawić na słoneczko (oczywiście osłonięty bluzką :P) a nie zasłonięty płaszczem czy swetrem. Artigiana gratuluję chłopaczka! To nam się zbliżyły daty porodu bo ja mam na 5 października :). I Tobie Anioleczku też gratulacje! Kurczę widać, że same chłopaczki się szykują :D. Ten tydzień będzie ciężki, bo przeprowadzamy się z całym majdanem. Czeka mnie sprzątanie, rozpakowywanie, układanie. Pomocy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola - mnie tez często boli głowa ostatnio, słyszałam, że to takie uroki naszych ciąż. aniołeczek - gratuluję prawdopodobnego synusia! Chłopców tu będzie od groma, ale chyba łatwiej poznać we wczesnej ciąży chłopca niz dziewczynkę. Natalie - zazdroszczę przeprowadzki... U nas nawet muró nie ma:) A w ogóle to wam powiem, że u nas na osiedlu to się baby chyba zmówiły! Dowiedziałam się, że kolejna jjest w ciąży!!! I to sąsiadka dom obok. Ale będzie mafia osiedlowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wam dziewczynki kochane. Zaczynam się oswajać z myslą że to chłopczyk. Byliśmy tak mocno z mężem przekonani że to dziewczynka że jak nam wczoraj lekarka powiedziała ze chłopiec to zapadła cisza. Ale bardzo się cieszę :D Grunt że wszystko w porządku. Nawet się lekarka zachwycała ze jak na 15 tydzień to strasznie ładną buzię ma :D Coś nam się na razie sami chłopcy szykują :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki u nas też pogoda do bani, do tego robią nam kanalizację więc od rana kopią kopary przed naszym domem masakra i się rozchorowałam gardło mnie napieprza, leczę się czosnkiem między innymi ale potem mi niedobrze od niego, lece na herbatkę potem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana ja też bardzo gratuluję i się cieszę że u syneczka wszystko ok!! zrobimy ranking po porodach ile chłopców a ile dziewczynek. mówią że jak chłopaczki się rodzą to wojna będzie. w mojej rodzinie i u znajomych też sami chłopcy się urodzili ostatnio, ja mam usg w poniedziałek i juz się doczekać nie mogę idę do wyrka bo czuje się okropnie, głowa mnie pobolewa, mam nadzieję że jakoś poradze sobie z tym przeziębieniem, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - mój mąż jest też święcie przekonany, że będzie dziewczynka. Ale jak widac na twoim przykładzie nie ma co się nastawiać, bo potem życie wszystko zmienia:) Ja staram sie nie myślec o płci. Zresztą i tak nie moge się zdecydować, co bym wolała. Dobrze, że nie muszę wybierać:D Raz widzę chłopca, raz dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - kuruj się i nie daj paskudnej chorobie Goja - no tak to własnie jest z takimi przekonaniami a natura i tak robi po swojemu. Ja niby też chciałam córkę, ale tak na prawdę czy to ma jakieś znaczenie? Ważne żeby meleństwo było zdrowe. Przecież kochać się bedzie tak samo i chłopca i dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - zupełnie się z tobą zgadzam:) Zresztą ja już kocham to dziecko, mimo ze nie znam płci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: GRATULACJE:-) I masz rację przede wszystkim,żeby dzidzia była zdrowa! Dziewczyny, mam pytanie co do badań pomiaru fałdu karkowego i kości nosowej, czy robi się je tylko między 11 a 13 tygodniem ciąży?? Bo ja byłam na USG w 11 tyg. i lekarz nic mi o tym badaniu nie mówił. Następne badanie mam za tydzień a to będzie już 15 tydzień ciązy. Właśnie rozmawiałam,ze znajomą i ona mówiła,że to już za późno, więc się nieźle zestresowałam, bo chciałabym wiedzie,że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki :) Ja dzisiaj bardzo zajeta wiec prawie co nie mam czasu tutaj zerkac :( Artigiana - gratulacje :):) u nas tez pewnie bedzie chlopczyk. A moj maz \"wolal\" wlasnie chlopca chociaz i tak mowil ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe. Mi jest calkiem obojetnie, dokladnie tak jak goji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dla odmiany pogoda sloneczna i ciepla:) Juz sie nie moge doczekac lata, bedzie nam wszystkim brzuszki widac takie ladne jeszcze malutkie:) Co do plci to mnie powiedza dopiero w 20 tygodniu, moj chlopak chce dziewczyne, a jak:) Mnie to obojetne, najpierw chcialam chlopca, potem ktos mnie przekonal, ze dziewczynki sie bardziej lubia przytulac wiec mi sie wyrownalo:) Wyslalam dzisiaj smsa do mojego zapracowanego mezczyzny: \"ja, penny, lucja (czyli nasze 2 koty) i dzidzia myslimy, ze powinienes wrocic do domu juz dzisiaj inaczej przejmujemy dom.\" Do piatku jestem samotna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia - nie jestem specjalistą ale czytałam, że to badanie robi się między 10 a 13 tyg. ciązy. Jest wtedy najbardziej wiarygodne. Ale jak mówiłam nie jestem specjalisą, najlepiej poprostu skontaktuj się z lekarzem i zapytaj dla własnego spokoju. falsa - a ja to jakoś nie moge się przyzwyczaić że brzuch mi rośnie! Jakoś trudno mi się oswoić z tym:) Mnie mój mężczyzna opuści za tydzień aż na 3 dni! I już tęsknimy mimo ze zobaczę go za 4 godzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
Pytanie do dziewczyn z nisko ułożonym łożyskiem: współżyć narazie nie można, ale czy pieszczoty są dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
dokładnie to mam łożysko brzeżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuje kochane. co do tego fałdu karkowego to ja szlam wczoraj do gina na USG przekonana że jestem w 13 tygodniu a tu d**a zbita bo 15. I teoretycznie na badanie faldu powinno być za późno ale moja gin powiedziała że wszystko wygląda w porządku, i tak między Bogiem a prawdą to bardziej zwracała uwagę na to jak nosek wygląda a nie na fałd. Z resztą mały tak się wiercił ze trdudno go już było pod koniec badania przydybać w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - dla mnie za trudne pytanie:) Nie jestem w temacie łożyska. Czytałam tylo że nie wolno się kochać, ale piszczoty... To pewnie zależy jakie. Nie powinny być mocna nawet przy ciąży niezagrożonej, żeby partner nie wtłaczał do pochwy powietrza. Ale jakieś delikatne oralne to czemu nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Gratuluję chłopczyków!!! Dziewczynek też. Ja to cały czas mam nadzieję, że to dziewczynka będzie. Dla chłopca to nawet imienia wymyśleć nie mogę. Ale chciałam wam opowiedzieć co mi się przydarzyło. Piękna pogoda więc poszłam na pocztę w samym sweterku. Brzuszek już widać, ale na poczcie nikt nie widział, co mnie nie dziwi, bo jeszcze by wypadało w kolejce przepuścić :D Kolejka długa, ale jakoś dostałam zapłaciłam wychodzę... A tu biegnie za mną chłopak. Nie mój typ ale ... i mówi < Przepraszam czy możesz mi powiedzieć jak masz na imię. Zobaczyłem cię na poczcie i postanowiłem poznać, bo mi się bardzo podobasz > Dziewczyny. Normalnie jak huknęlam śmiechem. Kobieta prawie 31 lat z brzuchem a tu taka historia :D :D Na kłopoty z wzrokiem nie wyglądał. Zaraz do męża zadzwoniłam , a co?, niech zazdrosny będzie, że mu żonka w ciąży wypiękniała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli ja w temacie łożyska jestem, ale mi nic lekarka o współżyciu nie mówiła że nie można. Ale mój mąż tak się przejął, że i tak nic z tego :D Ale pieszczoty... dlaczego nie. Mnie zastanawia, czy tabletki dopochwowe mogę brać, bo mam ciągle bakterie w moczu,a przez to za chwilę będzę musiała brać nystatyne. jakby któraś coś słyszała, to proszę dać znać :) Czy wy też całymi dniami myślicie o coca coli? Ja wcześniej nie piłam, bo mnie ten nalot na zębach denerwował a teraz tylko się obudzę jużmi się coli chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana dzięki, troche mnie to uspokoiło:-) Deli256: wpisz w google co Cię dokładnie interesuje, znajdziesz dużo na temat nisko ułożonych łożysk. Zgadzam się z Goja27.10, pieszczoty na pewno nie zaszkodzą jeśli będą delikatne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×