Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kamka - dobrze cie czytac, szkoda ze tym razem sie nie udalo, ja tak mialam nadzieje.. no ale jak nie teraz to moze za dwa miesiace (bo jak mezusia w tym cyklu nie bedzie..) Jesli chodzi o moja ciaze to na szczescie nie mam zadnych mdlosci. Jeszcze nie jest na nie za pozno, wrecz przeciwnie, ale moze sie obejdzie bez nich? Kolezanka z pracy mi opowiadala ze ona podczas ciazy zwymiotowala tylko 2 razy. A moja mama (5 dzieci) nigdy mdlosci nie miala. Ja jestem jedynie bardzo zmeczona (a spie po 9 godz na nocke) i ciagle glodna.. A wczoraj robilam badania na toxo itd wynki odbiore dzisiaj po pracy.. Ale juz wiem ze nie mam przeciwcial na toxo.. tzn tak bylo nie caly rok temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka fajnie że jesteś:) mi też się nie udało w tym cyklu no ale próbujemy dalej karo fajnie gdybyś nie miała żadnych uciążliwych dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiotowanie to koszmarna rzecz ale jestem gotowa wymiotować codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiacu kupuję testy owulacyjne i próbujemy w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w nastepnym dopisuję się do tabelki do Karo, bo taka samotna w tej tabelce ponizej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - bardzo dobre postanowienie, bo naprawde mi troche dziwnie w tej tabelce sama na dole.. Wiec prosze sie do mnie przylaczac!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem dodac mojego suwaczka :-( Pozdrawiam cieplo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nie musi urodzić się koniecznie w tym roku, tylko żeby wogóle się urodziło, choć gdyby to było w okolicach świat to byłby cudny prezent:) ja nie próbowałam testów, a poza tym chyba za często się kochaliśmy:/ najpierw planowałam rzadziej ale jak się zaczęły te dni to nam się chciało bardzo kochac i było codziennie, teraz spróbujemy się powstrzymać podobno najwięcej kobiet zachodzi w ciąże w czwartym cyklu więc nadzieje mam Karo trzymaj tam dla mnie drugie miejsce, bo liderką jesteś ty:) ale może choć niższe podium będzie moje;) kamka ty chociaż wiesz że możecie mieć dzieci, bo już jedno masz a my nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zamiar w tym cyklu spasc tam nizej na tabelce 🌼 Karo, chyba sie zmieszcze nie? ;) A ja jestem padnieta, po pracy poszlismy zamowic kuchnie, potem po miescie pochodzilismy i pobuszowalam w centrum handlowym, musialam jakies bluzki sobie kupic i udalo mi sie 2 fajne zlapac z wyprzedazy:) Potem zrobilam obiadek i zupke serowa na jutro i dopiero teraz siadlam do kompa i skonczylam was czytac. Ziewam okrutnie, wiec zaraz pewnie wtule sie w mojego Kotka i wpadnę w objęcia Morfeusza ;) Moj organizm musi przyzwyczaic sie do tej pracy, bo wracam do domu zmeczona jak diabli i nie mam na nic ochoty a dzisiaj moj 10 dc wiec lada chwila przydaloby sie starac o dzidzie ;) Jutro bym musiala zaczac uzywac testy owulacyjne ;) Ech mam nadzieje ze ten 4 cykl bedzie dla mnie szczesliwy... Pozdrawiam 🌼 PS. U mnie tez dzisiaj sloneczko ladnie swiecilo, wiec od rana humorek lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌼 To co ile sie najlepij kochac? Jak sadzicie? Bo w zeszlym cyklu ja tez codziennie :o Slyszalam, ze zle jest 2 radzy dziennie bo osiaga sie przeciwny efekt. Wiec juz sama nie wiem :o Dziewczyny jak mi sie spaaac chce :D Ale kawusia juz pachnie w calym pokoju wiec zaraz sobie łyknę ;) Ciekawe jaka pogoda dzisiaj bedzie? Narazie ciemno za oknem, ale mam nadzieje ze i dzisiaj sloneczko ladnie zaswieci dla nas ;) Buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam okres ale dzięki temu że zrobiłam wcześniej test to przyjęłam to spokojnie, poza tym porozmawialiśmy sobie z moim G. i ta rozmowa też mi dużo dała, czuję się spokojniejsza i jestem pełna nadziei:) w tym cyklu kupuje testy owulacyjne, jak się pojawi słaba kreska to przestajemy się kochać aż do owulacji:) może tak wyjdzie najlepiej co 2-3 dni podobno, tylko żeby nie przegapić owulacji;) teraz ide spać bo wróciłam po nocce z pracy, a wy nie piszcie za dużo żebym nie miała dużo czytania bo znów popołudnie spędzę na forum, a mam pisać pracę magisterską;) do popołudnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, to kreska na tescie owulacyjnym oznacza chyba wlasnie owulacje i w ten dzien powinnismy wlasnie sie kochac, tak? Ja juz kurcze nic z tego nie rozumiem, a dzisiaj wieczorem bede testowala, wiec fajnie by bylo jakbym wiedziala co testowac ;) Help! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ale ta kreska musi być wyraźna, jak jest słabiutka to jeszcze czas, to nie tak jjak w ciążowym że wystarczy delikatna, musza być dwie wyraźne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelkę:( niestety nie tak jakbym chciała STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....3............6.02. ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25....4..........12.03. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga ;) Widze ze razem zaczelismy 4 cykl, oby szczesliwy ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - przykro mi. Ale mowie wam dziewczyny ponoc 4-ty cykl to najszczesliwszy! :) :) Wiec napewno teraz sie uda. A miejsca w dolnej tabelce jest az za duzo wiec zapraszam!! ;) A jesli chodzi o kochanie, to ja czytalam ze najlepiej co drugi dzien, bo jak codziennie to plemniki nie maja czasu dorosnac na bardzo silne czy cos takiego.. A slaba kreseczka na tescie pewnie znaczy ze dni plodne sie zaczely, tzn ze owulacja bedzie za kilka dni. Mysle ze mozna juz testowac, ale tak co 2 dni. No ale z tym odstepem po 2 dni to tak sie mowi i mowi.. Ja w dni plodne mialam taka ochote na seks ze kochalismy sie prawie co dziennie (raz nawet 2 razy w jednym dniu) no i sie udalo, wiec mysle ze chyba roznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, przypadkowo wpadłam na Wasz topik. Jeszcze niedawno byłam na etapie planowania ciazy, udało namsie w 3 cyklu. Niby szybko ale troszke stresu mnie to kosztowało... Tez kupowałam sobie testy owulacyjne, na tych testach jest wszystko dokładnie opisane jak co. Pamietam, ze po pojawieniu sie wyraxnej grubej drugiej kreseczki do 24 godz. powinna nastapic owulacja. Dodatkowo mierzyłam sobie w kazdym cyklu tempkę, polecem szczegolnie tym dziewczyna które maja nieregularne cykle, a ja takowe miałam. Pozdrawiam i wysyłam wam troche ciązowych fluidków @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Majówka 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kochaniem się róznie mówią. Ja do tej pory próbowałam codziennie i.. nic narazie nie wyszło niestety. Z koleii w ostatnim cyklu postanowiliśmy zrobić sobie przerwę przed dniami płodnymi i nie wiem czy nie przeoczyliśmy owulacji bo ten cykl miałam o 5 dni krótszy niż zawsze. Także trudno powiedziec naprawdę, sama nie wiem jak postępować żeby było dobrze. Ja zamiast testów owulacyjnych idę na monitoring do lekarza. Jeste to pewniejsze. Aga no przykro mi, czułam to samo co Ty kilka dni temu. Zawsze jest ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewuszki :):) Chwile temu wstałam...fajnie jest miec L4 :):) Trochę tu Smutasków widze...nie martwcie sie Dziewczyny 4 cykl to naprawde nie jest dużo... Dajcie sobie szansę :):) Przeciez cel jest do konca 2008 roku :):) Dobrze będzie. Ja poniewaz to mój pierwszy cykl...staramy się codzinnie, zobaczymy jak będzie.. Myślę, że jak sie nie będzie udawało, to cos pokmbinuję. Jutro mam 14dc i ide do gina zobaczyć co tam jest...:) ale jakos tak czuję, że owu miałam wczoraj.... ale to tylko moje przypuszczenia. Miłego dzionka Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) miumiumiu - normalnie ROZPUSTA!! 11:30 a ty dopiero wstałaś?! Boże jak ci zazdroszczę;) Baja - Witaj 🌻 Gratuluje maleństwa w brzuchu :) Z przytulankami to dziewczyny różnie bywa - zalecają co 2 dzień, bo wtedy i plemniki się zdążą zregenerować i owulacji się nie przegapi - ale jak mówię w praktyce bywa różnie. Z testami to tak jak napisała baja - wszystko jest wyłuszczone na ulotce, ale trzeba pamiętać że w przeciwieństwie do testów ciązowych - 2 kreski na owulacyjnym są wtedy pozytywne jeśłi kreska testowa jest tak samo mocna jak kontrolna. W innym wypadku (jeśli kreska testowa jest słabsza od Kontr.) trzeba traktować wynik jako negatywny i testować dalej. Jak już wyjdą dwie takie same krechy to brać się do dzieła :) Widzę, że w tym miesiącu jest nas 3 na monitoringu :) Klawo :) Jestem dziś ledwo żywa tak mi się spać chce - coś żle spałam dziś w nocy - TZ razem z psem tak się strasznie rozpychali, że miałam ochotę za ktorymś razem wstać i wyeksmitować jedno i drugie na balkon. Choć na balkonie też trochę tłok bo mi gołębie się wprowadziły i romansują w skrzynkach na kwiatki. Jeszcze tylko marcujących kotów brakuje i będzie komplet wiosenny ;) p.s. widziałyście - na allegro chodzą domowe testy płodności dla mężczyzn :D Może jak się długo nie będzie udawać warto dprawdzić też mężczyznę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu - oj ja tez zazdroszcze takiej dlugiej nocki! Dzisiaj spalam "tylko" 8 godzin (zamiast moje 9 ktore ostatnio przesypiam na noc) bo byl fajny film w TV i taka dzisiaj zmeczona laze.. zreszta tak jak zwykle ostatnie 2 tygodnie.. A w pracy plaza.. ;) Nie wiem czy w Polsce tak jest ale tutaj musze juz myslec do ktorego szpitala lub kliniki sie zapisac na rodzenie.. wiec czytam rozne zdania na ten temat na necie, no i nawet fajnie mi zlatuje ranek :) Madu - jak sie budzisz i widzisz jak golebie romansuja na balkonie, to budz mezusia i wy tez romansujcie ;) na pewno nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to, że Pan od żaluzji na 11 był umówiony, to pewnie bym jeszcze poleżała... :) No, ale wiecie... codziennie 5.45 tak mniej więcej. Więc odsypiam sobie... To tak na usprawiedliwienie :P Mój M wpadł czujnie....bo osobnik męski w domu sam na sam ze mna...hehe zazdrosnik starszny z niego. Zazwyczaj u nas chyba tak jest, że rodzi sie tam gdzie jest lekarz prowadzący... ale się z nim wszytsko oczywiście ustala. Jak juz pisałam ja się piszę, hehe TYLKO na cc. A to się robi tak ok. 2 tygodnie przed planowanym terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - hehe z rana to ja jestem zawyczaj w stanie warcząco - syczącym, TZ też więc zasadniczo nauczeni doświadczeniem z rana się omjamy szerokim łukiem ;) Ale zauważyłam, ze tak jest tylko tu w mieście. Jak jedziemy na nasz wiejski wyraj to wszystko się zmienia - ja o wschodzie słońca radosna jak skowronek wyskakuje z łóżka, tu śniadanko zrobie, tu się połaszę (dodam, że pora wschodu słońca normalnie w mieście jest dla mnie środkiem nocy i nie umiem się przestawić nawet jak pójdę spać o 21.00 a wschód jest o 7.00). Nie wiem od czego to zależy, w każdym razie na wsi czuję, że wszystko wraca na swoje miejsce - mam full energii, cera mi pięknieje i chudnę mimo zapychania się wiejskim tuczącym pysznym jedzeniem. A w mieście jestem kapeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez raczej taka jestem rano.. Moj M raczej nie, ale juz mnie zna i wie ze rano nadaje sie tylko na sniadanie ;) A jesli chodzi o wies, to ma ona na mnie ten sam efekt co na Ciebie madu, straaasznie lubie wracac do dziadkow i wujkow na wies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie czuję się strasznie zrozpaczona w tym miesiącu, jakoś całkiem dzielnie to zniosłam;) testy już zamówiłam i mam nadzieję ze dojdą do dni płodnych, my do tej pory też się kochaliśmy codziennie, bo tak nam się chciało a w tym spróbujemy się powstrzymać, choć pewnie nie będzie łatwo;) ja rano też jestem nie do życia, mój G. zwłaszcza w niedzielę się przymila bo on rano zawsze ma ochotę:P w tygodniu nie mamy takiej możliwości bo różnie pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziewacie???????????????? jedyny plus z tego braku ciąży to fakt że można spokojnie kawę wypić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×