Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Ja jestem cały czas od rana :) Podglądam sobie, ale tutaj taka cisza....:) Gram sobie w srabble...nic mi sie nie chce...poza tym mam taka dziewczynke co przychodzi i mi w chacie pomaga :) i akurat jutro ma byc...to nie będę jej robotki zabierała przecież... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ciesz sie kawa poki mozesz, bo za niedlugo juz nie bedziesz mogma! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam właśnie wyniki w egzaminu z niedzieli, to był najgorszy egzamin w sesji, na 70 osób zaliczyło 30 a jedną z nich byłam JA:)!!!!!!!! to oznacza koniec sesji:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musiałam się pochwalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż na studiach bez problemu;) żeby mi robienie dziecka szło tak dobrze jak egzaminy, widać że z teorią problemów nie ma ale na egzaminach praktycznych sobie nie bardzo radzę;) dziwne ale pomimo że mam okres i boli mnie brzuch to humor mam dobry:) i nawet to że niedługo idę do pracy do tej kupy wariatów to jestem wesoła:) to pewnie dzieki wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja wlasnie po pracy i po obiadku ;) Zaraz wskakuje do wanny ale przed tym zrobie sobie test owulacyjny ;) A po wannie do spania, jestem wykonczona a jutro znowu wstawanie o 6.00 bo musze do urzedu pracy jechac ;/ No i kurcze nie zdazyli mi przyslac tego prezentu dla mojego Miska a tak chcialam mu na Walentynki go wreczyc :( Ech no trudno, a jutro romantyczna kolacja, wiec przydaloby sie zeby na jutrzejszym tescie byly 2 mocne krechy :D 3majcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...gratuluje. tak to w przyrodzie jest...równowaga..gdzies cos się udaje, a gdzie indziej nie :( :) Take zycie, hehe Kamila kolorowych snów... tez masz z tym rannym wstawaniem jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj dostałam okres- niestety- 6 dni po terminie!! Nie byłam smutna nawet tylko bardzo zła!!!!!! Bo to już nie chodzi o to że się nie udało ale o to że niepotrzebnie okres mi się tak bardzo przesunął, co spowodowało że moja nadzieją rosła!!! Ja się zastanawiam czy kiedyś w ogóle mi się uda zajść w ciąże:-( Bo co miesiąc coraz bardziej się boję! Teraz dziewczyny zaczynam 4 cykl czy to dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03. ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3..........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka mam nadzieje ze to nie duzo bo ja tez jestem w 4 cyklu ;) A test owulacyjny pokazal jedna kreche :o Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - podobno najważniejze jest pozytywne nastawienie, więc umówmy się że następny (dla niektórych już trwający) cykl starań będzie szczęśliwy:-) - ok?? :-) gdyby jednak tak się nie stało to się nie załamujemy, tylko nawzajem pocieszamy, bo w końcu napewno się UDA!!! Trzeba tylko wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka masz racje, jestem absolutnie za! ;) A ja no nie wytrzymalam i mimo wszystko poprzytulalam sie wczoraj wieczorkiem z moim ukochanym :P No \"trudno\" hehe, plemniczki beda musialy sie szybko zregenerowac, chociaz, skoro mialam jedna kreske to dzisiaj chyba co najwyzej powinnam miec druga slaba :) Aj juz mam dosc przejmowania sie tym, wczoraj sobie stwierdzilam, ze sie nie bede juz tym zalamywac (ciekawe jak to wyjdzie w praktyce) i nie bede o tym myslec a zaczne sie martwic jak rzeczywiscie do konca roku nie zajde. Buzka Kochane, dzisiaj Walentynki ❤️ Wszystkiego naj naj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka i Kamila ja też zaczęłam 4 cykl i nie będzie juz następnego bo za miesiąc planuję wskoczyć do tabelki poniżej:) właśnie wróciłam z pracy z nocki i idę spać ale wam zycze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki. Jak Wam się zaczęły Walentynki? Sniło mi się dzisiaj, że robiłam test i wyszły 2 kreski. Pamiętam jak bardzo się cieszyłami jaki poczułam wewnętrzny spokój. Marzę aby ten sen się spełnił! Staram się o starankach nei myśleć, ale skoro mi się śnią testy ciążowe to podświadomość daje znak ,ze chodzi mi to ostro po głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez myslalam "ale bedzie dobrze jak zajde w ciazy, to nie bede tak myslec jak teraz wciaz o starankach" A okazalo sie ze o wiele wiecej mam glowe zajeta...! Ciagle sie stresuje czy wszystko bedzie dobrze, czy przypadkiem nie zjadlam czegos co zaszkodzi dzidzi, czy jest silna zeby przetrwac te najtrudniejsze pierwsze 3 miesiace.. Dzisiaj rano bieglam za autobusem, a potem sie malo co nie rozplakalam bo pomyslalam ze pewnie to zaszkodzi dziecku i cos sie tam 'odklei' i bedzie poronienie... Pierwsze co zrobilam w biurze to pojsc do toalety sprawdzic czy nie ma krwi.. na szczescie wszystko ok... A na autobus i tak nie zdazylam.... Mowie wam, nie wiedzialam ze bede ta ciaze tak przezywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) aga - GRATULACJE :)Dzielna jesteś tak tyrasz i jeszcze masz siłe na studia. Ja dziś dostałam walentynkowe buziaka z rana i do 17.00 to tyle - a potem zobaczymy. Kathreen - mi się śniło, że byłam po cc i nic mnie wogóle ne bolało - wstałam po raz pierwszy z łóżka i zero bólu, macałam szef i nic - pamiętam, że pomyślałam sobie, że te laski na forach co piszą, że pierwsze wstanie po cc to horro coś ściemniają :D Widać co mi w głowie siedzi :D Miłego dnia wszystkim:) updejtuje tabelkę bo zapomniłam zmienić że u mnie też 4 cykl się zaczął właśnie: STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23......4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25......4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29......1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25......3..........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29......4...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25......2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.......1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28...... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.......7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22.......7..........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.......1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - tak ma chyba nietety każda kobieta w ciąży - przerabiała to ostatnio z moją przyjaciółką. Będziesz mamą a wzasadzie już jesteś :) i to normalna kolej rzeczy że się martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo nic dziwnego,że przeżywasz ciążę. A to, że się martwisz o zastanawiasz nad tym żeby nie zrobic czegoś co zaszkodzi dziecku to świadczy o Twojej dojrzałości! Madu my to mamy w tych główkach, nie? Słuchaj a może to sny prorocze, co? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki dziewczyny :) Ja ostatnio dziwne te sny mam, wczoraj mi sie snilo ze szef chcial mnie... zabic!! ze wykupil jakiegos kryminaliste zeby zabic mnie i mojego M... az glupio mi bylo na niego patrzec potem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych Walentynek Wam zycze :):):) ja zaraz wybywam...lediwe 2 dni posiedziałam na L4, a juz mnie ciągnie w świat.... idę zrobię sobie manicure, pedicure... raz na jakiś czas mozna poszaleć i zapisałam się na darmowy makijaż ... :P Robią dzisiaj w perfumeri Daglasa za free z okazji walentego...a co dzień rozpusty. Dzisiaj mam 14 DC...Po @ szalejemy z moim M :) zobaczymy jak to będzie, to pierwszy cykl więc jestem cała w euforii. Karo Kochana jak ja Cie rozumiem, ja jeszcze nie jestem, a już mam takie przemyślenia, że te nerwy pt: Czy wszystko OKI? to mnie chyba zjedzą...:) Miłego dzionka....odezwe się wieczorkiem, papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny masz dzień miumiu. Super . Te kobitki z Doglasa zawsze sa tak fajnie pomalowane pewnie i Twój makijaz będzie ładny i kuszący. Pewnie czujesz się też super ze względu na to, że to Twój pierwszy cykl w którym się staracie. Ja myślę, ze już od przyszłego m-ca będziesz w tabelce razem z Karo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia tabelka jest bez mojej aktualizacji więc poprawiam STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Karo teraz to już do końca życia będziesz się martwić o dziecko więc przyzwyczajaj się;) moje walentynki zaczęły się całkiem słodko, bo myślałam że G. zapomniał, jak wracam do domu to jego już nie ma, miałam iść spać podnoszę kołdrę a tam kartka i napisane KOCHAM CIę:) może nic takiego ale milusio mi się zrobiło:) może to głupie ale mam teraz przeczucie że się uda, do tej pory czułam że nic z tego a teraz mam wręcz pewność że będzie dzidziuś:) mam nadzieję że się nie napale niepotrzebnie, ale czuję że się uda, jestem spokojna i szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - super ze tak czujesz, napewno sie uda. Trzymam kciuki! No i na dodatek to 4-ty cykl, to masz to jak w banku!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łezka29
Witajcie dziewczyny!Jestem nowa na forum .Można sie dołączyć do rozmówek o staraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łezka29
U mnie to już końcówka 5 cyklu starań.20 planowo ma przyjść@.Zbliza sie wiec czas testowania.Myśle żeby teścik zrobic w niedziele to bedzie już wiadomo co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Łezko:) no pewnie ze się przyłączaj:) razem raźniej tylko zaczernij nick będziemy wiedzieć że to na pewno ty piszesz bo tu pełno podszywaczy na tym forum i koniecznie wpisz się do tabelki:) nam na razie też się w większości nie udało ale razem łatwiej czekać:) trzymam kciuki za powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie jak sie zaczernia bo jestem jeszcze zielona, no i jak z tą tabelką.Sorrki i dzieki za wyrozumiałość.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×