Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

WITAM DZIEWCZYNKI!!! SĄDZĄC PO WYPOWIEDZIAC TO SAMOPOCZUCIA CAŁKIEM CAŁKIEM. WITAM SERDECZNIE NOWE STARAJĄCE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tutaj naszą tabelkę...kopiuj ją, dopisz sie i wlejaj :) STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....5...........25.01. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.02 ......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu, dzięki za zaproszenie;) Dziewczyny, jeżeli pozwolicie, tez sie dołączę do starań. Bardzo bym chciała w tym roku zajść w ciąże...jak na razie staram sie bez efektu od sierpnia. Może razem będzie łatwiej przetrwać ten czas oczekiwania na te magiczne kreski:) życzę wszystkim starającym i sobie też powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kamila...jak się czujesz? Mam nadzieję, że już niedługo nie będziesz tutaj samotnym Brzuszkiem, hehe.... A wiesz ile tu chętnych dołączyc do Ciebie ???? Dzisiaj mam 17dc BAAAARDZO się starałam w tym cyklu :P może.... cosik malusiego, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa :):):) tutaj chyba lepiej pasujemy... Dzisiaj cosik dziewczynki cichutkie.... ale czasami dopchac sie nie mozna do ekraniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu ;) widzę, ze optymizm aż z Ciebie tryska, może się nim zarażę. Bo u mnie to ostatnio tak różnie, z dołkami nawet jak nie wychodzi :( Może faktycznie tu pasujemy :D taką przynajmniej mam nadzieję, ale tamten topik też chciałabym abysmy zaliczyły w jak najkrótszym czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa...100% racji :) zgadzam się z Tobą... Dlatego tam zaglądam i czasami zagaduję. A ten mój optymizma...czasami niepoprawny to troche na zasadzie...ten typ tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Miumiumiu, ja tez optymistka od urodzenia, ale teraz czasami dopadają mnie jakieś takie lęki, ze sie nie uda, no bo się nie udaje :( bo może coś być nie tak.... ehhh wiem, wiem, muszę wykasować te mysli. Cieszę się, ze odkryłam to forum, bo w sumie ile można suszyć mężowi głowę, choć widzę że on również przeżywa jak przychodzi okres :( Teraz musze rozejrzeć sie za nowym lekarzem i porobić chyba jakieś badania. Jutro Was poczytam, to może się dowiem jakie robiłyście, bo ten moj obecny skierował mnie tylko na prolaktynę. A nie wiem co jeszcze by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegne pod prysznic.... Życzę wszystkim dobrej nocy :):) Hannaa...głowa do góry :):) Ty jeszcze nie wisz, że kto tutaj wchodzi ten zachodzi.....:):) i tak ma być. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czesc Hannaa 🌼 Jak mi sie spac che to nie macie pojecia, najchetniej nie wychodzilabym spod tej ciepluśkiej kołderki :) My tez wczoraj sie staralismy, chociaz chyba az za bardzo, po prostu tak nas naszło, prawie z łóżka nie wychodziliśmy ;) Teraz pozostaje czekac 2 tygodnie, ale test zrobie dopiero w pierwszy dzien spodziewanego @ zeby sie znowu nie napalac niepotrzebnie. Milego dzionka wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) marabella aisha łezka hannaa Witajcie 🌻 weekend minał mi trochę na sprzątaniu trochę na lenistwie - wszystkiego po trochu. W sobotę zaszalalam w sklepie i kupiłam sobie włochate RÓŻOWE (sic!! :D ) kapcie, które z samego rana wprawiają mnie w wyśmienity nastrój (głaszczę je na dzień dobry ;) ). Wysprzatałam łazienkę na błysk - wywaliłam cały worek starych i zuzytych kosmetyków - tak tam teraz czysto, że można jeść z podłogi. Byłam też na spacerku z futrem w ramach nadrabiania poprawy kondycji - spacerek niestety krótki bo futro sobie łapę rozcięło na dzień dobry więc expresem do weta gnaliśmy. Zaliczyłam dziś rano kolejne badania hormonalne do monitoringu a jutro ide oglądać swoje jajka na usg. ;) ogólnie weekend zaliczam do udanych :) SPA przełożyliśmy na za tydzień. aisha - mam tak samo jak ty - też lubię mieć wszystko zaplanowane.:) Z jednej strony to fajnie z drugiej troche upierdliwa sprawa takie planowanie wszystkiego - no i wiadomo co z takich planów wychodzi zazwyczaj ;) Tez się kurde martwię o swoją kondycję, staram się jakoś ją poprawić ale ciężko idzie. chciałabym żeby juz była wiosna - obiecałam sobie że jak temperatura skoczy powyżej + 10 to będziemy z futrem chodzić codziennie rano na intensywny spacer przed pracą, bo chwilowo przy tej pogodzie jakoś mi weny brak na takie wyskoki. Całą sobotę kuł mnie jajnik niemiłosiernie :O trochę się boję że jutro na USG okaże się że hoduję jakiego pasożyta :O Nigdy wcześniej mnie tak nie kuło - w niedzielę już było ok - nie wiem co to może być. I masakrycznie swędza mnie sutki od kilku dni - no wscieklizny można dostać - macie dziewczyny pomysł co to może być? Proszku do prania nie zmieniałam, wszystko po staremu a czuję się jak zapchlony pies. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! te "stare" i "nowe" :D 🌼 Mi week end tez sie udal, ale jestem zmeczonaaa.... a jutro jade na dwa dni na delegacje;. jak ja nocke przezyje bez meza? :( moze to smieszne ale i noc bez niego to troszke dziwnie.. Kamka, nie wiem jak ty robisz 12 dni bez meza. Ja bym nie wytrzymala! :) Madu - a w ktorym dniu cyklu jestes? Swedzenie skory i zmeczenie byly moje pierwsze objawy ciazy.. kilka dni po zaplodnieniu.. A teraz usiedziec spokojnie nie moge tak mnie skora swedzi, musze sie ciagle wiercic! :( No ale sorry, nie chce cie "napalac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - 10 dc cyklu więc nie ma szans :D chyba, że ten ostatni okres to jakaś ściema była...fakt był trochę dziwny ale chyba w normie. W każdym razie stawiam na coś innego niż ciaża...tylko co? Głupio tak w robocie siedziec i po cyckach się drapać ...nawet dyskretnie pod biurkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no rzeczywiscie troche glupio! :D Ja mam niebieskie palce od drapania sie po jeansach! To moze owulacje bedziesz miala, pewnie jest to zwiazane z hormonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam seredcznie nowe koleżanki -Ashie i Haannę! Kamila naprawdę widzisz różnicę po wiesiołku? Tak szczerze? Zastanawiałam się czy nie zacząć brać w tym m-cu, ale odpuściłam. Po Twojej wypowiedzi jednak znowu zaczynam myśleć czy go nie zacząć? Miumiu ale jestem ciekawa czy ustrzeliłaś jajeczko w tym m-cu ;-) ? Taka jesteś naładowana optymizmem, że aż os Ciebie bije! Daj trochę! Aga a my widzę będziemy zaczynały staranko w tym samym czasie chyba.. Kiedy zaczynasz dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - super że nas przybywa;) Kamila - trzymam kciuki za dwie kreski w tym miesiącu. U mnie dopiero 5 dzień cyklu, a już mam lekkiego stracha czy się uda - może dlatego że to pierwszy raz kiedy będziemy \"polować\" na jajo. Męża dokarmiam ciasteczkami owsianymi (dużo cynku mają) żeby plemniczki zdrowo rosły;) Mąż uważa że trochę przesadzam - ale na szczęście na wszystko przymyka oko tylko na spacery nie mogę namówić a samej to nie bardzo mi się chce. Madu mi też często w połowie cyklu kuje jajnik - znak że masz jajo w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen28 - ja w tamtym miesiącu zaczęłam brać wiesiołek- niestety stranka musieliśmy przełożyć o miesiąc ale różnice w śluzie widać że aż szkoda mi było takiego jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOLEŻANKI !!! FAJNIE ŻE NAS PRZYBYWA!!! CO DO KŁUCIA JAJNIKÓW TO CAŁKIEM ZDROWY OBJAW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matali - skoro tak piszesz to git - juz sie troche mniej martwię :) W zeszłym cyklu tez miałam jajo na USG a nic mnie nie kuło. Wogóle nigdy wcześniej mnie nie kuło - no ale ...starość nie radość ;) Może teraz mam SuperJajo i to dlatego :) W sumie 4 cykl starań...:D Ja sobie w sobote kupiłam właśnie kolejny zapas wiesiołka - naprawdę widac różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek można brać tylko do owulacji, czyli w pierwszej połowie cyklu. W ciąży jest zabroniony więc na wszelki wypadek w drugiej połowie cyklu nie jest zalecany. Na jakość śluzu wpływa też podobno napar z mielonego siemienia lnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - no łeb w łeb idziemy z tym cyklem! :) Fajnie :) teraz możesz pojeść wiesiołka do owu, ale pewnie nie wiele to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że mnie kuje jajnik zawsze z jednej strony. Kiedyś jak pamiętam to kuło mnie na przemian raz z jednej raz z drugiej strony. No ale lata już nie te i obawiam się że mam czynny tylko jeden jajnik, ale dobrze że choć jeden jeszcze jako tako działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matali - no właśnie mnie teraz lewy kuł. podczas monitoringu poprzedniego cyklu okazało się, że właśnie z lewego jest owu - prawy 0 współpracy. Ciekawe jak to będzie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też prawy się rozleniwił i lewy musi nadrabiać za oba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×