Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Witanko Ał ał ał ał :( @ dostałam i nawet jakoś mnie to nie złamało, ale boli jak jasna cholera. Łykam nospę jak tik taki i jest trochę lepiej, ale i tak uważam, że to wielka niesprawiedliwość świata z tymi bólami :O miumiumiu - no no no :) wdzianko niczego sobie - rozumiem, że to tylko przykład ale i tak niezłe. Ja bym w tym wyglądała jak rasowa foka przy mojej figurze - tylko rzucić piłkę i czekać aż zakęcę na nosie ;) Mam taką koszulkę - prezent od TZa - wyglądam w niej moim zdaniem jak świąteczna szynka obwiązana sznurkiem i zasadniczo ze względów estetycznych niechętnie zakładam - a TZ mnie w niej uwielbia :D ehhh ci faceci :D Ciekawa jestem tego SPA - nigdy nie byłam i pewnie sama z właśnej woli nie wydalabym tyle kasy na SPA -ale właśnie dlatego fajnie dostaje się takie coś w prezencie. Rok temu przyjaciółce fundnęłam na urodziny masaż czekoladowy - była zachwycona. Aga - trzymaj się kochana w tej strasznej robocie 🌻. Ja też się biorę do pracy - ta mi się nie chce, ale przez te badania monitoring itd potrzebna mi kasa, więc co zrobić? :O Miłego dnia Wszystkim:) zaraz updejtuję tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....3.................... ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1...........26.0 1... valeri..........Aga..............28.....3...........3-5.0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31......6..........13.02.....Wr miumiumiu....Kasia....................1..........1-6.02. ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7...........25.01.. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - poczekaj do pon - jak nie dostaniesz @ idź na bete i będziesz wszystko wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ;) Fajnie jest was poczytac :) U mnie wszystko w porzadku, bylismy dzisiaj rano u lekarza, dal skierowania na badanie toxo itd, na bete nie dal powiedzial ze nie potrzeba i sie bardzo ucieszyl ze jestem w ciazy itd. Musze powiedziec ze mnie troszke uspokoil. Podszedl do tego barzdo \'luznie\' nie mowil : uwazaj na to na tamto itd. Przyznam sie ze odkad dowiedzialam sie o ciazy balam sie ze bedzie cos nie tak itd ale dni leca i sie troszke uspokajam, mysle ze wszystko bedzie dobrze :) A wczoraj wieczorem siostra nas odwiedzila (nazywa sie Kamila :)) i kupila nam takie male buciki, sliczne :):):):) Ja jak narazie dobrze sie czuje, tylko troszke zmeczona i bola piersi. A no i jeszcze jedno dokucza : strasznie sucha mam skure od tygodnia, nie moge usiedziec tak mnie jeansy swedza, i wogole. Ktos mi powiedzial ze to tez moze byc urok ciazy :) Buzi dziewczynki, milego week endu! PS : Kamka - ojej ale bym chciala zeby twoj @ jednak sie nie zjawil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) My jednak na Lejdis w tygodniu pojdziemy, bo niestety niezdecydowani bylismy i prawie cala sala juz zarezerwowana w kinie, a nie usmiecha mi sie siedzenie w pierwszym rzedzie :o miumiu no niezle to wdzianko, ale ja pewnie bym wygladala tak jak to pieknie madu opisala, jak foczka :D Karo fajnie ze juz u lekarza bylas i Cie troche uspokoil, to teraz juz tylko gin zostaje, USG itede.. Ech tez juz bym chciala :D A ja zamowilam wczoraj i dzisiaj odebralam z apteki testy owulacyjne, bede zaniedlugo testowac ;) Kurcze tylko tam jest napisane w ulotce, ze trzeba codziennie o tej samej porze testowac i nie rano :o No i nie wiem jak to z tym czasem bedzie, no nic zobaczymy. Pozdrawiam dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu...no boski był ten Twój opis foczki....mało sie nie posiusiałam ze smiechu. ja też w tym wyglądam hmmmm no nie tak jak ta Pani na zdjęciu, ale mój M lubi takie niespodzianki ;) dla niego to robie co tam.... tak jak Twój lubi tą koszulkę o której napisałaś ;) Kamka..jak ja byłam w ciąży i mi sie spóxniało i zrobiłam tescik to tez nie wyszło.... więc...trzymam kciuki :) Karo... boski stan? prawda? taka lekkośc i spełnienie i poczucie wyjątkowości...:):) tak to pamietam... mam nadzieję, że ty tez sie pieknie czujesz....i te buciczki w prezencie...zawsz stopki maluszków mnie rozbrajały no i karczycho takie malusieńkie uwielbiałam całować ;) mmmmmmm w ogóle takie słodkie, rózowe, pachnące dzidzie mnie rozbrajają...strasznie kocham dzieci. A niej daj Bóg w TV zobacze jakąs krzywdę dziecka,,,koniec, beczę jak głupia. Kamila faktycznie z tym testowaniem to problem, ja jeszcze tego nie próbowałam, ale mam zamiar jak się nie będzie udawało. Teraz to moje pierwsze staranko więc jestem pełna nadziei. Odebrałam moje hormony.... idę studiowac na jakąś mądrą stronkę www. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu - daj znać czy ci dobrze te badanka wyszły :) Dziewczyny z tymi testami owu to nie taka trudna sprawa - ja testowałam od 10 dc i 13 dc miałam już dwie kreski (ale początek testowania zależy od długoci cyklu - ja olałam tabelki i jak tylko któryś ze wskażników płodności się pojawiał albo śluz, albo szyjka, albo temperatura leciała w dół - zaczynałam testować). Testowałam ok 19.00 wieczorem - pamiętajcie, żeby w miarę możliwości nie sikać przez 2 -3 h przed testem i nie pić, żeby nie rozcieńczyć moczu - i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom przestudiowane....wszytsko idealistycznie, sprawdzałam na stronce www.28dni... to chyba wiarygodne miejsce :) Qrka jakas zboczona jestem, jak byłam dzisiaj w Centrum Handlowym gapiałam się na dziewczyny z brzuszkami, aż sama się na tym złapałam....Boszzzzz ile ich....jakiś wysyp brzuszków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez bede testowala tak ok.19.00 najbardziej mi wtedy pasuje. Ja tez zazdroszcze tym wszystkim dziewczynom z brzuszkiem, ech strasznie to rozczula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co taka cisza? Co porabiacie? Ja wlasnie pije sobie winko z moim Miskiem, do walentynek spokojnie moge sobie wypic pre lampek, bo potem szlaban na 2 tygodnie lub na 9 miesiecy :D Wolalabym szczerze mowiac to drugie ale zobaczymy co Bóg da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyram i wsuwam czekolade :D TZ przed chwilą poszedł z psem i wrócił z czekoladą (psa też przyprowadził spowrotem, żeby nie było;) )Niesamowite jak chęć przetrwania w domu z kobieta która ma @ wyzwala w facetach instynkt samozachowawczy ;) miumiumiu - tak stronka wiarygodna i tak ostatnie słowo ma zawsze lekarz - ale super, że ci wszystko git wyszło :) przynajmniej wahania hormonów maz z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałam popsuty monitor i nie miałam dostępu do neta, a dzis pożyczyłam od siostry:) myślałam ze zwariuję bez forum;) miałam dzis egz i nie poszedł mi najlepiej:( no ale szybciej go zdam niż zajde w ciążę:( co do ciąży to czasem myslę że się nie udało, czasem jestem spokojna i nadzieję mam, objawów nie mam żadnych więc raczej się nie udało ale jestem o wiele spokojniejsza niż w poprzednich cyklach gdy rozpaczałam ze się nie udało @ powinnam dostać koło czwartku chyba, mam ochotę zrobić test ale to chyba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak tutaj dzisiaj cicho :) Hej Aga...no widze, tylko Ty jedna dbasz o srednia ,,,cos mi klawiatura powariowala i polskiej czcionki nie moge wlaczyc... Musze poczekac na mojego M, a on wlasnie gna z Berlina biedny. Musial jechac na 1 dzien.... wraca a ja mam nadzieje na male co nieco, bo ostatnio troche mialam focha, a wiadomo, ze to starankom nie pomaga...hihi Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ten monitor to na pewno byłabym tu wcześniej, ale niestety nie dałam rady:( miumiumiu masz rację to starankom nie pomaga;) ja jak miałam dni płodne to mi się ciągle chciało a teraz mi trochę przeszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja wlasnie sie szykuje do pracy, jeny ale jestem zdenerwowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kamila - a dlaczego taka zdenerwowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł wszystkim :) kamilka - nic się nie stresuj świetnie sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Pamiętacie mnie jeszcze? :-) ja zaglądam tu codzień i Was podczytuje ale nie chce się udzielać bo boję się nakręcać i przeżyć znów rozczarowanie Właśnie (nie)czekam na okres który miał przyjść 6-ego i jeszcze się nie pojawił. Tak bardzo bym chciała aby wcale nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....3............6.02.......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1...........26.0 1... valeri..........Aga..............28.....3...........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31......6..........13.02.....Wr miumiumiu....Kasia....................1..........1-6.02. ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7...........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - sorry zapomnialam ze dzisiaj nowa praca :):):):) nie martw sie napewno wszystko bedzie SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki... Melduję się. Kamila nic się nie martw, będzie dobrze...:) tylko bez nerwówo :):) Elmirka, ale masz silną wolę....ja juz bym 10 razy tescik zrobiła :) Trzymam kciuki. Miłego dnia i tygodnia Wam życzę...CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie zrobiłam jeszcze testu, bo po pierwsze miałam zajob na uczelni (już wszystko zdałam- w sobote miałam ostatni egzamin) więc dzięki temu udało mi się o tym nie myśleć- teraz tylko pisanie pracy! a po drugie lekkie opóźnienie w okresie to u mniee standard, bo nigdy nie miałam regularnego, teraz już chyba zrobie test- ale się boję bo w poprzednich cyklach zawsze robiłam i ta jedna krecha to takie straszne uczucie , że zawsze płakałam na jej widok. no i miesiąc temu obiecałam sobie że już nie zrobie testu wcześniej jak po tygodniu opóźnienia! No ale jedyne co mnie przekonuje żeby go zrobić to to że mnie nie boli brzuch jak na okres, nie czuję żeby się zbliżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiącu pierwszy raz prowadziłam dokładną obserwację śluzu, no i ten śluz płodny miałam w czwartek 24 stycznia, po trzech dniach miałam jakieś dziwne brązowe plamienie- tzn taka minimalna ilość (na papierze) ale z tego co przeczytałam to jak na plamienie implementacyjne to byłoby za wcześnie bo jeżeli się w ogóle pojawia to po ok. 7 dniach no a w czwartek tydzień po owulacji cały dzień bardzo mnie bolał brzuch- tak jak na okres, ale tylko ten jeden dzień i od tego czasu już nic.Jedynie bolą mnie piersi i cały czs mam zgagę od tygodnia, po wszystkim co zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka z tym plamieniem implantacyjnym różnie bywa - może i być szybciej, a mogła to być np owulacja bo śluz płodny pojwawia się na ogól przed owu - cięzko stwierdzić tak naprawdę. W każdym razie trzymam kciuki :) kamka a jak u ciebie????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc zgaga to tez jeden, z wielu mozliwych objawow ciazy! :) No tak, ciekawe jak tam Kamka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po weekendowej przerwie. Niestety... w piatek wieczorem dostałam okres.. no cóż.. . trudno się mówi. Miałam dostac dopiero 13.02 a przyszedł o całe 5 dni za wcześnie,ale to dobrze- szybciej zacznę kolejne staranko. Tym razem nie płakalam, lecz powiem Wam, ze się zaczynam poważnie martwić co jest nie tak. Teraz będzie 7 cykl starań - duż, nie..? Miumiu mnie też czekają badania hormonalne, fajnie. Przykro mi z tym atakiem astmy. Widziałam kiedyś jak kolega mial taki atak-baaardzos ie wtedy przestraszyłam, nie wiedziałam jak mam mu pomóc. Zrobił się cały czerwony myślałam, ze się udusi... Bidulka. Dobrze,ze nie masz tego często. Za inne dziewczyny czekające na @ trzymam kciuki aby nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....3............6.02. ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1...........26.0 1... valeri..........Aga..............28.....3...........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31......7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia....................1..........1-6.02. ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7...........25.01 .. ...Podkarpacie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen :( bardzo mi przykro... nie martw sie Kobietko, tak poprostu czasami jest, a to wcale nic nie musi znaczyć. Nie martw się na zapas...do roku staranek to jest norma. Ja w tym miesiącu dopiero będę się pierwszy raz starała... myślę już , że jakby co to ja też będę przeżywała, ale My tak jesteśmy skonstruowane, że przeżywamy bardzo takie rzeczy.... Ten typ tak ma :):):) dobrze, że jest takie forum to choc pożalić się jest gdzie....;) Ponieważ mi się z ta moją astma to tak dzieje raz na 2 lata, to ktos mnie pocieszył tutaj, że teraz to na 2 lata mam z głowy to i dobrze na tzw w razie co.... :) Więc mam zaliczone...choć siniak od wenflona na dłoni caly czas się dobrze trzyma :P Dołączam się do życzeń Kathreen ....oby nam @ nie przyszła :) dłuuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen 🌻 to idziemy łeb w łeb, że tak powiem z tą @. 7 cykli to długo i nie długo - zalezy z której strony się patrzy na to - z naszej subiektywnej to długo, z tej biologicznej obiektywnej to nie długo. Pomyśl sobie jakie to wszystko jest tak naprawdę skomplikowane - do zapłodnienia może dojść tylko w ciągu 12h w czasie całego cyklu, więc nawet jak przytulanko jest w dniu owulacji powiedzmy w 8h po uwolnieniu jajka to i tak kiepskie sznase na zapłodnienie, bo te skubańce pleminiki to nie tak odrazu lecą do jaja - najpierw do 6h po tym jak są już w kobiecym organizmie, siedzą przyczajone, pożywiają się, wzmacniają, nabierają sił a potem dopiero lecą do celu a wtedy może być już za późno. Najlepiej oczywiście, żeby najpierw dostały się do organizmu i poczekały na jajko - ale z tym tez różńie bywa. Czasem panują dla nich niekorzystne warunki jak zmienne ph i zdychają, czasem śluz utrudnia drogę itd, itd. Statystycznie zdrowa para ma 40% szansy zajścia w ciążę w danym cyklu - to mniej niż połowa... Jak sobie tak o tym myślę, to ja nie wiem jak ludzie zaliczają wpadki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×