Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Czesc Lezka 🌼 Tabelke zkopiuj i wklej do twojej wypowiedzi dodajac linie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że się zaczerniłaś:) a tabelkę skopiuj (ostatnią wersję) i dopisz tam siebie i witamy w grupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo uprzedziłaś mnie:) jak robisz te kwiatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może coś o sobie.Mam 29 lat i jestem już mamą sześcolatki.doszłam więc ostatnio do wniosku że to juz czas na drugie baby.Myślałam że pójdzie tak jak za pierwszym razem ,a tu nic.wielkie rozczarowanie.A najgorsze jest to że z kolejną porażką jest coraz gorzej.Nie wiem co jest grane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Wszystkim :) Witał Łezko :):) Kathreen...to był naprawde fajny dzionek :) Wszytsko sie udało jak trzeba ze wszytskiego jestem zadowolona...:) Makijaż kusicielki jest a jakże, sushi zakupiłam...będą świece, jedzonko no i...wiadomo, hihi Monitoring się opłacał. Jest....:):) gotowe, ma całe 21 mm. nic tylko zadziałać, dzisiaj, a dla bezpieczeństwa do niedzieli... Potem mam wziąć to na l....zapomniałam i jeszcze po 1/4 takiego na zmniejszenie odrobine progesteronu...no i zobaczymy.... 2 marca mam testować :) Taki jest plan...hehe No tylko mój M musi się sprawić... ma być codziennie :P To tyle co u mnie :):) Mam nadzieję, że też i uWas będą jakieś niespodzianeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....3..........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....5...........25.01......dolnyśląsk BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - zeby wkleic taki kwiatek napisz : tylko ze bez bledu, ktory jest celowo zeby ci pokazac :) 🌼 🌼🌼 Tak samo mozna serduszko : ❤️ piszac "serce" w tych nawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu goracy wieczór was czeka:P życze aby był owocny:) znowu moja rubryka jest nieaktualna STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi obcięło;) STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....5...........25.01. .....dolnyśląsk BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR dzięki Karo 🌼 mam dziś dobry humor nie wiem tylko dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego ze zdecydowalas ze to ten cykl, no i niech juz tak zostanie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak:) wczoraj zamówiłam testy i już sa w drodze chcę wierzyc ze ten cykl będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ago25, życze Tobie, sobie , i wszystkim staraczką na tym forum oby był to ich ostatni cykl starań.Jak będzie zobaczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testów fajna rzecz ale lepiej zamówic więcej..Na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam komplet testów owulacyjnych, jest ich tam 10 + ciążowy więcej nie potrzebuję bo to ostatni cykl starań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz idę do pracy a wam życze dobrej nocki i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 🌼 Ja dzisiaj w euforii, wyobrazcie sobie, ze przed pojsciem do restauracji poszlismy do mojego Miska rodzicow i .... Osiwadczyl mi sie !! Jestem w szoku, mam piekny skromny pierscionek z brylantem, chociaz moglby byc i z cyrkonia, liczy sie gest :D Ale mysle ze to moj najpiekniejszy dzien w zyciu, nie spodziewalam sie tego absolutnie i nadal jestem w szoku !! Ten dzien napewno bedzie niezapomniany :D 🌼❤️ Witaj Łezka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko gratuluję:)!!!!!!!! to miałaś bardzo udane walentynki:) super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kamila !!! :) :) :) oj jak fajnie!!!! My normalnie walentynek nie za bardzo swietujemy (chyba ze jakas restauracja) ale wczoraj moj M zamowil mi kwiaty przez internet, ktore mialy byc dostarczone do mojej pracy. W koncu nie znalezli adresu, dzwonili do mnie (ja zaskoczona myslalam ze to pomylka!), dojechali o 18.40 kiedy mnie juz nie bylo. Tylko szef zadzwonil ze ktos do mnie przyszedl z kwiatami! :) Kwiatow nie zostawili ale chyba dostarcza dzisiaj.. A M byl taki wkurzony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataii
Hej. Jeśli pozwolicie przyłączę się do rozmów o starankach. To mój pierwszy cykl w którym będziemy się o dzidzię starać - choć mam już 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Kamila...super, bardzo się cieszę... napewno to będzie Twój niezapomniany dzień w zyciu :):):) Naprawdę oby jak najwięcej takich wspaniałych wieści :) Mataii WITAMY :) 30 to nic, hehe ja mam więcej... :P Zaczernij się tylko Kochana... tzn zarezerwój swojego nicka hasłem..:) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem czarna;) Mam do Was pytanie - co ile dni najlepiej \"przytulać\" się z mężem żeby zwiększyć szansę? Czytałam że codziennie niewskazane, zastanawiam się czy lepiej co 2 czy 3 dni? Chciałam dodać że biorę olejek z wiesiołka - czytałam że po nim jest dużo sprzyjającego plemniczkom śluzu. Podobnie działają napary z mielonego siemienia lnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) kamilka - GRATULACJE i brawo dla TZa że się w końcu odważyl na ten krok :) Matali - Witaj 🌻 dopisz się kochana do tabelki jeśli chcesz :) Elżwirka - super artykuł - daje do myślenia (i skłanie do nie-myślenia) :) Miumiumiu - 21mm!!! No no brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka GRATULACJE!!! Ten dzień z pewnością zapamietasz do końca życia. Miumiu fajnie, ze makijaz się udało bo to jednak jakby nie było trochę ryzyko. Mnie kiedyś pomalowała babka w Super - Pharm, ale wyszło pamiętam kiepściutko. Ale jak pisałam te babki z Douglasa są zawsze fajniutko pomalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu...hejka Kochana :) nooooo 21 mm mega duzy hihi, wczoraj bylo przytulanko, że nie wiem co.... mataii...mnie lekarz kazał codziennie..oczywiście po monitoringu, że pęcherzyk duży.. :P Zapytałam czy to nie za często, a on, że jak pleniczki sa oki to nie za często. Poniewaz to moje pierwsze staranko tak ma byc, jak nie pójdzie dobrze, to bedziemy mysleli dalej co zrobic... i w razie co plemniczki trzeba będzie sprawdzic....ale to jak się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen...Dzieńdoberek. Makijaz był bardzo, bardzo... :):) Kobitki w Daglasie przemiłe i fakt świetnie umalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....5...........25.01. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.02......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Elmirka dzięki za artykuł - daje do myślenia. Mi @ opóźniła się ostatnio o 7 dni bo w początkowej fazie cyklu miałam dużo stresów w pracy i poza nią. No i w walentynki zamiast przytulanka dostałam @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×