Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

to jest chyba jedyne pocieszenie:) i te starania zbliżają z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOI SIE TEŻ CIESZE BO MÓJ M SIE IDZIE PRZEBADAĆ W PIĄTEK .SAM BEZ MUSU.ZAWSZE KROCZEK DO PRZODU .I METODA ELIMINACJI BEDZIE WIADOMO W WCZYM PROBLEM. JA PRZU OKAZJI POSZUKAM JAKIE JESZCZE BADANIA MOGE ZROBIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CHYBA DOBRY SPOSÓB NA ZABICIE CZASU I NEGATYWNE MYŚLENIE. PÓJDE DO SWOJEJ GINKI. DAM JEJ WSZYSTKIE BADANIA .A TA NIECH SZUKA PRZYCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie facet może się przebadać?? tzn musi być jakaś specjalistyczna klinika czy jakiś lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODZI MI O BADANIE NASIENIA.A TO MOZNA ZROBIC W LABORATORIUM.AGO25 A TWÓJ M JUZ SIE BADAŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... każda z nas czuje to samo. Aga główka do góry musi się wkońcu udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Łezko 🌻 matali - no właśnie ja nie wiem jak jest z tym RTG a też mnie to interesuje, bo Mój TZ powinien zorbić sobie na dniach prześwietlenie kręgosłupa i tak się zastanawiam jaki to ma wpływ na plemniki...? Aga - uda się uda i żadnych badań nie będziesz potrzebować :) dobrze, że juz masz monitorek :) kathreen - to ja dzis trzymam kciuki za twoje jajo :) Żadnych odzywek nie bralam - to wasze poztywne wibracje tak zadziałały :) Ale powiem ci, że zmęczona strasznie chodze ostatnio - wczoraj jak się z wami pożegnałam to o 22 juz spałam a obudziłam się dziś o 8.30 :O i spóźniłam do pracy, słabo? 10,5 godzin snu. Daj znac jak wyniki i powodzenia i gina dziś !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie ale takie zwykłe laboratorium?? takie gdzie się bada krew?? może głupie pytania ale nie wiem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga są laboratoria w których mozna takie badanie zrobić. Mój mężuś robił więc jak masz pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ZWYKŁYM NAJZWYKLEJSZYM.JA SIE DOGADAŁAM ŻE MATERIAŁ POBIEŻE MÓJ M W DOMU I W CIAGU 30MINDOSTARCZY.ZAWSZE TO MNIEJ STRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mam całkiem dobry humor, nawet się zabrałam za pocieszanie innych osób z mojego otoczenia, bo poprzednie miesiące trochę się zatraciłam w swoich kłopotach zapomniałam że inni też mają problemy:( korzystam ze swojej radości, bo jakby przyszła @ to radość wyparuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO NASIONKA MUSZE BYC W CIEPŁYM.NAJLEPIEJ W COŚ OWINIETE.MUSISZ SIE Z LABORATORIUM DOGADAĆ.U MNIE TO BADANIE KOSZTUJE 70 ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie skąd masz wiedzieć jak nie robiłaś. Ja obdzwoniłam kilka punktów i pytałam czy robią takie badania. Dzwoniłam do takich które sa wmiarę blisko mojego rejonu aby można było "materiał" dowieźć a nie oddawać na miejscu (wydaje mi się to bardziej stresujące dla mężczyzny jak musi tu i teraz). Umówiono mnie na konkretny dzień i godzinę i musieliśmy przywieźć próbke do 30 min. Wskazana też jest abstynencja przed badaniem. Cos około 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA MNIE CHYBA DOBRZE WPŁYWA SŁOŃCE I NADCHODZĄCA WIOSNA.GŁOWA DO GÓRY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu - szukam właśnie informacji na necie o RTG i raczej przed zapłodnieniem można, Jak można jajo to i plemniczki można:) Ja mam mieć RTG zęba po wypełnieniu kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA UCIEKAM DO OGRODU Z PSAMI TROCHE SŁOŃCA POZAŻYWAĆ.DO NASTEPNEGO WEJŚCIA.PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matali - myslę, że z zebem to luz - dadza ci fartuszek na brzuch i bedzie ok - a z naswietlaniem samej KLUCZOWEJ części nie wiem jak to jest. Zastanawiam się dlatego, że jak prześwietlaliśmy jakiś czas temu psa - to wet powiedzial TZowi że jeśli chce mieć dzieci to ma wyjść i wziął mnie do pomocy w trzymaniu psa - w fartuchu olowianym oczywiście, ale jednak z jakiegos powodu lepiej bylo żebym to ja w fartuchu byla niż mój TZ....zastanawia mnie to...może wet był po prostu męskim szowinistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma słońca:( ja ostatnio tylko wychodzę do pracy i z pracy, a ze wracam po 22 to słońca nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu - ale mnie zaskoczyłaś z wetem. Ale wet jak rozumiem też facet i się naświetlał, chyba że mówił z własnego doświadczenia że mogą być problemy a o kobiecie to nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matali - no właśnie nie wiem... mnie sie wet tylko spytał czy w ciazy nie jestem, ale to było dawno temu zanim sie zaczęliśmy starać. Jełopa jestem bo mogłam ginki wczoraj spytać, ale tak się zaaferowałam jajkiem że mi z głowy wypadło. Spytam jutro jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz co Ci gin powie. Moja dentystka mówi że mogę bez obaw przed zapłodnieniem iść na RTG. Z tym że ona dość długo starała się o zajście w ciąże i wydaje mi się że nie do końca wierzy że mi się za pierwszym razem uda i dlatego bez obaw wysyła mnie na to prześwietlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jasne - jutro po wizycie dam znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii ty teraz masz dostać @ czy już jesteś po?? w tabelce masz termin na 14II czyli spóźnia ci się?? troche się pogubiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewczynki :):):) Tu trasa W-wa-Zakopane...obecnie jestesmy na starej, poczciwej Gierk ówce, hihi Pogoda szaro, buro nijaka... znaczy sie przedwiosnie! wklejam tuaj tabelke..uaktualnioną...z nowyme terminem @, której mam nie dostac :P POZDRAWIAM serdecznie.... niech zyje iPlus ;) STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........20.02. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.02 ......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że ten marzec będzie dla wielu szczęśliwy:) Kathreen my czekamy na ten sam dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Witajcie dziewczynki ;)))) Pogoda rzeczywiście nie nastraja optymistycznie ale mam nadzieję,że humory Wam dopisują. Ja piję kawkę i buszuję po necie. Będzie dobrze !Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×