Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Czesc Hanna 🌼 Tak, mieszkam we Francji. Tu jest takie prawo... No ale mam naprawde spokojna prace wiec nie ma problemu. No chyba ze bym miala lezec plackiem kilka miesiecy, to by bylo szkoda, no ale te 50% tez nie sa zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, no właśnie lepiej mieć coś niż niż nic. Wiadomo, ze wszystko zalezy od samopoczucia. A można wiedzieć w jakich rejonach Francji jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo...no rtak, ale jestem pipka, hehe A ja tu takie wywody...sorry :P Hannaa, fajnie, że się odezwałaś... nie wiem skąd jesteś... ale w wawce to jest luxmed, enelmed (polecam, byłam) i teraz mam klinikę damiana (3 punkty w wawce) i wszytsko na zawołanie, miło i elegancko :) I to bezpośrednio u nich wykupujesz abonament....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu, ze śląska. Postanowiłam ze musze mieć dobrego lekarza, w końcu nie mam nie wiadomo ile czasu na czekanie, a i temat jak dla mnie bardzo ważny,aby podjął się go specjalista a nie jakiś partacz :( Dziewczynki, czy ktoraś stosowała testy owulacyjne i co z tymi badaniami, robicie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa...jeszcze nie stosowałam testów, bo to moje pierwsze staranko i jestem pełna nadziei :) Ale wiem, że dziewczyny używały...gdzieś tutaj o tym czytałam... albo na tym drugim topiku o podobym temacie :P Zobaczymy... pewnie jak sie nie będzie udawało to i ja się zainteresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu, widzę, ze pelnimy dyżur wieczorny :D Kiedy masz nie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom , hihi :) Czekam na mojego M...wraca dzisiaj z Niemiec :) Ja Kochana dzisiaj mam 18dc...czyli za 10 dni mam nie dostać @. Biorę wlasnie od wczoraj luteinę...tak lekarz przepisał i nakazal też 2 marca zrobic test...cieszyć się i od razu do niego zadzwonić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajny ten Twój lekarz:) Mój powiedział, ze mam sie nie stresować :O i wrzucić na luz :D Ja na mojego nie czekam, bo smacznie chrapie juz... lubię jak w domu jest taka cisza, wszyscy śpią a ja mam wreszcie nieograniczony dostęp do kompa :D Termin na paskudę tez mam na poczatek marca, to chyba razem zatestujemy. Coś mi się wydaje ze będziesz mieć dwie kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahha najpierw pisze o lekarzu, a potem o mężu, w sumie to śpi już mężulek, bo co porabia mój ginekolog to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes już dzisiaj drugą Dziewczynka stąd... Kathreena była pierwsza, która mi to mówi :):):) Może sie udało... mój M tez się bardzo reklamuje, hihi pod tym względem, ale on taki supermen był 10 lat temu (tyle ma jego synek), a czas leci i nie jesteśmy coraz młodsi... Większośc moich koleżanek tez mi sie dziwi (jak u Ciebie) i może nawet troche puka w głowe... Teraz jakas tam stabilizacja, świety spokój... po co małe dziecko...skoro juz te odchowane itd. A mnie skręca... no strasznie bym chciała córeczkę...Boże ja już ją kocham, hahahahahahaha Żart oczywiście chciałabym zdrowego bobaska...nic więcej :):):) No to zobaczymy na poczatklu marca i Ty i ja.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe..tak zauwazyłam z tym Ginem, ale się domyśliłam, że to mężuś smacznie śpi hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój męzuś to ostatnio chyba bardziej sie stresuje niż ja ze nam nie wychodzi, pierwsze to była typowa wpadka, to dzis nie wiem jak to sie stało, skoro uważaliśmy :P drugie też w miarę szybko, bo 3 cykl, a teraz już 6 minął :( cisza. No ale tak łatwo sie nie poddamy :D Ja tez marzę o córeczce, wiadomo ze moze wyskoczyć siusiak, ale póki co staram sie nie trafiać w owulację, bo chlopców mam właśnie z samej owulacji. To podobno też sposób, no i wiek, też gra na korzyć :D hahaha chociąz w jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannaaa
U mnie to chyba ja bardziej zestresowana jestem, mąz mnie wspiera i jakoś wierzy ze sie uda. Miumiumiu, to coś w tym musi być, zobaczysz na pewno sie uda. Ja-neczka, to wiecej nas marzacych o córeczce, chociaż ja sie nie nastawiam, na razie musze coś zrobić zeby w ogóle zajść. Dziewczynki, ja już spadam, dobrej nocy zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin34
Dziewczyny, mam pytanie o ten wiesiolek, jak jutro mam 6 dc, to zacząć brać czy trzeba od pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin nie wiem...:( ja jeszcze nie brałam...rano dziewczynek zapytaj...kilka tutaj brało. Jedyne co wiem, to, że napewno sie bierze przed owulacją...bo w razie jak jest ciąża, to wiesiołek nie jest wskazany.... Ale chyba to nie ma znaczenia który dzień.... :) tak myśle, aby pred owulacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Jasmin spokojnie mozesz zaczac brac, napewno nie zaszkodzi, ja co prawda bralam chyba od jakiegos 2-3 dnia cyklu a sluz byl przepiekny ;) Dziewczyny ja tez chcialabym dziewczynke, ale czuje wewnetrznie ze bedzie to chlopiec i juz sie tak nastawilam, wiec jest OK ;) Moze nawet lepiej zeby chlopak byl starszy, bedzie bronil mlodszej siostry ;) Pogoda u mnie na slasku znowu szarobura i az sie z lozka nie chce wychodzic :/ A gdzie tam jeszcze godzine sie tłuc autobusem, bleee.. Aha, nie zapominajcie o mnie, ja tez na poczatku marce (dokładnie 1.03) testuje, bo wtedy nie powinnam dostac @ :D I Tego sie trzymam ;) Chociaz podpaski nadal mam w łazience, a korci mnie zeby je gdzies schowac juz albo wyrzucic, bo przeciez przez najblizsze 9 miesiecy nie ebda mi potrzebne, nie? :P 🌼 Miłego dnia wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu zazdroszcze wolnego, jak sie nie pracowalo to sie nie docenialo, a teraz dalabym duzo zeby rano walnac ten budzik i nakryc sie kołdrą ;) A pracuje dopiero 2 tydzien, hehe :D Ale nie jest zle, wiec nie bede narzekac, a Ty miumiu wypoczywaj, skoro 3.03 nam tu masz napisac radosna nowine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam wszystkie nowe staraczki:) nie mogłam wczoraj do was wpaść bo przed pracą poszłam do dentysty(potem w pracy umierałam z bólu, bo zatruł mi zęba ) i chciałam pooglądać monitory, tylko nie mam jak kupić bo mój G. pracuje rano a ja po południu, więc znów zniosłam monitor od siostry z góry, normalnie bicepsy sobie wyrobię;) wczoraj przyszły te testy owulacyjne ale na testowanie jeszcze czas bo dopiero jest 8 dc trochę jestem nie w temacie, bo troszkę popisałyście wczoraj ale mam nadzieję że szybko nadrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka ty raczej nie powinnas się zupełnie stresować skoro macie dwoje dzieci to znaczy że jest wszystko ok:) a ze trzeba poczekać to inna sprawa, każda z nas się tu uczy cierpliwości a Karo ciągle sama w tabelce:) a właśnie Karo jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki :) Kamila....o to z wiosną...bo marzec to już prwaie wiosna :) przylecą na nasz topik bociany, hehe Testujemy, testujemy... ja geberalnie nie powinnam dostać @ 29 lutego :):) Aga biedulko z tym zatrutym zębem to współczuję... a Ty jestes przed owu? Nie nos może tak tego monitora, bo wiesz...jakby co to nie najlepiej. Nie martw się, my na Ciebie tutaj poczekamy... A gdzie reszta dziewuszek???? Miłego dzionka All....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Co ja tu czytam - prawie wszystke pragną córeczek! A ja dosłownie marzę o synku. Takim malym łobuzie, podobnym do taty.. Jejku ile bym dała żeby mieć chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu ja też czekam na bociana, tylko kolega mi raz powiedział żebym uważała żeby mi czarnego dziecka nie przyniósł;) ogólnie nie mam nic do czarnych ale mój mąż by się chyba zastanawiał skad to się wzięło:P ten monitor nie jest taki ciężki;) jak sie wkurze to jutro kupię tyle że musiałabym go sama przynieść do domciu no ale te płaskie nie są takie ciężkie chyba, mój jest jeszcze taki na pół stołu;) ale nie mam wyjścia bo ja bez neta nie przeżyję, zresztą ja piszę TERAZ!!! prace mgr;) dziś mnie ząb nie boli i humor mam w miarę fajny:) na tych testach pisze ze przy cyklach 28 dniowych testowanie powinno się zacząć 11 dnia cyklu, czyli całkiem niedługo tylko mam problem bo to powinno się robić o jednej porze a ja teraz mam druga zmianę a w przyszłym tygodniu pierwszą i będę musiała przesunąć godzinę testowania no ale to chyba tak bardzo nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mi się marzy tak po środku troszkę córeczka a troszkę synek:) zawsze marzyłam o starszym bracie jak większość moich koleżanek i dlatego wolę synka no i mój mąż marzy o synu:) zresztą czy to takie ważne?? może jak ma się 13 córek to chce się koniecznie synka;) a tak to chyba ważne żeby było zdrowe:) a tak serio to marzą nam się bliźniaki(chłopiec i dziewczynka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tutaj stronkę...nie wiem czy znacie.... Robi się tutaj swoje wirtualne dzieciatko... które rosnie i mozna sobie codziennie patrzeć jak wygląda :) Bardzo mi się to podoba... u nas to narzie Karo może skorzystać :)) http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ina&year=2008&month=9&day=10&babycount=1"%20type="application/x-shockwave-flash"%20wmode="transparent"%20width="120"%20height="180">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :( odebrałam dziś wyniki wczorajszych badań - słabo to wygląda na moje oko :( Stosunek LH i FSH wskazuje jednak na PCOS :(:(:( i estradiol mam zawyżony - co może oznaczać albo początki torbieli albo niską rezerwę jajnikową. :( fuck 😡 Mogę się mylić co lekarzem nnie jestem, ale stawiam że to właśnie dziś usłyszę od ginki. jedyny plus tego wszystkiego to to ze mi Prolaktyna idealna wyszła. Czuje się jakby ktos ze mnie spuścił powietrze dzisiaj...zajśc w ciąże i tak nie jest łatwo, a z takim bajzlem w hormonach... ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu wiem co czujesz, ale idź spokojnie do lekarza zobaczymy co powie. Na która masz wizytę? Mnie tez czekaja badania i tak samo jak Ty się bardzo boję wyników. Tym bardziej, że bym chciałabym żeby ciąża była JUŻ natychmiast, a wiadomo, że najpierw będzie trzeba się podleczyć i znowu czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - na 18.00 mam dzis ginkę. prolaktynę robiłam już w sumie 3 razy w ciągu ostatnich 3 miechów - bez obciążenia i wyniki mam takie: 1. PRL 5,5 (norma do 23,4) 2. PRL 26,4 (norma 23,4) 3. PRL 15,01 (Norma 23,4) widać, że ta prolaktyna skacze co tez jest zastanawiające... Stosunek LH do FSH mam 1,6 :( a PCOS diagnozuje się od 1,5 w górę - i niestety się załapuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wyszla prolaktyna ok.15 i robiłam ją w 3 dniu cyklu. Nie robilam za to po obciążeniu a korci mnie bo to podobno badanie które warto zrobić. Madu koniecznie daj znać co powie ginka. I nie przejmuj się za zapaś bo może sie okazac kochana,ze nie jest tak zle.Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wysłała poprzednia gin. na badanie hormonów tarczycy (tsh) i wyszło mi, że mam przekroczony wynik o 100%. Załamałam się wtedy bo podobno tsh ma duży wpływ na płodność.Od grudnia biorę leki i dzisiaj rano byłam w laboratorium -zobaczymy o ile mi opadło przez te 3 miesiące. Podobno dla chcących zajść w ciążę powinno wahać się w granicah 1-2 a u mnie było ... 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×