Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Gość Agusia79
Witajcie Dziewczyny Z przyjemnością przyłączę się do Was jeśli pozwolicie.Ja rozpoczynam drugi miesiąc starań o drugie dziecko, a tym którym już się udało serdecznie gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, padam... 200m2 odkurzaczem plus na mokro i ja tez juz mokra, hehe Mam takie 2 pokoiki pod dachem nie wykonczxone i tak mnie/nas naszo coby tam cos podziałać...dzisiaj kaloryfery nam zakładali..sprawdzali te, które mam juz w domu i.... cały dom w duzych męśkich BIAŁYCH sladach...eh :(( A tak zrobię te pokoiki 2....może się przydadza za niedługo :P A Wy tutaj Kochaniutkie laboratorium uskuteczniacie... no ja tez prolaktyna ciut za wysoka...sprawdziłam...422..o kurcze jest w granicy, bo max to 530, a co ten mój dochtorek tu namazał...hmmm napisał, ze najlepiej jak bedzie 330...ale ja i tak nic nie czję... :):) Jutro jade na 3-4 dni z moimi 3 panami plus pies do Zakopanego..chyba z 5 lat tam nie byłam Heloł Agusia :):) Witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agusia 🌼 Kamka ja CI odpowiedzialam, ze sa to kapsułki, widocznie przeoczyłaś ;) A dzisiaj u mnie w pracy była para, która zamawiała roczek dla swojego synka i ten synek nie mogl ode mnie wzroku oderwac, mimo ze siedzialam z boku :D Az szef powiedzial, zebym uwazala, bo jak dziecko sie tak patrzy to zaraz moge w ciazy byc :D Taki zabobon ale przyjemnie sie mi zrobilo ;) I od razu taka mysl, ze moze to juz w tym miesiacu.. hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Dziękuję dziewczynki za miłe przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wróciłam od ginki niedawno i jestem w szoku ...okazuje się że faktycznie rośnie mi SuperJajo :D Ale jazda :D teraz pęcherzyk jest tak duży, że prawie widać komórkę jajową! Znaczy nie dosłownie, ale ten wzgórek komórkowy w którym jest schowana na pęcherzyku wiadac jak na dłoni :) Strasznie się cieszę! Przed wizytą to normalnie miałam taki humor, że szkoda gadać. W poprzednim monitoringu pęcherzyk w 11 dc miał 12 mm, a teraz w 11 dc ma juz prawie 18 mm :) :) :) Stad to sobotnie kłucie w jajniku :) Miałyscie rację :) Hormonki mam faktycznie lekko wahnięte, ale póki jest owu to stosunkiem LH i FSH mam sie nie przejmować, a Estradiol z kolei lepiej jak jest ciut wyższy niż jakby był za niski :) Prolaktyny ginka ruszać nie będzie i dostanę tylko Luteinę na 2 faze cyklu :) O i tyle :) miumiumiu - udanego wyjazdu kochana - odpoczywaj 🌻 Agusia - witaj 🌻 kathreen - z tym badaniem po obciażeniu to różne opnie słyszałam i moja ginka tez mówi, że już raczej odchodzi sie od tego badania bo nie jest ono miarodajne. na topicu \"Prolatyna\" jedna z dziewczyn podawała kiedys link do badań miarodajność PRL po obciażeniu i bez - zajrzyj tam. U mnie to jest prawdopodobnie hiperprolaktynemia czynnościowa - czyli każdy stres, czy przytulanko powodują wyrzut prl, ale na takim poziomie że nie hamuje ona jak widać owulacji, a progesteron który prolaktyna obniża można uzupełnić za pomocą Luteiny, żeby nie doszło do ewentualnego poronienia. Ginka powiedziala ze skutki uboczne leków na obniżenie PRL w moim wypadku przewyższają plusy ich stosowania. Dzieki za kciuki kochana 🌻 przyniosły efekt :) Kiedy odbierasz wyniki tsh dzisiejszego? Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu...ja tu paluszki z kurczaka do piekarniaka wkładam mało się nie popazyłam i lecę czytać take pięknościowe wieści :):):) No Brawo....działaj Kochaniutka, trzymam za Twoje...za przeproszeniem, hehe staranka kciuki !!!!!! W tym cyklu my widzę wszystkie podchowałysmy sobie superjaja, a z superjaj...co? no co????? No taaaaaaaaaaaaaak, No SUPERBABY musza byc!!!!!! hehe To chyba tak wiosenno/wielkanocno nam wyjdzie ;) ja tam bym się wcale to a wcale nie obraziła, a Wy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Kamila czasem takie zabobony się sprawdzają czego Ci życzę z całego serca!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia dzieki ;) 🌼 miumiu milego wypoczynku Ci zycze ;) Po powrocie zaraz sie melduj ;) Ech a ja mialam sie nie przejmowac ale kurcze po cichu licze niby mimochodem ile jeszcze dni do tego testowania ;) I duzo czytam tu na kafeterii o poronieniach i sie przestraszylam, zeby mnie to niespotkalo :( Od teraz nie bede wchodzila na takie topiki bo strasznie to dołujące :( Dobrze ze przy tej pracy tak szybko czas leci, jutro juz sroda - srodek tygodnia a potem 2 dni i weekend ;) a na nastepny weekend juz bede testowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ;) to testujemy razem...ja też taki mam plan. I nie czytaj Kochana takich przykrości, po co nerwy...zaraz człowiek wszytsko do siebie bierze, a Kobietki to juz tak mają wrodzone....martwić się na zapas. Ja Kochane nie mam najmniejszego zamiaru Was zostawiać bez opieki :P na czas wyjazdu. Laptopik zaopatrzony w iPLUS-a i jazda...wieczorkami będe wpadała napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu no to super i z testowaniem i z iPlusem :D Bedziemy w kontakcie ;) A tymczasem dobrej nocy Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu - 🌻 za kciuki ;) kamlka, miumiumiu - to jak wy tak razem w następny weekend będziecie testować to ja podówjnie trzymam kciuki :) My z kathreen tez łeb w łeb idziemy :) fajnie by było tak parami zaciążyć :) teraz to jeszcze ktoś szybko Karo powinien dotrzymać towarzystwa :) kamila - tez czytam takie topici :O i też nie powinnam. Jak już będe w ciąży to obiecałam sobie nie łazić po takich tematach. A po dzisiejszym moim wywodzie na temat interpretacji wyników hormonalnych i co z tego może wynikać - ginka powiedziała, że każe TZowi mojemu kabel od netu mi zabrać ;) mykam spać bo ostatnio chodzę nieprzytomna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe madu ginka ma racje ;) Strasznych rzeczy mozna sie dowiedziec a w razie zaciazenia naprawde takie tematy nie sa nam potrzebne do szczescia... A teraz uciekam naprawde, bo moj TZ sie opatulił kołdrą i zaczyna pochrapywać a ja nie lubie sama zasypiać, boje sie :P Buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...i ja zmykam, jeszcze walizkę dopakuję i odpływam, bo jutro skoro świt ..ODJAZD. Dobrej nocy Kobietki, paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 🌼 Za oknem znowu niecdiekawie, niech juz wiosna przyjdzie.. Milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila kilka dni temu też się we mnie dziecko w autobusie przyglądało a jak wyszło to słodziutko pomachało pomimo tego że wcale do niego się nie uśmiechałam bo po pracy miałam zrąbany humor. U mnie okazało się że w 12 dniu cyklu czyli w przyszły wtorek będę musiała zrobić RTG - czyli 2 dni przed planowanym jajem. Nie wiem co robić czy przełożyć starania jeszcze o miesiąc, czy może jak przed jajem to nie ma wpływu? Może wiecie coś na ten temat. Witaj Agusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia witaj:) mam już swój monitorek i koniec wyrabiania bicepsów;) matko ja wogóle nie wiem o co chodzi z tymi hormonami, w tym cyklu jakby się nie udało to też pójdę sobie zrobić takie badania, ale mi się uda:) musi:) będą wtedy śliczne swieta, te w ciąży a Boże Narodzenie już we troje:) Kamila tez myślę że to dziecko Cię zaraziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........1-6.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........20.02. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.02 ......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Madu tak sie cieszę! Widzisz.. nie potrzebnie się martwiłaś. Tylko powiedz jakie odżywki brałaś na te SUPERJAJO? Jakies sterydy poszły w ruch ;-) ? Przyznaj no się Wyniki tsh odbieram dzisiaj popołudniu -jutro dam znać jak wyszły, a dzisiaj po pracy lece do gin. obejrzeć co tam się u mnie wyhodowało i czy wogóle coś rośnie w tym m-cu. Miumniu miłego wypoczynku- wpadaj , wpadaj do nas bo będzie Cie brakowało! A swoją drogą takie sprzątanie w domu to niezła gimnastyka! Ja tak się wybieram od paru m-cy żeby poćwiczyć (chociaz raz w tygodniu) i jakoś nie moge się zmobilizować. A u Ciebie przyjemne z pożytecznym - jazda na mopie = czysty dom. Ja u siebie nawet nie mogę się dobrze rozpędzić bo już trzeba hamować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezko - szkoda że się nie udało, nie wiem co w takiej sytuacji napisać, ale smutno mi razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie trudno znaleść słowa które pocieszą w takiej sytuacji pomimo że każda z nas gdy przychodzi @ czuję to samo:( najważniejsze jest chyba to że tu możemy się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WIECIE CO JEST W TYM POCIESZAJĄCE ...-ŻE ZA PARE DNI ZNÓW BEDZIE SUPER PRZYTULANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×