Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Jestem. Pisałem na gg z Pomorzanką :) Jest w moich oczach aniołem w czystej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Faneberio - dlaczego do nas nie zaglądasz ? :( Heraklesie - nie zapominaj że czasami w tym Aniele Demon sie budzi ;) Pestuś - nie jesteś tu przypadkiem ... przez przypadek tylko na samotnych jesteś . Ale jesteś już pełnoprawną członkinią tego topiku :) A tak w ogóle to na pomorzu znowu leje , ale optymistyczne jest to że już nie wieje :D Mamy nowy tydzień - więc uśmiech na twarz i jakoś to będzie ;) :D Miłego dnia ... i oczywiście tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 dochodzi 7 ... to co? robimy atak na Gnoma ????? Dziękuję Pomorzanko ale... zresztą to bez znaczenia. U mnie też wieje ale słońce pięknie świeci... ;) a wczoraj to była śliczna wiosna... w lutym echhhh.... ;) ps. @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌻 a łaziłam se po mieście - takie ciepło było, a potem telepałam się w fotelu bo coś mi w kości wlazło :) muszę teraz popracować i nawet nie miałam czasu żeby was z wczoraj poczytać 😭 :) - mam nadzieję, że wszystko było w porządesiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam tylko na chwilę wieczorem... :) myslę że było miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - tutaj zawsze jest miło ;) Szczególnie od jakiegoś czasu ;) Też będę musiała teraz troszkę popracować :O ;) ale Pestuś szykuj się na atak na Gnomusia ;) :D A tak po za tym to @ na skrzynecce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam was wszystkich pięknie życzę miłego dnia z pięknym uśmiechem ----choć to poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nikogo nie widzę więc zajmę się sprawdzeniem tematu wczorajszej waszej rozmowy bo jadąc wczoraj policzki mnie piekły ciekawe co tam pisaliście o mnie :) ?choć pewnie strategię na mnie to na GG ustaliliście ROBACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak całkiem dobry choć po przejechaniu Polski w poprzek już przysypiałem ----ale wiem jedno pogoda na pomorzu do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHmmmmmmm------myślałem że coś fajnego na mój temat obradowaliście ? ------no tak te wypieki na policzkach to pewnie ogrzwanie za mocno nastawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały - nic na temat pogody na pomorzu nie mów :O :D Szkoda że jestem w pracy a nie w ciepłym łóżeczku ;) Szybciutko obróciłeś ze Szczecina - pozałatwiałeś swoje sprawy ? A po drodze mi pomachałeś ? ;) Pestuś 🌻- @ Przebiśnieg - mało piszesz :(, zapracowana jesteś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----szybko ? w tamtą stronę koszmar wiało padało i korki a z powrotem to już o 02.00 wracałem miałem tam coś do odebrania i z powrotem nie nie machałem bo nie jechałem przez Wejcherowo bo jest dalej ale chyba wiem gdzie mieszkasz po drodze przeleciałem mapę :) i jest faktycznie jedno duże miasto i myśle że tam mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------ja wiem że nie obgadujecie jedynie tak troszkę ------podobało mi się jak dociekaliście kto może być kim ?hi hi:) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle - ze dobrze myślisz ;) Takie fajne miasteczko na trasie na tej drodze ... gdzieś tam sobie siedzę i klikam na kafe zapamiętale ;) Ale trasa mordercza :O od razu w tą i z powrotem .... Oj Mały bo mamy tu troszke niejasnosci ;) sprzed jakiś dwóch -trzech tygodni ;) Ale tak po za tym jest tu bardzo miło :). Taką prawdziwie rodzinną atmosferkę tu mamy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapracowana to raz a dwa każda kostka boli mnie inaczej i jakoś weny brak u mnie świeci mocno słońce, chociaż w nocy był przymrozek, ale podobno wszystko idzie ku silnemu ociepleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----jeśli chodzi o to miasto to kiedyś tam byłem chyba z rok temu przejazdem masz rację fajne jest tylko do morza daleko spacerek odpada choć we dwoje to i droga szybko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×